FdSc bilgisayar ve internet teknolojileri

Somerset College

Program Açıklaması

FdSc bilgisayar ve internet teknolojileri

Somerset College

Dersin Tanımı

Bilgisayar becerilerini geliştirmek ve dünya üzerinde istihdam olacak. Bu endüstri sektörü büyümeye devam ediyor ve bizim derecesi ders işverenlerin işgücü için gerekli becerileri ile donatmak. Sonuç olarak, Somerset Koleji bilgisayar mezunları mükemmel umutları ve ödüllendirici kariyer keyfini çıkarın.

Bizim programlarının ayırt edici özelliklerinden biri kendi iş tabanlı öğrenme içeriği. Bu ikinci yılda bir profesyonel BT projesinin bir ilk yılı boyunca işveren ve katılımı ile bir yerleşim içerir. Ayrıca bizim karşılıklara dahil mezun olduktan sonra istihdam edilebilirliklerini artırmak amacıyla, mesleki becerilerini geliştirmek için bir taahhüttür.

A FdSc iki yıllık bir programdır Hangi sırasında konu alanlarında bir dizi çalışma olacak.

İlk yıl kapsayacaktır:

  • Web Tasarım ve Geliştirme - Programlama Temelleri - İnternet Teknolojileri ve Güvenlik - Bilgisayar Teknolojisi - Sayısal Kavramlar - Bilgi Sistemleri Temelleri

İkinci yıl kapsar:

  • E-İş - Gelişmiş Web Sitesi Geliştirme - - komut dosyası Teknolojileri ve Web Programlama - Bilgi Sistemleri Geliştirme - Ağ Teknolojileri Profesyonel Proje - Mobil Programlamaya Giriş

Öğretme ve Değerlendirme

Bizim uzman öğretim personeli IT çalışma eller deneyime sahip ve üstün laboratuarları ve sınıflarda uzman eğitimi sunuyoruz.

Değerlendirme atamaları, sınavlar ve sunumlar karışımı geçer. Dersin bir parçası olarak, gruplar halinde ve bireysel olarak hem de projeler için gerekli olacaktır.

Elbette bir belirgin özelliği bunları tamamlamak sırasında modüller kurs öğretim ekibi tarafından değerlendirilir içinde elbette değerlendirilmesi, kullanımıdır. Programının bir parçası olarak iş deneyimi bir süre değerlendirilen da vardır.

Kariyer İlerlemesi

Bir bilgisayar mezunu olarak, dünya gerçekten istiridye olduğunu. Tüm potansiyel işverenler için son derece arzu edilir bilgisayar becerileri bir dizi ile donatılmış olacak. Ayrıca, uyum ve basınç işlemek için yeteneği esastır gerçek dünya ortamlarında çalışma tecrübesine sahip olacaksınız.

Yükseköğretim Sertifikası (CertHE)

Bu Vakıf lisans programının ilk aşaması olan ve kendi başına bir ulusal olarak tanınan ödül.

Giriş Koşulları

Başvuru (A2 Genel Düzeyinde 80 puan olmak üzere en az 160 puan) ilgili disiplinlerde ilgili bir Genişletilmiş Diploma (MPP), ya da AS / A2 Düzeyleri gerektirir. Alternatif olarak, bir İleri Diploma veya Erişim Belgesi yeterli olacaktır.

Biz de Sınıf C en az GCSE İngiliz Dili ve Matematik sahip öğrencilerin gerektirir

Bu resmi giriş koşullarını yerine getirmeyen Olgun öğrenciler çalışma alanında ilgilerini delil eğer, uygulamak için bekliyoruz.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eyl. 2019
Duration
Süre
2 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
9,500 GBP
yılda.
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - Taunton, England
Başlangıç tarihi : Eyl. 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eyl. 2019
Birleşik Krallık - Taunton, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste