İşletme Diploma Programı

İşletme Top Kurs Eğitimleri

Öğrenciler genellikle belirli bir disiplindeki çalışmalarını uzmanlaşmak için bir diploma programı seçerler. Bir diploma alarak, mezunlar seçtikleri kariyerlerinde üstünlük yapabilir ve hatta diplomaları olmayan akranlarından daha yüksek bir maaş kazanabilirler.

Yönetimde diploma nedir? İşletmenin yönetim alanlarında kapsamlı eğitim isteyenler için, bu diploma genellikle insan kaynakları, finansman veya pazarlama konularında eğitim vermektedir. Proje yönetimi, motivasyon, eğitim ve gelişim, bütçeleme, finansal planlama veya reklam ve tanıtımları kapsayabilecek çalışmalarla, yönetim alanında eğitim alan öğrenciler, bir dizi işletme disiplininde lider olabilirler.

Bir yönetim diploması programında geliştirilen liderlik becerilerinin ötesinde, iş dünyasına giren öğrenciler zaman yönetimi ve verimliliğinde deneyim sahibidir. Finansal stratejilere maruz kalmaları, detayların ve kaynak yönetiminin gözünü geliştirerek kar fırsatlarını en üst düzeye çıkarır. Yönetim becerilerine sahip bireyler, birçok işveren tarafından istenen niteliklere sahiptir.

Birçok kurum hem çevrimiçi hem de kampus katılımı seçenekleri ile diploma programları sunmaktadır. Program uzunlukları, kurumların yanı sıra konum ve dağıtım yöntemine göre değişir. Ders kitapları ve sarf malzemeleri bir çalışma ve programa özgüdür. Detaylı bir maliyet açıklaması için seçim kurumuna başvurmak en iyisidir.

Bir yönetim diplomasına sahip olmak, öğrenciler için birçok kariyer seçeneğine yol açar. Eğitim, öğrencileri satış yöneticileri, pazarlama yöneticileri veya proje yöneticileri olarak konumlandırır. Eğitim yöneticileri veya finansal danışmanlar gibi finans ve insan kaynaklarındaki denetim pozisyonları mümkündür. Yetenekli ticaret ortamları için müşteri hizmetleri yönetimi ve servis yöneticisi, diploma ile mezun olan öğrenciler için başka alternatiflerdir. Yönetim becerileri genellikle kurumlar arasında transfer edilebilir.

Yönetimde diploma almak isteyen öğrenciler için titiz ve dinamik deneyimler sunan bir dizi uluslararası ve yerel kurum bulunmaktadır. Hibrid ve kampüs seçeneklerinin yanı sıra birçok çevrimiçi fırsat mevcuttur. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

Devamını oku

College Australia
Kampüs Yarı zamanlı 12 ay January 2019 Avustralya Southport

Takım yönetiminde rol almak mı istiyorsunuz? Excel problem çözme, analiz etme ve değerlendirme? Karar vermede kullanımınızı takdir edin ve karar vermede karar verin - bugün! [+]

CA şirketinde Business

Gelecek bir lider olmak için mi arıyorsunuz? Bu yeterlilik sizi yönetimde kariyer yoluna hazırlayabilir, başkalarına ilham verme ve motive etme fırsatına sahip olacaksınız. Bu yeterlilik, bir dizi kurumsal ve endüstri bağlamında bilgi, pratik beceri ve liderlik ve yönetim deneyimi uygulayan bireylerin rolünü yansıtır.

Bu seviyedeki bireyler, kendi iş yüklerini ve başkalarının iş yüklerini planlama, düzenleme, uygulama ve izleme aşamalarında inisiyatif ve karar verir. Örgütsel veya kurumsal gereksinimleri karşılamak için bireyleri ve takımları desteklemek için iletişim becerilerini kullanırlar. Ayrıca, öngörülemeyen sorunlara yönelik çözümleri planlar, tasarlar, uygular ve değerlendirir ve çeşitli kaynaklardan bilgileri tespit eder, analiz eder ve sentezler.... [-]


Diversitat Training
Kampüs 12 ay January 2019 Avustralya Geelong

Bu yeterlilik, bir dizi kurumsal ve endüstri bağlamında bilgi, pratik beceri ve liderlik ve yönetim deneyimi uygulayan bireylerin rolünü yansıtır. [+]

Ders Bilgileri CRICOS Ders Kodu: 088703G

Bu yeterlilik, bir dizi kurumsal ve endüstri bağlamında bilgi, pratik beceri ve liderlik ve yönetim deneyimi uygulayan bireylerin rolünü yansıtır. Bu seviyedeki bireyler, kendi iş yüklerini ve başkalarının iş yüklerini planlama, düzenleme, uygulama ve izleme aşamalarında inisiyatif ve karar verir. Örgütsel veya kurumsal gereksinimleri karşılamak için bireyleri ve takımları desteklemek için iletişim becerilerini kullanırlar. Çözümleri öngörülemeyen sorunlara göre planlar, tasarlar, uygular, değerlendirir ve çeşitli kaynaklardan gelen bilgileri tespit eder, analiz eder ve sentezler.

Kariyer Sonuçları... [-]

Australian Training & Qualification College
Online Kampüs 52 hafta January 2019 Avustralya Bankstown

Bu yeterlilik, bir dizi kurumsal ve endüstri bağlamında bilgi, pratik beceri ve liderlik ve yönetim deneyimi uygulayan bireylerin rolünü yansıtır. [+]

İşletme En iyi Kurs Eğitimleri 2019. hakkında

Bu yeterlilik, bir dizi kurumsal ve endüstri bağlamında bilgi, pratik beceri ve liderlik ve yönetim deneyimi uygulayan bireylerin rolünü yansıtır.

Bu seviyedeki bireyler, kendi iş yüklerini ve başkalarının iş yüklerini planlama, düzenleme, uygulama ve izleme aşamalarında inisiyatif ve karar verir. Örgütsel veya kurumsal gereksinimleri karşılamak için bireyleri ve takımları desteklemek için iletişim becerilerini kullanırlar.

Çözümleri öngörülemeyen sorunlara göre planlar, tasarlar, uygular, değerlendirir ve çeşitli kaynaklardan gelen bilgileri tespit eder, analiz eder ve sentezler.... [-]


BCA National Training Group
Online ve Kampüs Kombineli Tam zamanlı 4 dönem January 2019 Avustralya Darwin

[+]

Daha fazla bilgi için, kurs kılavuzunu veya bize ulaşın.

Uluslararası Alkollü İçkiler

BCA National'in yılda dört giriş hakkı vardır:

2018 için alınma tarihi 29 Ocak, 23 Nisan, 16 Temmuz, 8 Ekim'dir.

Her giriş, yeni bir terimin başlangıcını işaretler. Bir dönem 10 haftalık bir çalışma ve bunu takiben 2 hafta ara verilir ve ardından Noel ve Yeni yıl tatillerinde 4 hafta ara verilir.

Dönem boyunca her ders haftada en az 20 saat eğitim alır. [-]

Central Bedfordshire College
Online 9 ay August 2019 Birleşik Krallık Luton

Seviye 3 Liderlik ve Yönetim Diploması, bir ekiple liderlik etmek ve yönetmek için gerekli becerileri geliştirmek isteyenler için idealdir. Bir dizi sektörde yönetime geçmek veya gelecekte liderlik rollerine geçmek isteyebilirsiniz. [+]

Ders Tanımı

Yönetim becerilerinizi geliştirme fırsatı mı arıyorsunuz?

Seviye 3 Liderlik ve Yönetim Diploması, bir ekiple liderlik etmek ve yönetmek için gerekli becerileri geliştirmek isteyenler için idealdir. Bir dizi sektörde yönetime geçmek veya gelecekte liderlik rollerine geçmek isteyebilirsiniz.

Başarılı bir şekilde tamamlandığında, öğrencilere, ILM tarafından akredite edilen liderlik ve yönetim alanında ulusal düzeyde tanınan 3. Seviye nitelik kazanıldı.

Giriş şartları19 yaşında olmalısınBir pratik (veya potansiyel) ilk hat yöneticisi olmalısınız veya yeterli iş tecrübesine sahip olmanız gerekir.Liderlik becerilerinizi geliştirme konusunda yoğun bir ilgiKursa Kimler Uygun?... [-]

Open Colleges
Online Tam zamanlı 18 ay January 2019 Avustralya Australia Online

Eğer bir yönetim kariyer planlama yaparken, liderlik sürecinin bir anlayış, yönetim becerileri oluşturmak için temel oluşturacaktır. Etkili bir iş büyüme odaklanırken en iyi performansı sergilemeleri için başkalarını yönetmek gerekiyor. [+]

Liderlik ve Yönetim Diploması Dersin Tanımı

Eğer bir yönetim kariyer planlama yaparken, liderlik sürecinin bir anlayış, yönetim becerileri oluşturmak için temel oluşturacaktır. Etkili bir iş büyüme odaklanırken en iyi performansı sergilemeleri için başkalarını yönetmek gerekiyor.

Bu ders resmi bir nitelik haline yönetim tecrübesi açabilirsiniz, ya da yukarı-beceri sizi kariyerinize daha öne geçmek için olabilir.

Avustralya Nitelikler Çerçevesi (AQF) aracılığıyla teslim olarak Liderlik ve Yönetim BSB51915 Diploması, ulusal olarak tanınan bir niteliktir. Eğitmenlerimiz Sadece dışarı başlıyor, ya da şu anda bir orta veya büyük iş varolan yöneticisi olarak çalışıyoruz olsun, size kendi uzman bilgi vermek için orada endüstri profesyonelleri vardır.... [-]


Gold Coast Learning Centre
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 52 hafta Açık Kayıt Avustralya Surfers Paradise + 1 daha

Gold Coast Learning Centre Liderlik ve Yönetim Diploması, liderlik ve yönetim becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek için tasarlanmış esnek, pratik ve etkili bir derstir. [+]

Gold Coast Learning Centre Liderlik ve Yönetim Diploması, liderlik ve yönetim becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek için tasarlanmış esnek, pratik ve etkili bir derstir.

Bu hükümet akredite yeterlilik, sağlam bir bilgi tabanını, başkalarına liderlik ve yön vermek için gereken becerilerle birleştirir ve kendi çalışmanızı ve bir takım çalışmasını planlamak, yürütmek ve değerlendirmek için gereklidir.

Liderlik ve Yönetim Diploması, aşağıdakiler dahil olmak üzere bir dizi kurumsal ve sektör bağlamında bilgi, pratik liderlik ve yönetim becerileri ve deneyimini uygulamak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirir:

İhtiyaç ve karar vermeyi kullanarak geniş bir yönetim becerileri yelpazesi uygulamakİş yükünüzü ve başkalarının iş yükünü planlama ve izlemeLider gösterme ve inovasyonu teşvik etmeBireyleri ve takımları desteklemek için iletişim becerileri geliştirmekGelişmiş müşteri hizmetleri için stratejileri yönetmekToplantıları yönetmek, çalışma önceliklerini ve mesleki gelişimiOperasyonel planların yönetimi ve güvenli bir iş ortamının sağlanması... [-]

International Nurse Training
Kampüs Online ve Kampüs Kombineli Tam zamanlı Yarı zamanlı 52 - 78 hafta January 2019 Avustralya Sydney + 2 daha

Bu kurs size Orta ve Üst Düzey Yöneticilerden çeşitli sektörlerde lider ve yönetici olarak görev yapmak için gerekli temel becerileri sağlayacak. [+]

Ders Tanımı

Bu yeterlilik, bir dizi kurumsal ve endüstri bağlamında bilgi, pratik beceri ve liderlik ve yönetim deneyimi uygulayan bireylerin rolünü yansıtır.

Bu seviyedeki bireyler, kendi iş yüklerini ve başkalarının iş yüklerini planlama, düzenleme, uygulama ve izleme aşamalarında inisiyatif ve karar verir.

Örgütsel veya kurumsal gereksinimleri karşılamak için bireyleri ve takımları desteklemek için iletişim becerilerini kullanırlar. Çözümleri öngörülemeyen sorunlara göre planlar, tasarlar, uygular, değerlendirir ve çeşitli kaynaklardan gelen bilgileri tespit eder, analiz eder ve sentezler.

Bu yeterlilik için işe yerleştirme gereksinimleri yoktur.... [-]


Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 9 ay July 2019 Yeni Zelanda Wellington + 1 daha

Bu programın amacı, Aotearoa Yeni Zelanda'ya, çeşitli operasyonel rollere uygulanabilecek genel ve uzman bilgi ve becerilere sahip kişiler sağlamaktır. [+]

NZDB Program Amaç

Bu programın genel amacı, öğrencilere, tipik iş ortamlarında kilit liderlik ve yönetim işlevlerini destekleyen bilgi, temel iş becerileri, tutum ve değerlerle donatmaktır.

Bu program ayrıca, Yeni Zelanda iş tüzel kişiliğine sahip olan veya olabilecek, işletme düzeyinde yönetim rollerinde çalışan ve çok kültürlü bir ortamda mutabık kalınmış hedeflere ulaşmak için işletme kuruluşlarının yönetimine ve liderliğine katkıda bulunabilecek kişileri sağlamayı amaçlamaktadır.

Ders aşağıdaki sekiz makaleden oluşmaktadır:

5200 İş Temelleri5201 İşletmelerde Profesyonel Uygulama ve İletişim5202 İş İnovasyonuna ve Değişimine Katkı5210 İş Operasyonlarını Yönetmek5211 İş Planlama5212 Lider İş Faaliyetleri ve Değişim5213 Yeni Zelanda İş Ortamı5214 Projeleri YönetmeLisansüstü Profil... [-]

School of Business London
Online ve Kampüs Kombineli Tam zamanlı Yarı zamanlı 7 - 9 ay August 2019 Birleşik Krallık London + 1 daha

Daha kapsamlı bir yapıya sahip olan CMI Seviye 4 Diploması Yönetim ve Liderlik, size yönetici olmak için gereken tüm gerekli becerileri ve yetkinlikleri verecektir. [+]

CMI Seviye 4 Yönetim ve Liderlik

Yönetim ve Liderlikte CMI seviye 4 dersi , genç yöneticiler için tasarlanmıştır. Kişisel yönetim becerilerini geliştirmeye odaklanır ve karar verme, ekip dinamiklerini yönetme ve yetkilendirme yetkinliği gibi profesyonel yönetim yeteneklerini geliştirir.

Seviye-4 CMI Yönetimi ve Liderlik Ödülü, Sertifika ve Diploma gibi 3 seviyeye sahiptir.

Daha kapsamlı bir yapıya sahip olan CMI Seviye 4 Diploması Yönetim ve Liderlik , size yönetici olmak için gereken tüm gerekli becerileri ve yetkinlikleri verecektir.

Temel AvantajlarYeterlilik, yönetim becerilerinizi ve tekniklerinizi geliştirmeyi amaçlar.Nitelikten kazanılan bilgi, iş yerinizde bir yönetici olarak rolünüzde size yardımcı olacaktır.Ulusal olarak akredite bir niteliktedir ve bu derste kazanılan krediler başka herhangi bir üniversiteye veya diğer ödüllendirme organlarına aktarılabilir.Bu programın başarıyla tamamlanması üzerine, işvereninizi, potansiyel bir yönetici hakkında yeterli bilgi ve beceri kazandığınızı anlayabileceksiniz.İş yerinizdeki sorunları daha etkin bir şekilde yönetmeniz mümkün olacak ve kariyer izahını artıracaktır.Chartered Management Institute (CMI) Hakkında... [-]

Universidad Tecmilenio
Online Yarı zamanlı 3 ay July 2019 Meksika Mexico Online Chihuahua San Luis Potosi Culiacán Mazatlan Guadalajara Cancún Heroica Veracruz Puebla City Mérida Hermosillo Ciudad Obregón Santiago de Querétaro Durango Cuernavaca Mexico City Buenavista Monterrey Torreón Ciudad Juarez Villahermosa Nuevo Laredo + 21 daha

Çevrenin taleplerine ve herhangi bir organizasyonun hedeflerine cevap verebilecek yetkin yöneticiler olarak gerçekleştirmek için gerekli bilgi, beceri ve uygulamaları geliştirin. [+]

Çevrenin taleplerine ve herhangi bir organizasyonun hedeflerine cevap verebilecek yetkin yöneticiler olarak gerçekleştirmek için gerekli bilgi, beceri ve uygulamaları geliştirin.

[-]

Australian College of Skills & Education Pty Ltd
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı 12 ay January 2019 Avustralya Oakhurst + 1 daha

Bu yeterlilik, BSB51915 Liderlik ve Yönetim Diplomasını elde etmek isteyen, mevcut becerileri resmileştirmek, kariyerlerinde ilerlemek veya daha üst düzey bir yeterlilik okuma becerisine sahip olmak isteyen öğrencileri hedeflemektedir. BSB51915 Liderlik ve Yönetim Diploması, özellikle bir dizi liderlik ve yönetim alanında uzmanlaşmak isteyenlere yönelik geniş bir uygulamaya sahiptir. Bir ekip topluluğunun sorumluluğunun yanı sıra, operasyon planlamasına katılan ve değişim yönetimine katılanlar için özellikle denetçiler veya orta düzey yöneticiler için tasarlanmıştır. [+]

hakkında

Bu yeterlilik, BSB51915 Liderlik ve Yönetim Diplomasını elde etmek isteyen , mevcut becerileri resmileştirmek, kariyerlerinde ilerlemek veya daha üst düzey bir yeterlilik okuma becerisine sahip olmak isteyen öğrencileri hedeflemektedir. BSB51915 Liderlik ve Yönetim Diploması, özellikle bir dizi liderlik ve yönetim alanında uzmanlaşmak isteyenlere yönelik geniş bir uygulamaya sahiptir. Bir ekip topluluğunun sorumluluğunun yanı sıra, operasyon planlamasına katılan ve değişim yönetimine katılanlar için özellikle denetçiler veya orta düzey yöneticiler için tasarlanmıştır.

Ders akreditasyonu

Bu kurs, Avustralya Yeterlilikler Çerçevesi (AQF) kapsamında ulusal olarak tanınır.... [-]


Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 96 saatleri November 2018 Meksika Buenavista Mexico City Santa Fe + 3 daha

Bu programın amacı, mevcut rekabetçi ve zorlu pazarın iletişim ve ikna zorluklarıyla yüzleşmek; müzakere etme, problemleri analiz etme ve çözme becerilerini geliştirir. [+]

nesnel

Günümüzün talepkar ve rekabetçi pazarının iletişim ve ikna zorluklarıyla yüzleşmek için kendinizi eğitin; müzakere etme, problemleri analiz etme ve çözme becerilerini geliştirir.

Programın faydalarıBaşarılı bir satış elde etmek için tüm öğeleri öğreneceksiniz: teknik, iletişim, bilgi yönetimi, müzakere, arama, itiraz ve kapatma.Beklenti veya müşteri duygularını şaşırtma ve uyandırma yollarıyla ilgili kavramları ele alacaksınız.Bir kişisel markanın gücünün ne anlama geldiğini ve satıcıya sağladığı faydalar hakkında derin bir düşünceyi gerçekleştireceksiniz.Satış yaklaşımını ve bir şirketin diğer alanlarıyla ilişkisini analiz edeceksiniz. Ek olarak, bir tedarikçinin istenen başarıya ulaşmak için her bir alanla nasıl etkileşime gireceğini öğreneceksiniz.Yönetti... [-]

Unity College Australia
Kampüs Online ve Kampüs Kombineli Tam zamanlı 10 ay January 2019 Avustralya Queanbeyan + 1 daha

BSB51915 Liderlik ve Yönetim Diploması kursu, öğrencilere başkalarının çalışmalarını yönetmek veya yönetim uygulamalarına değer katmak veya bunları gözden geçirmek için eğitim sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu seviyedeki yöneticiler, diğerlerine liderlik ve rehberlik sağlar ve ekibin ve iş sonuçlarının etkili işleyişi ve performansı için sorumluluk alır. [+]

Ders içeriğiAMAÇLARI

BSB51915 Liderlik ve Yönetim Diploması kursu, öğrencilere başkalarının çalışmalarını yönetmek veya yönetim uygulamalarına değer katmak veya bunları gözden geçirmek için eğitim sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu seviyedeki yöneticiler, diğerlerine liderlik ve rehberlik sağlar ve ekibin ve iş sonuçlarının etkili işleyişi ve performansı için sorumluluk alır.

SONUÇLARI

Bu yeterliliği tamamlayan öğrenciler, çeşitli yönetim ve / veya denetim rollerini üstlenebilirler. İş rolleri ve başlıkları farklı endüstri sektörlerine göre değişir.

GENEL BAKIŞ

Değişen işyeri, Yöneticiler ve ekipleri için önemli ölçüde farklı bir rolün geliştirilmesine yol açmıştır. Disiplini kontrol eden, yöneten ve sürdüren süpervizörün geleneksel becerilerinden, takım liderinin koçluktan sorumlu olmasından, takım işbirliğini stratejik bir çerçevede geliştirmekten ve geliştirmekten sorumludur.... [-]


The College of Central London
Kampüs Tam zamanlı 6 - 9 ay August 2019 Birleşik Krallık London

Seviye 3 programı, tesis yöneticileri veya az FM deneyimi olan ve tesis yönetiminde kariyer arayışında olmak isteyenler için tasarlanmıştır. FM'ye başlamak için bir derece gerekli değildir. [+]

British Institute of Tesis Yönetimi Seviye 3 Ödülü, Sertifika ve DiplomaGiriş

Seviye 3 programı, tesis yöneticileri veya az FM deneyimi olan ve tesis yönetiminde kariyer arayışında olmak isteyenler için tasarlanmıştır. FM'ye başlamak için bir derece gerekli değildir. Seviye 3, arka plandan bağımsız olarak FM'de başlamayı kolaylaştırır. Öğrenciler evin önünde ya da bir otel işinde çalışıyor olabilir ve daha fazla beceri kazanmak için FM'de eğitim almaları konusunda teşvik edilebilir. FM'de, alışveriş merkezlerinden hastanelere ve hatta gökdelenlere kadar pek çok fırsat var.

teslim

Ödül, Sertifika ve Diploma için tüm ünitelerin öğretimi 6/9 aylık bir süre içinde tamamlanacaktır. Dersler, perşembe akşamları saat 14.00 - 20.00 arasında, bazı zorunlu günler için bazı çarşambalar dahil olmak üzere, akademik yıl boyunca katılmalarını sağlayan ve planlanan süre içinde bitirme imkânı sağlayan dersler ile düzenlenmektedir. Programda dersler ve eğitim oturumları ile e-posta desteği var. Sertifika programına yönelik kurs toplam 26 kredi oluşturan 4 birimden oluşmaktadır. Aşağıdaki tabloya bakınız. Diploma, 10 birim ve 48 krediden oluşmaktadır. Bildiriler ve notlar gibi belgeler sağlanacak olsa da, öğrenenler öğretmenler tarafından tavsiye edilen kitapları satın almalıdır.... [-]также читайте

http://maxformer.com

monaliza.kiev.ua/catalog/odessa/