Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Tekstil Top Kurs Eğitimleri

Bir diploma, belirli bir konuda yüksek öğrenim kurumundan bir ustalık gösterir. Mezunlar daha fazla eğitim ve kariyer fırsatları için bir atlama taşı olarak bir diploma kullanabilir.

Tekstilde diploma nedir? Kurs, genellikle desen yapımı, dikiş, moda tarihi, tasarım süreçleri, sunum ve draping içerir. Öğrenciler, boyutlandırma ve mood panoları kullanmayı öğrenebilirler. Moda tasarımına odaklanan dersler, öğrencilerin yaratıcılıklarını, bireyselliklerini ve yeteneklerini de geliştirebilir. Bireyler düğmeler, fermuarlar ve dantel ile birlikte çeşitli kumaş ve tekstil ürünleri üzerinde çalışabilirler. Pek çok program, teknolojiyi derslerinin bir parçası olarak kullanır ve moda trendlerine ayak uydurmak için en yeni yazılımı kullanır.

Çizim ve dikiş gibi sanatsal beceriler moda dünyasının önemli bir parçasıdır. Öğrenilen iletişim becerileri iş beklentilerini, yükseltmeler için müzakere ve iş ve kişisel ilişkileri geliştirebilir, hatta ağ ve piyasaya yardımcı olabilir.

Her kurs ücreti, kuruma ne kadar bağlıdır ve alınan derslerin uzunluğu. Ek ders gereksinimleri genel maliyetleri etkileyebilir. Ders çalışmanın ortalama tamamlanma süresi iki yıldır ve tam ya da yarı zamanlı olarak sunulmaktadır.

Tekstil dalında bir diploma, öğrencileri moda ve tekstil sektörlerinde çalışmaya hazırlar. Endüstri, tekstil fabrikaları, tasarım stüdyoları, ihracat birimleri, tekstil boyama ve baskı birimleri, ihracat evleri, moda giyim evleri ve yazlık endüstrilerini kapsamaktadır. Öğrenciler serbest meslek sahibi, moda tasarımcısı, giysi veya tekstil teknolojisi uzmanı, tekstil tasarımcısı, renk teknoloğu veya iç mekan ve tasarımcı olarak çalışabilirler. İlgili iş fırsatları görsel bir merchandiser, koruyucu, stilist, perakende alıcı, ürün tasarımcısı, grafik tasarımcısı, baskı üreticisi, ileri eğitim öğretmeni ve ortaöğretim öğretmeni olarak mevcuttur.

Tekstilde diploma programları genellikle tam veya yarı zamanlı olarak sunulan kayıtlar ile uygulamalı deneyime sahip kampüs talimatlarını gerektirir. Çevrimiçi kurs mevcut olabilir. Başlamak için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| |

2 Sonuçlar Tekstil

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| |
City and Islington College

Başka bir üniversitede London Metropolitan Üniversitesi Tekstil Tasarım Başarılar Derecesi son yıl üzerine veya bir Başarılar Diploma üzerine düz istihdama ilerlediğini y ... [+]

Tekstil ile FDA Moda

Merkezi: İş, Sanat ve Teknoloji

Öğrenci Tipi: Eğer Londra Metropolitan Üniversitesi'nde ya da Başarılar üzerine Tekstil Tasarım Başarılar Derecesi son yıl üzerine düz istihdama ilerlediğini ya moda ve tekstil alanında kariyer geliştirmek isteyen yetişkinler (19+) Yükseköğretim Bu moda tasarım kursu idealdir Başka bir üniversitede derecesi.

Londra tartışmasız moda incelemek için dünyanın en iyi yerlerden biridir. Londra'da bu moda ve tekstil kursu kendi fikirlerin oluşturulması, üretim ve pazarlama da dahil olmak üzere, bu hızlı tempolu sektöründe kariyer için gereken bilgi ve beceriler, ile donatıyor.

Moda sektöründe 6 haftalık zorunlu değerli işe yerleştirme gibi Alexander McQueen, Gareth Pugh, Burberry gibi önde gelen moda evlerinde istihdam becerilerini kazanıyor daha birçok Tekstil tasarımı, moda tasarımı, dijital tasarım (Photoshop ve Illustrator) ve konfeksiyon imalatı yüzey, serigrafi, desen kesim de dahil olmak üzere bir dizi etkinlik, endüstriyel makine ile tam donanımlı olan stüdyolarda öğrenin Ziyaretleri ile son trendleri gösterileri, sergiler ticaret ve podyum eventsYou işverenler ve üreticiler ile mükemmel bağlantıları ile deneyimli öğretim kadrosu öğreneceksiniz ile güncel tutun. Uzman moda stüdyoları, tekstil, baskı, tasarım ve tam donanımlı Mac paketi ile, Photoshop ve Illustrator gibi endüstri standardı donanım ve yazılım gibi dikiş ve örgü makineleri, ısı transferi basın, serigraf baskı ve dijital-yazılım kullanmak olacak . Ne öğrenmek ... [-]
Birleşik Krallık London
Eylül 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
Copenhagen Academy of Fashion Design

Akademi giyim tasarımını öğretir. Program boyunca öğrencilerin yaratıcılık kapasitelerinin geliştirilmesine, yaratıcı süreçte sanatsal ve görsel bir rutin anlayış kazandı ... [+]

Program

Amaç

Akademi giyim tasarımını öğretir.

Program boyunca öğrencilerin yaratıcılık kapasitelerinin geliştirilmesine, yaratıcı süreçte sanatsal ve görsel bir rutin anlayış kazandırarak ve sanatın farklı alanlarında sağlam ve eksiksiz bir temel oluşturarak vurgu yapılmaktadır.

Programın yanı sıra, öğrenciler ticaret fuarlarına, şirketlere yapılan ziyaretler ve moda haftası boyunca yardım ederek iş dünyasının birçok yönünü ve talebini de içerecek ve böylece iş piyasasına girdikleri zaman hazırlıksız değiller. Programın süresi 2 yıldır.

Tamamladıktan sonra, öğrenci, tasarım süreçleri, kavramdaki ilkeler ve tutarlı bir koleksiyon oluşturma bilgisi ile dikiş ve desen yapımı gibi teknik becerileri bir araya getirdi. ... [-]

Danimarka Copenhagen
Ağustos 2019
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs

    HT