Filter
Graduate Certificate
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Havacılık En iyi Kurs Eğitimleri

Bir lisans derecesinden sonra, bir lisans sertifikası olan bir konu hakkında biraz daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Kazanç, lisansüstü dereceden daha az zaman alır, ancak güncel çalışanları isteyen işverenler tarafından hala aranır.

Daha spesifik olarak, havacılıkta mezuniyet sertifikası nedir? Bu tür bir sertifika genellikle lise diplomasına ve bazı teknik deneyimlere başlayabileceğiniz mütevazı ön koşullara sahiptir. Çoğu program, uçak tasarımı ve operasyonu söz konusu olduğunda teori ve pratiğe bakar. Kurs, bir lisans almak için diğer okullara transfer için uygun olabilir. Bu kurslar havacılık güvenliği, uçuş eğitimi, sivil havacılık ve havacılık mühendisliğini içerebilir.

Havacılık teknik ve fiziksel becerileri gerektirir ve öğrenebileceğiniz bazı el-göz koordinasyonu, detaylara dikkat ve mekanik sorun giderme içerir. Bunların her biri, kırık bir kahve makinesi veya eksik araba anahtarları gibi küçük sorunları çözmek için günlük ayarlarınızda uygulanabilir.

Okul seçiminiz, mezuniyet belgenizin maliyetini etkileyebilir. Okul büyüklüğü ve konumu, bu maliyet farkının yanı sıra çevrimiçi sınıfların kullanılabilirliği ile ilgili bazı faktörlerdir. Sertifika için bütçeleme yaparken kitapların maliyetini de göz önünde bulundurmalısınız.

Havacılığın teorik veya uygulamalı tarafına daha fazla odaklanıp odaklanamayacağınız nitelikler üzerinde biraz etkisi olabilir. Teorik pozisyonlar onarım koordinatörü, veri analisti ve lojistik operatörünü içerir. Havacılıkta daha fazla çalışma için pilot, yardımcı pilot veya güvenlik müfettişi olarak iş aramaya çalışın. Havacılık işleri uçakları, helikopterleri veya uçak gemilerini içerebilir. Bu işler iş, endüstri ve devlette bulunabilir.

Dünyanın dört bir yanındaki okullarda havacılıkta yüksek lisans sertifikalarına bakın. Bazıları, çalışıyorsanız daha uygun olabilecek çevrimiçi kurslar sunar. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

4 Sonuçlar Havacılık

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Purdue Polytechnic Institute – Center for Professional Studies

Zorlu, uzmanlaşmış havacılık dünyasında ilerlemek istiyorsanız, Havacılık Güvenliği Yönetiminde Purdue Yüksek Lisans Belgesi, etkili havacılık güvenliği programları geliş ... [+]

Rolling Kabul - Şimdi Uygulamaları Kabul Etme

Zorlu, uzmanlaşmış havacılık dünyasında ilerlemek istiyorsanız, Havacılık Güvenliği Yönetiminde Purdue Yüksek Lisans Belgesi, etkili havacılık güvenliği programları geliştirmek, yönetmek ve yürütmek için bilgi edinmenize yardımcı olacaktır. Seçkin eğitim geçmişleri ve sivil havacılık, askeri havacılık ve hükümet rollerinde iş tecrübesi olan profesörler tarafından eğitilen, sektöre özel kurslarımız sizi birçok havacılık rolüne hazırlayacaktır.

Ekonomik tahminler, seyahat eden yolcu ve hava kargo gereksinimlerinde istikrarlı bir artışın havacılık endüstrisinin önemli ölçüde genişlemesini hızlandıracağını ve mevcut hava taşımacılığı sistemi mimarisinin yeniden yapılandırılmasını gerektirdiğini göstermektedir. Bu sektörel büyüme, havacılık sektöründe havacılık ve havacılık yönetimi becerilerine sahip olan, riskleri yöneten, güvenlik sistemleri geliştirme ve ilgili disiplinlerarası becerileri olan bireyler için çok çeşitli fırsatlar yaratmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri West Lafayette
September 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 3 yıl
Online
Fanshawe College

Uzaktan Kumandalı Hava Sistemleri Ticari İşlemler lisansüstü belgesi, öğrencilere RPAS veya UAV ticari işlemlerini ve ilgili RPAS sistemlerini ve yazılımlarını girişimcil ... [+]

Uzaktan Kumandalı Hava Sistemleri Ticari İşlemler lisansüstü belgesi, öğrencilere RPAS veya UAV ticari işlemlerini ve ilgili RPAS sistemlerini ve yazılımlarını girişimcilik ve araştırma bağlamlarında tasarlama, destekleme, kullanma, pazarlama ve sürdürme konusunda ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri sağlayacaktır.

Bu program, iletişim, navigasyon ve veri sistemleri gibi elektrik ve elektronik sistemler de dahil olmak üzere RPAS / İHA sistemlerinin tüm yönlerini kapsayacak ve bu sistemlerin tasarım ve bakımına odaklanacaktır.

Ek olarak, bu program mezunlara, büyüyen ve yenilikçi RPAS / İHA endüstrisinin teknik ve ticari yönleri arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlayan girişimcilik, araştırma ve pazar analizi becerileri sağlayacaktır.... [-]

Kanada London Simcoe Saint Thomas Woodstock  + 1 Daha fazla
September 2019
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
Brookfield Aviation

Ders boyunca öğrenciler teorik bilgilerini öğretti ve iş eğitimi uygulamaya koymak için bir şans verilecektir. ... [+]

Uçak Mühendisliği

TREN bir RUHSATLI JET UÇAK MÜHENDİSİ OLMAK

Brookfield Aviation Uluslararası öğrenmek ve lisanslı Mühendis olmak için eğitmek için heyecan verici bir fırsat sunmak için Avrupa'nın en ünlü ulusal havayolu ve MRO şirketlerinden biri ile birlikte çalışıyoruz; B1 (Mekanik). Croatia Airlines Teknik Eğitim Merkezi Zagreb Havalimanı'na bulunan Hırvat Sivil Havacılık Kurumu, AB Üye Devletlerin yetkili otorite tarafından onaylanmış bir Part-147 bakım eğitimi kuruluşu olan . Pratik deneyim onaylı Bölüm-145 bakım organizasyonunda aynı konumda elde edilir.

Bu kurs hakkında:

Ders boyunca öğrenciler teorik bilgilerini öğretti ve iş eğitimi uygulamaya koymak için bir şans verilecektir. Onlar da kendi yeterlilik ilerletmek ve Airbus A320 tipi bir rating almak mümkün olacak. Tabii programı tamamlamak için ve tabii ki başarılı tamamlanmasını takiben de Havacılık ve Uzay Mühendisliği lisans derecesi alacak üç buçuk yıl sürmesi tahmin ediliyor.... [-]

Birleşik Krallık Epsom
August 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
Hillsboro Aero Academy

... [+]

Burada uçmayı öğrenmek zaman, her yerde uçabilir.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Prineville Troutdale Hillsboro
September 2019
Tam zamanlı
Kampüs

    HT
    источник