Bilgi Teknolojisi Diploma

Bilgi Teknolojisi Top Diploma Programları

Bilgi Teknolojisi

Teknoloji sorunlarını çözmeye ve teknik sorularla işletmelere yardımcı olmaya ilgi duyan bilgisine sahip öğrenciler, BT'de Diploma almayı düşünmelidirler. Bu dersin içinde birçok program seçeneği bulunmaktadır ve BT alanı büyüme için hazırlanmıştır.

 

Birçok potansiyel öğrenci BT'de bir Diploma nedir bilmek ister? Öğrencilerin pratik beceriler geliştirmelerini ve bilgi teknolojisi alanında ileri düzey kavramları öğrenmelerini sağlayan bir programdır. Programa kayıtlıyken, öğrencilerin çoğunda web geliştirme, içerik yönetim sistemleri, programlama, ilişkisel veritabanlar, ağ oluşturma ve SQL hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bazı diploma programları ayrıca öğrencilere gerçek müşteriler ve işletmelerle çalışma imkanı sunarak iş piyasasına girmeden önce iş deneyimi kazanmalarını sağlar.

 

BT'de Diploma almak için çeşitli nedenler vardır. Birincisi, bilgi teknolojisi uzmanlarına sürekli ihtiyaç duyulması, işletmelerin sürekli olarak kaliteli bir BT programına giren uzmanlar için sabırsızlanacağı anlamına geliyor. Bir BT diplomasını tamamlayan öğrenciler, potansiyel işverenleri, alanlarında bilgili olduklarını ve sorunları olmadan sorunları çözebileceklerini gösterir.

 

IT alanında bir Diploma için maliyet, tüm kurumlarda aynı değildir; bu nedenle öğrenciler, seçtikleri kurumun uygun olduğundan emin olmak için bazı araştırma yapmalıdır. Bununla birlikte, program uzunluğu genellikle iki ila dört yıl arasında okullar arasında benzerdir.

 

BT'de Diploma olan öğrenciler, çeşitli kariyer seçeneklerinden birini seçebilirler. İşletmelerle BT uzmanları olarak çalışabilir, teknik sorunları çözmeye çalışır ve şirketlerin 'web sitelerini korurlar. Öğrenciler ayrıca web geliştiricileri olarak kendileri için çalışabilir, müşterileri arar ve web sitelerini oluşturabilir. Bilişim alanının yönleri halk tarafından çok yaygın şekilde kullanıldığından, BT uzmanı öğrenciler genellikle herhangi bir sayıda işletme için çalışan bir iş bulabilir.

 

Dünyanın dört bir yanında BT programlarını sunan birçok kurum var, bu nedenle artık BT'de Diploma alma arzusunu gözardı etmeyin. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku

Management Development Institute of Singapore (MDIS)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 8 - 12 ay August 2018 Singapur Singapore + 1 daha

Bu program IT ile ilgili ilgi çeşitli alanlarda iş ve daha sonraki çalışmalar için onları hazırlamak için bilgi teknolojisi temel bilgi ve mesleki beceri kazandırmak olacaktır. Öğrenciler, web ve bilgisayar ağları için yazılım programlama, bilgisayar ve enformasyon sistemleri, veritabanı yapıları ve teknolojileri hakkında bilgi sahibi olacak ... [+]

Bu program IT ile ilgili ilgi çeşitli alanlarda iş ve daha sonraki çalışmalar için onları hazırlamak için bilgi teknolojisi temel bilgi ve mesleki beceri kazandırmak olacaktır.

Öğrenciler, web ve bilgisayar ağları için yazılım programlama, bilgisayar ve enformasyon sistemleri, veritabanı yapıları ve teknolojileri hakkında bilgi sahibi olacaktır.

Değerlendirme Yöntemleri

Her bir modül sınıf sunumlar, tartışmalar, ödevler, proje çalışmaları ve / veya yazılı sınavlar bir kombinasyonu yoluyla değerlendirilecektir.

Ödül

başarıyla tüm ders çalışmaları tamamlamak ve sınavlarda başarılı adaylar MDIS gelen Bilgi Teknolojisi Diploma verilecektir.... [-]


James Cook University Singapore
Kampüs Tam zamanlı 8 ay November 2018 Singapur Singapore

Bu derste öğrenciler bir lisans programına ilerleme için gerekli gerekli becerileri kazanmaları için ayrılan çalışma süresi içinde uygun bir program verilecektir. [+]

Yılın 12 olan öğrenciler, bir lisans programına doğrudan giriş uymayan GCE 'A' seviye veya eşdeğer bu yeterlilik sürdürmeye uygundur.

Bu derste öğrenciler bir lisans programına ilerleme için gerekli gerekli becerileri kazanmaları için ayrılan çalışma süresi içinde uygun bir program verilecektir.

Yükseköğretim (Business Studies) Diploma de sanayide gelişmiş beceri ya da Yardımcılığı işi üstlenmek isteyen erken mezunları için bir çıkış noktası sağlayacaktır.

tamamlayan öğrenciler İş Programı Lisans içine 8 konuların ileri ayakta verilir.

Konular Akademik Beceriler (Çekirdek) Gelişmekte Dijital Ortamda Öğrenme (Çekirdek) Temel Matematik (Çekirdek) Çağdaş İş İletişimi Problem Çözme ve Programlama Temelleri İnternet Temelleri Web tasarım ve geliştirme Dizayn düşüncesi* ... [-]

Melbourne Polytechnic
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl February 2018 Avustralya Melbourne

[+]

Sizinle çalışmak kariyer hedeflerinize ulaşmak için

Bilgi teknolojileri sektörünün önemli unsurlarını öğrenirler. Tüm son endüstri donanım ve yazılım kullanmak, hem de yüksek eğitim yoluyla ağ güvenliği, yazılım geliştirme veya bilgi sistemleri seçtiğiniz alanda uzmanlaşmak için fırsat olacak.

Tabii tuşu CISCO CCNA (Cisco Certified Network Associate) gibi endüstri sertifikasyon eğitimi, yanı sıra MTA (Microsoft Teknoloji Associate) sunmaktadır.

Sınıflar eller ve pratik. Bizim öğretmenlerimiz mezun olduktan sonra hazır sanayi olduğundan emin olmak için kalite kişisel ilgi sağlayarak, kurs boyunca ilerleme odaklanmak.

Bu dersin teslim çevrimiçi bazı bileşenlerin teslim, sınıf-tabanlı.... [-]


TAFE Western Australia
Kampüs Tam zamanlı 1 dönem January 2018 Avustralya Perth Albany + 1 daha

Bu ders size, çok çeşitli genel BİT teknolojileri kullanarak küçük-orta ölçekli işletmelerde bilgi ve iletişim teknolojisi (BT) desteğini yönetmek için gerekli bilgi ve becerileri sağlayacaktır. [+]

Bu ders size, çok çeşitli genel BİT teknolojileri kullanarak küçük-orta ölçekli işletmelerde bilgi ve iletişim teknolojisi (BT) desteğini yönetmek için gerekli bilgi ve becerileri sağlayacaktır. İnsan, donanım, yazılım ve prosedürleri ağa bağlı bir ortamda içeren bilgisayar sistemlerini destekleme becerilerini öğreneceksiniz. Ekipleri korumanıza ve yönlendirmenize ve projeleri yönetmenize olanak tanıyan becerileri de öğreneceksiniz.

[-]

Canadian College
Kampüs Tam zamanlı 8 dönem September 2018 Kanada Vancouver

[+]

Kırmızı şapka sistem yöneticisi sertifikası

BT Co-op bir Kanadalı İngilizce konuşan iş ortamında gerekli gerçek dünya iş tecrübesi ile öğrencilere sağlar olarak Co-op ile Bilgi Teknolojisi Diploma programının ayrılmaz bir parçasıdır. Co-op üniversiteye başlangıç ​​girişindeki katı çalışmaların iki dönem kazandırmak amacıyla tasarlanmıştır.

Kariyer Olanakları Ağ Yöneticisi [-]

LaSalle College Montreal
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Kanada Montreal

Ağ Yönetimi uzmanlık akımıyla birlikte Bilgisayar Bilimi Teknolojisi programı (DEC), bilgisayar teknisyenlerini, kullanıcıların bilgi işleme gereksinimlerine ilişkin verileri bulma, toplama ve analiz etme yeteneğini geliştirir ve uygun yazılım kullanarak veri modelleme ve işleme uygular. [+]

Diploma Bilgisayar Bilimleri - Ağ Yönetimi

Ağ Yönetimi uzmanlık akımıyla birlikte Bilgisayar Bilimi Teknolojisi programı (DEC), bilgisayar teknisyenlerini, kullanıcıların bilgi işleme gereksinimlerine ilişkin verileri bulma, toplama ve analiz etme yeteneğini geliştirir ve uygun yazılım kullanarak veri modelleme ve işleme uygular.

Bu eğitim, öğrencilere ticari ağ kurulumu, sunucu yapılandırması, kullanıcı yönetimi, bilgisayar bağlantıları ve diğerleri de dahil olmak üzere ağ alanında pratik beceriler kazandırmaktadır.

Ders içeriği her zaman güncel ve en son teknolojik gelişmeleri mükemmel şekilde yansıtıyor.

Ders listesi... [-]


College MDIS Malaysia
Kampüs Tam zamanlı 30 ay Açık Kayıt Malezya Johor Bahru

Bu ders odak şirketin BİT sistemlerinin daha iyi korunması için şirketler için uygulama geliştirme çekirdek üs olarak yanı sıra ağ güvenliği veritabanlarının üzerindedir. Öğrenciler gerçek bir iş projesi simüle etmek için bir proje ile devam edecek. Öğrenci ayrıca önceden bilgi ve becerileri devam etmek isteyen gerekir kendi kariyerlerini geliştirmek için akademik ilerleme için hazırlanmıştır. [+]

Program açıklaması

Bu ders odak şirketin BİT sistemlerinin daha iyi korunması için şirketler için uygulama geliştirme çekirdek üs olarak yanı sıra ağ güvenliği veritabanlarının üzerindedir. Öğrenciler gerçek bir iş projesi simüle etmek için bir proje ile devam edecek. Öğrenci ayrıca önceden bilgi ve becerileri devam etmek isteyen gerekir kendi kariyerlerini geliştirmek için akademik ilerleme için hazırlanmıştır.

Kurs süresi 30 ay 2.5 yıl yani olduğunu.

Kurs içeriği

Yıl 1

01 İletişim Becerileri Bilgi Teknolojisi 02 İlkeleri Bilgisayar için 03 Matematik 04 Malezya Çalışmaları 05 İş Beceri ve Öğrenme 06 Türkçe Kebangsaan 07 İşletim Sistemleri 08 Programlama Prensipleri 09 İslam / Ahlaki Çalışmaları 10 PC Sorun ... [-]

University of Johannesburg
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl February 2018 Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg

Witn İşletme Bilgi Teknolojisi Diploma, IT bilgisayar tabanlı teknoloji ve tekniklerin uygulanması yoluyla iş sorunlara çözüm uygulayıcıları. [+]

Witn İşletme Bilgi Teknolojisi Diploma, IT bilgisayar tabanlı teknoloji ve tekniklerin uygulanması yoluyla iş sorunlara çözüm uygulayıcıları.

Kabul şartları Asgari APS: Matematik ile 22 YA Matematiksel Okuryazarlık 24 İngilizce: 4 (% 50 +) Matematik: 3 (% 40 +) Matematiksel Okuryazarlık: 6 (% 70 +)

Belirli seçim kriterleri alan kısıtlamaları uygulanır ve bağlı olabilecek belirli bir program için Fakültesi asgari ihtiyaçlarını karşılayacak zorunlu o programa kabul garanti etmez.

[-]

University Of Professional Studies Accra
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Gana Accra

WASSCE başvuru sahiplerinin, İngilizce dil, matematik ve Entegre Bilim / Sosyal Bilgiler de dahil olmak üzere üç ana konuda (A1-C6) en az kredi geçişlerine (A1-C6) ek olarak başvuru sahibinin alanı ile alakalı olması gereken üç seçmeli konularda derecesi (A1-D7) olması gerekir. Uzmanlık [+]

Diploma Bilgi Teknolojisi Yönetimi

Diploma Programları (Sabah ve Akşam) Muhasebede diploma pazarlama diploma yönetiminde diploma Diploma Halkla İlişkiler Yönetimi Diploma Bilgi Teknolojisi Yönetimi

Diploma Programları için Minimum Kabul Şartı

Kategori A

WASSCE başvuranların, (A1-D7) sınıfında olması gerekir. Üç ana konu İngilizce Dil, Matematik ve Entegre Bilim / Sosyal Bilgiler dahil olmak üzere en az kredi geçişlerine (A1-C6) ek olarak Üç seçmeli ders Başvuranın uzmanlık alanıyla alâkalı olması gerekir. SSSCE / GBCE adaylarının, en az kredi geçişi olması gerekir (yani, AD notu). Üç ana konu İngilizce Dil, Matematik ve Entegre Bilim / Sosyal Bilgiler dahil olmak üzere herhangi bir Üç seçmeli ders.... [-]


CDI College
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Kanada Toronto

Bilgi Sistemleri Destek Uzmanı programı Bilgi kariyer başlatmak atlamak için öğrencilerin hazır hazırlar [+]

Bilgi Sistemleri Destek Uzmanı programı (BT) alanında Bilgi Teknolojileri alanında kariyer başlamak atlamak için hazır hazırlar. Onlar, bilgisayarları ve her ölçekteki organizasyonlarda ağ kurulumları, tasarlamak, uygulamak, yönetmek ve korumak için öğreneceksiniz. Program donanım kurulumu ve konfigürasyonu, temel ağ, işletim sistemleri Windows, MS Office destek ve yardım masası teknikleri de dahil olmak üzere geniş bir konu yelpazesini kapsayan, iş ve teknoloji için kapsamlı bir yaklaşım getiriyor. Mezunlar CompTIA A +, Net + ve Microsoft Certified Technology Specialist (MCTS) dahil olmak üzere önemli sanayi belgelendirme sınavları, yazmaya hazır olacak.... [-]


Vancouver Career College
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 57 hafta September 2018 Kanada Burnaby Vancouver Surrey Abbotsford Port Coquitlam Kelowna + 6 daha

Eğer bilgi teknolojileri sektörünün öncü olmak ister misiniz? Yeni bir kariyer peşinde ya da becerilerinin geliştirilmesi ister, Vancouver Career College Network Systems Engineer programı kullanmak insanları, planlamak, uygulamak, yönetmek ve güvenli bilgisayar ağları ve desteklemek için gereken beceri ile donatmak olacaktır. [+]

Eğer bilgi teknolojileri sektörünün öncü olmak ister misiniz? Yeni bir kariyer peşinde ya da becerilerinin geliştirilmesi ister, Vancouver Career College Network Systems Engineer programı kullanmak insanları, planlamak, uygulamak, yönetmek ve güvenli bilgisayar ağları ve desteklemek için gereken beceri ile donatmak olacaktır. Bu programda,, temel iş görevleri gerçekleştirmek için öğrenmek temel sistem işletim sistemleri için komutlarını kullanmak ve problem çözme için yapılandırılmış bir süreç uygulamak gerekir. Ayrıca Cisco Networking, Microsoft Network ve Ağ Güvenliği çalışma olacaktır.

Mezunlar IT kariyer ile ilgili birkaç önemli sertifikasyon sınavlarına meydan ve bu ağ yöneticisi, ağ güvenliği uzmanı ve teknik destek uzmanı gibi pozisyonlarda, bir dizi için rekabet edebilir. Ağ becerileri sağlam bir temel geliştirmeye ek olarak, size başarılı bir kariyer için ihtiyaç eller deneyim verecek bir staj yerleştirme katılmak olacak. ... [-]


East London Advanced Technology Training ELATT
Kampüs Yarı zamanlı 8 - 12 hafta August 2018 Birleşik Krallık Londra

Yönetici olmayı mı düşünüyorsunuz, ancak işverenlerin BT becerilerini öğrenmeleri mi gerekiyor? BT becerilerinizi geliştirmek isteyen bir yönetici misiniz? İş BT kurslarımız, ofis ortamının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Microsoft Office paketlerinin kullanımında akredite edilmiş bir sertifika kazanacaksınız; Microsoft Word, Excel, PowerPoint ve Access. Yeni başlayanlardan ileri düzey Office kullanıcılarına kadar çok çeşitli kurslar içeren kurslarımız, Veri Girişi Görevlileri'nden Kişisel Asistanlara kadar herkes için uygundur. [+]

Yönetici olmayı mı düşünüyorsunuz, ancak işverenlerin BT becerilerini öğrenmeleri mi gerekiyor? BT becerilerinizi geliştirmek isteyen bir yönetici misiniz?

İş BT kurslarımız, ofis ortamının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Microsoft Office paketlerinin kullanımında akredite edilmiş bir sertifika kazanacaksınız; Microsoft Word, Excel, PowerPoint ve Access. Yeni başlayanlardan ileri düzey Office kullanıcılarına kadar çok çeşitli kurslar içeren kurslarımız, Veri Girişi Görevlileri'nden Kişisel Asistanlara kadar herkes için uygundur.

Girişten İleri Düzey'e kadar, Ofis Becerileri ile işletme ve işletme yönetimi kariyerine hazır olun. Bir ofis ortamında çalışmak için gereken temel BT ve ekip çalışması becerilerini öğrenin. Word, Excel ve Database gibi uygulamaları kapsayan Level 1'den Advanced Level 3'e geçeceğiz: takımın vazgeçilmez bir üyesi olmak için gereken beceriler!... [-]


Pacific College of Technology
Kampüs Tam zamanlı 52 hafta January 2018 Avustralya Sidney

Bu yeterlilik bağımsız BİT uzmanı olarak veya bir takımın parçası olarak, bir birey yönetmek için bilgi ve becerileri sağlar, arası iletişim, güvenlik ve e-iş entegrasyon dahil ağlar, bir dizi montajı. [+]

Bu yeterlilik bağımsız BİT uzmanı olarak veya bir takımın parçası olarak, bir birey yönetmek için bilgi ve becerileri sağlar, arası iletişim, güvenlik ve e-iş entegrasyon dahil ağlar, bir dizi montajı.

Bu derste tüm birimlerin başarı ile tamamlayan öğrenciler, Bilgi Teknolojileri Ağ-ICT50415 Diploması almaya hak kazanırlar. Bu yeterlilik ile ilgili olası iş unvanları şunlardır:

ağ yöneticisi IT yöneticisi BT operasyonlarını yöneticisi ağ hizmetleri yöneticisi ağ desteği koordinatörü ağ işlemleri analisti ağ güvenliği koordinatörü ağ, e-ticaret koordinatörü

Yeterlilik Pathways:

ICT60215 Gelişmiş Ağ Güvenliği Diploması veya diğer BİT İleri Diploma veya Meslek Yüksek Lisans Belgesi nitelikleri, veya diğer ilgili yüksek öğretim sektörü niteliklerin bir dizi.... [-]


Eynesbury
Kampüs Tam zamanlı 8 - 12 ay February 2018 Avustralya Adelaide

Program Adelaide Üniversitesi ve gibi alanlarda University of South Australia programlarında özel çalışma için temel oluşturur; bilgisayar, bilgi teknolojileri, multimedya ve yazılım mühendisliği. [+]

Bir bakışta @ Computing Diploma ve BT

Ne?

Program Adelaide Üniversitesi ve gibi alanlarda University of South Australia programlarında özel çalışma için temel oluşturur; bilgisayar, bilgi teknolojileri, multimedya ve yazılım mühendisliği. Bu programda bir BT uzmanı gerekli temel becerileri tanıtılacaktır.

NEDEN?

Küçük sınıflar için öğretmen daha bireysel ilgi izin vermek. Ek akademik destek öğretmenler ve matematik ve İngilizce dilinde ekstra öğreticiler ile ekstra temas süresi ile sağlanmaktadır. Hızlı (8 veya 12 ay içinde tam) çalışmalarınızı takip 3 olası başlangıç ​​tarihleri ​​- Şubat, Haziran ve Ekim. ... [-]

TAFE Queensland International
Kampüs Tam zamanlı January 2018 Avustralya Brisbane

[+]

Bilgi Teknolojisi En iyi Diplomalar 2018. Network Analyst Ağ Yöneticisi [-]


читать дальше all-dipllom.com

all-dipllom.com/bijsk