Fotoğrafçılık Ve Tasarım Bir Yıl Ders

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Program Açıklaması

Fotoğrafçılık Ve Tasarım Bir Yıl Ders

BU PROGRAM İspanyolca işlenecektir

içinde Fotoğraf ve Tasarım Bir Yıl Ders, DEĞERLİ projeleri stüdyo yönettiği, öğrencilerin diğer tek disiplin tamamlayan ve çalışmak bakmak ve inşa etmek için hangi bölünmez bir bütün teşkil eden, anlamak ve ortak bir temelden fotoğraf ve tasarım projeleri oluşturmak için öğreneceksiniz.

Yıl boyunca, yoğun bir çevrimiçi / katılım tabanlı formatta aracılığıyla, öğrencinin bu disiplinlerin bir katı geliştirmek için kullanılabilecek şekilde anlamak, üretim ve fotoğrafçılık ve tasarım ile fikir ve kavramların ifadesi için gerekli teorik-pratik bilgi kazanacaklardır görsel iletişim projesi.

Iş fırsatları: Sanat yönetimi, yaratıcı yönetimi, grafik düzenleme, fotoğrafçılık, yayıncılık, reklam fotoğrafçılığı, yaratıcı marka stratejisi, küratörlük.

Tasarım ve fotoğrafçılık mevcut gerçekliğin bir parçasını oluşturuyor. Bir Yıl Fotoğrafçılık ve Tasarım Kursu öğrenci hem disiplinlerden ortak bir kavramsal ve pratik tabanından projeler oluşturmak için nasıl öğrenir; seçim, pozisyon, hedef ve önemli bir soru.

Elbette içinde Fotoğrafçılık ve TasarımAçık, çağdaş ve dinamik bir yapıya sahip olacaktır. Bu dersin sonunda öğrenci ana teknikleri, süreçleri ve fotoğrafçılık ve çağdaş tasarım stilleri hakkında bilecek, yanı sıra görsel iletişim farklı alanlarda uygulama.

Bir Yıl yarı katılım esaslı dersler öğrencinin hızlı profesyonelleşmesi yolunda amaçlanmıştır. Aktif profesyonellerden oluşan bir ekip, bugün bu alanda önde gelen uzmanları, sanayinin net bir görünüm kazandırmak ve onları anlamak ve görsel üretim alanında en iyi umutları ile disiplinlerin bir mücadele için en iyi yollarını keşfetmenize yardımcı olacaktır.

, Amacı seçkin uzmanları ile birlikte, bizim tesislerde geliştirmek için bir katılım esaslı modülü (384 saat ve 48 IED krediler), Fotoğrafçılık ve Tasarım Bir Yıl Ders şu şekilde yapılandırılmış 60 IED kredilerin oluşur çalışma, araştırma ve proje üretimini birleştiren didaktik program tuşları.

Katılım esaslı modülü ve son projesi üretimini tamamlayan konuların okuyan içeren IED Madrid Kampüsü, e-öğrenme platformu üzerinden ulaşılabilir bir çevrimiçi ve uzaktan modülü (12 IED * kredi).

IED kredi IED Madrid iç ölçülmekte ve didaktik doğrulama sistemidir. Her kredi çevrimiçi veya katılım esaslı sınıflar, seminerler, çalışma oturumları ve değerlendirme sınavlarının yürütülmesi yük yansıtır. Her IED kredi katılım tabanlı modüller için 8 ders saati eşdeğerdir. Online modülleri için de 16 ila 20 saatlik bir iş yükünü göstermektedir.

YAPI VE PROGRAM

Seyirci tabanlı ve Temmuz ayına kadar Ocak çevrimiçi modülleri. Ekim: Final Online projenin sunumu. Seyirci tabanlı modülü tarifesi: Pazartesi-Perşembe, 18:00 dan 22:00 saat.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Spanish (Spain)
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Online ve Kampüs Kombineli
Start Date
Başlangıç tarihi
Oca. 2018
Duration
Süre
1 yıl
Yarı zamanlı
Price
Fiyat
10,500 EUR
Information
Deadline
Locations
İspanya - Madrid
Başlangıç tarihi: Oca. 2018
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Oca. 2018
İspanya - Madrid
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste