International House Dublin

Giriş

Uluslararası House Dublin International House World Organisation üyesi 1953 yılında kurulmuştur. Biz bir yabancı dil olarak İngilizce öğretimi için bir okul olarak İrlanda Eğitim Bakanlığı ve Bilim tarafından akredite edilmiştir ve her iki ACELS (İngilizce Dil Okulları Danışma Konseyi) ve International House World tarafından denetlenmektedir.

Biz her yaştan ve seviyeden için çeşitli kurslar sağlamak ve tüm dünyadan hem de grup ve bireysel öğrenciler için hitap dahil:

Yetişkinler için İngilizce kursları Sınavlara hazırlık programları İngilizce ve İş programları Gençler için Yaz Programları - aile yanı ve konut Lise Programı Gruplar için Mini-konaklama programı Gruplar için Lisesi Entegrasyon programı CELTA ve DELTA dahil Öğretmen Eğitim Programları

IH Dublin anda programın her yönü bizim ders tasarımı, bizim ev sahibi ailelerin seçimi, ve bizim sosyal ve kültürel program organizasyonu ile ekstra özen neden olan önemli olduğunu biliyoruz. Biz destekleyici bir ortamda, hızlı, etkili ve eğlenceli öğrenmeyi sağlamayı hedefliyoruz.

Sağ şehir merkezinin kalbinde bizim fantastik okulu öğrencilere İrlandalı Koleji öğrencileri ile aynı kampüste okuyan eşsiz bir öğrenme deneyimi sunuyor.

Lüks konut konaklama veya Dublin ve Cork mevcut ailenin evinde tam paket programları sunan üst kalitede Gençler için Yaz Programları.

Öğrenciler ayrıca, bir akademik yıl veya tek dönem için mükemmel Lisesi Programı'na katılmak için seçebilir ve biz tüm İrlanda çevresinde iyi okulları ile ortaklıklar var.