Filter
Diploma

Medya Top Diploma Programları

Bir diploma çalışmayı başarıyla belirli bir dersi tamamladıktan sonra verilen bir derecesidir. Hangi ülkede bağlı olarak akademik ödül seviyesine başvurabilir diploma alırlar. Ek derecede pursing farklı derecede kazandıktan sonra, ya da öğrenciler genellikle diploma peşinde.

Medyada bir diploma nedir? Bu diploma medya alanında iyi yapmak için gerekli becerilere odaklanır. Öğrenciler geleneksel disiplinlerin ve teknolojik katkıları nasıl bağlanacağını öğrenmek. Kurslar yeni teknolojiler, programlama ve metodoloji hakkında öğrenme, yaratıcılık odaklanmak. Öğrenciler bile pazarı için özel olarak kendilerini daha iyi öğrenirler. Yüksek teknolojik içeriğe sahip ürünler geliştirerek iyi eğitilmiş hale bu dersleri alan öğrenciler, çok platformları tarafından desteklenen ve etkileşimli olarak kullanılabilir.

Derecesi bu tür faydaları öğrencilerin medya sektöründe bilgili olmak vardır.Bunlar faydalı ve kullanışlı ürünler yaratmak için gerekli becerileri öğrenirler. Tabii son derece yetkin uzmanları yetiştirmek gerekiyordu, ve o ne var olduğunu.

Medyada bir diplomanın maliyeti seçtiğiniz okulun ne olduğunu ülkeye bağlıdır. Maliyeti de online kampüste veya dersleri alıyor bağlı olarak değişebilir.

Bu diploma elde bir öğrenci birçok medya ilgili alanlarda ödüllendirici bir kariyer bulabilirsiniz. Onlar bir multimedya tasarımcısı, geliştirici, interaktif video tasarımcısı ya da mobil cihazlar için uygulamalar tasarımcı olarak başarılı olabilir. Öğrenciler ayrıca interaktif görsel tesisler, video oyun ve çapraz medya uzman olmak. Eğer medya sektöründe başarılı bir kariyer sahibi olmak isteyen varsa, bu sadece sizin özgeçmişinizi eklemek için gereken diploma olabilir.

Bu sizi takip etmek istediğiniz bir derece olup olmadığını karar verdikten sonra, yapmanız gereken tüm araştırma ilgilendiğiniz okullar.Önce ihtiyacınız kursları okulları bularak yapabilirsiniz. Sonra sadece uygulamak zorunda. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Read More Read Less
Other options within this field of study:
| | |

27 Results in Medya

Reeves College

Reeves College Online Pazarlama ... [+]

Çevrimiçi ve sosyal medya pazarlaması eşi benzeri görülmeyen bir hızla gelişiyor ve pek çok işletme somut sonuçların gösterilmesi için sosyal medyayı nasıl en üst düzeye çıkarmayı ve çevrimiçi pazarlamayı sağlamayı hedefliyor.

Reeves College Çevrimiçi Pazarlama

[-]
Kanada Calgary
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kanada
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Calgary
    )

)
1
September 2019
Full-time
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Vancouver Career College

Sosyal medya pazarlaması daha önce görülmemiş bir hızla gelişiyor ve bu alanda profesyonellere büyük talep var. Vancouver Career College Sosyal Medya Pazarlama diploması ... [+]

Sosyal medya pazarlaması daha önce görülmemiş bir hızla gelişiyor ve bu alanda profesyonellere büyük talep var. Vancouver Career College Sosyal Medya Pazarlama diploması programı , öğrencilere işletmeler için etkili, başarılı pazarlama kampanyaları yürütecek bilgi, beceri ve araçları sağlar. Öğrenciler ayrıca, bir işletmenin dijital pazarlama stratejisinin bir parçası olarak kampanyaları planlamayı ve yürütmeyi öğrenecekler. Program mezuniyet öncesi alanda bir iş deneyimi yerleştirme ile gerçek dünya eğitimi içerir.

[-]
Array
(
)
1
Full-time
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Cambridge School of Visual & Performing Arts

Bu, öğrencilere bilgi sağlamak için tasarlanmış iki yıllık bir derstir. ... [+]

genel bakış

Bu, öğrencilere bilgi sağlamak için tasarlanmış iki yıllık bir derstir.

Odaklanmış sınıflar aracılığıyla

• Medya sektöründeki farklı bakış açıları ve yaklaşımları hakkında farkındalık. • Yaratıcı çözümler geliştirmek için ilgili bilgi ve fikirleri araştırın, analiz edin ve değerlendirin. • Yaratıcı üretim için uygun ve pratik yöntemleri ve becerileri anlama, uyarlama ve güvenli bir şekilde kullanma. • Yöntem, eylem ve sonuçların etkililiğini ve uygunluğunu eleştirel olarak gözden geçirin. • Kendi öğrenim, gelişim ve karar verme sorumluluğunu üstlenmek için değerlendirici ve yansıtıcı beceriler kullanın. • İlerleme fırsatlarına erişmek için araştırma, planlama, zaman yönetimi ve eylemler için sorumluluk alınız. • Kendilerini ve çalışmalarını uygun kitlelere etkin bir şekilde sunun. • Sınıflar boyunca HTML kodlamanın ilk prensiplerini öğrenin. • Çalıştaylar aracılığıyla sağlık ve güvenlik kuralları bilinci.... [-]

Birleşik Krallık Cambridge
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Birleşik Krallık
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Cambridge
    )

)
1
September 2019
2 yıl
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Open Colleges

Sizi yeni başlayanlardan uzmana götürecek şekilde tasarlanan bu kurs, bir dizi Forbes'ın listelenen Top 50 küresel sosyal medya uzmanları ile istişare edilerek oluşturuld ... [+]

Sosyal Medya Pazarlamasında Diploma

Sosyal medya pazarlamasının akredite Diploma ile dinamik ve heyecan verici manzarasında kariyerinizi başlatın.

Ders Tanımı

Sizi yeni başlayanlardan uzmana götürecek şekilde tasarlanan bu kurs, bir dizi Forbes'ın listelenen Top 50 küresel sosyal medya uzmanları ile istişare edilerek oluşturuldu, böylece en yeni, birinci sınıf endüstri bilgisi ve uzmanlığını aldığınızdan emin olabilirsiniz. .

Sosyal medyadaki her şey için bir tutkuya sahip insanlar için ideal olan bu akredite Diploma önkoşul değildir, yani bazı pazarlama deneyimleriyle çalışmalarınızı başlatabilir veya hiç bir şey yapamazsınız.... [-]

Avustralya Australia Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Avustralya
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Australia Online
    )

)
1
January 2019
Full-time
24 ay
Online

Université de Saint-Boniface

Multimedya İletişim, multimedya yönetimi ve üretimi alanında kariyer yapmak isteyen herkesi hedefleyen bir programdır. Müfredat, çok yönlülük ve uzmanlık olmak üzere iki ... [+]

Multimedya İletişim, multimedya yönetimi ve üretimi alanında kariyer yapmak isteyen herkesi hedefleyen bir programdır. Müfredat, çok yönlülük ve uzmanlık olmak üzere iki eğitim gereksinimini uzlaştırmayı mümkün kılar. Çok yönlülük, multimedya üretim sürecinde ve yönetiminde genel bir kültürün ve temel eğitimin gelişmesiyle sağlanır. Multimedya uygulamalarının üretimi ile ilgili çok özel becerilerin kazanılmasıyla uzmanlaşma sağlanır. Bu büyük hedeflere ulaşmak için, eğitim gerçek çalışma koşullarını yeniden üretmek üzere yapılandırılmıştır.

Sınıf ve laboratuvardaki teorik ve pratik aktivitelere ek olarak, program müşterileri ile projeler yürütmek için fırsat sağlar. İş piyasasında bilinen iş durumunu iş organizasyonu, geri dönüş süreleri, bütçeleme ve bireysel ve ekip çalışmasına göre çoğaltmak için projeler yapılacaktır. Bu projeler mezuniyet portföyünün temelini oluşturacak.... [-]

Kanada Winnipeg
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kanada
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Winnipeg
    )

)
1
September 2019
Full-time
2 yıl
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Cardiff and Vale College

Nitelikler: Çalışılan konular şunlardır: grafik tasarım örnekleme Giriş koşulları: Öğretim ve değerlendirme: Sonraki adımlar: ÜNİVERSİTE Iş ... [+]

Nitelikler:

Çalışılan konular şunlardır:

grafik tasarım örnekleme

Giriş koşulları:

Öğretim ve değerlendirme:

Sonraki adımlar:

ÜNİVERSİTE Iş [-]
Birleşik Krallık Cardiff
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Birleşik Krallık
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Cardiff
    )

)
1
September 2019
Full-time
34 hafta
Kampüs

İngilizce Devamını oku
CDI College

Çevrimiçi Pazarlama ... [+]

Çevrimiçi Pazarlama

Program kapsamındaki alanlar arasında dijital pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Arama Motoru Pazarlaması (SEM), etkin iş yazımı, içerik oluşturma ve sosyal medya izleme ve sosyal medya izleme ve toplama araçlarında kapsamlı bir eğitim yer almaktadır.

Ayrıca, öğrenciler mezun olduktan sonra işyerinde yeni becerilerini test etme şansı bulacakları bir stajyerde yer alacaklar.

[-]
Kanada Calgary Edmonton
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kanada
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Calgary
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Edmonton
    )

)
1
September 2019
Full-time
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Bu programın amacı, internette interaktif iletişimin teorik çerçevesini ve sektörde kullanılan teknikleri ve en iyi uygulamaları tanımaktır, böylece sonunda etkili dijita ... [+]

nesnel

İnternette interaktif iletişimin kuramsal çerçevesini ve endüstride kullanılan teknikleri ve en iyi uygulamaları bilir, böylece sonunda etkili dijital stratejileri geliştirebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Programın faydalarıBu diploma tamamlandıktan sonra, gelişmiş bir dijital iletişim planı tasarlayacak, geliştirecek ve uygulayacaksınız.Yönetti

İletişim bilimlerinde mezunları, pazarlama, reklam, halkla ilişkiler, yönetim. Hükümet ve eğitim sektörünün yanı sıra hizmet sektöründen profesyoneller.

Programın içeriği

Dijital ve Sosyal Medya İletişimi Diploması toplamda 96 saatlik toplam altı modülden oluşmaktadır.

Modül 1. Sayısal Haberleşmeye Giriş (16 saat)... [-]

Meksika Monterrey Buenavista Mexico City Puebla City Santa Fe Toluca  + 3 More
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Meksika
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Monterrey
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Buenavista
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Mexico City
    )

  [4] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Puebla City
    )

  [5] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Santa Fe
    )

  [6] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Toluca
    )

)
1
March 2019
Full-time
Part-time
96 saatleri
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Sunway University

Öğrenciler, ambalaj tasarımı, kurumsal kimlik, yayın tasarımı, çevresel grafikler, reklam tasarımı ve dijital grafikler de dahil olmak üzere grafik tasarımın çeşitli yönl ... [+]

Öğrenciler, ambalaj tasarımı, kurumsal kimlik, yayın tasarımı, çevresel grafikler, reklam tasarımı ve dijital grafikler de dahil olmak üzere grafik tasarımın çeşitli yönlerini ve tekniklerini öğreneceklerdir. Tasarımın Çizimi ve İlkeleri yoluyla temel becerilerin geliştirilmesi, Birinci Yıl'da Tipografi ve Bilgisayar Grafikleri'nin dahil edilmesiyle öğrenmenin odak noktası olacaktır. Ertesi yıl, müfredat paketleme, yayınlama, kurumsal kimlik ve diğer alanlarda yaratıcı kavramsal tasarım çözümleri üzerine inşa edecektir. Son yıl reklam ajansları ve tasarım evleri içinde gerçek bir çalışma ortamında uygulama içerir.

Intakes

Ocak Mart

süre... [-]
Malezya Shah Alam
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Malezya
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Shah Alam
    )

)
1
January 2019
Full-time
27 ay
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Melbourne Polytechnic

Melbourne Polytechnic yarının medya yapıcılarından biri ol. Ekran ve Medya Diplomasına kaydolun ve bir internet film yapımcısı olarak üretim becerilerinizi, yaratıcılığın ... [+]

Melbourne Polytechnic yarının medya yapıcılarından biri ol. Ekran ve Medya Diplomasına kaydolun ve bir internet film yapımcısı olarak üretim becerilerinizi, yaratıcılığınızı, becerinizi ve esnekliğinizi geliştirin.

Dijital işyerinde bir folio geliştirin ve kişisel markanızı tanıtın

Diploma Ekran ve Medya dersinin bir parçası olarak, web sayfalarını ve mikro blogları yazacak, aktif blogları koruyacak, çalışma yöntemlerinizi ve markanızı tanımlamanıza yardımcı olacak kaynakları, not defterleri ve çalışma araçlarını geliştireceksiniz. Küçük işletme esnekliği ve gelecekteki serbest veya girişimci iş için mükemmel bir kaynak olacak yaratıcı çok yönlülük geliştireceksiniz.... [-]

Avustralya Melbourne
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Avustralya
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Melbourne
    )

)
1
February 2019
Full-time
1 yıl
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Canada International Royal Arts College

Medya Tasarımı ve Web Geliştirme diploması, öğrencilerin öğrenmesini zenginleştirmek için en son teknolojiyi kullanan iki yıllık bir programdır. Günümüzün teknolojik tren ... [+]

genel bakış

Medya Tasarımı ve Web Geliştirme diploması , öğrencilerin öğrenmesini zenginleştirmek için en son teknolojiyi kullanan iki yıllık bir programdır. Günümüzün teknolojik trendlerini yansıtan stüdyo projeleri sayesinde, öğrenciler tasarım teorileri ve ilkelerini uygulayarak pratik deneyim kazanırlar.

Bu program, öğrencinin yaratıcı web medyasını başarılı bir şekilde tasarlamak ve yetkin web tasarımları geliştirmek için çeşitli endüstri yazılımlarındaki becerilerini geliştirir .

İkinci sınıf öğrencileri sektörde çalışan ve gerçek yaşam deneyimi, topraklama kazanıyor ve sınıfta öğrenilen akademik kavramları arttırıcı edilecek kooperatif deneyimdir.... [-]

Kanada Vancouver
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kanada
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Vancouver
    )

)
1
September 2019
Full-time
2 yıl
Kampüs

İngilizce Devamını oku
Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset

öğretim dijital yetkinlik geliştirmek isteyen İlköğretim Bölümü, Ortaöğretim, Eğitim ve Resmi Dil Okulları öğretmenleri için. bazı yerlerde gelecekteki öğretmenler için a ... [+]

Üniversite Araştırma Enstitüsü Jose Ortega y Gasset yıl Cervantes Enstitüsü ve Eğitim, Kültür ve Spor Bakanlığı ile işbirliği içinde, çeşitli eğitim öğretmenleri için programlar, kendi niteliklerin iki efendiye ve İspanyolca öğretmenleri için çeşitli eğitim kursları çağırır 2018-2019 akademik.

Cervantes Enstitüsü ile birlikte kadro kurslarına katılan öğretmenler Instituto Cervantes ve Jose Ortega y Gasset-Gregorio Maranon Vakfı tarafından verilen katılım belgesi alacaklardır. her program için ayrılmış bölümde akreditasyon veya akreditasyon her ders tekabül için kontrol edilebilir.

Çoğu durumda, kurslar öğretmenlerin katılımını kolaylaştırmak için, temmuz ayı boyunca düzenlenmektedir.... [-]

İspanya Madrid
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => İspanya
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Madrid
    )

)
1
July 2019
Full-time
Part-time
40 saatleri
Online

Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School

Sosyal medyanın dijital ortamda önemi bir gerçektir ve şirketler bunu biliyor. Sektör, sosyal medya stratejilerinde daha fazla uzmana ihtiyaç duyuyor. ... [+]

Sosyal medyanın dijital ortamda önemi bir gerçektir ve şirketler bunu biliyor.

Sektör, sosyal medya stratejilerinde daha fazla uzmana ihtiyaç duyuyor.

Sosyal Medya artık müşterilerle ve potansiyel müşterilerle ilişkiler kurabilmenin ana kanallarından biri. Yorumlar, yorumlar ve öneriler markamıza değer katacak ve gelirinizi artıracaktır, bu yüzden onları nasıl alacağınızı ve bunlardan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı planlamamız gerekir.

Şirketin hedeflerine ulaşmak için stratejiyi tasarlayan kişi, Sosyal Medya Stratejistidir. IM'de bu kursu, öğrencilerimize bu yeni iş rolüne hakim olmaları için ihtiyaç duydukları tüm becerileri kazandırmak amacıyla oluşturduk.... [-]

İspanya Barcelona Madrid İrlanda Dublin  + 1 More
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => İspanya
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Barcelona
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Madrid
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => İrlanda
    )

  [4] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Dublin
    )

)
1
September 2019
Full-time
Part-time
200 saatleri
Online
Online ve Kampüs Kombineli

İngilizce Devamını oku
Asturias Corporación Universitaria

Web 2.0 bir ürünü satmak için yol iletişim yolu her şeyi değiştirdi. Kullanıcı rolü artık markaların ve şirketlerin merkez stratejisi haline statik. Artık iyi bir ürün ve ... [+]

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Diploma

Web 2.0 bir ürünü satmak için yol iletişim yolu her şeyi değiştirdi. Kullanıcı rolü artık markaların ve şirketlerin merkez stratejisi haline statik. Artık iyi bir ürün veya hizmet için sadece hizmet vermektedir. Bir bunu nasıl teşvik, bizim seyirci konuşmak biliyorum ve çevre ve araçları 2.0 mükemmel bir bilgiye sahip olmalıdır.

Lisansüstü Online Pazarlama Uzmanı ve Sosyal Medya mobil taşıyıcılar sunabilir arama motorları içinde web sitemizi konumlandırmak ve iş fırsatlarını belirlemek öğrenmek, iyi bir üne olsun, sosyal ağlar üzerinde varlığını yönetmek için öğretecek; Bütün bu firmamız, kalabalığın arasından sıyrılmak ve başarılı bir iş haline yardımcı olacaktır. daha biz çalıştığımız ortamı, performansını ve nasıl kendi araçları daha iyi sonuçlar elde yararlanmak biliyor. Biz diyalog, etkileşim ve işbirliğine dayalı öğrenme temel unsurları bir hızla internet dünyasının olarak değişen güncel kalmak için olduğu bu yeni 2.0 ortamında sırtımızı çevirmek gerekir.... [-]

İspanya Madrid Kolombiya Bogotá
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => İspanya
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Madrid
    )

  [2] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Kolombiya
    )

  [3] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Bogotá
    )

)
1
January 2019
Part-time
120 saatleri
Online

South African Business & Technology Institute

Öğrenci, tasarım alanına hazırlanır; renkleri, fotoğrafları, yazı tiplerini ve çizimleri algılayış tarzımızdan etkilendiğinden her gün dönen bir alan. Teknoloji geliştirm ... [+]

Öğrenci, tasarım alanına hazırlanır; renkleri, fotoğrafları, yazı tiplerini ve çizimleri algılayış tarzımızdan etkilendiğinden her gün dönen bir alan. Teknoloji geliştirme ve pazarlamanın yeni bir şekle girmesiyle, alan öğrencilere çok çeşitli fırsatlar sunar.

Ders içeriğiDönem 01 Kariyer olasılıklarıMultimedya TasarımcısıMarka kimliği tasarımcısıWeb tasarımcısıbelgeleme

Programı başarıyla tamamlayan öğrenci, Grafik Web Tasarımında Sertifika alacak.

Ödenecek Ücretler

* Aşağıdaki ücretler seviye başına ödenir ve SABTI Finans Politikaları açısından artabilir

Kayıt Ücreti R500Mevduat R2800Taksit [Mar - Aralık] R13... [-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Güney Afrika Cumhuriyeti
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Johannesburg
    )

)
1
February 2019
Full-time
2 dönem
Kampüs

İngilizce Devamını oku

mazda.niko.ua/showroom/new_mazda6/overview/

В интеренете нашел нужный портал , он описывает в статьях про Масло моторное Shell www.220km.com
автополив киев