Ücretsiz katıl
Öğrenci girişi
Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Sosyoloji Top Diplomalar

Bir diploma belirli bir alanda çalışmanın tamamlanmasından sonra öğrenciler tarafından kazanılır. Bu üniversite derecesi başka bir tür alternatif olarak ya da çalışmanın bir alandan başka birisi geçişine yardımcı olmak için ya elde edilebilir. Diplomalar, birçok kurumlarda çeşitli alanlarda sunulmaktadır.

Sosyoloji Diploma nedir? Bu lisans öğrencileri insanları ve birbirleriyle etkileşim yolu çalışma sağlar. Sosyoloji genellikle sadece günümüzde değil, aynı zamanda diğer birçok süreler ve bölgelerde insanlar arasındaki sosyal ilişkileri, araştırır. Öğrencilerin sosyal araştırma yöntemleri, teorisi ve analizini içeren dersleri alırlar. Onlar hem kalitatif ve kantitatif araştırma ve Aydınlanma onun ortaya çıkması sosyoloji tarihini incelemek için nasıl öğrenebilirsiniz. Öğrenciler ayrıca diğerlerinin yanı sıra sosyal politika ve kriminoloji, ilgili dersler alabilir.

Öğrenciler, çeşitli nedenlerden dolayı Sosyoloji alanında diploma tamamlamak için seçebilirsiniz.Çalışmanın bu alan bireylerin çevrelerindeki dünya sosyal yönleri içgörü kazanmalarına olanak veriyor. İnsan analizi ile ilgili pozisyonları aramak ve karmaşık bir sosyal durumları anlamak kabiliyetlerini içeren beceri setleri kazanmak için bu bilgiyi kullanabilirsiniz.

Bir diploma maliyetleri diğer faktörlerin yanı sıra kurum tarafından değişir. En doğru bilgiyi alabilmek için, bu katılıyor düşündüğünüz okulun mali departmanı ile konuşmak için iyi bir fikirdir.

Bu programın mezunları danışmanlık çalışanları, gençlik çalışanları ve sosyal işçi olarak istihdam takip edebilirler. Onlar da toplumsal kalkınma öğretim görevlisi ya da iş haline seçebilirsiniz. Mezunlar dönüşümlü diğerleri arasında sadaka fundraisers, denetimli serbestlik memurları ve insan kaynakları memurları gibi çalışmalarını takip edebilirsiniz. Öğrenciler ayrıca onların öğrenmeye devam etmek için bir üniversite programına yardımcı olmak için bir sosyoloji diploması kullanmayı tercih edebilir.

Diplomalar kampüste ve çevrimiçi hem de sunulmaktadır.Genellikle çalışma için mevcut çeşitli seçenekler vardır çünkü esnek bir program genellikle geleneksel olmayan öğrenciler için iyi çalışır. Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az
Programlar e-Öğrenme
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
e-Öğrenme | Yönetici Kursları | MA\'ler | Sosyal Bilimler Lisans Eğitimleri

5 Sonuçlar Sosyoloji

Göçmen ve mültecilere müdahale diploması
Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Temel bilgiler

Modality: harmanlanmış Süre: 150 Mart - 25 Mart - 31 Temmuz (teorik içerik) ve Eylül - Ekim (pratik). Maksimum kayıt süresi: 25 Mart Fiyatı: 1300 Euro *.

* Bu kursun 350 avroluk ilk baskısı için bir bonusu var. Ayrıca, öğrenci finansmana erişebilir.

Dersin amacı

Bu kurs temel olarak göçmen ve mültecilere müdahale amaçlıdır. Amacı, göçmenleri ve mültecileri, İspanyol toplumuna kabul ve entegrasyon sürecinde desteklemek için gerekli olan bilgi ve pratik unsurları sunmaktır.

Hedef kitle

Elbette göç ve sığınak alanında çalışmakla ilgilenen veya bu konuda öğrenmeye başlamak için insanlar hedefleniyor. Sosyal alanda biraz deneyime sahip olanlar tercih edilmekle birlikte, yüksek dereceli olmayan kişilerce katılabilir. Ancak, daha sonra diploma Yüksek Lisans derecesine erişmek için hesaplanmış tamamlanan isteyen lisans derecesi veya eşdeğeri bir kişi bulunmalıdır.... [-]

İspanya Madrid
Eylül 2019
Spanish (Spain)
Tam zamanlı
7 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Devamını oku
İngilizce Devamını oku
Yükseköğretime erişim: beşeri ve sosyal bilimler
Kensington and Chelsea College

Bizim Diploma kursları Üniversitesi'nde lisans seviyesinde eğitim üzerine ilerlemeye başarılı öğrencilere ulusal olarak tanınan niteliklerin yol açar. Eğer bir lisans öğr ... [+]

Kensington ve Chelsea College yetişkinler için İleri Eğitim kursları sağlayan başarılı bir geçmişi vardır. Biz sağ Londra'nın göbeğinde tam zamanlı ve yarı zamanlı kurslar geniş bir yelpazede sunuyoruz.

sonraki hayatında çalışmak için iade birçok nedeni genellikle vardır, sadece yeni bir faiz veya hobi takip ya da okulda kaldığınız yerden almak istiyorum başladı. Ne olursa olsun nedenler, biz yetişkin öğrenme için uygun ve deneyimli ve destekleyici personel tarafından programınız yoluyla desteklenecektir derslerin geniş bir yelpazede sunuyoruz.

Dersin Genel Bakış

Bizim Diploma kursları Üniversitesi'nde lisans seviyesinde eğitim üzerine ilerlemeye başarılı öğrencilere ulusal olarak tanınan niteliklerin yol açar. Psikoloji, İngiliz Edebiyatı ve / veya Dil, Tarih, Politika, Uluslararası İlişkiler ve / veya Geliştirme çalışmaları: Eğer gibi konularda lisans öğrenimi görmek üzere gitmek arıyorsanız Edebiyat ve Sosyal Bilimler Diploma programı sizin için en uygun yoldur , Sosyoloji, Kriminoloji, Hukuk, Afrika ve Karayip çalışmalar ya da diğer benzeri konular.... [-]

Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
35 hafta
Kampüs
Devamını oku
İngilizce Devamını oku
Sosyal bilimlere giriş
Kensington and Chelsea College

Sosyal Bilimlerde HE Diploma Erişim çalışmanın yoğun bir yıllık bir programdır. Bu, daha sonra sosyal hizmet alanında kariyer yol açabilir sosyal bilim alanlarında yüksek ... [+]

Yükseköğretim Diplomaları Erişim üniversiteye gidiyor düşünüyor herkes içindir ama kim onların seçtikleri konu erişmek için tabi özel niteliklere sahip değildir.

Bu derslerin tamamlanması derecesine çalışmaya ilerlemesini sağlar. Bizim öğrencilerin birçoğu İngiltere'nin en prestijli üniversitelerde okumaya devam ediyor. Biz Hemşirelik, Radyografi, Spor Bilimi, Paramedik Çalışmaları, ebelik, phycology, Sanat Tarihi, Antropoloji, Beşeri ve Sosyal Bilimler ve Hukuk gibi konularda geniş bir yelpazede Yükseköğretim kursları Erişim sunuyoruz.

Biz de çeşitli konularda Yükseköğretim kursları. Bizim ücretleri birçok üniversite daha ucuzdur artı, bazıları için, finansal destek seçeneklerine sahip olarak bu üniversitede daha uygun bir seçenek olabilir.... [-]

Birleşik Krallık London
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
35 hafta
Kampüs
Devamını oku
İngilizce Devamını oku
Toplum hizmetleri diploması
Stott's College

Bir Topluluk Hizmetleri Diploması ile topluluk ve sosyal hizmet alanlarında değerli profesyonel bir çalışan olmak için beceri ve bilgi ile mezun olabilirsiniz. Buna, çocu ... [+]

Bir Topluluk Hizmetleri Diploması ile topluluk ve sosyal hizmet alanlarında değerli profesyonel bir çalışan olmak için beceri ve bilgi ile mezun olabilirsiniz. Buna, çocuk koruma, aile içi şiddet, istihdam desteği ve göçmen hizmet alanlarını da içerebilir. Dava açma, vaka yönetimi, topluluk programı geliştirme, danışma, politika ve araştırma konularında kapsamlı ve kullanışlı bir mesleğe hazırlanma becerileri kazanmış olacaksınız.

Kurs Yapısı

Bu yeterliliği almak için 16 ünite, 8 çekirdek ve 8 seçmeli dersi tamamlamanız gerekir. Öğrenciler 4 gün boyunca haftada 20 saat koleje gider.

Kurs, her biri 10 hafta olmak üzere toplam 8 dönem boyunca ve tatil günleri de dahil olmak üzere yürütülmektedir.... [-]

Avustralya Melbourne Sydney
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
Devamını oku
İngilizce Devamını oku
Sosyal bakım diploma
City Colleges - Online Learning

Bu Diploma İrlanda'da sosyal ve toplumsal ortamlarda profesyonellerin sürekli eğitim ihtiyaçlarına yanıt olarak geliştirilmiştir. Elbette yasal, gönüllü pratik deneyime s ... [+]

Sosyal Bakım Diploma

845,00 €

Süre: 10 ders

Kurs ücreti: 845 € (veya 895 € taksitle ders ücreti ödeyerek varsa) £ 76 bir ücret Bu dersi başarıyla tamamlanması Ticaret Yönetimi Enstitüsü ödenecektir.

Veren makam: Ticari Yönetim Enstitüsü (ICM) Bu Diploma İrlanda'da sosyal ve toplumsal ortamlarda profesyonellerin sürekli eğitim ihtiyaçlarına yanıt olarak geliştirilmiştir. sosyal bakım çalışmaları profesyonelleşmesi bağlamında, bu ders iki açıdan İrlanda'da sosyal bakım alanını yansıtır.

Sosyal Bakım Psikolojik Aspect İrlanda'da Çağdaş Sosyal Bakım Uygulaması

A psikolojik bileşen çocukluk, ergenlik, yetişkinlik ve yaşlılık üzerine etkileri de dahil olmak üzere, insan ömrü boyunca gelişimsel teoriler sağlam bir giriş sağlar. uygulama bileşen akım sosyal bakım uygulamaları, teorik kavramları araştırıyor ve İrlanda'da çeşitli ortamlarda çeşitli yaklaşımları.... [-]

İrlanda Ireland Online Birleşik Krallık UK Online Amerika Birleşik Devletleri USA Online Avustralya Australia Online Kanada Canada Online Almanya Germany Online Fransa France Online Singapur Singapore Online Birleşik Arap Emirlikleri United Arab Emirates Online İtalya Italy Online Dublin  + 17 Daha fazla
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
e-Öğrenme
Devamını oku
İngilizce Devamını oku

    HT
    www.ry-diplomer.com/diplom-o-nepolnom-obrazovanii