ENTEGRE '' OLYMPUS '' sıfır - dondurulmuş ATPL İÇİN

OLYMPUS Havacılık Akademisi Onlar ticari hava taşımacılığında tek ve / veya çok motorlu uçakları co-pilot olarak çalışan ve havacılık onların kariyerine devam böylece yeterlilik öğrencileri getirmek için kapsamlı bir entegre pilot eğitim programı geliştirmiştir.

Entegre eğitim kursu İngilizce Dil Yeterlik (ICAO) ve MM sertifikası da dahil olmak üzere donmuş EASA ATPL (fATPL) elde etmek yoluyla sıfır saat deneyimlerinden bir tam zamanlı bir derstir.

Eğer entegre kurs için kayıt seçtiğinizde gün-gün toprak ve uçuş eğitimi dahil olmak üzere tam zamanlı kursuna katılan bir profesyonel pilot olmaya karar verdim.

Ön Gereksinimler:

  • OLYMPUS Havacılık Akademisi Profesyonel Flight Training girmesi için asgari yaşı 18'dir.
  • İngilizce bilmektedir.
  • Geçerli bir EASA Medical Belgesi sınıf 1 Tutucu.

Ders Süresi:

Öğrenci EASA Tıp 1. Sınıf sertifikası eşliğinde ATPL Başvuru formu göndererek kayıt işlemini tamamlamak için gereken dersin başlamasından önce, bir kimliği veya Pasaport fotokopisi, bir Lise Diploması (veya eşdeğeri) bir kopyası ve 4 fotoğraf.

Düzenli uçuş eğitimi yaklaşık 1 ay kurs başladıktan sonra başlar ve bu noktadan itibaren sürekli çalışır. Ancak öğrenci daha sonraki bir zamanda eğitime başlamak için seçim vardır. ATPL Entegre elbette asgari süresi 12 aydır ve maksimum 36 aydır. Içinde OLYMPUS Havacılık Akademisi Tüm Eğitim ve Sınavlar dahil olmak üzere 14 ay, - ATPL kursu tamamlamak için gerekli ortalama süre 12 olduğunu.

  • OLMAYAN avrupa vatandaşlar VISA için başvurmaları gerekmektedir.
  • Olympus Havacılık Akademisi VISA prosedürlerini yönetir.

bir pozisyon rezerv ve varış öncesinde, e-öğrenme sistemi ile eğitim başlatmak için, en kısa sürede başvurunuz. İstediğiniz zaman ATPL Modüler / Uzaktan eğitim başlayabilirsiniz.

Program dili:
Ingilizce

Bu kurs bir Kampüs Okul, Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Start Date
Açık Kayıt
Duration
12 - 14 ay
Tam zamanlı
Price
53,900 EUR
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre

- ,

Start Date
Açık Kayıt
End Date
Son başvuru tarihi

Açık Kayıt

Location
- ,
Son başvuru tarihi
End Date