Çizim, her sanat ve tasarım uzmanlığının, yaratıcı endüstrilerde çalışmak isteyenlerin de önemli bir parçasıdır ve AUB'da yaptığımız işin kalbinde yer alır.

İster bir tomurcuklanan illüstratör olun, isterse diğer yaratıcı çalışmaları desteklemek için çizim becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, bu yeni kurs size farklı ortamlarda takılmaya, heyecan verici ve özgün çalışmalar üretmenize ve çiziminizi geliştirmenize olanak tanır. teknikleri. Çeşitli ilham verici eğitmenler tarafından yönetilen çok çeşitli atölye çalışmalarına katılma şansına sahip olacaksınız. Denemek, hatalarınızdan öğrenmek ve işinizin eleştirel anlayışını geliştirmek için itileceksiniz.

Ton ve ışık, renk, çizgi, kenar, şekil, biçim, işaretleme ve negatif alan kullanımı gibi çizim ve çizimin temellerini ele alacağız. Fırsatınız olacak

Kömür, mürekkep, sopa, petrol pastel ve tebeşir pastel, bir kaç isim akrilikler gibi bir dizi malzeme ile deneme. Görsel iletişimle ilgili kritik farkındalığınızı geliştirecek ve tasarım sürecini daha iyi anlayabilmek ve fikirlerinizi etkili bir şekilde iletebilmeniz için çeşitli örnek yöntemleri ve teknikleri keşfedeceksiniz.

Elbette size ilham verecek mekânlar, Dorset'in etkileyici Jurassic sahili gibi bölgelere yapılan günlük geziler, aynı zamanda giyimli bir yaşam modeli ve başka bir natürmort.

Program taught in:
Ingilizce

See 8 more programs offered by Arts University Bournemouth - Summer Courses »

Last updated October 3, 2018
Bu kurs bir Campus based
Start Date
Temmuz 23, 2019
Duration
18 gün
Tam zamanlı
Price
3,495 GBP
- konaklama ile; 2295 GBP - konaklama olmadan
Deadline
By locations
By date
Start Date
Temmuz 23, 2019
End Date
Ağu. 9, 2019
Application deadline

Temmuz 23, 2019

Location
Application deadline
End Date
Ağu. 9, 2019