FdSc mühendisliği (tasarım ve üretim)

Somerset College

Program Açıklaması

FdSc mühendisliği (tasarım ve üretim)

Somerset College

Dersin Tanımı

Tasarım ve üretiminde pratik becerilerini geliştirmeye sağlam bir odaklanma ile, bu kurs seçtiğiniz alanda eller almak için ideal bir fırsat sağlar. Sen laboratuar ekipmanları ek araçlar, teknikler, teçhizat ve yazılım geniş bir yelpazede kullanır. Dahası, siz mezun olduktan sonra istihdam edilebilirliklerini artırmak profesyonel yetenek geliştireceğiz.

Bu derste sırasında, mühendislik bu farklı sektörde alanlarda bir dizi keşfetmek için bir fırsat olacaktır. İlk yıl boyunca olacaktır: - mühendislik temellerinin net bir anlayış ve etkili bir şekilde bilgi uygulamak için gerekli becerileri kazandırmak.

  • Pratik mühendislik çalışması riskleri değerlendirmek ve hızlı bir şekilde geliştirmek, teşvik etmek ve çalışma sistemlerini güvenli uygulamaya gerek bir anlayışa sahip öğrenin.
  • Eğer mühendislik problemlerine çözümler arıyorlar zaman sorunları çözmek nasıl analitik ve yenilikçi, tasarım süreci göz önüne alındığında yaratıcı olmaya teşvik olun.
  • Mesleki ve etik sorumlulukları düşünün ve küresel ve toplumsal boyutlarda mühendislik çözümlerinin etkilerini anlamak.
  • Böyle sürdürülebilirlik, kurumsal ve sorumlu iş uygulamaları gibi ilgili güncel konularda bir farkındalık kazanır.

Tabii aynı zamanda işyerinin gerçek dünya ortamında deneyim kazanmak için yardımcı dört haftalık işe yerleştirme içerir. Ayrıca, katılma şansına sahip olacak Birmingham NEC Autosport ve Mühendislik gösterYanı sıra diğer kurumlarda düzenlenen sunumlar ve konferanslar.

Öğretme ve Değerlendirme

Öğretmenler bizim çok deneyimli bir ekip desteği ile, mükemmel laboratuarları ve atölyelerinde uygulamalı deneyim kazanacaktır. Değerlendirme atamaları, sınav veya sunum yoluyla ve ayrıca hem bireysel hem de gruplar halinde projeler için gerekli olacaktır.

Tabii bir özelliği, içinde elbette modüler değerlendirmenin kullanımı ilerleme sürekli olarak takip edilecektir anlamına gelir. Ilk yıl iş deneyimi bir değerlendirmeye zorunlu dönemi de vardır.

İlerleme Olanakları

FdSc dersi başarı ile tamamlayan üzerinde bir (Hons) Mekanik Tasarım için çalışmanın bir yıl daha ilerleme ve Plymouth Üniversitesi'nde lisans imalatı mümkün olabilir.

Ilerleme uygulamaları ve yerler durumuna tabi olabilir için bir son tarih olduğunu unutmayınız.

Kariyer İlerlemesi

CNC programlama, mühendislik tasarımı,, yepyeni, ürün analizi ve ürün geliştirme de dahil olmak üzere, bu Vakıf Derecesi gelen kariyer bir dizi ilerleyebilir. İstihdam Bu dersin merkezi ve önceki mezunları büyük uluslararası kuruluşlar için çalışmak için gitti.

Giriş Koşulları

Sen (A2 Genel Düzeyinde 80 puan olmak üzere en az 120 puan) Düzeyleri AS ilgili Seviye 3 Genişletilmiş Diploması (PPP) veya A2 / ihtiyacımız var. Alternatif olarak, bir NVQ Seviye 3 veya CGLI Seviye 3 Mühendislik Çalışmaları veya İleri Diploma veya Erişim Belgesi yeterli olacaktır.

Biz de her öğrenciye bir sınıf C minimum GCSE İngilizce ve Matematik geçti gerektirir

Bu resmi giriş koşullarını yerine getirmeyen Olgun öğrenciler çalışma alanında ilgilerini delil eğer, uygulamak için bekliyoruz.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2019
Duration
Süre
2 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
9,120 GBP
yılda.
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - Taunton, England
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2019
Birleşik Krallık - Taunton, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste