EASA Temel Lisans Dersi Part66

Aviatec Training Center

Program Açıklaması

EASA Temel Lisans Dersi Part66

Aviatec Training Center

aviatec04

Başarılı bir lisanslı makinist

BÖLÜM 66 TEMEL EĞİTİM

bir Lisanslı Mekanik olmak bir çok yetenekli ve sorumlu bir iştir ve bu lisansı almak için uygun olması amacıyla, teorik çalışmaların iki yıl ve bakım organizasyonunda pratik deneyim iki yıl daha sürer. Hatta bu, daha fazla çalışmayı yapan uçak tipleri konusunda uzmanlaşmış doğru daha çok deneyim kazanır ve bu nedenle böyle bir pozisyonda çalışmak büyük olasılıkla en Lisanslı Mekaniği için sadece bir başlangıç.

Eğitim kursları her zaman başlayabilir, ancak adayların 18 yaşına kadar lisans başvurusunda olamaz. Eğitim sınavları ve pratik değerlendirmeler takip teorik ve pratik parçaları, hem de içerir.

Adaylar, okuma, yazma ve gerekli hemen hemen tüm teknik dokümantasyon ve prosedürler yazılı bakım çıkış sertifikası konusunu desteklemek için hangi İngilizce dilinde anlaşılabilir bir seviyeye iletişim kurabilmesi gerekir.

Uçak Mekaniği Kategoriler

Lisanslı Uçak Mekaniği Avrupa Havacılık Mevzuatına göre aşağıdaki ana kategoriye ayrılır:

Kategori A. Bir kategori A uçak bakım lisansı minör tarifeli hat bakım ve basit kusur düzeltme görevleri aşağıdaki bakım çıkış sertifika sahibinin izin verir.

Kategori B1. Bir kategori B1 uçak bakım lisansı aviyonik sistemleri üzerinde sınırlı, mekanik, elektrik uçak yapısı, santral, gerçekleştirilen planlı ve plansız bakım aşağıdaki bakım çıkış sertifikası (hat, baz, modifikasyonlar) ve kusur düzeltme görevleri sorunu tutucu izin verir. Bu lisans uçak türbini, uçak piston, helikopter türbin ve helikopter piston için de geçerlidir.
Kategori B1 Lisansı A kategorisi karşılık içermektedir.

Kategori B2. Aday izleyin ve aviyonik becerileri teknik bilgiye sahip onu / onu sağlayacak kursuna katılmak karar verdiğinde budur. Bir kategori B2 bakım lisansı herhangi planlanmış ve planlanmamış bakım aşağıdaki bakım çıkış sertifikaları vermek için tutucu izin (hat, baz, modifikasyonlar) ve kusur düzeltme görevleri uçak aviyonik sistemleri yapıldı. Kategori B2 Lisansı A kategorisi karşılık içermez.

Kategori B3. Aşağıdaki 2000 Kg MTOM ve piston motoru olmayan basınçlı uçaklar için geçerlidir.

Kategori C Aday izleyin ve Taban Bakım sonrası hizmet uçakları serbest bırakmak için yeterli teknik bilgiye sahip onu / onu sağlayacak ilgili kursa katılmak karar verdiğinde budur.

Aviatec tarafından sağlanan ana yemekler EASA Part-66 Kedi A gerçek bakım ortamında ve kendi atölyelerde pratik Eğitimi içeren türbin motorlu motor uçaklar gibi tam modül kursları için B1 ve C vardır.

aviatec05

DERS

Bir adayın Lisanslı Uçak Mechanic olmak için Aviatec katılmak zorundadır eğitim konuları Avrupa Havacılık Mevzuatı gereksinimlerine göre aşağıdaki modülleri ayrılır:

 • Modül 1. Matematik
 • Modül 2. Fizik
 • Modül 3. Elektrik Temelleri
 • Modül 4. Elektronik Temelleri
 • Elektronik Enstrüman Sistemleri Modül 5. Dijital Teknikleri
 • Modül 6. Malzeme ve Donanım
 • Modül 7. Bakım Uygulamaları
 • Modül 8. Temel Aerodinamik
 • Modül 9. İnsan Faktörleri
 • 10 modülü Havacılık Kuralları
 • Modül 11A. Türbin Uçak Aerodinamik, Yapıları ve Sistemleri (B1.1 için)
 • Modül 12. Helikopter Aerodinamik, Yapıları ve Sistemleri
 • Modül 13. Uçak Aerodinamik, Yapıları ve Sistemleri (B2 için)
 • Modül 14 tahrik (B2 için)
 • Modül 15. Gaz Türbinli Motor (B1.1 için)
 • Modül 17 pervane (B1.1 için)

Modüller aday A, B1, B2 veya C kategorisinde kariyer takip etmek isteyen olup olmadığına bağlı olarak bilginin farklı düzeylerde öğretilmektedir.

Her modülün tamamlayan aday başarıyla diye geçtiyseniz / o buna göre yatırılacaktır hangi bir sınava zorundadır.

Sınavlar Geçer belli bir standart var ve her bir modül sınav çoklu seçmeli sorular, deneme, pratik testler vb gibi testlerin farklı tür oluşur

TEMEL STAJ ATÖLYELERİ

Aviatec uygulamalı eğitim gereksinimlerine uymak için pratik atölye kurmuştur.

atölye makine ve metal levha mağaza ekipmanları, gerçek uçak parçaları, gerçek bir uçağın tam bir türbin motoru, deney ve kalibrasyon üniteleri ve müşteri eğitim ihtiyaçlarını ve inşa öğrencilerin pratik beceri destek olacak genel bir şey ile donatılmıştır. Uygulamalı eğitim de gerçek uçaklar üzerinde yapılacaktır.

DAHA PRATİK EĞİTİM

Aviatec bakım kuruluşları ve teknolojik kurumları ile yakın işbirliği içinde çalışmaktadır, bu yüzden tam bir müşterinin eğitim ihtiyaçlarını ve inşa öğrencilerin pratik beceri destekleyen ve böylece pratik eğitim tüm EASA eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için yasalaşması dükkan ve durdurmak sağlayabiliyoruz.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
 • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Açık Kayıt
Duration
Süre
2 yıl
Tam zamanlı
Price
Fiyat
-
Information
Deadline
Locations
Yunanistan - Atina
Başlangıç tarihi: Açık Kayıt
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Açık Kayıt
Yunanistan - Atina
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Price Avrupa'nın en rekabetçi fiyat