Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Sürdürülebilirlik Çalışmaları Top Diplomalar

Diplomalar, hem zaten işgücünde olanları ileriye taşıyabilir hem de üniversite diploması gerektirmeyen iş başvurusunda bulunanlara bir avantaj sağlayabilir. Diplomalar, bir konu alanında belirli bir müfredata yer veren uluslararası kabul görmüş kurslar sağlayabilir.

Peki, sürdürülebilirlik çalışmalarında bir diploma nedir? Toplum, çevresel etkisinden daha fazla haberdar olmakta ve sürdürülebilirliği araştıranlar, küresel ısınma gibi dünya çapındaki önemli ve politik sorunları analiz edebilir. Yeşil iş uygulamalarını teşvik etmek için büyük şirketlerle çalışmayı da öğrenebilirler. Diplomalar genellikle, öğrencilerin saha örneklerini toplama ve verileri analiz etme gibi pratik deneyimler sunarak, akademisyenlerin ötesine geçmelerine ve öğrencilerin pratik becerilerini geliştirmelerine olanak tanır.

Öğrenciler, büyük işletmeleri ve hükümetleri tükettikleri kaynakların sorumluluğunu üstlenmelerini teşvik etme yeteneğini kazanmalarıyla güven ve müzakere becerileri kazanabilirler. Öğrenciler ayrıca, küresel çevre değişikliklerini etkileyecek stratejiler planlarken proje yönetimi becerilerini öğrenebilirler.

Bir diploma programı arayanlar, ilgili maliyetin genel olarak daha yüksek bir dereceye ulaşmaktan daha az olduğunu öğrenmekten mutluluk duyacaktır. Artık pek çok çevrimiçi seçenek mevcutken, öğrenciler eğitim ve finansal hedeflerine en uygun olanı belirlemek için öğrenim maliyetlerini karşılaştırmak için zaman ayırmalıdır.

Sürdürülebilirlik çalışmalarında diploma almak isteyenler, mesleki diplomalarını korumak için diploma gerektiren bir meslekte çalışıyorlar. Diğerleri, örneğin, kimya, sivil veya çevre mühendisleri olarak çalışmalarına izin veren bir derece almak için eğitimlerine devam etmeyi planlayabilirler. Bu diplomaya sahip öğrenciler, çevre teknisyenleri veya sürdürülebilirlik yönetimi konusunda pozisyon alabilirler.

Sürdürülebilirlik dünya çapında bir endişedir ve eğitim için online ve küresel olarak kullanılabilir. Öğrencilerin sürdürülebilirlik eğitimini ormanlarda veya koruyucularda uygulayabilecekleri yerlerde kampüslere gitme fırsatları da vardır. Başlamak için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

4 Sonuçlar Sürdürülebilirlik Çalışmaları

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Confederation College

Bu çok yönlü, iki yıllık bir program, kuzeybatı Ontario güzel Boreal Orman ortasında teslim edilir. Bu etkili doğal ve insan yapımı ortamları yönetmek için eğitecek ve na ... [+]

Çevre Teknisyeni

Bu çok yönlü, iki yıllık bir program, kuzeybatı Ontario güzel Boreal Orman ortasında teslim edilir. Bu etkili doğal ve insan yapımı ortamları yönetmek için eğitecek ve nasıl iletişim ve diğer sektörler ve disiplinlerden kişilerle işbirliği içinde çalışması. Sen çevresel sorunları araştırmak, yanı sıra, değerlendirilmesi korunması ve ekosistemlerin geri yükleme eller araçları öğreneceksiniz. Bu programın müfredatı, endüstri ve ajans temsilcileri ile istişarede bulunularak geliştirildi ve mevcut uygulamalar, kendi sahada edindiğimiz deneyimlerin yanı sıra öngörülen ihtiyaçlar ve teknolojik gelişmelere dayanıyor. teknik yetkili personel ihtiyacı önümüzdeki yıllarda önemli ölçüde büyümesi bekleniyor. Bu programda öğrenilen bilgi ve becerileri ulusal ve küresel, provincially, yerel çevre kariyer fırsatları için rekabet size uzmanlık verecektir.... [-]

Kanada Thunder Bay
September 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
Institute of Technology Development of Canada

Bu diploma programı, mevcut iş politikaları, uygulamaları, prosedürleri ve araçlarının uygulanmasını gerektiren çeşitli pozisyonlarda yeşil iş yönetiminin gelişen alanınd ... [+]

Bu diploma programı, mevcut iş politikaları, uygulamaları, prosedürleri ve araçlarının uygulanmasını gerektiren çeşitli pozisyonlarda yeşil iş yönetiminin gelişen alanında çalışmanıza odaklanır. Bu program size yeşil pazarlama, yeşil iş verimliliği, sürdürülebilirlik, kurumsal sorumluluk ve sürdürülebilirlik değişim yönetimi konularında teorik bilgi ve uygulamalı beceriler kazandıracaktır. Program, programda öğrenilen becerilerin gerçek dünya durumlarına uygulanmasına izin veren bir uygulamalı proje ile son bulur.

Kabul şartları12. Sınıf mezunu veya olgun öğrenci statüsü (British Columbia, 19 yaş ve üstü)Asgari İngilizce dil yeterliliği gereksinimlerini karşılayınİşletmelerde minimum 1 yıllık diploma programının tamamlanmasıKariyer fırsatları... [-]
Kanada Vancouver
September 2019
24 hafta
Kampüs
Universidad de San Martín de Porres

Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik diploması, katılımcının Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri - ODS ile uyumlu olarak, sosyal sorumluluğun yönetiminden sürdürülebilirl ... [+]

Sürdürülebilirlik kriterleri ile uyumlu olan CSR, herhangi bir şirketin stratejisinin ayrılmaz bir parçasıdır. Ayrıca, çevrenin taahhüdü, operasyonlarının etkisini hafifletmek için stratejilere ve eylemlere dönüştürülür, önemli sosyal ve çevresel sonuçlardan kaçınır.

Bu bağlamda, IIDEL - ONWARD INTERNACIONAL ile işbirliği içinde Instituto para la Calidad Empresarial aracılığıyla Universidad de San Martín de Porres Porres Üniversitesi, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik alanında Üçüncü Diplomasını, bir vizyonla eğitim profesyonellerinin ihtiyaçlarına cevap vererek sunuyor çok daha geniş bir organizasyonel yönetim.

Sürdürülebilirliği Yönetmek, 17 Sürdürülebilir Kalkınma Hedefine (ODS) katkıda bulunmak, organizasyonun toplumumuza uzun vadeli bağlılığını ve liderlerinin en büyük zorlukların ve fırsatların ortasında iş fırsatlarını bulma vizyonunu göstermektedir. Küresel düzeyde gördük ki, yoksulluk, iklim değişikliği, eşitsizlik, zararlı üretim ve tüketim uygulamaları, diğerleri gibi.... [-]

Peru Santa Anita
October 2019
Tam zamanlı
8 ay
Kampüs
IEB - Executive Education

İklim Değişikliği İspanyolca Ofisi ile işbirliği içinde bir öncü programı. Program görüntüsü, iklim uluslararası düzeyde değişim ve bölgesel ve yerel politikalara üzerind ... [+]

İklim Değişikliği İspanyolca Ofisi ile işbirliği içinde bir öncü programı Aralık 2015'te Paris'te varılan tarihi anlaşmanın ardından, iklim değişikliği, ekonomik, politik ve sosyal gündemin merkezinde yer alıyor küresel öneme zorluklar ve fırsatlar poz stratejik ayağı haline ve.

bir bütün yüzü olarak hükümetler, kurumlar, şirketler ve toplum düşük karbonlu bir kalkınma modeline dayanan yeni bir paradigma.

Program görüntüsü, iklim uluslararası düzeyde değişim ve bölgesel ve yerel politikalara üzerindeki etkisi konusunda temel stratejilerin pratik açıdan, anlayacaktır.

Tabii sürdürülebilirlik hedefleri ve kamu mali ve kurumsal sektörler üzerindeki gerçek etkisini elde etmek için düzenleyici ve finansal araçların derinlemesine araştırır.... [-]

İspanya Madrid
March 2020
Tam zamanlı
147 saatleri
Online ve Kampüs Kombineli

    HT
    читать дальше

    http://agroxy.com

    продать гречиху оптом