Polonya'da Kurs Eğitimleri

Polonya'da Top Diploma İncele 2018

Yüksek lisans

Diploma, öğrencilerin belirli bir alanda belirli bir eğitim tamamladıklarını göstermektedir. Diplomalar belirli bir iş alanına odaklanmak ya da eğitim alınan alanda daha yüksek öğrenim almak için kullanılmaktadır.

Birçok AB ülkesinde olduğu gibi, Polonya AB öğrencilere ucuz, hatta ücretsiz eğitim sunuyor. Aday öğrenciler seçtikleri Lehçe kuruma doğrudan başvurmaları gerekir. Örneğin Varşova Üniversitesi, kendi İngilizce dil kursları için £ 1.300 Yıl başına £ 2,500 ücretleri.

Polonya'da Top Kurs Eğitimleri hakkında Bilgi İsteyin 2018

Devamını oku

West Pomeranian Business School
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl October 2018 Polonya Szczecin

İş Diploma müzakereleri, danışmanlık, proje yönetimi ve kültürlerarası iletişim alanlarında yeterliklerini geliştirmek için 1 yıl (2 yarıyıl) programıdır. [+]

İş Diploma (lisans programı)

İş Diploma müzakereler, danışmanlık, proje yönetimi ve kültürlerarası iletişim alanlarında yeterliklerini geliştirmek için 1 yıl (2 yarıyıl) programıdır. Program yapısı uygulama, eleştirel düşünme ve problem çözme içine bilgi uygulama bir vurgu koyar "yaparak öğrenme" fikrini kapsar.

İş Diploma mezunları Uluslararası İşletmecilik Lisans programının üçüncü dönem katılmak ve ek dört dönem sonra Lisans programını tamamlamak için uygundur.

İngilizce yeterlilik

Uluslararası İş Araştırmaları tüm dersleri İngilizce olarak yürütülmektedir. Bu nedenle, kabul için tüm ihtiyaçlarını karşılamada ek olarak, İngilizce olmayan bir anadili İngilizce Dil yeterlilik tatmin edici göstermek zorundadır. Bu nedenle, bir potansiyel aday sahip her İngilizce yeterlilik belgesi kabul sürecinde bir avantaj olacaktır. Ancak, hiç İngilizce dil yeterlilik testleri kabul süreci için gereklidir.... [-]