Filter
Graduate Certificate
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Sanat Çalışmaları Top Kurs Eğitimleri

Öğrenciler ayrıca, belirli bir alanda uzmanlaşmış olma aracı olarak bir lisansüstü sertifika kullanabilirsiniz. Bu programlar zaten lisans veya kısmen kendi yüksek lisans tamamlamış olan öğrenciler genellikle bulunmaktadır.

sanatta yüksek lisans belgesi nedir? genel sanat çalışmalarında bir lisans programını tamamladıktan sonra, çok sayıda öğrenci, belirli bir ortamda hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir sertifika programı kullanacağız. dijital sanatlar, bilgisayar animasyonu, marka tasarımı ve daha fazlasını içeren olası odak, geniş bir çeşitlilik vardır. Çoğu lisans sertifikaları iş ararken kullanılacak insanlar bir araya prezentabl portföyü koymak yardımcı birçok pratik dersleri içermektedir. Sınıflar aynı zamanda ses tasarımı ve senaryo gibi non-görsel sanatlar, içerebilir.

bir sanatçı olarak iş bulma çok zor olabilir, çünkü bu yüksek lisans belgesi kazanç sık sık pazarda ek fırsatlar öğrencilere sağlar.Onların sertifika almak olarak çok özel beceri ve eşlik eden bir portföy gelişmekte kısa sürede öğrencilerin iş için uygulamaya başlamak için izin verebilir.

Tabii uzunluğu, aynı zamanda, orta sadece bağlıdır bir program maliyeti çalışılmaktadır. muhtemel giderlerin daha iyi bir fikir edinmek için, doğrudan bir akademik kurum başvurun en iyisidir.

Eğer sanat yüksek lisans belgesi aldıktan sonra, seçtiğiniz alanda kullanmak üzere doğrudan eğitim koyarak başlamak için umut olabilir. Dijital veya standart animasyon eğitimi olanlar istihdam iş promosyonları oluşturma veya grafik tasarım yapmak için bakabilirsiniz. eğitimlerini tamamladıktan sonra öğretmen olarak çalışmak isteyen farklı pozisyonlarda bir dizi için uygulamak mümkün olmalıdır. sanatsal odak yazıyor ise, metin yazarları için iyi bir talep, yanı sıra pek çok diğer çeşitli yazma ve düzenleme işleri var.

Profesyonel sanatçılar belirsiz bir piyasa ile uğraşmak zorunda, ama bir lisans belgesine sahip bazı netlik eklemek yardımcı olabilir. Bu kariyer yolunda ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

 

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

1 Sonuçlar Sanat Çalışmaları

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
European College for Liberal Studies

Bir veya daha fazla modüler kurslar ile kazanılan krediler bir sertifika ya da derecesi doğru sayılabilir. ... [+]

Bir veya daha fazla modüler kurslar ile kazanılan krediler bir sertifika ya da derecesi doğru sayılabilir.

Bizim yüksek lisans programları, farklı program gereksinimleri ile her dayalı ve kurulan ile tam uyumludur vardır Avrupa ve Amerikan eğitim sistemi. yüksek öğrenim için Avrupa yönergeleri Bolonya anlaşmalar özetlenmiştir. krediden az sayıda kazanılan edildikten sonra, mezuniyet için bir istek sunulabilir. Tüm programların tüm kampüslerinde sunulmaktadır değil. Daha fazla bilgi için programın notlarına başvurun.

Kurslar

Lisansüstü dersler zorunlu ders ve uzmanlaşma kursları ayrılır. Seçmeli lisansüstü düzeyde sunulan planlanan derslerin herhangi birinden seçilebilir. Uzmanlık kursları kayıtları dayalı planlanan ve tüm kampüslerinde mevcut olmayabilir. planlanan Uzmanlık kursları seçmeli olarak da tüm öğrenciler için mevcuttur. Daha fazla bilgi için programın notlarına başvurun. Mevcut derslerin listesi için ders genel bakınız. Öğrenciler derslerini tamamlamak ve mümkün olan en üst düzeyde kredi kazanmak için tavsiye edilir.... [-]

İspanya Barcelona Belçika Brussels Madrid İsviçre Zürich Japonya Tokyo Antwerp  + 6 Daha fazla
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
9 - 24 aylar
Kampüs

    HT