Muhasebe Yüksek Lisans Sertifika

Muhasebe En iyi Kurs Eğitimleri

Muhasebe

Bir lisansüstü sertifika en yaygın zaten lisans veya yüksek lisans derecesi almış öğrenciler için kullanılabilir. tipik az iki yıl sürer olsa bu sertifikayı kazanmak için gereken sürenin uzunluğu büyük ölçüde alanına bağlı olarak değişir.

muhasebe lisans belgesi nedir? muhasebe alanında diplomasını aldıktan sonra, çok sayıda öğrenci yüksek lisans sertifika programını tamamlayarak eğitim ve uzmanlık ilerletmek için isteyebilirsiniz. Kurs olasılıkla yatırım uygulamaları ve ayrıntılı pazar eğilimleri içine daha fazla ayrıntılı bilgi verilecektir. muhasebeci işler dünya çapında mevcut olduğundan, sınıflar küresel ekonomi ve muhtemelen ilgili pazarlama stratejileri kapsayabilir. Birincil konu genellikle finans iken, bilgisayar bilimleri ve istatistik gibi ilgili sınıflar yanı sıra sık sık programının bir parçasıdır.

insanların istihdam seçeneklerini artırmak yardımcı olabilecek bir lisans veya yüksek lisans ek olarak bir sertifika elde edilmesi.hala saygın firmalarda muhasebeci işleri arazi sertifika sahipleri sağlarken muhasebe mezunu sertifika, daha az zaman alır ve bir doktora peşinde daha az maliyet gerekir.

Bir sertifika programı için uygulamadan önce, tercih üniversitede ilişkili maliyet araştırma. giderler çalışma alanı ve özellikle kuruma bağlı olarak değişebilir.

Hemen hemen her iş para yönetimi ele birine ihtiyacı, bu nedenle mevcut işleri için sertifika odak bağlı olacaktır. Programın Bu tip yönetim muhasebesi finansal meslek içine bakarak veya yeminli mali müşavir olma kişiler için idealdir. genişleme eşiğinde birçok işletme büyümesi ile ilişkili mali nezaret yardımcı olmak için bu mezunlarına bakacağız. giriş düzeyinde, bu tür denetim memuru ve alacak hesapları katip gibi çeşitli clerking pozisyonlarda, iş fırsatları görmeyi bekleyebilirsiniz.

muhasebe mezunu sertifika eğitim ve iş nitelikleri ilerletmek için etkili bir yol olabilir. Belirli bir kurs bulma ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

University of Technology Sydney
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 0.5 - 1 yıl January 2019 Avustralya Sydney + 1 daha

Profesyonel Muhasebe Yüksek Lisans Belgesi muhasebe ve ilgili iş alanlarının genel bir anlayışını sağlamak için tasarlanmış dört konu giriş dersidir. Muhasebe, finans, ekonomi ve hukuk alanlarında temel bilgi sağlar. [+]

Bu ders, muhasebe alanında bir lisans altyapısına sahip olmayan ve iş bilgilerinin daha kapsamlı bir iş deneyimine sahip olmasını isteyen ancak profesyonel muhasebe alanında yüksek lisans programlarına doğrudan giriş için resmi niteliklere sahip olmayan veya giriş dersini tamamlamak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. muhasebe ve ilgili alanlarda, ve lisansüstü çalışma üstlenmek ve bir lisans yeterlilik elde etmek için yeteneklerini kanıtlamak istiyorum. Bu ders, yüksek lisans programlarında profesyonel muhasebe programlarında yer aldığı için, TAFE diplomaları da dahil olmak üzere örgün lisans yeterliliğine sahip olmayan öğrencilerin, Avustralya'daki Yeminli Mali Müşavirlik Kurumu (CPA Australia), Avrupa Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü (ICAA) ve Kamu Muhasebecileri Enstitüsü (IPA).... [-]


Southern Cross University
Online Kampüs Tam zamanlı 6 ay March 2019 Avustralya Bilinga + 1 daha

Muhasebe Yüksek Lisans Sertifikası da Avustralya'da bir EBM nitelikli muhasebeci veya tasdikli muhasebeci olarak çalışmaya hak kazanacak Profesyonel Muhasebe Master içine bir Pathway . [+]

Bu 6 aylık kurs size iş ve muhasebe konularında bir temel hazırlar ve böylece lisans üstü eğitimde bir giriş yapmanızı sağlar ve işletme operasyonlarında karar verme konusundaki anlayışınızı ve uzmanlığınızı derinleştirir.Muhasebe Yüksek Lisans Sertifikası da Avustralya'da bir EBM nitelikli muhasebeci veya tasdikli muhasebeci olarak çalışmaya hak kazanacak Profesyonel Muhasebe Master içine bir Pathway . Bu programın mezunları, kendi işyerinde veya çeşitli sektörlerde, finansal hizmetler ve muhasebe sektörlerinde fırsatlar için daha fazla bilgi sahibi olacaklar.

Kariyer fırsatları

Bu dersin tamamlanması muhasebe ve finansal hizmetler sektöründe çeşitli rollerdeki fırsatları açmaktadır. Kurs, işletme sahiplerinin ve herhangi bir endüstrideki yöneticilerin finansal bilgi ve becerilerini de artıracaktır.... [-]


GCU - Glasgow School for Business and Society
Kampüs Yarı zamanlı 3 yıl February 2019 Birleşik Krallık Glasgow

[+]

Muhasebe Top Yüksek Lisans Sertifika Programları 2019. [-]


    ry-diplomer.com/diplom-tekhnikuma

    www.diploma-home.com

    Наш популярный блог с информацией про подтяжка груди www.plasticsurgery.com.ua