ESL Konuşma Programı

Adams College of English

Program Açıklaması

ESL Konuşma Programı

Adams College of English

ESL Konuşma Orta Düzey

M - F 1:10 - 5: 10 pm

Tu, Sabah 8:30 am - 5:10 pm, Cm 1: 10 - 5: 10 pm

ESL Konuşma Orta Konuşma Yönetimi ve Vurgulama Azaltma (CMAR) dersinin amacı, öğrencilerin aksan indirgeme ilkeleri ve konuşma stratejileri boyunca fikirler, fikirler ve gerçekler ifade eden iletişimsel stratejiler aracılığıyla iletişim yeteneklerini gösterebilmeleri için verilmektedir.

ESL Conversation Intermediate Deyimleri dersinin amacı, öğrencilerin İngilizce konuşmada deyim ve gayri resmi ifadeleri kullanabilmelerini sağlamaktır. Sınıf eğitimi ile amaç, öğrencilerin günlük olarak İngilizce konuşmalara deyimlerin ve gayri resmi konuşmaların yetkin bir şekilde kullanılmasını güvenle tanımak, uygulamak ve göstermektir.

ESL Konuşma Ara Dinleme'nin amacı

ESL Konuşma Gelişmiş

M - F 1:10 - 5: 10 pm

M, W 08:30 - 17:00, Cuma 8:30 - 12:30 pm

ESL Konuşma İleri Konuşma Yönetimi ve Vurgulama Azaltma (CMAR) dersinin amacı öğrencilerin aksan azaltma ilkeleri ve iletişim stratejilerini müfredatta kapsanan konulara dayalı fikir, düşünce ve gerçekleri ifade etme iletişimsel stratejilerini gösterebilmeleri için sağlamaktır öğrencilerin çeşitli konulardaki ifadeleri serbestçe kullanabildikleri ve ders müfredatında yer alan aksan azaltma akıcılığı gösterebildikleri gelişmiş bir akıcılık düzeyi.

ESL Konuşma İleri Deyim kursunun amacı, öğrencilerin deyimlerin çeşitli durumlarda kullanılabilecekleri akıcılığın düzeyinde İngilizce konuşmada deyimler ve gayri resmi ifadeleri kullanabilmeleri için öğrencilerin deyimleri ifade edebilmelerini ve gösterebilmelerini sağlamaktır konuşma ve konuşma uygulaması. Sınıf eğitimi ile amaç, öğrencilerin İngilizce konuşmalara günlük olarak deyimlerin ve gayri resmi konuşmaların yetkin bir şekilde kullanılmasını doğru bir şekilde tanıyabilmeleri, uygulayabilmelerini ve gösterebilmelerini sağlamaktır.

ESL Konuşma İleri Düzey Tartışma dersinin amacı, öğrencilerin dinleme, konuşma ve konuşma becerilerindeki orta düzeydeki doğruluk ve akıcılık düzeyine kıyasla güven göstermek ve göstermek ve akıcılık düzeyini geliştirmektir. Bu ders, fikirleri, akıcı fikirleri ifade ederken ve kişisel deneyimleri müfredatta kapsanan konulara bağlarken, çeşitli konularda konuşma diyaloglarını ortaya çıkarmak ve dinleme kabiliyetlerini arttırmak üzere tasarlanmıştır.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Açık Kayıt
Duration
Süre
4 - 44 hafta
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Amerika Birleşik Devletleri - Los Angeles, California
Başlangıç tarihi : Açık Kayıt
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Açık Kayıt
Amerika Birleşik Devletleri - Los Angeles, California
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste