Avusturya'da Kurs Eğitimleri

Avusturya'da Top 3 Diploma İncele 2018

Yüksek lisans

Diploma, teknik okullarda ve kolejlerde katılınan eğitim programları sayesinde alınabilmektedir. Bir ileri diploma programını tamamlamak birçok öğrenci için bir ya da iki yıl sürmektedir. Diploma size daha fazla iş olanağı ya da eğitim olanağı sağlayacaktır.

Avusturya, resmi olarak Avusturya Cumhuriyeti, Orta Avrupa'da yaklaşık 8.470.000 kişilik bir federal cumhuriyet ve bir kara ülkesidir.

Avusturya'da Top Kurs Eğitimleri hakkında Bilgi İsteyin 2018

Devamını oku

ITM College and University Studies
Kampüs Tam zamanlı 1 - 3 yıl November 2018 Avusturya Bad Vöslau

Top-up-yıl bu BA Ağırlama Girişimcilik (Hons) otelcilik yönetimi ve uluslararası girişimcilik alanında akademik eğitim ile üniversite mezunları sağlar. ITM Kolej ayrıca turizm ve otelcilik girişimcilik alanında üniversite eğitimi sunuyor. [+]

BA Ağırlama Girişimcilik (Hons) Top-up-yıllık

Bu üst-up yıllık otelcilik yönetimi ve uluslararası girişimcilik alanında akademik eğitim ile üniversite mezunları sağlar. Öğrenciler, çalışanlar olarak üst düzey yönetim kademelerinde çeşitli girmek için hem de girişimci olarak kendi iş açmaya hazırlanmaktadır.

Öğrenci profili

Higher Diploma seviyesine nitelikli bir yönetim pozisyonu da otelcilik sektöründe veya ilgili alanda hedefliyoruz. Eğer seçtiğiniz uzmanlık hızlı promosyon elde etmek için izin vermek için bir uluslararası tanınmış bir yeterlilik için arıyoruz.

Çalışma ve iş

Nedeniyle takvime, eğitim görürken çalışma imkanı var.... [-]


Tourism Schools Salzburg
Kampüs Tam zamanlı 8 ay October 2018 Avusturya Salzburg

ITH sunulan diploma hands-on eğitim ve akademik teori iyi bir harmanı ile bu sektörün operasyonel ve yönetsel yönlerini derinlemesine bir anlayış ile mezun donatıyor. Öğrenciler, girişimcilik becerileri ile yönetim uygulamaları ve sürdürülebilir turizm konularında bir anlayış ile sağlam bir bilgiye bırakacak [+]

Turizm ve Otel İşletmeciliği Enstitüsü (ITH) Turizm Okulları Salzburg uluslararası koludur. Bu 1965 yılında açıldı ve bugüne kadar 2.300 üzerinde uluslararası öğrenci yetiştirmektedir.

ITH sunulan diploma hands-on eğitim ve akademik teori iyi bir harmanı ile bu sektörün operasyonel ve yönetsel yönlerini derinlemesine bir anlayış ile mezun donatıyor. Öğrenciler girişimcilik becerilerinin, yönetim uygulamaları bir ses bilgisi ile ve sürdürülebilir turizm konularında bir anlayış ile bırakacaktır.

ITH okuyan sadece misafirperverliği ve turizm üst düzey mesleki eğitim alma konusunda değil, dünyanın dört bir yanından gelen farklı kültürler, diller ve gelenekleri ile bağlanma hakkında da. Turizm gibi uluslararası endüstrisinde bu tür kültürlerarası beceriler gelecekteki kariyer için bir rekabet avantajı sunuyoruz.... [-]


Tourism Schools Salzburg
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Avusturya Salzburg

İki yıllık program oldukça sanayi uygulamalı eğitim ile yönetsel konular birleştirerek odaklanmıştır. Böyle turizm yönetimi, iş idaresi ve pazarlama gibi yönetsel konularda, öğrenci başarı gelecekte misafirperverliği örgütleri kurşun bilgi ve becerileri kazandırmak. Through eller uygulamalı eğitim, onlar mutfak sanatları ve restoran yönetimi (yiyecek hazırlama, servis, bar ve beslenme) çok değerli bir deneyim edinin. [+]

İngilizce veya Almanca sunulan iki yıllık bir program uygulamalı eğitim ile yönetim konuları birleştirerek, yüksek sektör odaklı. Böyle turizm yönetimi, iş idaresi ve pazarlama gibi yönetsel konularda, öğrenci başarı gelecekte misafirperverliği örgütleri kurşun bilgi ve becerileri kazandırmak. Through eller uygulamalı eğitim, onlar mutfak sanatları ve restoran yönetimi (yiyecek hazırlama, servis, bar ve beslenme) çok değerli bir deneyim edinin.

İkinci ve daha fazla üçüncü dönem arasındaki zorunlu 12 haftalık staj pratik becerileri geliştirir ve hayati endüstri deneyimi sağlar.

Rakipsiz akademik standartları çok deneyimli öğretmenler ve önde gelen endüstri uzmanlarından oluşan ekibimiz sayesinde garanti edilir. diploma liseden mezun ve Otelcilik alanındaki onların eğitimini ilerletmek isteyen öğrenciler için mükemmel bir fırsattır.... [-]