Film Çalışmaları Yüksek Lisans Sertifika Programı

Film Çalışmaları Top Kurs Eğitimleri

Film Çalışmaları

Kariyerlerinde ilerlemek isteyen öğrenciler lisansüstü sertifika programına katılmayı düşünebilirler. Bu seviyede eğitim alarak geleneksel lisans eğitimi almadan alanınızda ek bilgi edinebilirsiniz.  

Film çalışması yönetmenlik, yapım, tarih ve eleştiri de dahil olmak üzere çok çeşitli konuları kapsar. Öğrenciler film yapısından hikaye anlatımından görsel sembolizme ve toplumsal bağlama kadar her şeyi analiz eder.

Bilgi İsteyin O Film Çalışmaları Kurs Eğitimleri 2018

Devamını oku

University of Technology Sydney
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 0.5 - 1 yıl January 2019 Avustralya Sydney + 1 daha

Medya Sanat ve Üretim Yüksek Lisans Belgesi, medya, sanat ve üretim eklemli bir program parçası olduğunu, hareketli görüntü, ses, dijital medya ve etkileşim ve bu medyalar arasında etkileşimi içerir. Bu medya sanatları için giriş seviyesi bir giriş sunmaktadır. [+]

Bu dersi tamamlayan öğrenciler, hareketli görüntü, dijital medya ve ses üretim temel bilgi ve becerileri gelişir. Konularda öğrencilere yüksek lisans diploması veya yüksek lisans devam edilebilir anahtar medya üretim bilgi ve becerileri geliştirmek için izin verir.

Elbette gelişmiş çalışması için hazırlar ve hareketli görüntü içeren, ses, dijital medya ve etkileşim, özellikle medya endüstrisi onları yönlendirir.

[-]


    у нас

    www.agroxy.com/

    https://www.agroxy.com