Teknoloji Diploma Programı

Teknoloji Top Diploma Programları

Diploma, belirli bir konuda, alanda ve endüstride verilen kursu başarıyla tamamlamış öğrencilere verilen dökümandır. Diplomalar, bir derece tamamlandıktan sonra akademik enstitüler tarafından verilmektedir.

Bilgisayar sistemleri veya işyeri uygulamaları için elektrikli cihazlar hakkındaki bilgilerini derinleştirmek isteyen kişiler, teknolojide bir program izlemek isteyebilir. Bu öğrenciler genellikle endüstriye özgü bir niş seçebilir ve teknik veya dijital cihazlarla tasarım, yapım veya onarım becerilerini geliştirebilirler.

Bugün Başlayın için Teknoloji Diploma Programları 2018/2019

Devamını oku

The Open University
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 12 yıl Açık Kayıt Birleşik Krallık Milton Keynes + 1 daha

Nasıl teknolojisi, kendi geleceğini tehdit baskılar düşünüldüğünde, ortamını yönetmek için bize yardımcı olabilir? Nasıl yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde daha sürdürülebilir uygulamaları tasarlıyorsunuz? Bu disiplinler arası diploma faaliyetlerimizin doğal ve yapılı çevreler nasıl etkilediğini araştırıyor; nasıl yaptıklarımızı etkileyen; ve biz tasarım ve biz aşırı fosil yakıt kullanımı, çevre kirliliği ve kaynakların tükenmesi en aza indirmek için ne uyum nasıl ... [+]

Çevre Yönetimi ve Teknoloji Yüksek Öğrenim Diploması

Nasıl teknolojisi, kendi geleceğini tehdit baskılar düşünüldüğünde, ortamını yönetmek için bize yardımcı olabilir? Nasıl yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde daha sürdürülebilir uygulamaları tasarlıyorsunuz? Bu disiplinler arası diploma faaliyetlerimizin doğal ve yapılı çevreler nasıl etkilediğini araştırıyor; nasıl yaptıklarımızı etkileyen; ve biz tasarım ve biz aşırı fosil yakıt kullanımı, çevre kirliliği ve kaynakların tükenmesi en aza indirmek için ne uyum nasıl.

Dersin temel özellikleri Bilim, yönetim, teknoloji ve sosyal bilim yönlerini birleştirir Bilgi ve becerileri daha sürdürülebilir çevresel zorlukları yönetmek sağlar Işverenler tarafından değerli, analitik yorumlama ve yaratıcı düşünme becerilerini geliştirir Fazla çalışma için sağlam bir temel oluşturur Eğitim amaçları ... [-]

VCAD Visual College of Art and Design
Kampüs Tam zamanlı 72 hafta September 2019 Kanada Vancouver

"72 haftalık mimari tasarım [+]

72 haftalık mimari tasarım

[-]


    посмотреть

    farm-pump-ua.com/anastrover.html

    agroxy.com