Turizm Diploma

Turizm Top Diplomalar

Turizm

Turizmde Diploma misafirperverliği ve seyahat ilgilenen bireyler yönelik olduğunu. Bir diploma istihdama doğrudan kurşun veya turizm çalışmaları belirli bir dalı kendi eğitimini ilerletmek için öğrencileri hazırlamak.

 

Sen merak ediyor olabilirsiniz, Turizmde Diploma nedir? Bir diploma turizm iş ve yaşam tarzı temel yönleri için öğrencileri hazırlamak olacaktır. Çoğu program, gerçek durumlara öğrenilen bilgi uygulamak için sektörde staj sınıf eğitimi birleştirir. Sunulan sınıfların örnekleri iletişim, iş istatistikleri, hedef planlama ve geliştirme, gıda hizmet yönetimi, otelcilik hukuk, satış ve pazarlama, konaklama işlemleri, eğlence yönetimi, yönetim maliyetleri, muhasebe, turizm coğrafyası, turizm konumlar, seyahat ve tur işlemlerini kapsamaktadır.

 

Turizmde Diploma Kazanç birçok yönden faydalıdır.Bu hayatın her alanında yardımcı olan iletişim ve yönetim becerileri, geliştirir. Ayrıca seyahat ve diğer birçok kariyer yok uluslararası fırsatlar sunmaktadır. Buna ek olarak, diploma öğrenimlerine devam ve turizm ya da misafirperverliği bir derece kazanmak için isteyenler için büyük bir adım.

 

Birçok uluslararası okullar Turizm alanında diploma kazanmak için programlar sunuyoruz. Maliyetler konumu ve ders yüküne bağlı olarak, bir okuldan diğerine büyük ölçüde değişebilir. Birden okulları Araştırma ve mali beklenen ne olduğunu öğrenmek için doğrudan temas.

 

Turizmde Diploma kariyer çeşitli için birçok kapı açıyor. Mezunlar seyahat ekoturizm operatörleri, spor turizmi, toplum örgütleri, ticari rekreasyon, turizm ve otelcilik danışmanlık ve kapsayıcı eğlence hizmetleri gibi, havayolları ile iş bulabilirsiniz.Birçok program da kendi işini kurmak isteyen girişimciler için güçlü bir temel sağlamaktadır.

 

Turizm alanında diploma peşinde ilgi olduğunu, ancak geleneksel bir ortamda dersleri almak için güçlü olmak konusunda endişeleriniz varsa, birçok okul size kolaylık sağlamak için çevrimiçi sınıflar sunuyoruz. Onları bulmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

Devamını oku

Diploma of Business - Travel and Tourism

Macleay College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2018 Avustralya Sidney Melbourne + 2 daha

Our Diploma of Business Management specializing in Travel and Tourism covers all the practical skills you need to land a great job in the travel and tourism industry.

[+]

Our Diploma of Business Management specialising in Travel and Tourism covers all the practical skills you need to land a great job in the travel and tourism industry. You’ll learn about the current and future direction of tourism, the laws that affect the industry, the A to Z of codes used in airline reservations, ticketing, eco and specialist tourism.

You’ll get to visit a local travel consultant or a major tour operator and learn about how a travel agency operates. You will gain a broad overview of how to work successfully in business or even set up a business of your own, through the skills gained from entrepreneurship projects.

During the final trimester, you’ll take part in our internship placement program. It is an excellent opportunity to build your professional network whilst applying all of the practical knowledge you’ve gained throughout the course.... [-]


Castelldefels School of Social Sciences
Kampüs Tam zamanlı 12 ay February 2018 İspanya Barcelona

Bu pratik kariyer tabanlı unsurları, bireyin kariyerinde ilerleme kaydederken değerli olmayacak birkaç temel destek yönetim disiplini ile birleştiren önemli bir yönetim programıdır. Kurs, bu nedenle, sektördeki acil istihdam için ideal bir hazırlık ve misafirperverlik endüstrisine katılmaya hazırdır. [+]

Bu pratik kariyer tabanlı unsurları, bireyin kariyerinde ilerleme kaydederken değerli olmayacak birkaç temel destek yönetim disiplini ile birleştiren önemli bir yönetim programıdır. Kurs, bu nedenle, sektördeki acil istihdam için ideal bir hazırlık ve misafirperverlik endüstrisine katılmaya hazırdır.

Amacı

Turizm Yönetimi Diploması CTH, uluslararası katılımları olan misafirperverlik, seyahat ve turizm sektörlerine yeni girenlerin eğitim ihtiyaçlarına odaklanmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda öğrencinin istihdam ve kariyer umutlarını genişletecektir.

Bu program öğrencilerin yerel, ulusal ve küresel olarak kendine özgü yerli deneyimleri ve diğer turizm girişimlerini güvenle sunma becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyor. Çalışma süresi boyunca öğrenciler etkili liderlik ve yönetim kalitesi ile turizm işletmeciliği operasyonları hakkında sağlam bir bilgi geliştireceklerdir. Bu ders turizm işletmeciliği, müşteri hizmetleri ve varış yeri analizi gibi turizm endüstrisinin temellerini kapsamaktadır. ... [-]


EEC-ITIS Malta Tourism and Languages Institute
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl October 2018 Malta San Ġwann

Program akademik ve profesyonel odaklı turizm ve misafirperverlik işi ve turizm yönetiminde belirli alanlarda finans, insan kaynakları, tesisler ve operasyonlar yanı sıra hedef pazarlama kapsayan odaklı. [+]

Hedef kitle

Kurs, farklı hedef gruplar için aşağıdaki gibi bir fırsattır:

Turizmde ve misafirperverlikte kariyer arayan bireyler Endüstride zaten istihdamda olan veya kendi teşebbüsleri ile ilgili hizmet sunan diğer ve bilgi, beceri ve yetkinliklerini güncellerken kariyer beklentilerini iyileştirmek isteyen herkes. Turizm ve misafirperverlik içinde kendi işini kurmak isteyen girişimci girişimciler. Giriş koşulları 17 ve daha yukarı yaş Onaylanmış bir orta ve yüksek öğrenim derecesinin başarıyla tamamlanması veya turizm ile ilgili endüstride en az 3 yıl çalışma tecrübesinin yanı sıra bu dersin uygunluğunu belirlemek için bir mülakat sürecinin başarıyla tamamlanması. Röportaj, başvuranın genelikle iş deneyiminden bilgiyi sorgulamasını sağlamak için öğrencinin cevaplaması gereken turizm endüstrisi ile ilgili bir dizi sorudan oluşacaktır. IELTS Akademik: 5.5, TOEFL Kağıt: 525, TOEFL İnternet: 72, Pearson JETSET: 5. seviye, Cambridge CAE: B2 İngilizce dil yeterlilik belgesi, genel puanlar aşağıdakilerden bir veya daha fazladır: Genel değerlendirme politikası ve prosedürleri ... [-]

Toi Ohomai Institute of Technology
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl March 2018 Yeni Zelanda Rotorua

Turizm sektöründe süreçlerin etkin uygulanmasına katkı ve turizm ve seyahat kuruluşlarının bir dizi genelinde bir kalite ziyaretçi deneyimi teslim destekleyecek. [+]

Program amaç

A Turizm ve Seyahat Yeni Zelanda Diploması (Seviye 5) Program turizm sektöründe süreçlerin etkin uygulanmasına katkı ve turizm ve seyahat kuruluşlarının bir dizi genelinde bir kalite ziyaretçi deneyimi verilmesini destekleyecek yeteneği ile mezun geliştirmeyi amaçlamaktadır. Program destekleyen kapsamlı bilgi, beceri ve ilgili turizm faaliyetleriyle mesleki uygulama standartlar oluşturmak ve müşteri güveni ve hizmet sunumunu artıracak. Bu programın tamamlanmasından sonra, mezunları turizm sektöründe danışmanlık, koordinasyon ve denetleme işlevinin takip edebilirsiniz, ya da turizm ile ilgili disiplinlerde daha fazla çalışma taahhüt ederler.

ödül bilgiler ... [-]

Zabeel International Institute of Management and Technology
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Birleşik Arap Emirlikleri Dubai

Global Distribution System'in rolünü anlamak için Airlines, Travel & Tour sektöründe kariyer yapmak istiyorsanız, bu göz açıcı bir şey. [+]

Global Distribution System'in rolünü anlamak için Airlines, Travel & Tour sektöründe kariyer yapmak istiyorsanız, bu göz açıcı bir şey.

Programa kim ihtiyacı var? Seyahat endüstrisinde kariyer yapmak isteyen öğrenciler Genç gezi danışmanları Havayolu personeli Seyahat acenteleri ile düzenli olarak anlaşan tur operatörleri Öğrenme çıktısı Uygun seyahat düzenlemeleri ve çekinceleri olun Uygun hava tarifelerini hesaplayın ve teklif verin Geçerli IATA kural ve prosedürlerine uygun olarak uluslararası seyahat belgelerini tamamlayın 2007 yılı e-biletleme küresel uygulaması için öncü ol Müşterilerin sorgularını cevaplayın, fiyat teklif edin ve tur ürünleri satın Bilgi teknolojisinin rolünü anlayın - Küresel Dağıtım Sistemleri ve İnternet Program İçeriği Çevre: Seyahat ve Turizm Sektörü ve Seyahat Profesyonelleri, Seyahat Planlamasında Coğrafya 1, Seyahat formaliteleri Ürünler: Kara Ulaşımı - Demiryolları 1, Su Taşımacılığı - Feribot, Karayolu Taşımacılığı - Araba ve Kamp, Tur Paketleri 1, Oteller, Hava Taşımacılığı Esasları Destek Hizmetleri: Müşteri Hizmetleri, Seyahat Endüstrisinde Teknoloji 1 Hava Yolları ve Biletleme: Uçak Ücretleri ve Biletleme GDS Elektronik Rezervasyon Araçları: Global Dağıtım Sistemleri eğitimi. Amadeus, Galileo, Sabre veya Abacus arasından seçim yapın [-]

Australian College of Applied Education
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 yıl January 2018 Avustralya Perth + 1 daha

Seyahat ve Turizm Diploması, öğrencilere teorik çalışma ve temel endüstri becerileri bir dizi sağlamak temel birimleri dahil olmak üzere çeşitli pratik eğitimin dengeli bir entegrasyon sunar. Bizim Sanayi Staj programı öğrencileri aracılığıyla eğitimlerinin bir parçası olarak 36 sektör işe yerleştirme vardiya taahhüt ederler. Bu öğrencilerin işyeri College bilgilerini aktarmanıza yardımcı olur. [+]

1 Yıl Tam Zamanlı; Bu ders de mevcuttur Part-time olduğu

Seyahat ve Turizm Diploması mezunları başarılı havayolları, turistik, devlet kurumları, turizm mekanlarına ve diğer mikro veya makro turizm faaliyetlerinden tarafından istihdam edilecek bekleyebilirsiniz.

Bir tutku birçok kişi tarafından paylaşılan Travelling, neden bunu bir kariyer yapmak değil? Avustralya'da Turizm Sanayi patlama ve 2020 yılına kadar% 74 bir başka% 43 artacağı tahmin ediliyor. Servis ihracatının yarısından ve ulusal istihdamın% 8 muhasebeleştirilmesi, Turizm o seyahat ve yeni kültürleri yaşamaya personel teşvik olarak kariyerine başlamak için harika bir endüstridir.

... [-]

ITM College and University Studies
Kampüs Tam zamanlı 1 - 3 yıl November 2018 Avusturya Bad Vöslau

Top-up-yıl bu BA Ağırlama Girişimcilik (Hons) otelcilik yönetimi ve uluslararası girişimcilik alanında akademik eğitim ile üniversite mezunları sağlar. ITM Kolej ayrıca turizm ve otelcilik girişimcilik alanında üniversite eğitimi sunuyor. [+]

BA Ağırlama Girişimcilik (Hons) Top-up-yıllık

Bu üst-up yıllık otelcilik yönetimi ve uluslararası girişimcilik alanında akademik eğitim ile üniversite mezunları sağlar. Öğrenciler, çalışanlar olarak üst düzey yönetim kademelerinde çeşitli girmek için hem de girişimci olarak kendi iş açmaya hazırlanmaktadır.

Öğrenci profili

Higher Diploma seviyesine nitelikli bir yönetim pozisyonu da otelcilik sektöründe veya ilgili alanda hedefliyoruz. Eğer seçtiğiniz uzmanlık hızlı promosyon elde etmek için izin vermek için bir uluslararası tanınmış bir yeterlilik için arıyoruz.

Çalışma ve iş

Nedeniyle takvime, eğitim görürken çalışma imkanı var.... [-]


KAGC College
Kampüs Tam zamanlı 7 dönem Açık Kayıt Malezya Kuala Lumpur

Otelcilik ve Turizm Yönetimi programı Diploma misafirperverliği, turizm ve yönetim kombine disiplinlerinde eşsiz bir öğrenme fırsatı sunulduğunu. Programı takip Öğrenciler hem otelcilik ve turizm sektöründe, yanı sıra ekonomi, yönetim ve pazarlama alanlarında kullanılan state-of-the-art teknolojileri maruz edilecektir. [+]

Otelcilik ve Turizm Yönetimi programı Diploma misafirperverliği, turizm ve yönetim kombine disiplinlerinde eşsiz bir öğrenme fırsatı sunulduğunu. Programı takip Öğrenciler hem otelcilik ve turizm sektöründe, yanı sıra ekonomi, yönetim ve pazarlama alanlarında kullanılan state-of-the-art teknolojileri maruz edilecektir.

Bu dersin sonunda öğrenciler mümkün olacaktır:

yönetim ve hizmet standartlarının gerekli ilkeleri ile tanıtmak. Öğrenmek ve restoranlar, oteller, tatil köyleri, tema parkları ve mutfaklarda çeşitli ilgili pozisyonlarını pratik. Iş ve kariyer fırsatları çok çeşitli alanda bulunmaktadır. Ders Modülleri ... [-]

Tourism Schools Salzburg
Kampüs Tam zamanlı 8 ay October 2018 Avusturya Salzburg

ITH sunulan diploma hands-on eğitim ve akademik teori iyi bir harmanı ile bu sektörün operasyonel ve yönetsel yönlerini derinlemesine bir anlayış ile mezun donatıyor. Öğrenciler, girişimcilik becerileri ile yönetim uygulamaları ve sürdürülebilir turizm konularında bir anlayış ile sağlam bir bilgiye bırakacak [+]

Turizm ve Otel İşletmeciliği Enstitüsü (ITH) Turizm Okulları Salzburg uluslararası koludur. Bu 1965 yılında açıldı ve bugüne kadar 2.300 üzerinde uluslararası öğrenci yetiştirmektedir.

ITH sunulan diploma hands-on eğitim ve akademik teori iyi bir harmanı ile bu sektörün operasyonel ve yönetsel yönlerini derinlemesine bir anlayış ile mezun donatıyor. Öğrenciler girişimcilik becerilerinin, yönetim uygulamaları bir ses bilgisi ile ve sürdürülebilir turizm konularında bir anlayış ile bırakacaktır.

ITH okuyan sadece misafirperverliği ve turizm üst düzey mesleki eğitim alma konusunda değil, dünyanın dört bir yanından gelen farklı kültürler, diller ve gelenekleri ile bağlanma hakkında da. Turizm gibi uluslararası endüstrisinde bu tür kültürlerarası beceriler gelecekteki kariyer için bir rekabet avantajı sunuyoruz.... [-]


LaSalle College Montreal
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Kanada Montreal

Turizm, bir kariyerden daha ... o bir tutku! Eğitimli bir profesyonel olarak, çeşitli turistik yerler için yeni ve heyecan verici ürünler geliştirerek turizm sektöründe uzmanlarla birlikte çalışacak. [+]

Turizm Teknikleri Diploma

Turizm, bir kariyerden daha ... o bir tutku! Eğitimli bir profesyonel olarak, çeşitli turistik yerler için yeni ve heyecan verici ürünler geliştirerek turizm sektöründe uzmanlarla birlikte çalışacak.

Turizm Teknikleri Programı (DEC) turizm ürünleri ve turizm pazarlama ve promosyon, konukseverlik ve rehberlik yanı sıra insan kaynakları ve finansal yönetim gibi etkinlikler bulunmaktadır.

Ayrıca, eğitim sırasında, geziler, olaylar ve endüstri destekli projelerin yanı sıra işyerinde staj sırasında endüstri profesyonelleri ile etkileşim için çeşitli vesilelerle olacaktır.

Beton öğrenme faaliyetleri bu heyecan verici sektöründe başarılı olmak için gerekli becerileri sağlayarak iş yeri gerçeklerine, gelecekte turizm teknisyeni, sen hazırlamak için tasarlanmıştır.... [-]


University of Johannesburg
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl February 2018 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Turizm İşletmeciliği National Diploma farklı turizm ile ilgili çeşitli sektörlerde çalışmak için operasyonel ve yönetsel yönleriyle mezun hazırlar. [+]

Turizm İşletmeciliği National Diploma farklı turizm ile ilgili çeşitli sektörlerde çalışmak için operasyonel ve yönetsel yönleriyle mezun hazırlar.

Kabul şartları Asgari APS: Matematik ile 22 YA Matematiksel Okuryazarlık 24 İngilizce: 4 (% 50 +) Matematik: 3 (% 40 +) Matematiksel Okuryazarlık: 5 (% 60 +)

Belirli seçim kriterleri alan kısıtlamaları uygulanır ve bağlı olabilecek belirli bir program için Fakültesi asgari ihtiyaçlarını karşılayacak zorunlu o programa kabul garanti etmez.

[-]

Centennial College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Kanada Toronto

Otelcilik - Centennial College Hotel and Resort Otelcilik sektöründe bir yönetim kariyer isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Teori ve pratik uygulama sayesinde, bu program otel ve tatil sektöründe performansı sürücü bölümler arasında ilişkilerin bir anlayış sağlayacaktır. [+]

Otelcilik - Otel ve Tatil Köyü Centennial College Otelcilik sektöründe bir yönetim kariyer isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Teori ve pratik uygulama sayesinde, bu program otel ve tatil sektöründe performansı sürücü bölümler arasında ilişkilerin bir anlayış sağlayacaktır. Ayrıca, bir sanayi alanı yerleştirme Ağırlama, Turizm ve Kültür programının bu Okulu son dönem geçireceksiniz. Bu fırsat birçok öğrenci başarıyla ücretli istihdama yerleştirme doğrudan geçiş gördü.

Program Özeti

Bu arz mezunu olarak, hazır olacak:

Profesyonel bir şekilde ağırlama hizmetleri sunarak müşteri memnuniyetini yüksek derecede sağlanması; Konaklama operasyonları ya da gıda ve içecek hazırlama ve hizmetlerin bir ekip üyesi olarak etkin bir şekilde gerçekleştirin; Misafirperverliği ortamlarında çeşitli için kaliteli gıda ve içecek planlama, hazırlık ve sunum sağlanması; Bir çalışan ve ekip üyesi olarak performansını artırmak için, ve bir konukseverlik işletmenin yönetimine katkıda bulunmak için insan kaynakları, yönetim ve liderlik bilgi ve becerilerini; Temel maliyet kontrolü, gelir yönetimi ve finansal planlama, analiz ve kontrol operasyonel düzeyde karar yardımcı olmak ve konukseverlik işletmenin finansal planlarının gerçekleştirilmesine katkıda ilkelerini uygulamak; Bir konukseverlik işletmenin başarılı operasyon teşvik etmek, pazarlama ve satış etkinliğini katkıda bulunmak; Çeşitli Kanadalı turizm sanayi sektörleri belirlemek ve bunların bağımlılıklarını analiz; Sağlıklı, güvenli ve bakımlı misafirperverliği ortamlarının sağlanmasını desteklemek; Tanır ve çeşitli ve ağırlama sektörü için teknolojiler, sistemler ve bilgisayar uygulamaları değişen uyum; Expand ve misafirperverliği deneyim, beceri ve iş performansı ve gelecekteki istihdam edilebilirliklerini artırmak için bilgi entegre; Devam eden kişisel mesleki gelişim stratejileri ve planları gerçekçi kariyer hedeflerinize ulaşmak için ve ağırlama ortamı için liderlik ve yönetim becerilerini geliştirmek için geliştirin. Eğitim İş Ortakları... [-]

College MDIS Malaysia
Kampüs Tam zamanlı 30 ay Açık Kayıt Malezya Johor Bahru

Bu Otelcilik ve Turizm hem endüstrileri kapsayan geniş tabanlı bir derstir. Bu programdan mezun seyahat, turizm ve otelcilik sektöründe yönetimine içinde kendi kariyer geliştirmek için bir yol ileri olacaktır. Ders ayrıca bir lisans derecesi doğru akademik ilerlemeyi sağlamak için tasarlanmıştır. [+]

Program açıklaması

Bu Otelcilik ve Turizm hem endüstrileri kapsayan geniş tabanlı bir derstir. Bu programdan mezun seyahat, turizm ve otelcilik sektöründe yönetimine içinde kendi kariyer geliştirmek için bir yol ileri olacaktır. Ders ayrıca bir lisans derecesi doğru akademik ilerlemeyi sağlamak için tasarlanmıştır.

Kurs süresi 30 ay 2.5 yıl yani bir

Kurs içeriği

Yıl 1

Otelcilik 01 giriş 02 Turizm İlkeler ve Uygulamalar 03 İş İngilizcesi 04 Malezyalı Çalışmaları 05 İş Beceri ve Öğrenme 06 Türkçe Kebangsaan Turizm Sektöründe 07 Pazarlama Turizm Endüstrisine 08 giriş 09 İslam / Ahlaki Çalışmaları 10 Güvenlik, Sağlık ve Güvenlik Yönetim 11 İlkeleri ... [-]

CDI College
Kampüs Tam zamanlı 100 saatleri September 2018 Kanada Vancouver Calgary + 1 daha

Sürekli genişleyen seyahat ve turizm endüstrisinin dünya çapında herhangi bir diğer iş daha fazla kişi istihdam devam ediyor! Bu sürekli değişen, dinamik sektöründe kariyer birçok heyecan verici ödüller, fırsatlar, ve seyahat halindeki profesyoneller için zorluklar sunuyor. [+]

Sürekli genişleyen seyahat ve turizm endüstrisinin dünya çapında herhangi bir diğer iş daha fazla kişi istihdam devam ediyor! Bu sürekli değişen, dinamik sektöründe kariyer birçok heyecan verici ödüller, fırsatlar, ve seyahat halindeki profesyoneller için zorluklar sunuyor.

Bu program, seyahat ve turizm alanında kariyer için teknik ve satış becerileri de deneyimlemek için gerekli teorik arka planı ile birlikte, bilgisayar eğitimi, ellerini pratik birleştirir. Her ikisi de Apollon ve SABRE, Kanada seyahat acenteleri kullanılan iki ana bilgisayar rezervasyon sistemleri, program verilmektedir. Destinasyon Dünya çapında program boyunca tüm dersleri okudu. ... [-]


Cardiff and Vale College
Kampüs Tam zamanlı 34 hafta September 2018 Birleşik Krallık Cardiff

Bu BTEC Seyahat ve Turizm Diploması Düzeyi 3, Seyahat ve Turizm Düzey 3 yeterlilik Diploması kazanmak için iki yıllık bir dersin ilk yılıdır. [+]

Nitelikler:

BTEC Seyahat ve Turizm Diploması Seviye 3 Agored Cymru Konuşkan Fransız Düzeyi 1 Temel Beceri Galler - İletişim

Kursa Genel Bakış:

Bu BTEC Seyahat ve Turizm Diploması Düzeyi 3, Seyahat ve Turizm Düzey 3 yeterlilik Diploması kazanmak için iki yıllık bir dersin ilk yılıdır. Bu ders, halihazırda çalışmakta ya da çalışmak isteyen öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır:

Yurtdışı Tatil Temsilcileri Seyahat Destinasyonu olarak İngiltere Seyahat ve Turizm İş Dünyası Uzun Vadeli Seyahat Noktaları Seyahat ve Turizm için İşe Yerleştirme Cruise hattı şirketleri Konferans etkinlikleri

Nitelikleri oluşturan birimler, öğrencilerin seyahat ve turizm sektöründe istihdam ve / veya kariyer ilerlemesi için gerekli olan becerileri öğrenmelerine, geliştirmelerine ve uygulamalarına izin verir.... [-]еще по теме

читать далее all-dipllom.com