Andorra Aviation Academy

Giriş

Andorra Havacılık Akademisi Andorra Prensliği yer almaktadır. havacılık meraklıları bir grup esinlenerek, Andorra Hükümeti ve Andorra Üniversitesi ile bu eşsiz havacılık lisans programı kurmak için anlaşma Haziran 2015'ten imzalandı.

Andorra Havacılık Akademisi (Bologna sürecine göre 180 ECTS Avrupa Kredi Transfer Sistemi) toplam Avrupa'nın tamamı ve 47 eyalette tanınan bir pilot eğitim programı (18 ay Fast Track kursu) ve Lisans Havacılık derece tabii bir 3 yıl sunmaktadır.

14 yaş altındaki Federal Havacılık İdaresi (FAA) CFR Kısım 141 ve genel havacılık eğitimi 14 CFR Part 61 ve EASA ATO.0033 altında (beklemede): Andorra Havacılık Akademisi ve ortakları ABD ve Avrupa tarafından onaylanmıştır pilot eğitim kursları sunuyoruz.

Akademi güvenlik, kalite, standardizasyon, ve performans açısından en iyi-in-class havayolu standartları teşvik profesyonel bir üniversite ve uçuş eğitim ortamı sağlar. Buna ek olarak, karmaşık ortamlar, liderlik ve iletişim eleştirel düşünme, karar verme pekiştirmek için yönetim becerilerini geliştirir.

Pilot ve karmaşık çevre eğitimi son üniversite araştırmalarına dayanarak, öğrencilerin karmaşık ve beklenmedik durumlarla başa çıkma ve öğrencilerin "zihin haritalama" teşvik izin vermek için "dikkatli eğitim" adı verilen bir öğretim yöntemi geliştirdik. Pilot öğretimi, doğası gereği pahalı. yüksek standartlar tutarken eğitim maliyetini düşürmek için, biz ABD'de 'genel havacılık' dost ortakları olan anlaşmalar kurdunuz. Florida, özellikle başka yerlerde sıklıkla aynı sert hava muzdarip değil. Tüm bu avantajlar Avrupa EASA gereksinimlerine göre eğitim kalitesini standardize etmek, daha hızlı tamamlama süreleri katkıda bulunur.

Biz her öğrencinin özel ihtiyaçlarına göre bir her şey dahil bir program (hiçbir gizli maliyet) sağlarlar. Her aşamanın tamamlanmasıyla doğrudan temas anne eğitim başkanı.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce

Kursları inceleyin »

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Kampüs 2 ay April 2019 Andorra Andorra la Vella

Uçak Dispatcher bir Sivil Havacılık İdaresi tarafından onaylanmış bir lisanslı havacı. Rehberliğinde uçuşların emniyet ve operasyonel kontrolü için kaptan ile ortak sorumluluk sahibidir. [+]

Uçak Dispatcher bir Sivil Havacılık İdaresi tarafından onaylanmış bir lisanslı havacı. Rehberliğinde uçuşların emniyet ve operasyonel kontrolü için kaptan ile ortak sorumluluk sahibidir. En iyi ekonomi uygulamalarına, yolcu hizmetlerine ve işletme kontrolüne ulaşmak için, Uçuş görevlisi , uçuş emniyetinin olası tehlikelerini belirlemek ve en arzu edilen ve ekonomik uçuş rotasını seçmek için meteorolojik bilgileri analiz eder ve değerlendirir, güvenli tamamlama için gerekli yakıt miktarını hesaplar. uçak tipine, uçuş mesafesine, bakım, sınırlamalara, hava koşullarına ve havacılık mevzuatının öngördüğü minimum yakıt gereksinimlerine göre uçuşun yapılması.... [-]


Kampüs Tam zamanlı 18 ay April 2019 Andorra Andorra la Vella

Bu program, Avrupa Havayolu ile uçuş ekibi pozisyonu gereksinimlerini karşılamak ve Amerikan kayıtlı uçaklarda pilot olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır. [+]

Bu program, Avrupa Havayolu ile uçuş ekibi pozisyonu gereksinimlerini karşılamak ve Amerikan kayıtlı uçaklarda pilot olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Mezun olduktan sonra, en az kalifiye olacaksınız:

EASA CPL ticari pilot lisansı ve Enstrüman Değerlendirme

EASA ATPL teorisi

EASA MCC Airbus A320 (Çok Mürettebat İşbirliği) ders adı ve tanımında

FCL 1.055 İngilizce Yeterlilik testi

FAA ticari ve enstrüman derecelendirmesi nitelikleri.

Program 18 ayda tamamlanabilir. EASA PPL programına devam eden öğrencilere programa katılmaları ve indirim almaları sağlayarak eğitim sırasında esneklik sağlar.

Hızlı parça Pilot Programı(ABD / Avrupa) M1 / ​​Shengen için gerekli vize türü [-]

İletişim

Adres Plaça de la Germandat, 7 AD600 Sant Julià de Lòria Principat d’Andorra
AD600 Andorra la Vella, Andorra la Vella, Andorra
web sitesi
Telefon +376 736 309