Muhasebe Lisans Belgesi

Southern Cross University

Program Açıklaması

Muhasebe Lisans Belgesi

Bu 6 aylık kurs size iş ve muhasebe konularında bir temel hazırlar ve böylece lisans üstü eğitimde bir giriş yapmanızı sağlar ve işletme operasyonlarında karar verme konusundaki anlayışınızı ve uzmanlığınızı derinleştirir.

Muhasebe Yüksek Lisans Sertifikası da Avustralya'da bir EBM nitelikli muhasebeci veya tasdikli muhasebeci olarak çalışmaya hak kazanacak Profesyonel Muhasebe Yüksek Lisans içine bir Pathway .

Bu programın mezunları, kendi işyerinde veya çeşitli sektörlerde, finansal hizmetler ve muhasebe sektörlerinde fırsatlar için daha fazla bilgi sahibi olacaklar.

Kariyer fırsatları

Bu dersin tamamlanması muhasebe ve finansal hizmetler sektöründe çeşitli rollerdeki fırsatları açmaktadır. Kurs, işletme sahiplerinin ve herhangi bir endüstrideki yöneticilerin finansal bilgi ve becerilerini de artıracaktır.

Profesyonel Tanınma

Akredite bir lisansüstü muhasebe derecesi isteyenler, EBM Avustralya ve Yeminli Mali Müşavirler Avustralya ve Yeni Zelanda (CA) tarafından akredite edilmiş olan Profesyonel Muhasebe Yüksek Lisansını okumalıdır.

Muhasebe Yüksek Lisans Belgesi Profesyonel Muhasebe Yüksek Lisans için bir Pathway sağlar.

Mesleki Yerleştirme

Muhasebe Yüksek Lisans Sertifikası, CPA Australia veChartered Accountants Australia ve Yeni Zelanda (CA) tarafından akredite edilmiştir. Mezunlar, ayrıca, Public Accounting (IPA) Enstitüsüne kabul edilebilirler.

Başlıca Araştırma Alanları

Öğrenciler, Muhasebe Yüksek Lisans programının sekiz ana biriminden dördünü inceler.

Değerlendirme yöntemleri

Ders, aşamalı değerlendirme ve incelemeleri içermektedir. Öğrenciler, otantik çalışma görevlerini ve çağdaş konuları yansıtan yazılı ve sözlü ödevler temelinde değerlendirilir. Bu ödevler, ders süresince bilgi ve becerilerin geliştirilmesine yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi format halinde gelir. Biçimler, işletme raporları, vaka analizi, tartışma panosu mesajları, sunumlar, sınavlar ve araştırma planları ve çalışmaları içerir

Öğretme teknikleri

Kampüs içi öğrenciler, dersler, öğreticiler, çevrimiçi aktiviteler ve podcast sanal sınıfları da dahil olmak üzere çeşitli öğretim yaklaşımları deneyimliyorlar. Öğretim yöntemi birime göre değişebilir.

Dersler canlı olarak akışa sokulabilir veya önceden kaydedilebilir; her iki durumda da öğrenciler kolaylıkla bir kayıt indirebilirler.

Her hafta, öğrenciler, her birim için bir web sitesinde adım adım anlatılan okuma parçaları ve vaka analizlerini takip ederek öğrenmelerini geliştirirler. Öğrenme sonuçları boyunca ilerledikçe ilerlemelerini çevrimiçi forumlarda tartışabilir ve akranları, öğretmenleri veya öğretmenleri hakkında soru sorabilirler.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce


Son Güncellenme Tarihi March 2, 2018
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir
Online
Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Mar. 4, 2019
Temmuz 2, 2019
Duration
Süre
6 ay
Tam zamanlı
Price
Fiyat
13,800 AUD
Birim başına 3.300 dolar, uluslararası öğrenciler.
Information
Deadline
Oca. 20, 2019
Locations
Avustralya - Bilinga, Queensland
Başlangıç tarihi : Mar. 4, 2019
Son başvuru tarihi Oca. 20, 2019
Bitiş tarihi Eyl. 3, 2019
Başlangıç tarihi : Temmuz 2, 2019
Son başvuru tarihi May 21, 2019
Bitiş tarihi Oca. 2, 2020
Başlangıç tarihi : Eki. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Nis. 28, 2019
Dates
Mar. 4, 2019
Avustralya - Bilinga, Queensland
Son başvuru tarihi Oca. 20, 2019
Bitiş tarihi Eyl. 3, 2019
Temmuz 2, 2019
Avustralya - Bilinga, Queensland
Son başvuru tarihi May 21, 2019
Bitiş tarihi Oca. 2, 2020
Eki. 2019
Avustralya - Bilinga, Queensland
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Nis. 28, 2019