Pilot Eğitimi Diploma Programı

Pilot Eğitimi Top Diplomalar

Bir diploma elde etmek, ödüllendirici bir başarıdır. Bir tane kazanmak için, bir kursun başarıyla tamamlanması gerekir. Bu dersin önceden belirlenmiş gereklilikleri ve geçmesi gereken testleri olacaktır. Bu belge, bilgi ve becerilerinizi genişletmek için zaman ayırdığınızı gösteren, sizi diğer iş adaylarının önüne yerleştirebilir.

Pilot eğitimde bir diploma nedir? Havacılık temelleri, birden fazla uçak sistemi, havacılık yönetmelikleri ve kuralları üzerinde yoğunlaşan bir programdır. Öğrenciler, kalkış ve iniş becerileri ile manevra kabiliyeti ve güvenlik önlemlerini öğrenirken normal olarak uçuş sırasında el ele vereceklerdir. Pilot eğitim öğrencisi olarak, aerodinamik, mekanik ve uçuş mühendisliği ile ilgili becerileri öğreneceksiniz.

Pilot eğitim öğrencileri kalifiye eğitmenlerden yoğun uçuş eğitimi alacaklar ve pilotlara verilen sorumlulukları üstlenmeye hazır olmalıdırlar. Bir diploma ile dünyanın her yerinde yüksek maaş seçenekleri ile işler açılabilir.

Bir diplomayı kazanmak işi gerektirir ancak birkaç aydan iki yıla kadar sürecektir. Gereklilikler ve maliyetler okullar arasında büyük farklılık gösterecektir. Artan seçenekler mevcut olduğunda, bireysel ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyan bir program bulabilirsin. Her okul, öğrenim ücretleri ve diğer şartlarla ilgili ayrıntıları bulacaktır.

Pilot eğitimdeki bir diploma, oldukça uzun bir istihdam fırsatları listesine yol açabilir. Hava taşımacılığı sektöründe, eğitim sektöründe ve hatta hükümette harika bir iş bulabilirsin. Kendi tur operatörünüzü veya özel hava taksi servisinizi açarak dahada serbest kalabilirsiniz. Bu diploma size ünlüler, haber ekipleri ve skydiving hizmetleri ile çalışma fırsatı verebilir.

Günümüzde birçok okulun programları, kampüs içerisinde olduğu kadar çevrimiçi olduğu için size bir dizi seçenek sunuyor. Uçuş okulları bile öğrencilerin ihtiyaçlarına daha uyarlanabilir, bu yüzden araştırmaya değer. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku

Aviation Study Centre
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 46 - 46 hafta Açık Kayıt Avustralya Gold Coast + 1 daha

Ticari Pilot Lisansı (CPL), pilot olarak çalışmanız gereken lisanstır. Bir dizi esnek eğitim seçeneği sunuyoruz. [+]

Program Genel Bakış

Ticari Pilot Lisansı (CPL), pilot olarak çalışmanız gereken lisanstır. Bu lisans eğitimi, temel eğitimi (rekreasyonel ve özel lisans eğitimine benzer şekilde) ve ayrıca geniş bir yelpazede durumları güvenle kullanabilmenizi sağlamak için daha karmaşık eğitim içerir. CPL ayrıca ek teori bilgisi ve gelişmiş uçuş saatleri içerir.

Daha önce havacılık eğitim ve deneyimi olan öğrenciler de bu kurs için başvurabilir ve Avustralya'daki pilot niteliklerine yükseltme veya dönüştürme için daha önce öğrenme konusunda tanınırlar.

Bu programı, Gold Coast'da (Avustralya) resmi bir Havacılık Diploması programı ve Hamilton (Yeni Zelanda) olarak temel bir NZ CPL olarak sunuyoruz.... [-]


Aviation Study Centre
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 13 - 22 hafta Açık Kayıt Avustralya Gold Coast + 1 daha

Bu kurs, Hindistan'daki istihdam için pilotları hazırlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Kurs, Ticari Pilot Lisansı (CPL) ve DGCA Havayolu / Çok motorlu onay eğitimini içermektedir. [+]

Program Genel Bakış

Bu kurs, Hindistan'daki istihdam için pilotları hazırlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Kurs, Ticari Pilot Lisansı (CPL) ve DGCA Havayolu / Çok motorlu onay eğitimini içermektedir. Ticari Pilot Lisansı (CPL), pilot olarak çalışmanız gereken lisanstır. Bu lisans eğitimi, temel eğitimi (rekreasyonel ve özel lisans eğitimine benzer şekilde) ve ayrıca geniş bir yelpazede durumları güvenle kullanabilmenizi sağlamak için daha karmaşık eğitim içerir. CPL ayrıca ek teori bilgisi ve gelişmiş uçuş saatleri içerir. Kurs, Hindistan Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen gereksinimleri karşılamak için çok motorlu eğitim saatlerini bütünleştirir. Mevcut PPL veya CPL sahipleri de bu kurs için başvurabilir ve mevcut pilot niteliklerini yükseltmek veya dönüştürmek için önceden öğrenme konusunda tanınırlar. Gold Coast (Avustralya) 'da onaylanmış Hint DGCA CPL Havayolu / Çoklu programı sunuyoruz.... [-]


Aviation Study Centre
Kampüs Tam zamanlı 46 - 62 hafta Açık Kayıt Avustralya Gold Coast

Havayolu ve Ticari Pilot Programı, başlangıç ​​seviyesinden lisanslı profesyonel pilota kadar eğitim sağlar. [+]

Program Genel Bakış

Havayolu ve Ticari Pilot Programı, başlangıç ​​seviyesinden lisanslı profesyonel pilota kadar eğitim sağlar. Program tam bir Ticari Pilot Lisansı, Çok Motorlu Uçak Onayı ve Enstrüman Değerlendirmesi içerir. Bu yeterlilikler sizi genel ya da havayolu havacılık ortamında pilot olarak istihdama hazırlar. Kurs süresi ve ücret tahminleri, tam zamanlı katılım esas alınarak yapılır; genel, çapraz ülke navigasyonu, gece ve araç enkazı ve ilgili tüm teori içerir. CPL tam zamanlı bir programdır öğrenci vizesi için CRICOS kayıtlıdır.

Giriş Koşulları

Akademik: Avustralya 12. sınıfına eşdeğer olan lise bitirme tercihi. 12 yaşın altındaki eğitime başlamak isteyen öğrenciler, başvuruda bulunabilir ve vaka bazında incelenecektir. Yaş: 18 yaş. Genç öğrenciler başvuruda bulunabilir ve vaka bazında incelenecektir. İngilizce: 6.0 Doğrudan giriş için IELTS veya dengi. İngilizce seviyesinin düşük öğrencileri, bu programı onaylı İngilizce dil yolu programımızla paketleyebilir. RPL: Daha önce eğitim görmüş ya da havacılık deneyimine sahip öğrenciler, önceden öğrenme için tanınma yoluyla ileri düzeyde kalmaya hak kazanabilirler. Ayrıntılar için lütfen bilgi edinin. Tıbbi: Hayal kırıklığını önlemek için, başvuru sahiplerinin kendi ülkelerindeki pilotlar için veya Avustralya CASA onaylı bir tıbbi muayene uzmanıyla ideal bir tıbbi test yapılmasını öneririz. Detaylı tavsiye için bizimle irtibata geçiniz.... [-]


Airways Aviation
Kampüs Tam zamanlı 52 hafta Açık Kayıt Avustralya Bilinga

Avustralya'da, uluslararası öğrencilerimize havacılık alanında bir kariyere en hızlı ve en doğrudan yol olarak bir Diploma Havacılık (Ticari Pilot Lisansı - Uçak) sunuyoruz. Bu yoğun kurs Sivil Havacılık Güvenliği Kurumu (CASA) tarafından onaylanmıştır ve tamamlandıktan sonra profesyonel bir pilot olarak uçmanız gereken beceri ve bilgi ile donatılmanızı sağlamak için endüstri ile birlikte tasarlanmıştır. [+]

Avustralya'da, uluslararası öğrencilerimize havacılık alanında bir kariyere en hızlı ve en doğrudan yol olarak bir Diploma Havacılık (Ticari Pilot Lisansı - Uçak) sunuyoruz. Bu yoğun kurs Sivil Havacılık Güvenliği Kurumu (CASA) tarafından onaylanmıştır ve tamamlandıktan sonra profesyonel bir pilot olarak uçmanız gereken beceri ve bilgi ile donatılmanızı sağlamak için endüstri ile birlikte tasarlanmıştır. Havacılık Diploması (Ticari Pilot Lisansı - Uçak) bulunan pilotlar, tarım ve turizmden hava gözetleme ve yolcu taşımacılığına kadar çeşitli sektörlerde çalışmaktadır.

Bu kurs hem uçuş eğitimini hem de teori eğitimini içerir - bu, teorik ile meşgulken pratikte ustalaşacağınız anlamına gelir./>... [-]    www.magazinpoliva.kiev.ua/dla-poliva

    Продать кукурузу в Черкасской области

    Продать рожь в Одесской области