United Campus of Malta

Giriş

Biz Kimiz

UCM kaynakları dünya çapında yenilikçi öğrenme yaklaşımları için yeniden yorumluyor ve yeni uluslararası iş eğilimlerinin bir parçası olmayı hedefleyen öğrencilere sunuyor.

En yüksek öğrenim standardını sağlamak için uluslararası iş profesyonellerini ve öncüleri en yenilikçi, disiplinler arası eğitim teknikleriyle meşgul ediyoruz.

UCM, İsviçre'de neredeyse yirmi yıllık akademik deneyimden yararlanırken, bir tanesi kampüs merkezlidir.

UCM, Yükseköğretime ve Daha Fazla Eğitim için Ulusal Komisyon tarafından, Lisans no ile akredite edilmiştir. 2015-011. *

Vizyon

Bir butik eğitim sağlayıcısı olan UCM, UCM'nin eğitim yöntemlerini ve derslerini mevcut zamanlarla uyumlu hale getirme imkânı veren işgücü piyasasının son trendleri, nişleri ve ihtiyaçları üzerine odaklanmaktadır. UCM, öğrencilere katma değer sağlayan esnek, çevik bir akademik yapıya sahiptir.

UCM, kurucusu Prof. Paolo Sotgiu'nun vizyonunu her öğrencinin genel refahına, duygusal, entelektüel, akademik ve toplumsal özele odaklanarak uygular. UCM, zengin öğrenme toplulukları oluşturan öğretim yöntemlerini ve eğitim ortamlarını vurgular.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
  • Italyan
  • Fransızca

Görmek Summer courses »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yaz kursları

Kampüs Tam zamanlı 2 hafta July 2018 Malta St. Julian

Girişimcilikte iki hafta boyunca, antrenörler ve profesörler tarafından mentorluk edilecektir. Sınıflar yerine ortak bir alanda birlikte çalışacak ve gerçek Girişimciler gibi meydan okuyacaksınız. [+]

Ne hakkında

Girişimcilikte iki hafta boyunca, antrenörler ve profesörler tarafından mentorluk edilecektir. Sınıflar yerine ortak bir alanda birlikte çalışacak ve gerçek Girişimciler gibi meydan okuyacaksınız.

Kararınızı kullanmanız, edinilen bilgileri, gözlemleri yapmanız ve ürün çözümleri geliştirmek zorunda kalacağınız pazar ihtiyaçlarını anlamanız istenecektir. Ekibinizle birlikte, fikirlerinizin iş potansiyelini ve başarı şanslarını inceleyeceksiniz.

Ayrıca, ilgi çekici çeşitli konularda özel oturumlar yapacak olan ziyaret uzmanlarına da maruz kalacaksınız.

Girişimcilik ve 21. yüzyıl becerileri hakkında temel bilgileri fonksiyonel yollarla edineceksiniz.... [-]


Videolar

Why study Criminology? (IT lang)

İletişim

Adres Mayfair Complex, Triq Santu Wistin, St Julian's, Malta
St. Julian, Malta