Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Turizm Top Diplomalar

Turizmde Diploma misafirperverliği ve seyahat ilgilenen bireyler yönelik olduğunu. Bir diploma istihdama doğrudan kurşun veya turizm çalışmaları belirli bir dalı kendi eğitimini ilerletmek için öğrencileri hazırlamak.

 

Sen merak ediyor olabilirsiniz, Turizmde Diploma nedir? Bir diploma turizm iş ve yaşam tarzı temel yönleri için öğrencileri hazırlamak olacaktır. Çoğu program, gerçek durumlara öğrenilen bilgi uygulamak için sektörde staj sınıf eğitimi birleştirir. Sunulan sınıfların örnekleri iletişim, iş istatistikleri, hedef planlama ve geliştirme, gıda hizmet yönetimi, otelcilik hukuk, satış ve pazarlama, konaklama işlemleri, eğlence yönetimi, yönetim maliyetleri, muhasebe, turizm coğrafyası, turizm konumlar, seyahat ve tur işlemlerini kapsamaktadır.

 

Turizmde Diploma Kazanç birçok yönden faydalıdır.Bu hayatın her alanında yardımcı olan iletişim ve yönetim becerileri, geliştirir. Ayrıca seyahat ve diğer birçok kariyer yok uluslararası fırsatlar sunmaktadır. Buna ek olarak, diploma öğrenimlerine devam ve turizm ya da misafirperverliği bir derece kazanmak için isteyenler için büyük bir adım.

 

Birçok uluslararası okullar Turizm alanında diploma kazanmak için programlar sunuyoruz. Maliyetler konumu ve ders yüküne bağlı olarak, bir okuldan diğerine büyük ölçüde değişebilir. Birden okulları Araştırma ve mali beklenen ne olduğunu öğrenmek için doğrudan temas.

 

Turizmde Diploma kariyer çeşitli için birçok kapı açıyor. Mezunlar seyahat ekoturizm operatörleri, spor turizmi, toplum örgütleri, ticari rekreasyon, turizm ve otelcilik danışmanlık ve kapsayıcı eğlence hizmetleri gibi, havayolları ile iş bulabilirsiniz.Birçok program da kendi işini kurmak isteyen girişimciler için güçlü bir temel sağlamaktadır.

 

Turizm alanında diploma peşinde ilgi olduğunu, ancak geleneksel bir ortamda dersleri almak için güçlü olmak konusunda endişeleriniz varsa, birçok okul size kolaylık sağlamak için çevrimiçi sınıflar sunuyoruz. Onları bulmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

19 Sonuçlar Turizm

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Pacific Training Group

Seyahat ve turizmde geniş bir yelpazede yönetim becerileri geliştirmek. ... [+]

Eğitim sağlayıcınız AFTA onaylı mı?

Avustralya'nın en yoğun seyahat kuruluşu AFTA'nın onayladığı ve onayladığı az sayıdaki eğitim sağlayıcıdan biri olan Pacific Training Group , Avustralya'da seyahat eğitiminde ön sırada ve seyahat ve turizm alanında bir kariyer konusunda ciddiysen en iyi seçenek. Prestijli AFTA SIT30216 Sertifika III inTravel ve resmi, ulusal olarak tanınan yeterlilik ve Galileo CRS sertifikası ile mezun olun.

SIT50116 Seyahat ve Turizm İşletmeciliği Diploması

Seyahat ve turizmde geniş bir yelpazede yönetim becerileri geliştirmek.

süre

10 hafta 5 dönem artı dönem molaları

Çalışma modu

Çalışma modu: Haftada 20 saat, sınıfta 15 saat ve 5 saat çevrimiçi olmak üzere.... [-]

Avustralya Sydney Surfers Paradise
Temmuz 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
18 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Toronto School of Management

Bu bir yıllık Lisans Diploması konukseverlik ve turizm alanında bir kariyere başlama ve başarılı olma becerilerini verecektir. Öğrenim ücretlerini tam olarak ödüyorsanız% ... [+]

Konaklama ve Turizm İşletmeciliği İşbirliği Diploması

Bu bir yıllık Lisans Diploması konukseverlik ve turizm alanında bir kariyere başlama ve başarılı olma becerilerini verecektir. Öğrenim ücretlerini tam olarak ödüyorsanız% 3 erken kuş indiriminin keyfini çıkarın. Program konukseverlik endüstrisindeki en güncel gelişmelere odaklanarak size yardımcı olur:

Müşterilerinize yüksek kaliteli ürün veya hizmet sağladığınızdan emin olmanız için etkili iletişim becerileri, iyi müşteri hizmetleri becerileri, liderlik ve ekip çalışması gibi profesyonel otel yetkinlikleri geliştirin.Akademik ve mesleki hedeflerinizle doğrudan ilgili denetlenen pratik iş deneyimi edinmekÖn büro işlemleri, temizlik ve yiyecek içecek üretimi de dahil olmak üzere bir dizi misafirperverlik işlevinin ilke ve usullerini anlama yoluyla misafirperverlik ve turizm endüstrisi içinde hemen etkili olunKurs gereksinimleriOntario Ortaöğretim Diploması veya Eşdeğeri * veya Olgun öğrenci **18 yaş ve üstüIELTS 5.5 veya eşdeğeri Yerli olmayan İngilizce konuşanlar için... [-]
Kanada Toronto
Kasım 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
ITM College and University Studies

ITM programı, teorik bilgi ile birleştirilen güçlü pratik uygulama ve deneyime odaklanarak geçmiş başarı uygulamalarına sadık kaldı. Öğrencilerimizi birinci günden itibar ... [+]

Üniversite Programı

Senin Stepping Stone

ITM programı, teorik bilgi ile birleştirilen güçlü pratik uygulama ve deneyime odaklanarak geçmiş başarı uygulamalarına sadık kaldı. Öğrencilerimizi birinci günden itibaren çalışmaya hazır hale getiren şey budur. Mezunlarımız, uyguladıkları yaklaşımı ve mesleklerinde daha sonraki gelişmeleri destekleyen yeminli yaklaşıma yemin ederler.

Profesyoneller için HLW / HLT / HLF Kısa Yol Girişi

AB'den bir misafirperverlik / turizm okulu sertifikası ile kalifiye oldunuz. Almanca, Fransızca veya İspanyolca bir A2 veya B1 var.

İleri dil eğitimine giriş ile size daha hafif bir çalışma yapısı sunabiliriz, bu yüzden 2. Sınıf öğrencileriyle birlikte çalışıp mevcut durumunuzun ötesinde ilerlemenin avantajını kazanırsınız.... [-]

Avusturya Bad Vöslau
Bilgi iste
Ingilizce,Almanca,Fransızca,Ispanyolca
Tam zamanlı
2 - 2 yıl
Kampüs
College of the Rockies

Turizm İşletmeciliği programımız sizi tatil yerlerinde, otellerde ve diğer turizm faaliyetlerinde kariyer için hazırlar. Bir yıllık sertifikadan birini seçebilir veya iki ... [+]

hakkında

Turizm endüstrisi SICAK - Kariyerinize buradan başlayın.

Turizm İşletmeciliği programımız sizi tatil yerlerinde, otellerde ve diğer turizm faaliyetlerinde kariyer için hazırlar. Bir yıllık sertifikadan birini seçebilir veya iki yıllık diploma programını tamamlayabilirsiniz. Program turizm, işletme yönetimi ve ilgili uzmanlık kursları içermektedir.

Bu program tamamen çevrimiçi olarak mevcuttur. Cranbrook kampüsümüzde çoğu kursu kişisel olarak da alabilirsiniz. Rockie'ler kapının hemen dışındadır ve size dünyanın en muhteşem yerlerinden biri olan ve BC'nin en sıcak turizm merkezlerinden biri olan yaşam tarzını ve öğrenmeyi harmanlama fırsatı sunar!... [-]

Kanada Cranbrook
Eylül 2019
Ingilizce
2 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
CDI College

CDI College Seyahat ve Turizm programı, bu hızlı tempolu sektördeki başarınızı garantilemek için teknik bilgisayar eğitimini satış becerileri, dünya coğrafya bilgisi ve p ... [+]

Seyahat tutkunuzu heyecan verici bir kariyere dönüştürün! Seyahat ve turizm sektörü, dünyadaki en büyük istihdam sektörüdür ve seyahatle ilgili birçok ödül sunmaktadır.

CDI College Seyahat ve Turizm programı , bu hızlı tempolu sektördeki başarınızı garantilemek için teknik bilgisayar eğitimini satış becerileri, dünya coğrafya bilgisi ve pazarlama teknikleriyle birleştiriyor.

Bu CDI College programı, Kanada seyahat acentelerinde kullanılan iki ana bilgisayar rezervasyon sistemini nasıl çalıştıracağınızı da öğretecektir; Apollo ve SABER. Ayrıca, dünya çapında destinasyonlar, yolculuklar, biletleme, tarifeler ve seyahat acentesi işlemleri hakkında bilgi edineceksiniz. Bu programın mezunları tur operatörü, havayolu şirketi, seyahat acentesi ve yolcu gemisi kolaylaştırıcısı gibi pozisyonlarda seyahat endüstrisinin tüm sektörlerinde çalışmaya devam etti.... [-]

Kanada Vancouver Calgary Edmonton
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
100 saat
Kampüs
LaSalle College Montreal

Temel araştırma müfredatıyla Seyahat Ürünlerinin Geliştirilmesi ve Geliştirilmesi (seyahat, misafirperverlik, turistik yerler, yerler, oteller, restoranlar, vb.) Konusund ... [+]

Turizm Tekniklerinde Diploma - Seyahat Ürünlerinin Geliştirilmesi ve Geliştirilmesi Konusunda Uzmanlık

Temel araştırma müfredatıyla Seyahat Ürünlerinin Geliştirilmesi ve Geliştirilmesi (seyahat, misafirperverlik, turistik yerler, yerler, oteller, restoranlar, vb.) Konusunda uzmanlaşan Turizm Teknikleri programı, geliştirme ve tanıtımda çeşitli pozisyonlara açılan kapıları açar. Bu program turizm yönetiminin temel bilgilerine odaklanmaktadır. Sektörde deneyimli öğretmenler, bilgi birikimini ve işgücü piyasasına girmede başarının anahtarını sağlarlar. Öğrenciler, ziyaretler, konferanslar ve etkinlikler sırasında profesyonellerle etkileşim kurma fırsatına sahiptir. Bu programın mezunları üniversite çalışmaları devam edebilir.... [-]

Kanada Montreal
Ağustos 2019
Tam zamanlı
Kampüs
University of Johannesburg

Turizm İşletmeciliği National Diploma farklı turizm ile ilgili çeşitli sektörlerde çalışmak için operasyonel ve yönetsel yönleriyle mezun hazırlar. ... [+]

Turizm İşletmeciliği National Diploma farklı turizm ile ilgili çeşitli sektörlerde çalışmak için operasyonel ve yönetsel yönleriyle mezun hazırlar.

Kabul şartları Asgari APS: Matematik ile 22 YA Matematiksel Okuryazarlık 24 İngilizce: 4 (% 50 +) Matematik: 3 (% 40 +) Matematiksel Okuryazarlık: 5 (% 60 +)

Belirli seçim kriterleri alan kısıtlamaları uygulanır ve bağlı olabilecek belirli bir program için Fakültesi asgari ihtiyaçlarını karşılayacak zorunlu o programa kabul garanti etmez.

[-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
TMC Academy

Bu ders, bu dinamik endüstride yetkin ve etkili bir yönetici olmak için gerekli bilgi ve becerilerin geliştirilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. ... [+]

Bu ders, bu dinamik endüstride yetkin ve etkili bir yönetici olmak için gerekli bilgi ve becerilerin geliştirilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Bu dersin NO Endüstriyel Ataşeliği vardır. Öğrenciler, kurstan mezun olabilmek için İleri Düzey Durumda olmak için 16 modülü veya 12 modülü tamamlamalıdırlar.

Tam Zamanlı: 12 ay

Yarı Zamanlı: 21 ay *

* yoğun modda 14-16 ay içinde tamamlanabilir.

Ders değerlendirmesi

Modüllerin değerlendirilmesi sınavlar, ödevler, projeler, sunumlar, sınıf testleri ve / veya pratik testleri içerir.

Teslim Şekli

Dersler, öğreticiler ve bağımsız öğrenme uygulanmaktadır. Öğrencilerin kavramları net bir şekilde anlamaları için, önemli alanları yeniden vurgulamak için öğreticiler kullanılır.... [-]

Singapur Singapore
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 21 aylar
Kampüs
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Turizm ve Etkinlik Yönetimi Otel ve Otelcilik Yönetim Essentials Ekonomi Temelleri İş için İletişim İş Örgütleri Anlamak Yaş: Mini ... [+]

Turizm ve Etkinlik Yönetimi Otel ve Otelcilik Yönetim Essentials Ekonomi Temelleri İş için İletişim İş Örgütleri Anlamak

Yaş: Minimum yaş 17 yıl

Önceki çalışma: Diploma veya eşdeğer

[-]
İsviçre Zürich
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
David Game Management School Thailand

David Game Management School iki düzeyde Turizm İşletmeciliği Diploma Programları sunmaktadır: ... [+]

Turizm İşletmeciliği Diploma Kursları David Game Management School iki düzeyde Turizm İşletmeciliği Diploma Programları sunmaktadır:

Turizm İşletmeciliği Diploma Turizm İşletmeciliği İleri Diploma

Birlikte Diploma ve İleri Diploma Kursları turizm sektörüne özgü olanlar ve bu ilgilendiren genel idari konuları içeren modülleri geniş bir dizi kapsar. Bu nedenle, öğrencilerin gelecekte çeşitli kariyer geliştirmek için iyi yerine duracak turizm sektörünün bütünsel bir bakış açısı, geliştirerek faydalanmak mümkün olacak. Turizm Yönetimi İleri Diploma bir İngiliz Üniversitesi Lisans Kursu, ikinci yıl eşdeğerdir. Her iki Diploma tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak mevcuttur. Tam zamanlı modu bölgenin her yerde turizm sektöründe kariyerlerine geliştirmeye niyet okul mezunları için uygundur. Part-time modu zaten istihdam insanlar için uygundur, ancak daha fazla kendi kariyerlerini geliştirmek istiyorum.Modüller Diploma Kursları öğretilen Turizm Yönetimi Diploma ... [-]

Tayland Bangkok
Haziran 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)

Turizm ve Otelcilik Yönetimi alanında 4. Seviye Diploması, öğrenicilere turizm ve misafirperverlik endüstrisi içinde yöneticilik yapmalarını destekleyen, yaşam boyu öğren ... [+]

Turizm ve Otelcilik yeterlilik Seviye 4 Diploması hayat boyu öğrenme yönelimli, turizm ve otelcilik endüstrisi içinde yönetici olarak onların gelişimini destekleyen bir zorlu yeterlilik ile öğrencilere sağlamak için tasarlanmıştır; bilgi ve turizm ve otelcilik sektörünün yönetimine uygulanacak teorileri kendi bilgisini geliştirmek için öğrencilerin sağlamak; beceri ve turizm ve otelcilik sektöründe yönetim becerilerini geliştirmek için gerekli teknik terminoloji ile öğrencilere sağlamak; turizm ve otelcilik sektöründe iş alanlarının yönetimi konusunda bilgili ve kendine güvenen kararlar öğrencilerin sağlamak; Öğrenciler turizm ve otelcilik sektöründe kariyer geliştirme yöneticilerinin karşılaştığı ortak konular üzerinde yansıtmak için fırsatlar sağlamak; öğrencilere daha fazla çalışma veya istihdam ilerleme için fırsat verin.... [-]

Birleşik Krallık UK Online
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
9 aylar
e-Öğrenme
Camas Malta

seyahat ve turizm endüstrisinin temellerini incelemek ve başarılı bir seyahat acentası olmak için gerekenlere anlıyorum. ... [+]

SEYAHAT VE TURİZMDE NEDEN KURULUŞ?

Seyahat ve turizm alanında IATA Vakfı ile mükemmel müşteri hizmeti sunmak ve müşteri sadakati oluşturmak.

seyahat ve turizm endüstrisinin temellerini incelemek ve başarılı bir seyahat acentası olmak için gerekenlere anlıyorum. kendi ihtiyaçlarına göre travel ne zaman ve nerede daha iyi tavsiye müşterilerine sırayla müşteri hizmetleri ve satış becerilerinizi geliştirin. En iyi uçuş, konaklama ve tur seçenekleri sağlar ve nasıl istemciler gerekli tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılamak sağlamak için öğrenin.

SEYAHAT MÜŞTERİ NEDİR?

SEYAHAT VE TURİZMDE IATA VAKFI DIPLOMA

Seyahat ve Turizm Diplomasına sahip bu benzersiz IATA Vakfı ile seyahat ve turizm endüstrisinde çalışmak ve etkili bir seyahat profesyoneli olmak için gerekli bilgi ve becerileri edinmeyi öğreneceksiniz. Rezervasyonları oluşturmak ve yönetmek için küresel bir dağıtım sistemi kullanmayı öğrenerek bu Diploma programını da tamamlayabilirsiniz.... [-]

Malta Saint Julian's
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
International Hotel and Tourism Industry Management School

I-TİM'in İki Yıllık Diploma Programı Asya'da değil dünya çapında sadece, mezunlarımızın Otel ve Turizm İşletmeciliği tam bir anlayış vererek yönelik kurslar kapsa ... [+]

Otel ve Turizm Yönetimi İki Yıllık Diploma

I-TİM'in İki Yıllık Diploma Programı Asya'da değil dünya çapında sadece, mezunlarımızın Otel ve Turizm İşletmeciliği tam bir anlayış vererek yönelik kurslar kapsamlı bir dizi kapsar.

&nbsp

Birinci yıl

Çalışma planının ilk yılında öğrenciler Otel ve Turizm Endüstri Yönetimi Sertifika ders izleyin. Bu, Otel ve Turizm Yönetimi kavramını bir gözetmen / Junior yönetimi açısından bir otelin pratik, işletme fonksiyonları inceler, turizm yönetimi, Avrupa mutfak ve restoran servis ve yönetimi.

İlk yılın sonunda öğrenciler modern bir otelin koşu pratik unsurları anlayacaksınız.Öğrenciler ayrıca otel faaliyet gösterdikleri toplumsal ve ekonomik ortamın ve bu ortamda örgütlerin rolü bir anlayış olacaktır. Ayrıca, lokanta hizmetleri ve Avrupa mutfak teknikleri hem bir anlayış kazanacaktır. ... [-]

Tayland Bangkok
Haziran 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
HTMI Switzerland Dubai

İki yıllık Diploma programı, müşteri odaklı bir yaklaşım ve operasyon yönetimi girişimleriyle öğrencilerin liderlik becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Bu progr ... [+]

İki yıllık Diploma programı, müşteri odaklı bir yaklaşım ve operasyon yönetimi girişimleriyle öğrencilerin liderlik becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Bu program teorik (% 50) ve uygulamalı (% 50) dersleri sınıf içi öğrenme ile uygulamalı öğrenmeyi endüstri stajı ile birleştirir. Bu beceriler konukseverlik sektöründe umut verici bir kariyere başlamak için anahtardır. Bu program otel işletmeciliği, otel işletmeciliği varlık yönetimi, turizm ve havayolları endüstrisi alanlarında gelecekteki lider olma tutkusu olan öğrenciler için idealdir.

Stajlar

BAE'de uygulamalı staj yapan staj ve diploma programları için yeni mezunlar ve yetenekli bireyler için birçok fırsat bulunmaktadır.... [-]

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
CSM Academy International

Turizm ve Ağırlama Yönetimi Diplomasının başarılı bir şekilde tamamlanması Turizm ve Otelcilikte özel roller için bilgi ve becerileri daha fazla kazanmak için Turizm ve A ... [+]

Teknolojideki hızlı ilerlemelerle sağlanan mevcut küreselleşme - daha düşük fiyatla denizaşırı destinasyonlara daha kolay ulaşılabilmesini sağladı - Turizm ve Otelcilik Diploması Diplomasının genel artışında, CSM Academy International tarafından gerçekleştirilen gayri resmi piyasa araştırması sonucunda ortaya çıkan artışa neden oldu. CSM Academy International Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği alanında kariyere başlayabilmeleri için, Turizm ve Otelcilik Yönetimi konularında gerekli akademik bilgileri yerel ve uluslararası öğrencilere sunmak.

Turizm ve Ağırlama Yönetimi Diplomasının başarılı bir şekilde tamamlanması Turizm ve Otelcilikte özel roller için bilgi ve becerileri daha fazla kazanmak için Turizm ve Ağırlama Yönetimi İleri Diploma yol açar.... [-]

Singapur Singapore
Temmuz 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
8 - 12 aylar
Kampüs

HT
https://monaliza.kiev.ua

ремонт скутера хонда дио

www.nights.com.ua