Bulgaristan'da Kurs Eğitimleri

Bulgaristan'da Top 2 Diploma Programı İncele 2019

Yüksek lisans

Diploma, belirli bir konuda, alanda ve endüstride verilen kursu başarıyla tamamlamış öğrencilere verilen dökümandır. Diplomalar, bir derece tamamlandıktan sonra akademik enstitüler tarafından verilmektedir.

Bulgaristan Doğu ve Batı birbirine bağlayan, Avrupa'da fazla 13 yüzyıllardır var olmuştur. Uluslararası öğrencilerin kolayca Bulgar kültürel topluma uyum ve heyecan, eğlence ve yaratıcılık dolu bir hayatın tadını çıkarın.

Bulgaristan'da Top Kurs Eğitimleri hakkında Bilgi İsteyin 2019

Devamını oku

HRC Academy
Kampüs Tam zamanlı 18 ay March 2019 Bulgaristan Sofia

Food & Beverage dünyasında yaratıcı ve girişimci yönetici olmak. Excel ve misafirperverlik içinde yönetsel becerilerini geliştirmek için hazır olun. Bizim F & B yönetim programı 2 bizim Sofya kampüsünde sömestr ve ABD'de nihai ücretli staj içerir. [+]

Food & Beverage dünyasında yaratıcı ve girişimci yönetici olmak. Excel ve misafirperverlik içinde yönetsel becerilerini geliştirmek için hazır olun. Bizim F & B yönetim programı 2 bizim Sofya kampüsünde sömestr ve ABD'de nihai ücretli staj içerir.

Eğer sizin yenilikçi fikirler göstermek için mümkün olduğu kadar HRC Akademisi, biz bir F & B Yönetimi Uluslararası İşletme derinlemesine bir anlayış, restoran yönetimi, mutfak bilgi, beceri ve yaratıcılık kazandırmak ... Food & Beverage Eğilimler Yenilik iş ayarı.

F & B Management programı yönetsel yaratıcılığı teşvik eden bir yenilikçi pedagojik dinamiklerin bir parçasıdır. Her yıl, eğitsel (gerçek!) Endüstri projeleri proje yönetim metodolojisi, grup dinamiği, liderlik ve yaratıcılık gelişimini sağlayacak. Bu öğretim yöntemi, bir ekip çalışması ve operasyonel ve yönetsel fizibilite yanı sıra, finansal gerçekçilik bağlamında hızla düşünme yeteneğini göstermek için öğrencileri teşvik eder.... [-]


HRC Academy
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl March 2019 Bulgaristan Sofia

HRC Lezzet Akademisi ABD'de staj ile komple üst düzey uluslararası şefler ve en iyi eğitimciler tarafından oluşturulan, modüler tasarımı entegre 2 yıllık aşçılık lisans programı sunuyor. [+]

HRC Lezzet Akademisi üst düzey uluslararası şefler ve en iyi eğitimciler tarafından oluşturulan, modüler tasarımı entegre 2 yıllık aşçılık lisans programı sunuyor.

Bizim toplam daldırma eller talimat hiçbir zaman profesyonel beceri seviyesine öğrencileri dönüşümü. Sen hands-on sınıfların eşsiz bir seride HRC tarafından oluşturulan klasik ve çağdaş mutfak yöntem ve tekniklerin hem bir komut, geliştirecektir. Sen hazırlamak ve bugünün sanayi sürücü birçok global mutfakları anlayacaksınız.

Ama yemek harika bir şef olmak için gereken hepsi bu değil: Sen Yönetim ve Liderlik, maliyet kontrolü, gıda fotoğrafçılığı, beslenme ve gıda güvenliği gibi sınıfları sırasında yeni iş becerileri öğrenerek ufkunu genişletecektir.... [-]