Filter
Diploma
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İşletme Top Kurs Eğitimleri

Öğrenciler genellikle belirli bir disiplindeki çalışmalarını uzmanlaşmak için bir diploma programı seçerler. Bir diploma alarak, mezunlar seçtikleri kariyerlerinde üstünlük yapabilir ve hatta diplomaları olmayan akranlarından daha yüksek bir maaş kazanabilirler.

Yönetimde diploma nedir? İşletmenin yönetim alanlarında kapsamlı eğitim isteyenler için, bu diploma genellikle insan kaynakları, finansman veya pazarlama konularında eğitim vermektedir. Proje yönetimi, motivasyon, eğitim ve gelişim, bütçeleme, finansal planlama veya reklam ve tanıtımları kapsayabilecek çalışmalarla, yönetim alanında eğitim alan öğrenciler, bir dizi işletme disiplininde lider olabilirler.

Bir yönetim diploması programında geliştirilen liderlik becerilerinin ötesinde, iş dünyasına giren öğrenciler zaman yönetimi ve verimliliğinde deneyim sahibidir. Finansal stratejilere maruz kalmaları, detayların ve kaynak yönetiminin gözünü geliştirerek kar fırsatlarını en üst düzeye çıkarır. Yönetim becerilerine sahip bireyler, birçok işveren tarafından istenen niteliklere sahiptir.

Birçok kurum hem çevrimiçi hem de kampus katılımı seçenekleri ile diploma programları sunmaktadır. Program uzunlukları, kurumların yanı sıra konum ve dağıtım yöntemine göre değişir. Ders kitapları ve sarf malzemeleri bir çalışma ve programa özgüdür. Detaylı bir maliyet açıklaması için seçim kurumuna başvurmak en iyisidir.

Bir yönetim diplomasına sahip olmak, öğrenciler için birçok kariyer seçeneğine yol açar. Eğitim, öğrencileri satış yöneticileri, pazarlama yöneticileri veya proje yöneticileri olarak konumlandırır. Eğitim yöneticileri veya finansal danışmanlar gibi finans ve insan kaynaklarındaki denetim pozisyonları mümkündür. Yetenekli ticaret ortamları için müşteri hizmetleri yönetimi ve servis yöneticisi, diploma ile mezun olan öğrenciler için başka alternatiflerdir. Yönetim becerileri genellikle kurumlar arasında transfer edilebilir.

Yönetimde diploma almak isteyen öğrenciler için titiz ve dinamik deneyimler sunan bir dizi uluslararası ve yerel kurum bulunmaktadır. Hibrid ve kampüs seçeneklerinin yanı sıra birçok çevrimiçi fırsat mevcuttur. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

24 Sonuçlar İşletme

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Toronto School of Management

Bu Lisans Diploması uluslararası bir iş kariyeri izlemek isteyenler için idealdir. Bu yeterlilik, öğrencileri pazarlama, finans, insan kaynakları ve yönetim dahil olmak ü ... [+]

Diploma İşletme Yönetimi Co-op

Bu Lisans Diploması uluslararası bir iş kariyeri izlemek isteyenler için idealdir. Bu yeterlilik, öğrencileri pazarlama, finans, insan kaynakları ve yönetim dahil olmak üzere çeşitli alanlarda rollere hazırlayacaktır. Öğrenim ücretlerini tam olarak ödüyorsanız% 5 erken kuş indiriminin keyfini çıkarın.

Bu program size uluslararası ticaret yönetimindeki en son gelişmelere odaklanarak şunları yapmanıza yardımcı olur:

Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için kişisel ve mesleki becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra yönetici olarak hemen etkin olabilmek için gerekli bilgi ve beceriyi geliştirin.Bilişsel ve problem çözme becerilerini, bireysel olarak ve takımın bir parçası olarak etkin bir şekilde kullanmak için kullanın; bunlara her zaman iş etiği düşünülmesi dahildir.Bir dizi kültür ve ülkede çalışmaya hazırlanın ve etkili iletişim stratejilerinin nasıl oluşturulacağını anlayınKurs gereksinimleriOntario Ortaöğretim Diploması veya Eşdeğeri * veya Olgun öğrenci **18 yaş ve üstüIELTS 5.5 veya eşdeğeri Yerli olmayan İngilizce konuşanlar için... [-]
Kanada Toronto
November 2019
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
College Australia

Takım yönetiminde rol almak mı istiyorsunuz? Excel problem çözme, analiz etme ve değerlendirme? Karar vermede kullanımınızı takdir edin ve karar vermede karar verin - bug ... [+]

CA şirketinde Business

Gelecek bir lider olmak için mi arıyorsunuz? Bu yeterlilik sizi yönetimde kariyer yoluna hazırlayabilir, başkalarına ilham verme ve motive etme fırsatına sahip olacaksınız. Bu yeterlilik, bir dizi kurumsal ve endüstri bağlamında bilgi, pratik beceri ve liderlik ve yönetim deneyimi uygulayan bireylerin rolünü yansıtır.

Bu seviyedeki bireyler, kendi iş yüklerini ve başkalarının iş yüklerini planlama, düzenleme, uygulama ve izleme aşamalarında inisiyatif ve karar verir. Örgütsel veya kurumsal gereksinimleri karşılamak için bireyleri ve takımları desteklemek için iletişim becerilerini kullanırlar. Ayrıca, öngörülemeyen sorunlara yönelik çözümleri planlar, tasarlar, uygular ve değerlendirir ve çeşitli kaynaklardan bilgileri tespit eder, analiz eder ve sentezler.... [-]

Avustralya Southport
July 2019
Yarı zamanlı
12 ay
Kampüs
Diversitat Training

Bu yeterlilik, bir dizi kurumsal ve endüstri bağlamında bilgi, pratik beceri ve liderlik ve yönetim deneyimi uygulayan bireylerin rolünü yansıtır. ... [+]

İşletme En iyi Kurs Eğitimleri 2019. Ders Bilgileri CRICOS Ders Kodu: 088703G

Bu yeterlilik, bir dizi kurumsal ve endüstri bağlamında bilgi, pratik beceri ve liderlik ve yönetim deneyimi uygulayan bireylerin rolünü yansıtır. Bu seviyedeki bireyler, kendi iş yüklerini ve başkalarının iş yüklerini planlama, düzenleme, uygulama ve izleme aşamalarında inisiyatif ve karar verir. Örgütsel veya kurumsal gereksinimleri karşılamak için bireyleri ve takımları desteklemek için iletişim becerilerini kullanırlar. Çözümleri öngörülemeyen sorunlara göre planlar, tasarlar, uygular, değerlendirir ve çeşitli kaynaklardan gelen bilgileri tespit eder, analiz eder ve sentezler.

Kariyer Sonuçları... [-]
Avustralya Geelong
January 2020
12 ay
Kampüs
Australian Training & Qualification College

Bu yeterlilik, bir dizi kurumsal ve endüstri bağlamında bilgi, pratik beceri ve liderlik ve yönetim deneyimi uygulayan bireylerin rolünü yansıtır. ... [+]

hakkında

Bu yeterlilik, bir dizi kurumsal ve endüstri bağlamında bilgi, pratik beceri ve liderlik ve yönetim deneyimi uygulayan bireylerin rolünü yansıtır.

Bu seviyedeki bireyler, kendi iş yüklerini ve başkalarının iş yüklerini planlama, düzenleme, uygulama ve izleme aşamalarında inisiyatif ve karar verir. Örgütsel veya kurumsal gereksinimleri karşılamak için bireyleri ve takımları desteklemek için iletişim becerilerini kullanırlar.

Çözümleri öngörülemeyen sorunlara göre planlar, tasarlar, uygular, değerlendirir ve çeşitli kaynaklardan gelen bilgileri tespit eder, analiz eder ve sentezler.... [-]

Avustralya Bankstown
July 2019
52 hafta
Kampüs
Online
Central Bedfordshire College

Seviye 3 Liderlik ve Yönetim Diploması, bir ekiple liderlik etmek ve yönetmek için gerekli becerileri geliştirmek isteyenler için idealdir. Bir dizi sektörde yönetime geç ... [+]

Ders Tanımı

Yönetim becerilerinizi geliştirme fırsatı mı arıyorsunuz?

Seviye 3 Liderlik ve Yönetim Diploması, bir ekiple liderlik etmek ve yönetmek için gerekli becerileri geliştirmek isteyenler için idealdir. Bir dizi sektörde yönetime geçmek veya gelecekte liderlik rollerine geçmek isteyebilirsiniz.

Başarılı bir şekilde tamamlandığında, öğrencilere, ILM tarafından akredite edilen liderlik ve yönetim alanında ulusal düzeyde tanınan 3. Seviye nitelik kazanıldı.

Giriş şartları19 yaşında olmalısınBir pratik (veya potansiyel) ilk hat yöneticisi olmalısınız veya yeterli iş tecrübesine sahip olmanız gerekir.Liderlik becerilerinizi geliştirme konusunda yoğun bir ilgiKursa Kimler Uygun?... [-]
Birleşik Krallık Luton
August 2019
9 ay
Online
International Nurse Training

Bu kurs size Orta ve Üst Düzey Yöneticilerden çeşitli sektörlerde lider ve yönetici olarak görev yapmak için gerekli temel becerileri sağlayacak. ... [+]

Ders Tanımı

Bu yeterlilik, bir dizi kurumsal ve endüstri bağlamında bilgi, pratik beceri ve liderlik ve yönetim deneyimi uygulayan bireylerin rolünü yansıtır.

Bu seviyedeki bireyler, kendi iş yüklerini ve başkalarının iş yüklerini planlama, düzenleme, uygulama ve izleme aşamalarında inisiyatif ve karar verir.

Örgütsel veya kurumsal gereksinimleri karşılamak için bireyleri ve takımları desteklemek için iletişim becerilerini kullanırlar. Çözümleri öngörülemeyen sorunlara göre planlar, tasarlar, uygular, değerlendirir ve çeşitli kaynaklardan gelen bilgileri tespit eder, analiz eder ve sentezler.

Bu yeterlilik için işe yerleştirme gereksinimleri yoktur.... [-]

Avustralya Sydney
January 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
52 - 78 hafta
Kampüs
Online ve Kampüs Kombineli
Gold Coast Learning Centre

Gold Coast Learning Centre Liderlik ve Yönetim Diploması, liderlik ve yönetim becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek için tasarlanmış esnek, pratik ve etkili bir derst ... [+]

Gold Coast Learning Centre Liderlik ve Yönetim Diploması, liderlik ve yönetim becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek için tasarlanmış esnek, pratik ve etkili bir derstir.

Bu hükümet akredite yeterlilik, sağlam bir bilgi tabanını, başkalarına liderlik ve yön vermek için gereken becerilerle birleştirir ve kendi çalışmanızı ve bir takım çalışmasını planlamak, yürütmek ve değerlendirmek için gereklidir.

Liderlik ve Yönetim Diploması, aşağıdakiler dahil olmak üzere bir dizi kurumsal ve sektör bağlamında bilgi, pratik liderlik ve yönetim becerileri ve deneyimini uygulamak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirir:

İhtiyaç ve karar vermeyi kullanarak geniş bir yönetim becerileri yelpazesi uygulamakİş yükünüzü ve başkalarının iş yükünü planlama ve izlemeLider gösterme ve inovasyonu teşvik etmeBireyleri ve takımları desteklemek için iletişim becerileri geliştirmekGelişmiş müşteri hizmetleri için stratejileri yönetmekToplantıları yönetmek, çalışma önceliklerini ve mesleki gelişimiOperasyonel planların yönetimi ve güvenli bir iş ortamının sağlanması... [-]
Avustralya Surfers Paradise
Açık Kayıt
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
52 hafta
Kampüs
Steinbeis University Berlin - Institute of Executive Capabilities

Yönetimde İleri Araştırmalar Diploması ... [+]

Başlangıç Tarihi: 1 Nisan 2019Kredi Puanları: 15 ECTS'ye (6 ay) eşittirÖğrenim Ücretleri: 2.900 €Yer: Harmanlanmış Öğrenme KursuKurs Tamamlama:Kampüste 2 (iki) zorunlu yüz yüze seminer4 (dört) zorunlu sanal ders, grup tartışması ve sunumHer modül için kapsamlı çevrimiçi öğrenme çözümü ile ödev öncesi ve sonrasıÖğrenme hedefleri

Yönetimde İleri Araştırmalar Diploması

Edinilen bilgi ve geliştirilen yeterlilikler, katılımcıların kendileri ve organizasyonları için etkili ve geleceğe hazır liderlik yaklaşımını tanımlamalarına yardımcı olacaktır.

Yönetimde İleri Araştırmalar Diploması

Programın Avantajları:

Programın tamamı boyunca yalnızca iki (iki) zorunlu kampüs içi yüz yüze semineriniz olacak.Tüm modüller için yenilikçi öğrenme çözümümüzü (“İçeriden”) kullanarak öğrenme hızını kendiniz belirleyebilirsiniz.Liderlik ve yönetim yetkinliklerinizi artırarak kendinizi liderlik veya yönetim pozisyonuna hazırlarKişisel ve profesyonel profilinizi yeni bir seviyeye yükseltebilirDers Yapısı... [-]
Almanya Berlin
April 2019
Yarı zamanlı
6 ay
Online ve Kampüs Kombineli
Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Bu programın amacı, mevcut rekabetçi ve zorlu pazarın iletişim ve ikna zorluklarıyla yüzleşmek; müzakere etme, problemleri analiz etme ve çözme becerilerini geliştirir. ... [+]

nesnel

Günümüzün talepkar ve rekabetçi pazarının iletişim ve ikna zorluklarıyla yüzleşmek için kendinizi eğitin; müzakere etme, problemleri analiz etme ve çözme becerilerini geliştirir.

Programın faydalarıBaşarılı bir satış elde etmek için tüm öğeleri öğreneceksiniz: teknik, iletişim, bilgi yönetimi, müzakere, arama, itiraz ve kapatma.Beklenti veya müşteri duygularını şaşırtma ve uyandırma yollarıyla ilgili kavramları ele alacaksınız.Bir kişisel markanın gücünün ne anlama geldiğini ve satıcıya sağladığı faydalar hakkında derin bir düşünceyi gerçekleştireceksiniz.Satış yaklaşımını ve bir şirketin diğer alanlarıyla ilişkisini analiz edeceksiniz. Ek olarak, bir tedarikçinin istenen başarıya ulaşmak için her bir alanla nasıl etkileşime gireceğini öğreneceksiniz.Yönetti... [-]
Meksika Buenavista Mexico City Santa Fe
April 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
96 saatleri
Kampüs
Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Bu programın amacı, Aotearoa Yeni Zelanda'ya, çeşitli operasyonel rollere uygulanabilecek genel ve uzman bilgi ve becerilere sahip kişiler sağlamaktır. ... [+]

NZDB Program Amaç

Bu programın genel amacı, öğrencilere, tipik iş ortamlarında kilit liderlik ve yönetim işlevlerini destekleyen bilgi, temel iş becerileri, tutum ve değerlerle donatmaktır.

Bu program ayrıca, Yeni Zelanda iş tüzel kişiliğine sahip olan veya olabilecek, işletme düzeyinde yönetim rollerinde çalışan ve çok kültürlü bir ortamda mutabık kalınmış hedeflere ulaşmak için işletme kuruluşlarının yönetimine ve liderliğine katkıda bulunabilecek kişileri sağlamayı amaçlamaktadır.

Ders aşağıdaki sekiz makaleden oluşmaktadır:

5200 İş Temelleri5201 İşletmelerde Profesyonel Uygulama ve İletişim5202 İş İnovasyonuna ve Değişimine Katkı5210 İş Operasyonlarını Yönetmek5211 İş Planlama5212 Lider İş Faaliyetleri ve Değişim5213 Yeni Zelanda İş Ortamı5214 Projeleri YönetmeLisansüstü Profil... [-]
Yeni Zelanda Wellington
July 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
8 - 9 ay
Kampüs
Unity College Australia

BSB51915 Liderlik ve Yönetim Diploması kursu, öğrencilere başkalarının çalışmalarını yönetmek veya yönetim uygulamalarına değer katmak veya bunları gözden geçirmek için e ... [+]

Ders içeriğiAMAÇLARI

BSB51915 Liderlik ve Yönetim Diploması kursu, öğrencilere başkalarının çalışmalarını yönetmek veya yönetim uygulamalarına değer katmak veya bunları gözden geçirmek için eğitim sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu seviyedeki yöneticiler, diğerlerine liderlik ve rehberlik sağlar ve ekibin ve iş sonuçlarının etkili işleyişi ve performansı için sorumluluk alır.

SONUÇLARI

Bu yeterliliği tamamlayan öğrenciler, çeşitli yönetim ve / veya denetim rollerini üstlenebilirler. İş rolleri ve başlıkları farklı endüstri sektörlerine göre değişir.

GENEL BAKIŞ

Değişen işyeri, Yöneticiler ve ekipleri için önemli ölçüde farklı bir rolün geliştirilmesine yol açmıştır. Disiplini kontrol eden, yöneten ve sürdüren süpervizörün geleneksel becerilerinden, takım liderinin koçluktan sorumlu olmasından, takım işbirliğini stratejik bir çerçevede geliştirmekten ve geliştirmekten sorumludur.... [-]

Avustralya Queanbeyan
January 2020
Tam zamanlı
10 ay
Kampüs
Online ve Kampüs Kombineli
Universidad Tecmilenio

Çevrenin taleplerine ve herhangi bir organizasyonun hedeflerine cevap verebilecek yetkin yöneticiler olarak gerçekleştirmek için gerekli bilgi, beceri ve uygulamaları gel ... [+]

Çevrenin taleplerine ve herhangi bir organizasyonun hedeflerine cevap verebilecek yetkin yöneticiler olarak gerçekleştirmek için gerekli bilgi, beceri ve uygulamaları geliştirin.

[-]
Meksika Mexico Online Chihuahua San Luis Potosi Culiacán Mazatlan Guadalajara Cancún Heroica Veracruz Puebla City Mérida Hermosillo Ciudad Obregón Santiago de Querétaro Durango Cuernavaca Mexico City Buenavista Monterrey Torreón Ciudad Juarez Villahermosa Nuevo Laredo  + 19 Daha fazla
July 2019
Yarı zamanlı
3 ay
Online
Australian College of Skills & Education Pty Ltd

Bu yeterlilik, BSB51915 Liderlik ve Yönetim Diplomasını elde etmek isteyen, mevcut becerileri resmileştirmek, kariyerlerinde ilerlemek veya daha üst düzey bir yeterlilik ... [+]

hakkında

Bu yeterlilik, BSB51915 Liderlik ve Yönetim Diplomasını elde etmek isteyen , mevcut becerileri resmileştirmek, kariyerlerinde ilerlemek veya daha üst düzey bir yeterlilik okuma becerisine sahip olmak isteyen öğrencileri hedeflemektedir. BSB51915 Liderlik ve Yönetim Diploması, özellikle bir dizi liderlik ve yönetim alanında uzmanlaşmak isteyenlere yönelik geniş bir uygulamaya sahiptir. Bir ekip topluluğunun sorumluluğunun yanı sıra, operasyon planlamasına katılan ve değişim yönetimine katılanlar için özellikle denetçiler veya orta düzey yöneticiler için tasarlanmıştır.

Ders akreditasyonu

Bu kurs, Avustralya Yeterlilikler Çerçevesi (AQF) kapsamında ulusal olarak tanınır.... [-]

Avustralya Oakhurst
January 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 ay
Online
The College of Central London

IWFM Seviye 3 programı, tesis yöneticileri veya az FM deneyimi olan ve tesis yönetiminde kariyer aramak isteyen kişiler için tasarlanmıştır. FM'ye başlamak için bir derec ... [+]

İşyeri ve Tesis Yönetimi Enstitüsü Seviye 3 Ödülü, Sertifika ve DiplomaGiriş

IWFM Seviye 3 programı, tesis yöneticileri veya az FM deneyimi olan ve tesis yönetiminde kariyer aramak isteyen kişiler için tasarlanmıştır. FM'ye başlamak için bir derece gerekli değildir. Seviye 3, arka plandan bağımsız olarak FM'de başlamayı kolaylaştırır. Öğrenciler evin önünde ya da bir otel işinde çalışıyor olabilir ve daha fazla beceri kazanmak için FM'de eğitim almaları konusunda teşvik edilebilir. FM'de, alışveriş merkezlerinden hastanelere ve hatta gökdelenlere kadar pek çok fırsat var.

teslim

Ödül, Sertifika ve Diploma için tüm ünitelerin öğretimi 6/9 aylık bir süre içinde tamamlanacaktır. Dersler, perşembe akşamları saat 14.00 - 20.00 arasında, bazı zorunlu günler için bazı çarşambalar dahil olmak üzere, akademik yıl boyunca katılmalarını sağlayan ve planlanan süre içinde bitirme imkânı sağlayan dersler ile düzenlenmektedir. Programda dersler ve eğitim oturumları ile e-posta desteği var. Sertifika programına yönelik kurs toplam 26 kredi oluşturan 4 birimden oluşmaktadır. Aşağıdaki tabloya bakınız. Diploma, 10 birim ve 48 krediden oluşmaktadır. Bildiriler ve notlar gibi belgeler sağlanacak olsa da, öğrenenler öğretmenler tarafından tavsiye edilen kitapları satın almalıdır.... [-]

Birleşik Krallık London
August 2019
Tam zamanlı
6 - 9 ay
Kampüs
Acudemy

Küçük yöneticiler için tasarlanan Yönetim ve Liderlik Düzeyinde 4. seviye nitelikleri, kişisel yönetim yeteneklerini geliştirmek ve karar alma, takım dinamiklerini yönetm ... [+]

Hedef kitle

Küçük yöneticiler için tasarlanan Yönetim ve Liderlik Düzeyinde 4. seviye nitelikleri, kişisel yönetim yeteneklerini geliştirmek ve karar alma, takım dinamiklerini yönetme ve delegasyon yeteneği dahil olmak üzere profesyonel yönetim becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Bu nitelikler, yöneticilerin rollerinin ve becerilerinin geliştirilmesi içindir ve kişisel yönetim yeteneklerini geliştirmeyi, karar vermede bilgiyi etkin bir şekilde kullanmayı, işlemleri ve insanları yönetme becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu diploma programını başarıyla tamamlayan öğrenciler, CMI Seviye 5 Diplomalarında Yönetim ve Liderlik alanında ilerleme şansına sahip olacaklar.... [-]

Birleşik Krallık London
September 2019
Tam zamanlı
12 ay
Kampüs

HT
также читайте

металлическая мебель

monaliza.kiev.ua/catalog/odessa/