Girişimcilikte Boşluk Yılı

United Campus of Malta

Program Açıklaması

Girişimcilikte Boşluk Yılı

Bu iki aylık dönemde, dünyayı keşfetmeye ve girişimcilerin ve Girişimcilerin zihniyetini keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Kendi iş fikrinizle kendi patronunuz olmaya hazır bir girişimci olarak görüleceksiniz. Koçlar tarafından yönlendirileceksiniz ve öğretmenler tarafından yönlendirilmeyeceksiniz, sınıf odalarını değil, ortak paylaşım alanlarında çalışacaksınız ve ilgilendiğiniz çeşitli konularda özel oturumlar yapacak olan ziyaret uzmanlarına maruz kalacaksınız.

Ek olarak, ekibiniz en başından, çeşitli projeler ve iş fikirleri için belirli bir tutarın Ortak Yatırım Fonu'nu ele alma ve yönetme zorunluluğundan (yani, çeşitli konularda ve yerel profesyonellerle kokteyl geceleri organize etmek veya bir tanıtım ve / veya belirli bir iş fikri, vb.) Projenin ne olacağı önemli değil, gerçek hayattaki bir senaryoda ekibinizle birlikte çalışmanız gerekecek.

Programın yapısı

Oturumların odak noktası şu şekilde olacaktır:

 1. Girişimcilik, girişimcilik ve karlı iş hakkında temel bilgileri fonksiyonel yollarla edineceğiniz gibi. Ayrıca, Business Model Canvas ve Value Proposition Canvas gibi iş araçlarını kullanmayı öğrenirsiniz.
 2. Uluslararası iş dünyasının nasıl şekillendiğini ve uluslararası olarak benimsenen çeşitli iş kültürlerini nasıl daha iyi anlamanızı sağlayacak Küresel İş Ortamı.

Bu benzersiz ve yenilikçi öğrenme şekli, size hayatınızı bir sonraki aşamaya hazırlayan pratik alan tecrübesi ile sağlandığınız için, Üniversite veya İşgücü Piyasasında okuyor olmanız nedeniyle size profesyonel ve kişisel olarak hayat değiştiren bir deneyim sunacaktır.

GY programımızın ana çıktıları :

 1. Bir iş kurma yaklaşımının ilk aşamasında gerçek hayat deneyimi;
 2. Uluslararası bir ortamda takım çalışması deneyimi;
 3. Bir iş ortamında İngilizce dilinin uygulanması;
 4. Geliştirilmiş problem çözme becerileri;
 5. Girişimcilik ile ilgili kendi kapasitelerinizi ve tutumlarınızı tanıyabilir ve anlayabilirsiniz;
 6. Sorunları yeni bir şekilde, yaratıcı bir şekilde çözebilecek ve çalışma becerilerini geliştirebileceksiniz;
 7. “Yaşamak”, nasıl yapıldığı ve diğer kültürlerde başarılı olarak görüldüğü konusunda bir uluslararası bakış açısına sahip olacaksınız. Hayat denilen şeyi yapmanın tüm farklı yollarını deneyimleyin;
 8. Küresel bir vatandaş olmanın ne anlama geldiğini anlayacaksınız ve giderek çok kültürlü bir coğrafyada yer almanın sorumluluğunu taşıyorsunuz;
 9. Daha yüksek performans sonuçları, kariyer seçimi oluşumu, daha iyi istihdam edilebilirlik ve çeşitli yaşam becerileri, kampüs yaşamına daha fazla katılım ve daha iyi Üniversiteler'e girme olasılığı yüksek olacak.

Buz Kırıcı etkinliği:

Onların gelişinin ilk haftasında, siz ve ekibiniz yaratıcı bir takım oluşturma deneyimine (yani Malta adasında yelken gezisi; Spor Buluşmaları; Yemek buluşması; vb.) Alınacaktır.

6. Seviye 6 ECTS tarafından ödüllendirilen Eğlence ve Öğrenme - (Avrupa Kredi Transfer ve Biriktirme Sistemi)

Öğrenme deneyiminizin sonunda, UCM üç-bir buçuk yıllık İşletme Lisansı Girişimcilik derecesi için ve aynı zamanda diğer öğrenim olarak kabul edilebilecek 6 AKTS Sertifika Ödülü verilecektir. Avrupa Birliği ve Milletlerarası Ülkelerdeki Üniversiteler.

MQF / EQF

6

ÇALIŞMA MODU

3 s / gün

KREDİ

6

İLGİ KAYDI

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3lnfCKXnBt4XoRimyy3UsLJeBdU9qvKZPh8yMWSkhckYOkw/viewform

Web sitesi

http://ucm.edu.mt/gap-year-in-entrepreneurship-global-business-enviroment/

Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce


Son Güncellenme Tarihi March 11, 2018
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Temmuz 1, 2018
Duration
Süre
2 ay
Tam zamanlı
Price
Fiyat
2,199 EUR
Information
Deadline
Locations
Malta - St. Julian
Başlangıç tarihi: Temmuz 1, 2018
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Ağu. 30, 2018
Dates
Temmuz 1, 2018
Malta - St. Julian
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Ağu. 30, 2018