Fotoğraf Kursu Yönü

Roma Film Academy

Program Açıklaması

Fotoğraf Kursu Yönü

Roma Film Academy

Fotoğraf Yönü tabii ki iki yıllık bir derstir ve fotoğraf bölümle ilgili tüm endüstriyel ve ticari rakamlar kapsar. saatte bir yaklaşık 950, planlanan yapımları bağlı olarak değişiklik temin edilir.

Yıl - Set Fotoğraf tarafından

Fotografik Teori, dijital filme soketinden makinesi, lensler, ışıklar, Filmica Yapısı, işlemler ve güvenlik Seti yanı sıra görüntünün teknik adımlar, kompozisyon ve çerçeveleme çalışmalarına ilişkin ilk yıl elbette odak noktalarıdır. Onlar ikinci sınıf programı tanıtmak için bir bütün olarak sinemasının yıl belirli alanlarda sonunda gelişir.

II Yıl - Fotoğraf Yönü

İkinci yıl biz yoluyla Web ve seriality TV için üretim sonrası Film ve biçimlerini tedavi etmek Steadicam, Elettricismi ve Macchinismi gelişti, temellerini inceleyerek, gelişmiş teknikleri ve karmaşık profesyonel odaların detaya fazlasını elde daha "auteur" fotoğrafçılık. Stiller ve Sinema Tarihi Türler Majör kullanarak fotoğrafik analiz, sahnenin karmaşıklığına geliştirilmesi ve Bak ve Mood Kitap yaratılması öğrencinin tarzını ve kişiliğini rafine.

Ön şartlar

 • çoğunluk
 • Lise Diploması veya eşdeğeri
 • (Yabancı öğrenciler için) İkamet izni
 • İtalyanca bilgisi - Mükemmel
 • film / televizyon Kültür - Yüksek
 • Teknolojik araçların kullanımına Tutum - İyi
 • İngilizce bilgisi - Temel
 • ekip çalışması yeteneği - İyi

İş olanakları

Bu ders doğasında iş olanakları şunlardır:

 • Görüntü Yönetmeni,
 • Yardım Operatörü,
 • Operatör Yardımcısı,
 • Odak Çektirme,
 • Colorist,
 • DIT / Veri Yöneticisi,
 • Elektrikçi,
 • makinist,
 • Video Servis ve Kiralama.

Malzeme

Yön akademik ders öğrencileri, herhangi bir devamsızlık veya disiplin nedenleriyle bazı öğrencilerin dışlanmasına sürece, portföy personel aylık tatbikatlar sırasında oluşturulan 4/6 Yıllık görsel-işitsel ürünler için kurs sonunda bir araya gelecek.

Bu ürünler, yeşil ekranda diğerleri arasında, peşinde, dizi seviyesini, muharebe, müzik videosu, komedi ve bilim kurgu içermektedir.

Adaçayı Studio yıl sonuna 6 dakika maksimum ve en fazla 12 dakika, ikinci yılın sonunda Kısa Film Diploması, hep katılan yapımları bağlı öğrencinin portföy Dersin bir parçası olacaktır.

Bu Diploma Short üretimi onayı için gerekli kurs sonunda bir sınav, öngörülmektedir.

dil

Tabii İtalyan olduğunu ancak bazı modülleri ve / veya sınıflar İngilizce olarak yapılacaktır.

pratik faaliyetler

Tabii ayın egzersiz okuma yazma sürücü nesnesi öğretim dersleri; Sette ve hafta sonları egzersizleri; vizyon ve tamamlanan egzersizlerin kritik dersleri.

SSS

Dersler ve frekans

biterler zaman zaman kurslar başlangıç ​​ve do?

RFA kursları Mayıs ayında ekim ve sonunda başlayacak; Haziran ve Temmuz aylarında tüm öğrencilerin mürettebat tarafından bölünmüş olan yıl sonu yapımları düzenlenmektedir.

Seyirci zorunludur?

Evet. RFA kursları her gün devam zorunluluğu. Frekans kalitesi seçmek ve en layık öğrencileri tespit etmek Akademisi yardımcı olan önemli bir parametredir.

Ben süresince pratik dersler yapacak?

. Evet Roma Film Academy türler ve dile göre, ilk yıl okuma yazma ve teknik: iki adımda öğrenciler yetiştirmek amaçlamaktadır. eğitim metodu öncelikle sette dersler, aylık egzersizler, çalışma makaleler ve kısa filmler diploma aracılığıyla pratik teknikler ve kuramsal kavramlara dayanmaktadır.

Ne zaman dersler ve ne zaman geldin?

Sınıflar bir ya da iki günlük vardiya ve üretim ayda bir hafta sonu ile, Pazartesi'den Cuma'ya kadar yapılır. Dersler 9.30 dan 18.30 kadar calendarizzate olabilir; set programları üzerinde aylık üretim ve zaman öğretim takvimlerde zamana bildirilen farklı süreler, sağlarlar.

Nerede dersleri alır?

Sınıflar Cinecittà Studios derslik ve döşeme Tiyatrosu'nda düzenlenen Roma Film Academy . Belirli dersler yerine Okulu ile seçilen ortakların bulunduğu yerde doğrudan gerçekleşecek. eğitim yapımları ve yıl sonu aylık, son olarak, projenin tipine göre zaman öğrenciler tarafından zaman tespit mahalde yapılır.

hangi dilde dersler?

Akademik kurslar İtalyan tutulur, bu nedenle yabancı öğrenciler için temel bilgi düzeyine gereklidir. ders modüllerinin bazı İngilizce olduğundan tüm öğrenciler, temel İngilizce bilgisi gereklidir.

Ben aynı anda başka kurslara katılabilir mi?

Hayır eğitim iki yıllık plan Roma Film Academy iki veya daha fazla sınıfları birlikte çalıştığı disiplinlerarası dersler veya ortak sınıflar, adanmış saat önemli sayıda sağlar. Bazı günler, ayrıca ikili sınıf vardiya sağlamak, böylece aynı anda iki ders katılmak mümkün değildir.

Benim ders değiştirebilir miyim?

. Evet hazırlık kursunun ilk dört hafta tanımlanmıştır: İlk yıl Okulu'nda tüm akademik derslerin dersleri katılmak zorundadır. Bu dönem genel teknik ekipman üzerinde bölüm ve seçmek için hangi kurs üzerinde kararsız olanlara şeye açıklık hiyerarşileri hem okuma yazma için ayrılmıştır. giriş testinin sonucu seçilen yeni ders öğretmen referent tarafından desteklenmesi olarak hazırlık sonunda değişiklik üzerinde yürütmek mümkündür.

Yıl içinde muayeneler, testler veya kontroller vardır?

Evet. Periyodik olarak test ettiğimiz ve eğitsel testler. Bunlar, sonuna kadar deneme ilk yılı ve disiplin parametrelerle aylık matkaplar, birlikte ikinci yıl kabul edilmek için yararlıdır akademik yargı oluşturan ana yönleri vardır. İkinci yılın sonunda, ek olarak, diploma kısa film onayını belirleyen bir final sınavı yapılacaktır.

kabul

Bir kursa kaydolmak için temel gereksinimler nelerdir?

Tüm akademik dersler için temel gereksinimler, yaş bir lise diploması, İtalyan dilinin yüksek yeterlilik ve bilgi, iyi bir film kültürü ve temel İngilizce bilgisi vardır.

Her ders için gereksinimler değerlendirilir gibi?

şartları her aday başlangıç ​​seviyesini belirleyen giriş test sırasında değerlendirilir. Ancak, Okul her öğrencinin ilerlemesini izlemek amacıyla kendi takdirine, iki yıllık süre içinde başka denetimleri gerçekleştirmek için saklı tutar.

giriş testi ve ne kadar süre nedir?

giriş testi yaklaşık 30 dakika sürmekte ve İnsan Kaynakları Başkanı ve öğretmen her adayın başlangıç ​​düzeyini belirlemek hangi bir enstrümandır olacaktır. Görüşme adayın tutum ve motivasyon ne olduğunu anlamak için de yararlıdır. okulun takdirine, yerine getiremeyen adaylar, gereksinimler uygunsuz olduğu belirlenen. giriş testi ücretsiz ve kayıt bağlanmaz. Uygun formlar aracılığıyla bir veya daha fazla giriş delilleri rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ben RFA kursları erişmek için film / televizyon endüstrisinde deneyime sahip?

RFA kursları erişmek için sayılı eğitimin sağlanması, her bölüm için okuryazarlık içerdiğinden önceki iki yılın başında teknik / sanatsal eğitim olması gerekli değildir.

Ben giriş sınavına malzemesi hazırlamak zorunda?

Üretilen materyale sahip olmak gerekli değildir, ancak giriş potansiyel yapmış malzemeleri (örn. Video klip, kısa, kısa öykü, şiir, fotoğraf portföyü, tasarımlar, kitap, senaryo özü ve benzeri test ederken sen ve getirmelidir olabilir ). Malzemeler USB medya veya Mac için biçimlendirilmiş sabit disk üzerinde getirilmeli; O girdi testin aşamasında sunulan materyaller arasında ne izleyeceklerini seçmek öğretmen olacağım.

Ben oyunculuk kursuna kayıt olmak istiyorsanız, ben bir yargılanmak zorunda?

Hatta Oyunculuk kursu için bireysel giriş testine bekleniyor. Öğretmen, kendi takdirine bağlı olarak, bir metnin okunmasını gerektiren veya başlangıç ​​seviyesini dikkate almak yararlı daha spesifik sorular sorabilir. Bununla birlikte, belirli malzemenin hazırlanmasını gerektiriyordu.

Ben ikinci yılında doğrudan kayıt yaptırabilir miyim?

Bazı kurslar için bir giriş sınavını geçtikten sonra ikinci yılında doğrudan kayıt yaptırabilir.

Benim giriş testinden önce gönderilen motivasyon mektubu nedir?

Kapak mektup bir adayın kısa bir sunum o çalışmalar yapmış böyle deneyimler herhangi olarak belirtilen hedefler, şunlardır belirli bir akademik ders, teklif etmeye karar verdi niçin yazar olduğunu. dolayısıyla kendini ve motivasyon kısaca personel RFA yardım adayın daha iyi bir fikir edinmek için görsel-işitsel sektörde teknik / sanatsal kariyerini, taahhüt arzu. mektup alanlarda ve PDF biçiminde kaydedilmiş dahil 1800 karakterle yani muhtemelen bir "klasör" de, tek bir sayfa oluşmalıdır. Onlar her zaman dahil: yer, tarih, ad, soyad, telefon numarası ve e-posta adresi dahil olmak üzere başvuru sahibinin kişisel bilgilerini; dipnotları yerine Kanun Hükmünde hayır. 196/2003 atfen güncellenen kişisel verilerin işlenmesi rızasını verilmelidir.

Ben sekretere bir motivasyon mektubu göndermek zorunda zaman?

Eğer giriş testinin onay aldıktan sonra mektup sadece gönderilmelidir. Bu sekreterya, bu formu sormak gönderme ve onu göndermek için e-posta adresi için verilen sürenin segnalandoti olacaktır.

kayıt

Nasıl kayıt olabilirim?

Akademik ders almaları için, bir anda giriş sınavına gerekir, ücretsiz ve kayıt bağlayıcı olmayan. Sen ile gösterilen oturumların birinde formu kullanarak giriş testi yaptırabilirsiniz Roma Film Academy . Sen yılın diğer zamanlarında giriş testini destekleyemez ve her oturum farklı bir giriş ücreti vardır. senin yargılama sonucunu aldıktan sonra, risultassi uygunsa, Sekretarya kaydolmak için ne bilgilendirecektir.

kayıt nedir?

Kayıt sınıfta yerini teyit etmek ve giriş testin başarılı iletişimi izleyen ilk yıl sadece ödenmesi gereken gerekli miktardır. kayıt ücreti abone ve kurs katılımı ile devam etmek niyetinde olmasa bile vermeyi hangi oturuma bağlı olarak değişir. Sen Sekreterliği tarafından sağlanan yönergeleri izleyerek, merkezde ve on-line hem giriş testinin olumlu sonuçlar aldıktan sonra oturum açabilirsiniz.

tarihler ve hangi kayıt tarihleri ​​nelerdir?

Kayıt Eğer kayıt hangi oturuma göre Mart ayından Eylül 2018 ödenecek miktar değişir açıktır. Mayıs ayında da giriş testi yapmak ve eğer hak, hatta daha sonra kayıt unutmayın; Ancak, o ay için sağlanan ders ücretini ödemek zorundadır. Ve sonrası için Ağustos Sadece okul hala yerlerde kullanılabilir olmasını dersler için giriş testleri ayarlamak için rezervlerini gelmesi kayıt istekleri için.

İlk yılın sonunda otomatik olarak ikinci kaydolan?

İlk yılın sonunda Sekreterliği öğrencilere ikinci yıl giriş için uygulamak için gerekli formları gönderir. isteğin kabulü ilk yılında çekilen yola bağlıdır, öğretmen nihai değerlendirmeler ve herhangi disiplin veya idari tedbirler. Öğrenci, bu nedenle, ilk yıl yalnızca katılımcı sertifikası almak ve böylece ikinci yılın çizgisini ödemek gerekmeyecektir kendi çalışmalarını bitirmek karar verirler.

Eğer üye sonra neler olur?

giriş testi başarıyla geçti olması, Sekretarya abone formları gönderir. Tamamlandığında formu geri gönderilen, resmi olarak tek RFA öğrencisin. pratiğini mükemmelleştirmek için bazı belgeler, Sekreter tarafından belirtilen zamanda ve tarzda göndermek istenecektir:

 • lise diploması belgesinin kopyası;
 • 2 adet vesikalık fotoğraf, basılı ve e-posta ile göndermek için bir dijital;
 • € 2.00 değerine pul;
 • Vergi kodunun kopyası;
 • temiz raporu (sadece Oyunculuk kursa).

yabancı öğrenciler için de gereklidir:

 • vize konusunu doğrulayan belgelendirme ikamet ettikleri ülkedeki İtalyan Büyükelçiliği veya Konsolosluğuna çalışma elde edilecek.

Ne kadar bir kurs RFA yapar?

kursların fiyatı belli kurs kartına doğrudan belirtilir.

Okul Sınıf başına öğrenci maksimum sayıda?

Evet. Her yıl Akademi uygun ve tedarik zinciri yönetimi dikkate adaylarına göre sınıf başına öğrenci sayısını tanımlar. Bu şekilde, tüm öğrencilerin öğretim dağıtılır, uzay ve ekipman açısından yüksek profilli eğitim garantilidir. ilk yıl ve ikinci yıl içinde doğrudan biri için kayıt için koltuk sayısı sınıf kartının doğrudan belirtilir.

akademik Yolu

İki yıl boyunca Akademi beni staj yapmanızı sağlar?

Okulu göstergesi iki yıllık seyri sırasında kurs ve üretim faaliyetlerinin frekansta tam kapasite kendini adamak etmektir. eğitim doğrultusunda öngörülmediği halde İstisnai durumlarda veya özellikle önemli faaliyetler için, Akademisi, seyri sırasında eğitim / staj dönemleri onaylar.

İşimi Academy'de frekans ile birleştirebilir miyiz?

Akademi bir all-kapsayıcı taahhüttür: dersler, bağımsız ve grup çalışması oturumları, aylık ve özel etkinlik projelerinin hazırlanması, RFA öğrenci rutin doldurun. E 'dışı programları çalışabilir, ancak, işe bağlı nedenlerle bir yokluğu haklı değildir.

o işin dünyaya girerken Akademisi destekler gibi?

RFA mezun olana kadar talebelerinin takip eder ve sonra bunları izlemeye devam eder. Öğrenci, iki yıl içinde geliştirilen her öğrencinin edindiği profesyonellik ve liyakat vardır belirli özelliklere bağlı olarak, okul karnesi öğrenci veya alumnus profil yapımları ve mesleki işlerini aday. teknik veya etik standartlardan biridir Okulu görüşüne göre memnun değilse profesyonel devredeki direkt giriş daha çok garanti edilmez.

Akademiden için çalışabilir miyim?

Evet. Genellikle eski öğrencisi RFA eğitim veya teknik segmentler için ortak ya da asistan haline olur. profesyonellik, mükemmellik, güvenilirlik ve genel müfredat eski öğrenci işbirliği seçiminde önemli parametrelerdir.

Tabii sonuna Ne kanıtın alabilirim?

Başarıyla okul tarafından belirtilen çalışmanın seyrini tamamlayan öğrenciler, Lisans Diploması serbest bırakıldı. Tabii ya derslerden öğrencinin süspansiyon vazgeçilmesi durumunda, bunlar sadece Okulu Yönetmeliğinde yer alan sertifikaları verilecektir.

Nasıl bir "RFA Elçisi" haline gelebilir?

"Büyükelçi" (veya Elçileri) öğretim dışındaki olayları veya faaliyetleri öneren ve Okul öğrencilere karşı özel ders işi okulda çalışmak mezunlar vardır. Onların çalışmaları sonunda bir "Büyükelçi" olmak için bir iş Sekreterlik iletilebilir. Yönetim Eğer Academy temsil etmek tüm gereksinimleri vardır inanıyorsa, bir "Büyükelçi" olmak ve bu rakama bağlı avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Benim kursu bitirdikten bile ben RFA aktivitelere katılabilir mi?

Evet. Akademi evidenziarti girişimler, etkinlikler, günler veya özelliğine göre iş fırsatları için veritabanında kişiyi tutacak. kontaklar Sekreterliği e-posta ve telefon iletişim böylece güncel kalın.

Biz İngilizce modülleri ile İtalyan dersleri sağlayabilir. Biz tamamen İngilizce kursları sunmuyoruz.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Italyan


Son Güncellenme Tarihi February 14, 2018
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eki. 2018
Duration
Süre
2 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
6,500 EUR
Information
Deadline
Eyl. 30, 2018
Locations
İtalya - Rome, Lazio
Başlangıç tarihi: Eki. 2018
Son başvuru tarihi Eyl. 30, 2018
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eki. 2018
İtalya - Rome, Lazio
Son başvuru tarihi Eyl. 30, 2018
Bitiş tarihi Bilgi iste
Price
- öğretim yılı başına
good movies on amazon prime

http://bestseller.reviews

посмотреть topobzor.info