Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Edebiyat Top Diploma Programları

Diploma programları öğrencilere çalışma alanı derinliklerine dalmak ve sadece bir ya da iki yıl sonra kapsamlı bir eğitim ile ortaya bir şans verin. Genel olarak, diploma programları, akademik öğrenme ve pratik deneyim, genellikle iyi geleceğin profesyonelleri hizmet eğitim tarzlarını bir araya birleştirmek için eğilimindedir.

Ama literatürde diploma tam olarak nedir? o başka bir alana, yazma, dilbilim, kompozisyon, kurgu, şiir, yaratıcı non-fiction ve çalışmanın ilgili türler ile ilgilidir olarak Kurs edebiyatının temellerini, edebiyat içerebilir. derecesi bu tür sürdürmeye seçenler büyük olasılıkla böyle belirli bir zaman, yer veya yazarın tarihsel edebiyatı, çağdaş edebiyatın, uluslararası literatüre veya edebiyat olarak konunun dalları, uzmanlaşmak mümkün olacak.

Literatür diploma programları öğrencileri karmaşık felsefi ve sosyal konularda bir anlayış kişilerarası iletişim teknikleri kendi çalışmaları boyunca birçok beceri, kazanç. Kişisel, mesleki ve akademik büyüme böyle bir diploma programının belirli sonuçlarıdır.

Bir edebiyat diploma programının maliyeti hakkında endişeleriniz varsa, anlamak için bir şey derecesi için öğrenim, ücretler ve diğer ilgili giderler okuldan okula büyük farklılıklar olacaktır. program yüz yüze veya online olsun, kendi ülkenize veya başka bir yere ve diğer faktörlerin tüm seçtiğiniz programın maliyetinin hesaplanması katkıda bulunur.

Literatürde diploma aldıktan sonra, edebiyat, yaratıcı yazma, dil, kitap tasarımı ve yayıncılık, perakende, teknoloji ve geliştirme de dahil olmak üzere pek çok disiplinlerde, kariyer için uygun olabilir. Birçok öğrenci yazar, eğitimciler, araştırmacılar, editörler ve yayıncılar olmak seçin.Yine de diğer öğrenciler literatürde veya niş alanlarından birinde konusunda daha ileri eğitim almaya devam ediyor.

Eğer online ya da bir sınıf, part-time ya da full-time dersleri almak istiyorum olsun, bu seçenekleri keşfetmeye başlamak için harika bir zaman her zaman. aşağıda program için arama başlatın ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.

 

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:
| | |

1 Results in Edebiyat

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Bu diploma programı bir farkındalık ve eleştirel bir yaklaşımla, Kuzey Batı bölgesinde tarihsel kanıtlar geniş bir yelpazede katılımcılara sağlayacaktır. ... [+]

Bu diploma programı bir farkındalık ve eleştirel bir yaklaşımla, Kuzey Batı bölgesinde tarihsel kanıtlar geniş bir yelpazede katılımcılara sağlayacaktır.

Katılımcılar, aile öyküsü iz bölgede irfan, hayat ve mitoloji hakkında bilgi edinmek sağlayacak becerileri bir dizi geliştirmek ve yerel tarih ve arkeoloji temaları sizi teşvik edecektir. Program folklor, soyağacının, yerel tarih ve arkeoloji araştırma kullanılan birincil kaynaklar ve diğer malzemelerin, çeşitli katılımcıları tanıtacak. Öğrenciler konu alanlarında uzmanlar tarafından teslim edilir hepsi saha çalışması ve deneyim, gibi yenilikçi öğretim ve öğrenme stratejileri, bir dizi maruz kalacağı. Tabii 6 modülden oluşmaktadır - Yılda 3. tüm modülleri ya atama / küçük bir proje vb diploma bünyesinde sunulan altı modüller vardır tarafından değerlendirilir hiçbir yazılı sınav yoktur. Öğrenciler her yıl 3 modül tamamlamak zorundadırlar.... [-]

İrlanda Sligo
October 2019
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku