Gazetecilik Diploma Programı

Gazetecilik Top Diplomalar

büyük bir öğrencinin tercihine göre önceden belirlenmiş dersler bir dizi başarı ile tamamlayan, üniversite sonra onu ya da onun üzerine bir diploma verir. diploma eş ve potansiyel işverenlere eğitim kanıtı olarak hizmet veren resmi bir belgedir.

gazetecilik diploma nedir? Gazetecilik raporlama veya gerçek toplama kullanarak gerçek dünya olaylarını ve insanlar hakkında yorum, geniş bir kitleye ile iletişim kurmak amacıyla görüşme ve diğer yöntemler eylemidir. gazetecilik geniş bir konu şeydir çünkü, bir diploma programı size bu alanda birçok yolları takip edebilirsiniz hangi geniş bir temel verebilir. Kurs genellikle yaygın alanda bazı en iyi olarak kabul edilmektedir gazetecilerin çalışmalarını, temel raporlama teknikleri ve etik kurallara öğrenme gerçek hikayeler zanaat bunları kullanarak ve okuma ve görüntüleme oluşur.

Eğer hikaye anlatma için bir tutku varsa, o zaman gazetecilik diploma kazanç en büyük yararı bir yaşam için hikayeler anlatmak mümkün ediliyor. Eğer takip prizinden ve ortama bağlı olarak, ev hatırı sayılır bir maaş getirebilir.

Bir gazeteci olmak için öğrenme size okuma bir sürü yapmak gerektirir. senin giderleri her biri için ne olacağını sağlam bir fikir edinmek için kendi diploma programı için her okulun gerektirdiği kitaplar görmek için kontrol edin.

gazetecilik diploma genellikle çok sayıda yaratıcı kariyer yolları ile mezun vermektedir. Eğer pişkin raporlama ile yapışmasını tercih ederseniz, bir dergi, gazete ya da online yayın için işe yarayabilir. Bir takım ortamında daha çalışma keyfini Alternatif olarak, yerel televizyon haber istasyonunda açıklıklar arıyor düşünün. insanlar da eğlence sektöründe kendi arama bulmak için nadir değildir.

Sen internet üzerinden tüm dünyada kampüslerinden gazetecilik programları bulabilirsiniz.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

Macleay College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl February 2018 Avustralya Sidney Melbourne + 2 daha

Diplomasi Gazeteciliği, çok yetenekli gazetecileri dinamik ve değişen medya ortamına hazırlamaya hazırlar. [+]

Diplomasi Gazeteciliği , çok yetenekli gazetecileri dinamik ve değişen medya ortamına hazırlamaya hazırlar. Ses ve video öykülerini yazma, düzenleme, kaydetme ve üretme, cep telefonu ile raporlama, radyo bültenleri üretme, web sayfaları oluşturma, veri araştırması yapma ve son başvuru yapma gibi pratik becerileri öğreneceksiniz. Çalışan gazeteciler tarafından öğretilen, haber araştırmasının temellerini ve harika bir hikaye neyin yanı sıra uzman bir yazar veya yabancı bir muhabir olmanın temel becerilerini öğreneceksiniz. Mobil gazetecilik ve veri gazeteciliği de dahil olmak üzere endüstrinin beklediği temel dijital becerileri de edineceksiniz.

... [-]

Collarts - Study Music, Arts & Entertainment Courses With Collarts
Kampüs Tam zamanlı January 2018 Avustralya South Melbourne Fitzroy Melbourne + 1 daha

Eğlence Diploması, gazetecilik ve eğlence endüstrileri için medya alanında çalışmak isteyen öğrenciler için idealdir. Diploma, tam zamanlı çalışmanın üç trimesterinde tamamlanabilir ve Macleay College'da (Lisansüstü) gazetecilik eğitimi alma şansına sahipsiniz (akademik performansa tabi). [+]

Eğer bir Gazeteci, Editör, Sosyal Medya Yöneticisi, Reklam Yazarı, Yayıncı veya Blogger olarak kariyer kurmayı hayal ediyorsanız, Diploma Entertainment Journalism Diploması sizin için.

Diploma boyunca, büyük çevrimiçi ve basılı medya için eğlence gazetecileri, büyük markalar için sosyal medya yöneticileri ve moda ve yaşam tarzı markaları için reklamcılar olarak çalışan endüstri uzmanları tarafından öğretilir ve danışmanlık yapılır. Melbourne CBD kampüs TV stüdyomuz da dahil olmak üzere bir dizi ekipmanla çalışacak, kendi eğlencemizin çevrimiçi medya organına katkıda bulunacak, küçük sınıflarda danışmanlık altına alınacak ve çeşitli sektörel temaslara tanıtılacaksınız.... [-]


Pearl Academy
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 11 ay July 2018 Hindistan Mumbai New Delhi + 2 daha

[+]

Dersin Genel Bakış Kurgu spor [-]

Diploma in Broadcasting

IACT College
Kampüs Tam zamanlı January 2018 Malezya Selangor

At IACT College, you will learn in detail about the art and science that go into broadcasting, both in front and behind the camera. Classes for broadcasting are hands-on and ensure students have significant time working with the equipment. [+]

Always wondered what it is like to be part of producing and making TV programmes and commercials? Then you should consider the Diploma in Broadcasting. At IACT College, you will learn in detail about the art and science that go into broadcasting, both in front and behind the camera. Classes for broadcasting are hands-on and ensure students have significant time working with the equipment. That means students will learn how to operate AV control panels, lighting and various types of cameras. Students will also be exposed to other related areas, such as client service management, media, creative production and more.

Intakes • January • April • June • August

Duration 2.5 Years... [-]


UCFB
Kampüs Tam zamanlı 20 hafta September 2018 Birleşik Krallık Londra

gazetecilik alanında kariyer başarılı tutku, kararlılık ve beceri gerektiren, dünyanın en ödüllendirici biridir. NCTJ yeterlilik dünya standartlarında gazetecilere kariyer başlattı ve ulusal işverenler tarafından kalite uçurtma işareti olarak kabul edilmektedir. [+]

Yer: Londra; Süre: 20 hafta

gazetecilik alanında kariyer başarılı tutku, kararlılık ve beceri gerektiren, dünyanın en ödüllendirici biridir. NCTJ yeterlilik dünya standartlarında gazetecilere kariyer başlattı ve ulusal işverenler tarafından kalite uçurtma işareti olarak kabul edilmektedir. UCFB, öğrenciler de NCTJ öğretim görevlisi olan deneyimli üst düzey gazeteciler tarafından dijital, baskı, video, yayın platformları bir dizi için rapor eğitim verilecektir. UCFB Spor Gazetecilik, Üretim Gazetecilik ve Yayın Gazetecilik (radyo ve televizyon üretiminde temel becerilerle donatmaya derinlemesine bir çift modül) dahil seçmek için uzman NCTJ seçenekleri benzersiz bir teklif var. NCTJ öğrenciler, kısa süreli çalışma yerleşimleri korumak için bekleniyor. Greater London Authority, hakimler ve taç mahkemeler, Sky News artı haber merkezlerinde çalışan veya gazetecilerle günlük temas misafir konuşmacı çeşitli ziyaretler olacaktır. [-]

Drury University
Kampüs September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Springfield

Multimedya üretim ve gazetecilik önemli teori ve pratiğin bir karışımı ile medya ve medya için şekillendirme mesajın, bir dizi için lisans öğrencileri ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. [+]

Fotoğrafçılık, yazma, video çekmesi, grafik tasarım, web geliştirme: Bugünün medya yaratıcıları tüm bunu yapmak için bekleniyor. Drury Öğrenciler her şeyi.

Film yapımı, haber ve raporlama spor, video prodüksiyon, web geliştirme, halkla ilişkiler ve sosyal medya yönetimi: Bu eğitim ile, mezunlarımızın kariyer peşinde.

Bizim binbaşı iki vurguları birini seçin:

Üretim Vurgu Gazetecilik Vurgu

Multimedya üretim ve gazetecilik önemli teori ve pratiğin bir karışımı ile medya ve medya için şekillendirme mesajın, bir dizi için lisans öğrencileri ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Bir liberal sanat üniversite bir parçası olarak, bizim raporlama ve baskı, yayın ve online medya platformları için yazma eleştirel analizi, etik standartlar üzerinde belirgin bir odaklanma ile bir programdır. Öğrenciler ayrıca radyo ve televizyon üretim ve programlama yanı sıra internet iletişimi öğreneceksiniz.... [-]    там all-dipllom.com

    подробнее