Bilgi Teknolojisi Diploma

Bilgi Teknolojisi Top Diploma Programları

Bilgi Teknolojisi

Teknoloji sorunlarını çözmeye ve teknik sorularla işletmelere yardımcı olmaya ilgi duyan bilgisine sahip öğrenciler, BT'de Diploma almayı düşünmelidirler. Bu dersin içinde birçok program seçeneği bulunmaktadır ve BT alanı büyüme için hazırlanmıştır.

 

Birçok potansiyel öğrenci BT'de bir Diploma nedir bilmek ister? Öğrencilerin pratik beceriler geliştirmelerini ve bilgi teknolojisi alanında ileri düzey kavramları öğrenmelerini sağlayan bir programdır. Programa kayıtlıyken, öğrencilerin çoğunda web geliştirme, içerik yönetim sistemleri, programlama, ilişkisel veritabanlar, ağ oluşturma ve SQL hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bazı diploma programları ayrıca öğrencilere gerçek müşteriler ve işletmelerle çalışma imkanı sunarak iş piyasasına girmeden önce iş deneyimi kazanmalarını sağlar.

 

BT'de Diploma almak için çeşitli nedenler vardır. Birincisi, bilgi teknolojisi uzmanlarına sürekli ihtiyaç duyulması, işletmelerin sürekli olarak kaliteli bir BT programına giren uzmanlar için sabırsızlanacağı anlamına geliyor. Bir BT diplomasını tamamlayan öğrenciler, potansiyel işverenleri, alanlarında bilgili olduklarını ve sorunları olmadan sorunları çözebileceklerini gösterir.

 

IT alanında bir Diploma için maliyet, tüm kurumlarda aynı değildir; bu nedenle öğrenciler, seçtikleri kurumun uygun olduğundan emin olmak için bazı araştırma yapmalıdır. Bununla birlikte, program uzunluğu genellikle iki ila dört yıl arasında okullar arasında benzerdir.

 

BT'de Diploma olan öğrenciler, çeşitli kariyer seçeneklerinden birini seçebilirler. İşletmelerle BT uzmanları olarak çalışabilir, teknik sorunları çözmeye çalışır ve şirketlerin 'web sitelerini korurlar. Öğrenciler ayrıca web geliştiricileri olarak kendileri için çalışabilir, müşterileri arar ve web sitelerini oluşturabilir. Bilişim alanının yönleri halk tarafından çok yaygın şekilde kullanıldığından, BT uzmanı öğrenciler genellikle herhangi bir sayıda işletme için çalışan bir iş bulabilir.

 

Dünyanın dört bir yanında BT programlarını sunan birçok kurum var, bu nedenle artık BT'de Diploma alma arzusunu gözardı etmeyin. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku

John Academy
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık Londra

Vücudun kendini iyileştiren bir mekanizması olduğunu biliyor muydunuz, ki bu da yaralandığınızda doğal olarak ortaya çıkar. Vücudun doğal beyaz kan hücrelerini iyileştirme yeteneklerini azaltan kimyasal olarak sentezlenmiş uyuşturucuları unutun ve sizin için mevcut olan tüm doğal yolları keşfetmek için sağlıklı bir yaşam tarzı kurmaya çalışan BT Sertifikası (Malware) dersini yerine getirin. Bu ders, hepsi alternatif ilaçlar veya uygulamalar hakkında öğretime yönelik altı modülden oluşmaktadır. Bu ilk bölümde doğa tedavisi hakkında bilgi edineceksiniz, hayata felsefi bir bakış açısı ve iyileştirme yasaları hakkında bilgi edineceksiniz. Sonra bastırma karşısında eliminasyon, iltihaplanma, bademcik iltihaplarının baskılayıcı cerrahi tedavisi ve büyümüş adenoidler ve doğal yöntemlerle akut hastalıkların tedavisi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ders ayrıca homeopati, difteri antitoksin, aşılama, cerrahi, kronik hastalıklar ve krizleri de tartışıyor. Ayrıca kronik hastalık tedavileri, oruç tutma, hamamlar, egzersiz, zihinsel tedavi ve daha pek çok şey hakkında bilgi edinebilirsiniz. Daha iyi bir yaşam sürmek için tüm doğal yöntemleri kullanmak istiyorsanız, BT Güvenlik (Malware) Diplomasına yeni bir bakış açısı kazandırın. [+]

Bilgi Teknolojisi En iyi Diplomalar 2018. Kimler kime gidilecek?Farklı BT Güvenlik prensipleri hakkındaki bilgilerini genişletmek isteyen kişiler.Giriş Koşulları:Bu kurs, tüm akademik geçmişlerin tüm öğrencileri tarafından kullanılabilir.Bu kursa katılabilmek için İngilizce dilinin, sayısallaştırmanın ve BİT'in iyi anlaşılması gerekir.Değerlendirme:Kursun sonunda çevrimiçi çoktan seçmeli bir testten geçmeniz gerekecek. Testiniz, otomatik olarak ve hemen değerlendirilerek, başarılı olup olmadığınız anında anlaşılacaktır.Final sınavına girmeden önce yeterlik oranınızı bir alay sınavıyla test etme olanağına sahip olacaksınız.sertifikasyon:Sınavı başarıyla geçtikten sonra, Yetkilendirilmiş Bir Başarı Sertifikası alabileceksiniz. Bununla birlikte, kurs tamamlandıktan sonra sınava katılmadan bir Kurs Bitirme Belgesi edinebilirsiniz. Sertifikalar basılı bir kopyayla £ 39 veya PDF formatında 24 sterlin tutarında elde edilebilir.Neden bizi seçmelisinEkonomik, ilgi çekiciEğitici videolar / sektörün önde gelen uzmanlarından malzemeler;Kullanıcı dostu, gelişmiş çevrimiçi öğrenme platformunda çalışın;Değerlendirme ve anlık sonuç için verimli sınav sistemleri;Birleşik KrallıkMobil, tablet veya masaüstündeki kurs içeriğine her an her yerden istediğiniz zaman erişebilirsiniz;NUS Ekstra İndirim Kartına başvurmanın yararı;E-posta yoluyla 7 gün 24 saat öğrenci desteği.Kariyer yolu:... [-]

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 96 saatleri March 2018 Meksika Monterrey Zapopan Oaxaca + 3 daha

temsili uygulamalar üzerinde endüstride farklı başarı hikayelerini bilerek organizasyonda Büyük Veri projeyi uygulamak için gerekli aşamaları ve unsurları tanımlamak. [+]

Süre 96 saat

Genel hedef:

temsili uygulamalar üzerinde endüstride farklı başarı hikayelerini bilerek organizasyonda Büyük Veri projeyi uygulamak için gerekli aşamaları ve unsurları tanımlamak.

yarar:modüllerin içeriği Büyük Verilerden de öncü olduğumuzu.Bu uluslararası perspektifler yer alacak.Büyük Veri çözümleri için referans mimariler paylaşılacaktır.Bir Big Veri projeyi uygulamak için gerekli unsurları tanımlamak.Bilerek stratejileri ve uygulama veri modeli.Büyük Verilerden bir proje için uygun yatay ölçeklenebilirlik ve tepki süresini destekleyen altyapının tanımlayın.Veri analitik süreçler verilerinden değerini ayıklamak için sunulacak.Farklı teknikler veri keşfini görselleştirmek için sunulacak.katılımcı her modül üzerindeki güncel sanayi durumlar hakkında pratik olacaktır.Microsoft ortaklığında Ek avantajlarMicrosoft'tan ön planda araçlara sahip.eğitmenlerin ekibi içinde uluslararası personel, Microsoft, Microsoft Meksika ve katılacak.TEC iyi uygulamalar ve MS onların Büyük Verilerden projeleri uyguladıklarını paylaşılacaktır.Bu açık kaynak teknolojilerine dayalı uygulamalarla çalışacak ve MS bir iş ortamında erişilebilir hale getirmektir yenilemektedir.Amaçlı:... [-]

Openclassrooms.com
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 ay Açık Kayıt Fransa Paris + 1 daha

Her gün tanıdığınız ve kullandığınız web sitesi arayüzleri, stiller ve animasyonlar oluşturun. [+]

Teknoloji sektöründe eşi benzeri görülmeyen büyüme sayesinde bir milyon bilgisayar programcılığı işinin ABD'de 2020 yılına kadar 700.000 Avrupa'da yaratılacağı tahmin edilmektedir.

OpenClassrooms'da, en çok talep gören işler için ihtiyaç duyulan temel becerileri belirler ve bu alanlardaki öğrencilerimizi eğitmek için dersler ve diplomalar geliştiririz. İşte bu nedenle, ön uç web geliştirmede bir yıllık lisans düzeyinde bir diploma geliştirdik. Bu diploma, tamamen çevrimiçi olarak özel bir danışman tarafından yardımıyla tamamlanabiliyor.

Bir ön uç geliştiricisi olarak ne yapacağım?

Ön uç geliştirici, arka uç geliştiricilerle yakın çalışan herhangi bir web ekibinin temel bir parçasıdır. Arka uç geliştirici uygulamanın iç işleyişine odaklanırken - "tesisat" - ön uç geliştirici, kullanıcıların gördükleri arabirimi oluşturur. Genellikle sorumludurlar:... [-]


TMC Academy
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 - 21 ay April 2018 Singapur Singapore + 1 daha

Infocomm Teknolojideki Yüksek Diploma (HDICT) programı, öğrencilere Infocomm Teknolojisi (BİT) endüstrisindeki mükemmel kariyer olanaklarını karşılamak için gerekli teorik bilgileri ve pratik becerileri sağlar. [+]

Infocomm Teknolojideki Yüksek Diploma (HDICT) programı, öğrencilere Infocomm Teknolojisi (BİT) endüstrisindeki mükemmel kariyer olanaklarını karşılamak için gerekli teorik bilgileri ve pratik becerileri sağlar. Bilgiişlem ve BT alanında gerekli olan kritik disiplinlerde iyi yeteneğe sahip mezunlar yetiştirmeyi ve geliştirmeyi hedeflemektedir. Mezunlar BT uzmanları olarak mükemmel kişisel beceri ve teknik becerilere sahip olacaklar.

Bu ders, mezunların en iyi üniversitelerde lisans programlarına devam etmesini sağlayan evrensel nitelikte bir nitelik kazandıracak yüksek kaliteli bir eğitim için uluslararası bir standart elde etmeyi amaçlamaktadır.

Bu ders öğrencilerin aşağıdakileri yapmasını amaçlamaktadır:... [-]


Online Business School
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı August 2018 Birleşik Krallık Coventry

Eğer bir kariyer haline bilgisayarlar için tutku açmak arzusu varsa, Çevrimiçi Business School tarafından sunulan Bilişim ve Bilgisayar Diploma kesinlikle düşünmelisiniz bir derstir. [+]

Eğer bir kariyer haline bilgisayarlar için tutku açmak arzusu varsa, Çevrimiçi Business School tarafından sunulan Bilişim ve Bilgisayar Diploma kesinlikle düşünmelisiniz bir derstir.

Bu dersin Seviye 4 modülleri ve atamaları, bir Üniversite Derecesinin ilk yılına denktir ve Seviye 5 modülleri ve ödevleri , bir Üniversite Derecesinin ikinci yılına eşdeğerdir.

Çevrimiçi Düzey 4/5 BT ve Bilgisayar Diploması kursu 240 kredilik bir derstir, her seviyede 10 modül ve yazılı ödevler içerir. Kurs, tam bir Lisans derecesi için En Başarılı Olmanız ve BT uzmanı olmak için devam etmeniz gereken becerileri kazandıracak şekilde tasarlanmıştır. Kursu tamamlarken öğrenciler, Tutor Destek ve Web seminerleri , Sosyal Bir Öğrenme Forumu ve Diploma dersinin tamamlanmasına yardımcı olacak ek materyaller de dahil olmak üzere çeşitli destek hizmetlerinden yararlanacaklardır.... [-]


James Cook University Singapore
Kampüs Tam zamanlı 8 ay November 2018 Singapur Singapore

Bu derste öğrenciler bir lisans programına ilerleme için gerekli gerekli becerileri kazanmaları için ayrılan çalışma süresi içinde uygun bir program verilecektir. [+]

Yılın 12 olan öğrenciler, bir lisans programına doğrudan giriş uymayan GCE 'A' seviye veya eşdeğer bu yeterlilik sürdürmeye uygundur.

Bu derste öğrenciler bir lisans programına ilerleme için gerekli gerekli becerileri kazanmaları için ayrılan çalışma süresi içinde uygun bir program verilecektir.

Yükseköğretim (Business Studies) Diploma de sanayide gelişmiş beceri ya da Yardımcılığı işi üstlenmek isteyen erken mezunları için bir çıkış noktası sağlayacaktır.

tamamlayan öğrenciler İş Programı Lisans içine 8 konuların ileri ayakta verilir.

Konular Akademik Beceriler (Çekirdek) Gelişmekte Dijital Ortamda Öğrenme (Çekirdek) Temel Matematik (Çekirdek) Çağdaş İş İletişimi Problem Çözme ve Programlama Temelleri İnternet Temelleri Web tasarım ve geliştirme Dizayn düşüncesi* ... [-]

Management Development Institute of Singapore (MDIS)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 8 - 12 ay August 2018 Singapur Singapore + 1 daha

Bu program IT ile ilgili ilgi çeşitli alanlarda iş ve daha sonraki çalışmalar için onları hazırlamak için bilgi teknolojisi temel bilgi ve mesleki beceri kazandırmak olacaktır. Öğrenciler, web ve bilgisayar ağları için yazılım programlama, bilgisayar ve enformasyon sistemleri, veritabanı yapıları ve teknolojileri hakkında bilgi sahibi olacak ... [+]

Bu program IT ile ilgili ilgi çeşitli alanlarda iş ve daha sonraki çalışmalar için onları hazırlamak için bilgi teknolojisi temel bilgi ve mesleki beceri kazandırmak olacaktır.

Öğrenciler, web ve bilgisayar ağları için yazılım programlama, bilgisayar ve enformasyon sistemleri, veritabanı yapıları ve teknolojileri hakkında bilgi sahibi olacaktır.

Değerlendirme Yöntemleri

Her bir modül sınıf sunumlar, tartışmalar, ödevler, proje çalışmaları ve / veya yazılı sınavlar bir kombinasyonu yoluyla değerlendirilecektir.

Ödül

başarıyla tüm ders çalışmaları tamamlamak ve sınavlarda başarılı adaylar MDIS gelen Bilgi Teknolojisi Diploma verilecektir.... [-]


Instituto Profesional IACC
Online Yarı zamanlı 100 saatleri Açık Kayıt Şili Chile Online

Şimdi bir örgütün sermaye sadece dijital çağ bilgilerinde fiziksel varlıklar üzerinde duruldu edilmez, garanti barınak sunan bu önemli i maddi korumak için stratejiler uygulamak için gerekli olan, o yüzden bu varlıklar için büyük bir değeri temsil bilgi ve iletişim teknolojilerinin sunduğu yeni kaynaklarımızı kullanma. [+]

Süre: 13 hafta / 100 saat saat Online Teklif% 100 Diploma açıklaması:

Şimdi bir örgütün sermaye sadece dijital çağ bilgilerinde fiziksel varlıklar üzerinde duruldu edilmez, garanti barınak sunan bu önemli i maddi korumak için stratejiler uygulamak için gerekli olan, o yüzden bu varlıklar için büyük bir değeri temsil bilgi ve iletişim teknolojilerinin sunduğu yeni kaynaklarımızı kullanma. Bu program, organizasyon bilgilerinin güvenliği konusunda olası bir saldırı yanıt vermek için stratejiler ile birlikte, bir kuruluşun veri yönetimi harici veya dahili seviye için günlük kullanılabilecek bilgi, araç ve becerileri sağlar. Yanıtları içeren bilgi ve iletişim kanallarının güvenliğini tehlikeye arızaları, bir olaya somut çözümler sunmak tehditler tedbirlerin varlığında uygun uygulamak için pratik - katılımcı teorik eğitim alacaktır kursu tamamlandı.... [-]


Oxford College of Arts, Business and Technology
Kampüs Tam zamanlı 42 hafta Açık Kayıt Kanada Scarborough Peterborough Toronto Mississauga Burlington + 4 daha

Oxford College Ağ Yöneticisi diploma programı, ağa bağlı bilgisayar sistemlerini planlamak, kurmak, yapılandırmak, bakımını yapmak ve güvenliğini sağlamak için gerekli teorik bilgileri ve uygulamalı becerileri kazandırır. [+]

Oxford College Ağ Yöneticisi diploma programı, ağa bağlı bilgisayar sistemlerini planlamak, kurmak, yapılandırmak, bakımını yapmak ve güvenliğini sağlamak için gerekli teorik bilgileri ve el becerilerini verir. Teknik destek rolü hem özel hem de kamu sektörlerinde çok önemli hale gelmiştir. Artan teknoloji sektörüyle yetenekli ağ yöneticileri talep görüyor.

Müfredatımız size CompTIA Network, CompTIA Security, Windows Server Active Directory Yapılandırması, Windows Server Ağı Altyapısı ve CEH (Certified Ethical Hacker) gibi endüstri tarafından tanınan bir dizi sertifika sınavı hazırlamanıza hazırlıklı olmanızı sağlar. Bu endüstride tanınan sertifikaları kazanmak, öğrencilerin rekabetten uzak durmasını ve istihdam sağlamasını sağlar.... [-]


LaSalle College Montreal
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Kanada Montreal

Ağ Yönetimi uzmanlık akımıyla birlikte Bilgisayar Bilimi Teknolojisi programı (DEC), bilgisayar teknisyenlerini, kullanıcıların bilgi işleme gereksinimlerine ilişkin verileri bulma, toplama ve analiz etme yeteneğini geliştirir ve uygun yazılım kullanarak veri modelleme ve işleme uygular. [+]

Diploma Bilgisayar Bilimleri - Ağ Yönetimi

Ağ Yönetimi uzmanlık akımıyla birlikte Bilgisayar Bilimi Teknolojisi programı (DEC), bilgisayar teknisyenlerini, kullanıcıların bilgi işleme gereksinimlerine ilişkin verileri bulma, toplama ve analiz etme yeteneğini geliştirir ve uygun yazılım kullanarak veri modelleme ve işleme uygular.

Bu eğitim, öğrencilere ticari ağ kurulumu, sunucu yapılandırması, kullanıcı yönetimi, bilgisayar bağlantıları ve diğerleri de dahil olmak üzere ağ alanında pratik beceriler kazandırmaktadır.

Ders içeriği her zaman güncel ve en son teknolojik gelişmeleri mükemmel şekilde yansıtıyor.

Ders listesi... [-]


Sunway University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl January 2019 Malezya Selangor

Sunway College'da Bilgi Teknolojileri Diploması (DIIT), öğrencileri kurumsal bilgi sistemleri, internet ve etkileşimli medya, mobil iletişim teknolojileri, bilgisayar sistemleri ve ağ oluşturma ve yazılım mühendisliği konularında güncel uzmanlığa sahip olacak şekilde tasarlamaktadır. [+]

Sunway College'da Bilgi Teknolojileri Diploması (DIIT), öğrencileri kurumsal bilgi sistemleri, internet ve etkileşimli medya, mobil iletişim teknolojileri, bilgisayar sistemleri ve ağ oluşturma ve yazılım mühendisliği konularında güncel uzmanlığa sahip olacak şekilde tasarlamaktadır. Sunway'in DIIT aracılığıyla, öğrenciler ayrıca işletim sistemleri, ağ oluşturma, veritabanı modelleme ve uygulama gibi programlama, web geliştirme ve içerik yönetim sistemlerinde uzmanlaşmış Bilgi Teknolojisi (BT) bilgisini geliştirecekler.

Öğrenciler teknik bilgi kazanmak için eğitilirler

Sunway College ayrıca, öğrencilerin iş başarılarını en üst düzeye çıkaracak kurumsal beceriler geliştirmelerinde yardımcı olacak.... [-]


Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı 40 saatleri May 2018 İspanya Madrid + 1 daha

öğretim dijital yetkinlik geliştirmek isteyen İlköğretim Bölümü, Ortaöğretim, Eğitim ve Resmi Dil Okulları öğretmenleri için. bazı yerlerde gelecekteki öğretmenler için ayrılmıştır. [+]

Üniversite Araştırma Enstitüsü Jose Ortega y Gasset yıl Cervantes Enstitüsü ve Eğitim, Kültür ve Spor Bakanlığı ile işbirliği içinde, çeşitli eğitim öğretmenleri için programlar, kendi niteliklerin iki efendiye ve İspanyolca öğretmenleri için çeşitli eğitim kursları çağırır 2018-2019 akademik.

Cervantes Enstitüsü ile birlikte kadro kurslarına katılan öğretmenler Instituto Cervantes ve Jose Ortega y Gasset-Gregorio Maranon Vakfı tarafından verilen katılım belgesi alacaklardır. her program için ayrılmış bölümde akreditasyon veya akreditasyon her ders tekabül için kontrol edilebilir.

Çoğu durumda, kurslar öğretmenlerin katılımını kolaylaştırmak için, temmuz ayı boyunca düzenlenmektedir.... [-]


College MDIS Malaysia
Kampüs Tam zamanlı 30 ay Açık Kayıt Malezya Johor Bahru

Bu ders odak şirketin BİT sistemlerinin daha iyi korunması için şirketler için uygulama geliştirme çekirdek üs olarak yanı sıra ağ güvenliği veritabanlarının üzerindedir. Öğrenciler gerçek bir iş projesi simüle etmek için bir proje ile devam edecek. Öğrenci ayrıca önceden bilgi ve becerileri devam etmek isteyen gerekir kendi kariyerlerini geliştirmek için akademik ilerleme için hazırlanmıştır. [+]

Program açıklaması

Bu ders odak şirketin BİT sistemlerinin daha iyi korunması için şirketler için uygulama geliştirme çekirdek üs olarak yanı sıra ağ güvenliği veritabanlarının üzerindedir. Öğrenciler gerçek bir iş projesi simüle etmek için bir proje ile devam edecek. Öğrenci ayrıca önceden bilgi ve becerileri devam etmek isteyen gerekir kendi kariyerlerini geliştirmek için akademik ilerleme için hazırlanmıştır.

Kurs süresi 30 ay 2.5 yıl yani olduğunu.

Kurs içeriği

Yıl 1

01 İletişim Becerileri Bilgi Teknolojisi 02 İlkeleri Bilgisayar için 03 Matematik 04 Malezya Çalışmaları 05 İş Beceri ve Öğrenme 06 Türkçe Kebangsaan 07 İşletim Sistemleri 08 Programlama Prensipleri 09 İslam / Ahlaki Çalışmaları 10 PC Sorun ... [-]

University of Johannesburg
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl February 2019 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Witn İşletme Bilgi Teknolojisi Diploma, IT bilgisayar tabanlı teknoloji ve tekniklerin uygulanması yoluyla iş sorunlara çözüm uygulayıcıları. [+]

Witn İşletme Bilgi Teknolojisi Diploma, IT bilgisayar tabanlı teknoloji ve tekniklerin uygulanması yoluyla iş sorunlara çözüm uygulayıcıları.

Kabul şartları Asgari APS: Matematik ile 22 YA Matematiksel Okuryazarlık 24 İngilizce: 4 (% 50 +) Matematik: 3 (% 40 +) Matematiksel Okuryazarlık: 6 (% 70 +)

Belirli seçim kriterleri alan kısıtlamaları uygulanır ve bağlı olabilecek belirli bir program için Fakültesi asgari ihtiyaçlarını karşılayacak zorunlu o programa kabul garanti etmez.

[-]

iStudy
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık Londra

Siber güvenlik, elektronik verilerinizin ceza veya yetkisiz kullanıma karşı korunduğu yerdir. Siber güvenlik ve İnternet güvenliği yönetimi hakkında bilgi sahibi olmak bu güvenliğin sağlanmasında yardımcı olacaktır. İnternet kullanımı yaygın olduğundan, kendinizi ve sizin için önemli olan şeyleri nasıl koruyacağınızı öğrenmek çok önemlidir. Siber güvenlik için bu ders özellikle sizin veya kuruluşunuzun internet güvenliği konularında size yardımcı olacaktır. Bu ders siber güvenlik konusunda gerekli bilgi, beceri ve becerileri kazandıracaktır. [+]

Akredite Cyber ​​Security Gelişmiş Eğitim ödüllü ve CPD Sertifikası verilen en çok satan kurs

İngiltere'de, öğrencilerin / öğrencilerin konuyla aşina olmalarına ve bu alandaki iyi performans göstermeleri için gerekli becerileri kazanmalarına yardımcı olan mükemmel kurslardan biri olarak kabul edilir. Bu mesleğin içinde başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeyi öğretmek için Akredite Cyber ​​Security Advanced Training'i çeşitli modüllere ekledik.

Bu ders, kolay erişmenizi sağlamak için hem yarı zamanlı hem de tam zamanlı öğrenciler için tasarlanmıştır. Sadece 20/30 saat içinde akredite olabilirsiniz ve kendi hızınızda çalışmak da mümkündür.... [-]читать дальше all-dipllom.com

all-dipllom.com/bijsk

подробно all-dipllom.com