Çizim

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Program Açıklaması

Çizim

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Çizim, her sanat ve tasarım uzmanlığının, yaratıcı endüstrilerde çalışmak isteyenlerin de önemli bir parçasıdır ve AUB'da yaptığımız işin kalbinde yer alır.

İster bir tomurcuklanan illüstratör olun, isterse diğer yaratıcı çalışmaları desteklemek için çizim becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, bu yeni kurs size farklı ortamlarda takılmaya, heyecan verici ve özgün çalışmalar üretmenize ve çiziminizi geliştirmenize olanak tanır. teknikleri. Çeşitli ilham verici eğitmenler tarafından yönetilen çok çeşitli atölye çalışmalarına katılma şansına sahip olacaksınız. Denemek, hatalarınızdan öğrenmek ve işinizin eleştirel anlayışını geliştirmek için itileceksiniz.

Ton ve ışık, renk, çizgi, kenar, şekil, biçim, işaretleme ve negatif alan kullanımı gibi çizim ve çizimin temellerini ele alacağız. Fırsatınız olacak

Kömür, mürekkep, sopa, petrol pastel ve tebeşir pastel, bir kaç isim akrilikler gibi bir dizi malzeme ile deneme. Görsel iletişimle ilgili kritik farkındalığınızı geliştirecek ve tasarım sürecini daha iyi anlayabilmek ve fikirlerinizi etkili bir şekilde iletebilmeniz için çeşitli örnek yöntemleri ve teknikleri keşfedeceksiniz.

Elbette size ilham verecek mekânlar, Dorset'in etkileyici Jurassic sahili gibi bölgelere yapılan günlük geziler, aynı zamanda giyimli bir yaşam modeli ve başka bir natürmort.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce


Son Güncellenme Tarihi October 3, 2018
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Temmuz 23, 2019
Duration
Süre
18 gün
Tam zamanlı
Price
Fiyat
3,495 GBP
- konaklama ile; 2295 GBP - konaklama olmadan
Information
Deadline
Locations
Birleşik Krallık - Bournemouth, England
Başlangıç tarihi : Temmuz 23, 2019
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Ağu. 9, 2019
Dates
Temmuz 23, 2019
Birleşik Krallık - Bournemouth, England
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Ağu. 9, 2019