Havacılık Yüksek Lisans Sertifika Programı

Havacılık En iyi Kurs Eğitimleri

Havacılık

Bir lisans derecesinden sonra, bir lisans sertifikası olan bir konu hakkında biraz daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Kazanç, lisansüstü dereceden daha az zaman alır, ancak güncel çalışanları isteyen işverenler tarafından hala aranır.

Daha spesifik olarak, havacılıkta mezuniyet sertifikası nedir? Bu tür bir sertifika genellikle lise diplomasına ve bazı teknik deneyimlere başlayabileceğiniz mütevazı ön koşullara sahiptir. Çoğu program, uçak tasarımı ve operasyonu söz konusu olduğunda teori ve pratiğe bakar. Kurs, bir lisans almak için diğer okullara transfer için uygun olabilir. Bu kurslar havacılık güvenliği, uçuş eğitimi, sivil havacılık ve havacılık mühendisliğini içerebilir.

Havacılık teknik ve fiziksel becerileri gerektirir ve öğrenebileceğiniz bazı el-göz koordinasyonu, detaylara dikkat ve mekanik sorun giderme içerir. Bunların her biri, kırık bir kahve makinesi veya eksik araba anahtarları gibi küçük sorunları çözmek için günlük ayarlarınızda uygulanabilir.

Okul seçiminiz, mezuniyet belgenizin maliyetini etkileyebilir. Okul büyüklüğü ve konumu, bu maliyet farkının yanı sıra çevrimiçi sınıfların kullanılabilirliği ile ilgili bazı faktörlerdir. Sertifika için bütçeleme yaparken kitapların maliyetini de göz önünde bulundurmalısınız.

Havacılığın teorik veya uygulamalı tarafına daha fazla odaklanıp odaklanamayacağınız nitelikler üzerinde biraz etkisi olabilir. Teorik pozisyonlar onarım koordinatörü, veri analisti ve lojistik operatörünü içerir. Havacılıkta daha fazla çalışma için pilot, yardımcı pilot veya güvenlik müfettişi olarak iş aramaya çalışın. Havacılık işleri uçakları, helikopterleri veya uçak gemilerini içerebilir. Bu işler iş, endüstri ve devlette bulunabilir.

Dünyanın dört bir yanındaki okullarda havacılıkta yüksek lisans sertifikalarına bakın. Bazıları, çalışıyorsanız daha uygun olabilecek çevrimiçi kurslar sunar. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

Brookfield Aviation
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı August 2019 Birleşik Krallık Epsom

Ders boyunca öğrenciler teorik bilgilerini öğretti ve iş eğitimi uygulamaya koymak için bir şans verilecektir. [+]

Uçak Mühendisliği

TREN bir RUHSATLI JET UÇAK MÜHENDİSİ OLMAK

Brookfield Aviation Uluslararası öğrenmek ve lisanslı Mühendis olmak için eğitmek için heyecan verici bir fırsat sunmak için Avrupa'nın en ünlü ulusal havayolu ve MRO şirketlerinden biri ile birlikte çalışıyoruz; B1 (Mekanik). Croatia Airlines Teknik Eğitim Merkezi Zagreb Havalimanı'na bulunan Hırvat Sivil Havacılık Kurumu, AB Üye Devletlerin yetkili otorite tarafından onaylanmış bir Part-147 bakım eğitimi kuruluşu olan . Pratik deneyim onaylı Bölüm-145 bakım organizasyonunda aynı konumda elde edilir.

Bu kurs hakkında:

Ders boyunca öğrenciler teorik bilgilerini öğretti ve iş eğitimi uygulamaya koymak için bir şans verilecektir. Onlar da kendi yeterlilik ilerletmek ve Airbus A320 tipi bir rating almak mümkün olacak. Tabii programı tamamlamak için ve tabii ki başarılı tamamlanmasını takiben de Havacılık ve Uzay Mühendisliği lisans derecesi alacak üç buçuk yıl sürmesi tahmin ediliyor.... [-]


Hillsboro Aero Academy
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Prineville Troutdale Hillsboro + 1 daha

[+]

Burada uçmayı öğrenmek zaman, her yerde uçabilir.

[-]


    источник

    источник

    ry-diplomer.com/diplomy-v-starom-oskole