ESL Kolej ve Üniversite Hazırlık Kursu

Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Program Açıklaması

ESL Kolej ve Üniversite Hazırlık Kursu

Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Yetişkinler için ESL Sınıfları: Pathway Program

CES Toronto, yetişkinler için ESL Sınıfları sunmakla kalmaz, aynı zamanda ortak Kanadalı veya uluslararası kolej veya üniversitelerinden birine katılmak isteyen öğrenciler için Pathway programları da sunar. Ortak kolejlerimizden birine giriş, CES Genel İngilizce Orta Orta seviyelerinin başarılı bir şekilde tamamlanmasını gerektirir.

CES, gururlu bir ortaktır:

Yüksek öğrenime hazırlanmalarını isteyen öğrenciler için, en popüler kurslarımızdan biri olan Kolej Hazırlık Kursu'nu tavsiye ediyoruz.

CUPC: Kolej ve Üniversite Hazırlık Kursu

Dört ila on iki hafta boyunca mevcut olan bu yoğun kurs, İngilizce konuşan bir orta öğretim sonrası ortamda öğrencileri başarıya hazırlamayı amaçlamaktadır. Üniversite düzeyinde materyaller kullanılarak sunulan entegre akademik becerilere odaklanmak, öğrenciler:

  • Derse katılım ve akademik araştırma / sunum gibi temel becerileri öğrenir
  • Kolej / üniversite düzeyinde genel bir beklenti anlayışı kazanır.
  • Kanada okullarına ve köprü diline veya kültürel zorluklara entegre olma güvenini geliştirmek

CES'te Eğitim

CES'te, başka bir dili başarılı bir şekilde öğrenmenin sadece bir ders kitabı ve bir dersten daha fazlasını gerektirdiğini biliyoruz. Yetişkinler için ESL Sınıflarımız, dil öğrenimine iletişimsel bir yaklaşım kullanarak hedef odaklıdır. Öğrencilerin hayatlarını gerçek dünya dili ve kültürel fırsatlarla zenginleştiriyoruz . Öğrenciyi ilk önce öğrencilere yerleştiren modern yöntemlerle eğitiyoruz . Öğrencileri hedeflerini gerçekleştirmeleri ve ufuklarını genişletmeleri konusunda ilham veriyoruz.

Toronto'da İngilizce öğrenin

Kuzey Amerika'nın en güvenli şehirlerinden biri olarak gösterilen Toronto, insanların kendilerini güvende ve rahat hissedebilecekleri bir şehir. Bu, yaşamak ve ziyaret etmek için sürekli olarak en iyi yerlerden biridir. Bunun nedeni büyük ölçüde Toronto'daki insanların çeşitliliği kutlaması ve kucaklamasıdır. Burada gelişen birçok kültür için bir sevgi ve saygı kutlayan farklı bir dünya standartlarında şehirdir.

yer

Capital English Solutions, Kanada'nın en büyük ve en farklı şehrinde bulunan, istekli öğrencilerin İngiliz dili ve Kanada kültürüne kapılmalarının başlıca hedefidir. Yetişkinler için ESL Sınıflarımız Yonge Caddesi ve Wellesley Caddesi'ndeki Toronto şehir merkezinin tam kalbinde elverişli bir konumdadır ve kendinizi birçok yerel mağaza, kafe, bar, restoran ve özel mağazalarla çevrili bulacaksınız. Wellesley Metro İstasyonu hemen köşeyi dönünce ve bu güzel şehrin ve Ontario Gölü'ndeki şehir merkezinde ulaşmak için kısa bir yolculuk.

Testimonial - - Jinpyo, Kore

“Eminim Toronto'daki en iyi ESL okulu CES! Bana eğitim, Toronto'da bir yaşam ve bağımsızlık ve gelişme duygusu verdiler. Okul danışmanları harika ve herkes çok arkadaş canlısı! ”

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce


Son Güncellenme Tarihi March 19, 2018
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Açık Kayıt
Duration
Süre
Yarı zamanlı
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Kanada - Toronto, Ontario
Başlangıç tarihi : Açık Kayıt
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Açık Kayıt
Kanada - Toronto, Ontario
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
www.diploma-home.com

www.bestseller.reviews

https://salon-svadebny.com.ua