Gençler ve gençler için İspanyolca kursları

ABC Humboldt

Program Açıklaması

Gençler ve gençler için İspanyolca kursları

ABC Humboldt

ABCHumboldt Barcelona kültürel ve sosyal aktiviteler ile İspanyolca dil sınıfları birleştirmek açık gruplar halinde gençler ve gençler için standart yoğun programları sunmaktadır. Barcelona şehir ziyaretçilerine sunduğu her şeyi tadını çıkarırken eşsiz bir fırsat İspanyolca öğrenmek.

Gençler ve gençler için bizim İspanyolca program özellikle 15 ila 18 yaşları öğrencilere göre dizayn edilmiştir. Gençler ve Barcelona gençler için İspanyolca programı, kültürel etkinlikler ve Barselona çevresinde geziler ve çevresinde geniş bir yelpazede yoğun kursları İspanyolca öğrenme birleştirir.

Genç Programın uzunluğu 2 ila 4 haftadır. Gençler ve gençler için İspanyolca dil sınıfları sabah düzenlenen ve kültürel faaliyetler öğleden sonra ve cumartesi günleri vardır.

Gençler ve gençler için bizim İspanyolca kursları İspanyolca konuşan ailelerde öğrenciler için yarım pansiyon konaklama dahil.

ABCHumboldt Barselona öğretmenler Barcelona dil okulu dışındaki faaliyetleri hakkında öğrencilere eşlik.

Amacımız Juniors ve gençlere İspanyolca öğrenmek ve Barcelona ve onun mekanlarına unutulmaz bir deneyim tadını çıkarırken dil bilgisini geliştirmek için fırsat sunmaktır.

ABCHumboldt Barcelona gelişmiş (A1-C2) acemi, tüm seviyeleri sunuyor. Neden İspanyolca seviyeniz şu anda ne olduğunu bulmak için sınava girmeyen?

İspanyolca dil seviye testi

Gençler ve gençler için İspanyolca kurslarımızda sınıf başına 8 öğrenci bir ortalama var. Bu tip kurslar için, sınıf başına düşen öğrenci sayısıdır 12'dir. Gençler ve genç insanlar için bu İspanyolca dersi almak için gerekli minimum yaş 15'dir. Bu derslerin en az uzunluğu 2 haftadır.

Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2019
Duration
Süre
2 - 4 hafta
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
İspanya - Barcelona, Catalonia
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2019
İspanya - Barcelona, Catalonia
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste