Genel çince (30 saat / hafta)

MY Chinese Study

Program Açıklaması

Genel çince (30 saat / hafta)

MY Chinese Study

Yoğun Çince 30

Yoğun Çince 30, (konuşma, okuma, dinleme ve yazma) yanı sıra dilbilgisi gibi (6 saat / gün, Pazartesi-Cuma), ve dört beceriyi kapsayan kısa bir süre içinde, Çince öğrenmek istiyorum bu öğrenciler için tasarlanmıştır kelime ve akıcılık gelişme. Bu Acemilerden Yeterlilik için her düzeyde tüm yıl boyunca ve sunulan mevcuttur. Bu MY Çin Çalışmasının en yoğun kurstur. Bu Acemilerden Yeterlilik için her düzeyde tüm yıl boyunca ve sunulan mevcuttur. Ayrıca, ders kitabı ve öğretim materyalleri MY Çince Çalışması akademik ekip tarafından düzenlenir.

O kimler için uygundur?

Temel Çince öğrenmek veya etkili isteyen yurt dışındaki öğrenciler ya da yeni başlayanlar mevcut Çince geliştirmek.

Sizin için Yoğun Çince kursu doğru mudur?

Elbette size yardımcı olacaktır:

 • Günlük pratik Çince deyimler öğrenin
 • Senin akıcılık geliştirin
 • Çince dil genel Çince seviye ve anlayış geliştirin
 • Gündelik yaşam ile ilgili olan Genel konular etrafında kelime geliştirin
 • Dört dil becerisini geliştirmek: dinleme, konuşma, okuma ve yazma
 • Çin kültürü hakkında daha fazla bilgi edinin

Ne çalışma olacak?

Eğer gramer, kelime bilgisi ve telaffuz gibi dilin çeşitli alanlarda çalışma gibi bir Yoğun Çince kursu takip eden bir öğrenci olarak, Çince düzeyini yükseltmek. Sen, konuşma, okuma ve yazma, yanı sıra genel ilgi konular etrafında akıcı geliştirme, dinleme dört temel dil becerilerini geliştirmek.

Neden bir paket programı kitap değil?

MY Çinli Çalışması dersleri rezervasyon yapıyorsanız, konaklama ve havaalanı transferleri de sağlayabilir. Biz rahat oluşturmak ve hissediyorum-at-kolaylığı sizin için bir öğrenme ortamı hedefliyoruz.

Nasıl kitap?

Bizim Ana sayfa → Rezervasyon → Yoğun Çince 30 → Aile Yanı / Otel git (veya atlama) Havalimanı alır → (veya atlama) → kaydı Gönder

Seviye

Başlangıç ​​seviyesi

Bu seviye, temel dinleme sonra, öğrenme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini Hanyu Pinyin başlar. Sen günlük yaşam konularında Çin halkı ile basit sohbetler mümkün olacak.

Seviye 1

Bu düzeyde, bir restoranda 250 sık kullanılan sözcükleri, 25 cümle kalıplarını ve kendinizi tanıtmak sağlayan ortak kullanımı, 150 cümleleri, sipariş öğreneceksiniz ve vb evde hizmetçi ile iletişim

Seviye 2

350 yeni kelimeler, 35 cümle kalıplarını ve ortak kullanımda 200 cümleler öğreneceksiniz. Yiyecek, saç kesimi vb ile ilgili dilek ve gereksinimlerini ifade ve gelecek planlarını tartışmak mümkün olabilir.

Orta seviye

Bu seviye esas hakkında günlük iletişimde kullanılan Çin konuşulmaktadır. Farklı koşullar altında çeşitli konularda insanlarla akıcı bir şekilde iletişim kurabilir.

Seviye 3

300 yeni kelimeler, 45 cümle kalıplarını ve ortak kullanımda 250 cümleler öğreneceksiniz. Size duygularını ifade ve yaşam durumları tanımlamak için öğreneceksiniz.

Seviye 4

Sen kelime genişletmeye devam edeceğiz. Bu düzeyde, 350 kelimeyi, 55 cümle kalıplarını ve ortak kullanımda 300 cümleler öğreneceksiniz. Farklı şeyler görüşler ifade ve Çin kültürüne aşina olmak mümkün olacak.

İleri düzey

Sen kelime dağarcığınızı ve anadili ile eşit olması için sözlü Çince akıcılık artıracaktır. Ayrıca Çin kültürü ve toplum ile daha aşina olacak.

Seviye 5

400 yeni kelimeler, 70 cümle kalıplarını ve ortak kullanımda 350 cümleler öğreneceksiniz. De bakış açınızı ifade olarak nasıl ilişkili kelimelerin kullanımı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Seviye 6

Sen yaklaşık 500 kelime, 80 cümle kalıplarını ve ortak kullanımda 400 cümleler öğreneceksiniz. Ayrıca Çin kültürü, yerel örf ve alışkanlıkları hakkında daha fazla öğreneceksiniz.

Proficiency

Anadili yakın, sen argo ve deyimler kullanmayı öğreneceksiniz.

Seviye 7

Sen deyimler, deyimler ve argo yaygın kullanımını öğreneceksiniz, ve Çince gazete ve kitap okumak.

Seviye 8

Haber ve güncel olaylar tartışmaya ve onlara görüşlerini ve düşüncelerini ifade ederken anadili ile takip edin.

DERS TANITIM

 • Seviyeleri teklif: Acemi Yeterlik için (Seviye 1-Level 8)
 • Öğrenci sayısı: 2-6
 • Malzeme: "Benim Çin Sınıf", "Kısa vadeli Çin Konuşulan", "Boya Çin" ve "Diyalog Çin 301"
 • Başlangıç ​​günü: Her Pazartesi
 • Ders saatleri: Pzt Cum için (09:30-12:30pm&1:30-4:30pm)
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Açık Kayıt
Duration
Süre
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Çin Halk Cumhuriyeti - Beijing, Beijing
Başlangıç tarihi : Açık Kayıt
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Açık Kayıt
Çin Halk Cumhuriyeti - Beijing, Beijing
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste