İşletme Yönetimi Diploma

İşletme Yönetimi Top Kurs Eğitimleri

İşletme Yönetimi

Diplomalar, bir dersin tamamlanmasına tanıklık eden belgelerdir. Farklı alanlarda sunuluyorlar ve dünyanın dört bir yanındaki okullardan temin edilebiliyorlar. Uzmanlık alanı içinde gerekli eğitim ve bilgileri sağlayarak, diplomaların öğrencileri doğrudan bir işe yönlendirmesi veya daha ileri eğitime hazırlaması amaçlanmaktadır.

İşletme yönetimi diploması nedir? Bu ders, öğrencilere temel işletme yönetimi konularının arkasındaki pratik ve uygulama örnekleri hakkında geniş bir anlayış ve bilgi sağlar. Tipik konular finansal muhasebe, kurumsal yönetimin temelleri, proje yönetimi ilkeleri, insan kaynakları ve operasyon yönetimi konularını kapsar. Örnek kurs, iş matematiği, mikroekonomi ilkeleri, ticaret hukuku, iş ahlakı ve insan kaynakları yönetimini anlamaktan oluşur.

Bir diploma programına kaydolmayı seçmenin birçok nedeni vardır. Bazıları öğrencinin karar verme ve problem çözme becerilerini arttırmayı içerir. Buna ek olarak, işletme yönetimi diploması kazanmak, program mezunlarını promosyonlar ve yüksek maaşlar için hak kazanabilir.

Bir diploma kazanmak genellikle bir ila iki yıl alır ve maliyetler okullar arasında farklılık gösterir. Kayıt ve öğrenim ücreti beklentilerini belirlemek için ilginizi çeken programlarla belirli üniversitelerle iletişime geçerek seçeneklerinizi keşfetmeniz önerilir.

İşletme yönetimi kariyer yolları oldukça çeşitlidir ve birçok organizasyon rekabet edebilir bir avantaj sağlamak için yeni fikirlerle mezunları arar. Bazı iş olanakları, insan kaynakları yöneticisi, kurumsal iletişim direktörü, işletme yöneticisi, müşteri ilişkileri denetçisi, pazarlama yöneticisi ve proje yönetimi yöneticisini içerir. Bazı bireyler, bir derece programına kayıt yaptırarak veya küçük işletme sahipliği gibi girişimci girişimler üzerine becerilerini yoğunlaştırarak eğitimlerini ilerletmeyi tercih etmektedir.

Çoğu üniversite, uzaktan eğitim modüllerinde pek çok program sunmaktadır. Daha esnek bir eğitim süreci gerektiren yoğun bir hayat geçiren bireyler, internete dayalı bir programa kaydolmayı düşünmelidirler. Bir kursa başlamak için aşağıdaki programı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku

John Academy
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık Londra

Yeni bir iş kurmak için yeni başlayanlar mı arıyorsunuz? veya zaten çalıştığınız işi genişletmeyi dört gözle bekleyen bir girişimci mi? O zaman uygun bir iş planı geliştirmelisiniz. Şimdi kaydolun ve daha güçlü ve en etkili iş planını nasıl oluşturacağınızı öğrenin. İster bir işletme kullanıcısı olun, girişimciniz, bağımsız olarak istihdam edilen ya da bir yönetimde çalışan birisiniz ne olursa olsun, bir iş stratejisinin nasıl kurulacağını bilmek çok önemlidir. Başarı stratejiniz, finansman sağlamayı ve yatırımcıları cezbetme kapasitenizi belirleyecektir. Başarı stratejisi kimliğinizi, sahip olduğunuz tecrübeyi ve işletmeniz için gerçekten neyin önemli olduğunu açıkça etkiler. Reklam stratejinizi özetler, öngörülen gider ve gelirleri analiz eder ve hedefleri gerçekleştirmek için bir takvim oluşturur. Bu dersi alıp, işletmeniz için kapsamlı bir iş planı oluşturmak için önemli olan uygun bilgi ve becerileri kazanacaksınız. [+]

İşletme Yönetimi En iyi Diplomalar 2018. Kimler kime gidilecek?Küçük işletme sahipleri.Bir iş planına ihtiyaç duyan mevcut girişimciler.Bir iş planı yazmaları istenecek yöneticiler.İşlerini bir üst düzeye taşımak isteyen kişiler.Serbest çevirmenler.İşletme öğrencileri.Müşterilere bir plan geliştirmesi için yardımcı olacak bir çerçeve arayan bir danışman.Giriş Koşulları:Bu ders, tüm akademik geçmişlerin tüm öğrencilere açıktır.Ancak, işletme çalışmalarında bir eğitim geçmişi ve deneyim bir avantajdır.Bu kursa katılabilmek için İngilizce dilinin, sayısallaştırmanın ve BİT'in iyi anlaşılması gerekir.Değerlendirme:Kursun sonunda çevrimiçi çoktan seçmeli bir testten geçmeniz gerekecek. Testiniz, otomatik olarak ve hemen değerlendirilerek, başarılı olup olmadığınız anında anlaşılacaktır.Final sınavına girmeden önce yeterlik oranınızı bir alay sınavıyla test etme olanağına sahip olacaksınız.sertifikasyon:Sınavı başarıyla geçtikten sonra, Yetkilendirilmiş Bir Başarı Sertifikası alabileceksiniz. Bununla birlikte, kurs tamamlandıktan sonra sınava katılmadan bir Kurs Bitirme Belgesi edinebilirsiniz. Sertifikalar basılı bir kopyayla £ 39 veya PDF formatında 24 sterlin tutarında elde edilebilir.Neden bizi seçmelisinEkonomik, ilgi çekiciEğitici videolar / sektörün önde gelen uzmanlarından malzemeler;Kullanıcı dostu, gelişmiş çevrimiçi öğrenme platformunda çalışın;Değerlendirme ve anlık sonuç için verimli sınav sistemleri;Birleşik KrallıkMobil, tablet veya masaüstündeki kurs içeriğine her an her yerden istediğiniz zaman erişebilirsiniz;NUS Ekstra İndirim Kartına başvurmanın yararı;E-posta yoluyla 7 gün 24 saat öğrenci desteği.Kariyer yolu:... [-]

Toronto School of Management
Kampüs Tam zamanlı 109 hafta May 2018 Kanada Toronto

Bu kurs, uluslararası iş kariyerine devam etmek isteyenler için idealdir. Bu yeterlilik, öğrencileri pazarlama, finans, insan kaynakları ve yönetim gibi bir dizi alanda roller için hazırlayacak [+]

Bu kurs, uluslararası iş kariyerine devam etmek isteyenler için idealdir. Bu yeterlilik, öğrencileri pazarlama, finans, insan kaynakları ve yönetim gibi bir dizi alanda roller yapmaya hazırlayacak.

Bu program size uluslararası ticaret yönetimindeki en son gelişmelere odaklanarak şunları yapmanıza yardımcı olur:

Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için kişisel ve mesleki becerilerinizi geliştirmenin yanı sıra yönetici olarak hemen etkin olabilmek için gerekli bilgi ve beceriyi geliştirin.Bilişsel ve problem çözme becerilerini, bireysel olarak ve takımın bir parçası olarak etkin bir şekilde kullanmak için kullanın; bunlara her zaman iş etiği düşünülmesi dahildir.Bir dizi kültür ve ülkede çalışmaya hazırlanın ve etkili iletişim stratejilerinin nasıl oluşturulacağını anlayınsüreTam zamanlıAkademik: Sınıfında 48 hafta, 24 hafta işbirliğiToplam uzunluk: 109 hafta, planlanan molalar dahilKabul şartlarıOntario Ortaöğretim Diploması veya Eşdeğeri * veya Olgun öğrenci **18 yaş ve üstüIELTS 5.5 veya eşdeğeri Yerli olmayan İngilizce konuşanlar için... [-]

Online Business School
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı 420 - 540 saatleri August 2018 Birleşik Krallık Coventry + 1 daha

3. Seviye Üniversite Hazırlık Programı, öğrencilerin temel kavramları ve bir işletme içinde çalışmak için gereken bir dizi yönetim prosedürlerini öğrenmelerine yardımcı olan 120 kredilik "A Düzeyi" dengi bir niteliktir; öğrencilerin çalışması için gerekli bilgiyi sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir hem bireysel olarak, hem de iş dünyasındaki ekiplerde etkili bir şekilde. İyi işletme yönetimi becerileri geliştirebilmek, herhangi bir şirket için çok önemlidir. [+]

3. Seviye Üniversite Hazırlık Programı, öğrencilerin temel kavramları ve bir iş içinde çalışmak için gereken bir dizi yönetim prosedürlerini öğrenmelerine yardımcı olan 120 kredilik "A Düzeyi" eşdeğer bir yeterlilik; hem öğrenciler hem de birey olarak ve iş bünyesinde ekip halinde etkili bir şekilde çalışmak için gerekli bilgileri sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir. İyi işletme yönetimi becerileri geliştirebilmek, herhangi bir şirket için çok önemlidir.

Seviye 3 Diploma İşletme Yönetimi, 6 modülden ve 6 yazılı ödevden oluşur; her modül yaklaşık 40 kılavuzlu öğrenim saatinden oluşur. Diploma tamamlanırken öğrenciler, öğretmen desteği ve web seminerleri, sosyal bir sosyal öğrenme forumu ve lisansüstü işletme dersinin tamamlanmasına yardımcı olacak ek materyaller.... [-]


Management Development Institute of Singapore (MDIS)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 7 - 9 ay August 2018 Singapur Singapore + 1 daha

Diploma in Business Management katılımcılara kapsamlı yönetsel bilgi ve becerileri kazandırmak ve değişen iş ortamında iş operasyonlarının bir anlayış ile donatmak için tasarlanmıştır. Program varsaydım veya orta düzey yönetim durumunu farz ve daha fazla ilerleme için İşletme Yönetimi resmi eğitim almak isteyen bireyler için tasarlanmıştır ... [+]

Diploma in Business Management katılımcılara kapsamlı yönetsel bilgi ve becerileri kazandırmak ve değişen iş ortamında iş operasyonlarının bir anlayış ile donatmak için tasarlanmıştır.

Program varsaydım veya orta düzey yönetim durumunu varsayalım ve onların kariyer ve akademik takipçiliği daha fazla ilerleme için İşletme Yönetimi resmi eğitim almak isteyen bireyler için tasarlanmıştır.

Değerlendirme Yöntemleri

Her ders yazılı ödevler ve sınav ile değerlendirilir. Modüller bir yüz-yüze şekilde öğretilir.

Mezuniyet

Programı başarıyla tamamlayan öğrenciler, MDIS tarafından verilen İşletme Yönetimi Diploma verilecektir.... [-]


Hong Kong Institute of Vocational Education
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Hong Kong

Bu program, öğrencilerin uluslararası iş ve ticaretle uğraşan çokuluslu işletmelerde kariyer yapmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Bu, pratik eğitim vurgular ve iş dünyası dilleri (Japonca / Korece / İspanyolca), uluslararası iş ortamında, yasal ve finansal yönleri, e-pazarlama, kültürlerarası yönetim becerileri, pratik sergi yönetimi ve kalite yönetimi akademik, teknik ve yönetsel becerileri kapsar. [+]

Programın Amacı

Bu program, öğrencilerin uluslararası iş ve ticaretle uğraşan çokuluslu işletmelerde kariyer yapmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Bu, pratik eğitim vurgular ve iş dünyası dilleri (Japonca / Korece / İspanyolca), uluslararası iş ortamında, yasal ve finansal yönleri, e-pazarlama, kültürlerarası yönetim becerileri, pratik sergi yönetimi ve kalite yönetimi akademik, teknik ve yönetsel becerileri kapsar.

Bu program, öğrencileri daha sonraki çalışmalar ve mezuniyet sonrası istihdam için daha iyi donanımlamak için jenerik ve dil eğitimi, kişisel gelişim ve işyeri deneyimine önem vermek üzere tasarlanmıştır.

Kariyer olasılıkları... [-]

Asturias Corporación Universitaria
Online Yarı zamanlı 130 saatleri January 2019 İspanya Madrid Kolombiya Bogota + 2 daha

Sosyoekonomik çevrenin Güncel gereksinimleri yüksek nitelikli ve ticari alanda eğitimli için daha büyük bir ihtiyaç göstermektedir. Her kapanış satış, satın alma kullanırken veya etkili satış araçları gerektiğinde bir mal veya hizmetin ve tüketen zaman mevcut müşterileri giderek anlayışlı ve talepkar olduğu bir ortamda başka bir adımdır ... [+]

İşletme Yönetimi ve Satış Teknikleri Uluslararası Diploma

Sosyoekonomik çevrenin Güncel gereksinimleri yüksek nitelikli ve ticari alanda eğitimli için daha büyük bir ihtiyaç göstermektedir. Satış Her kapanış mevcut müşterileri giderek bilgili ve gerekli karlılığı yarar satış araçları bir mal veya hizmetin nerede ve etkili, satın kullanarak veya tüketen geldiğinde zorlu olduğu bir ortamda başka bir adımdır iş. Bu nedenle gelirlerini artırmak ve rekabet eylemleri karşı, dolayısıyla satış tekniği ve disiplin değeri, farklı pazarlara ve tüketicilere yönelik planlar ve eylemler geliştirmek için uygun satış yönetimi için önemlidir.

Bu Diploma amacı daha iyi gelişmesi için satış teknikleri uygulayarak önemi katılımcıları eğitmek ve firmamız tarafından satılan ürünlere ilişkin müşteri ihtiyaçlarını belirlemek daha doğru öğrenmektir. Bu satış bağlamında bu Diploma beceri yükseltme ve beceri katılımcılar takip edilmektedir.... [-]


Senior High School

Southville International School affiliated with Foreign Universities
Kampüs Tam zamanlı July 2018 Filipinler Cumhuriyeti Manila

SISFU has a very dynamic and progressive curriculum for Senior High School (SHS) such that we implement both local and international programmes. We offer courses that are supervised by our foreign affiliates in conjunction with the prescribed curriculum of the Department of Education – Business Management and Hospitality Management. [+]

JUMP START YOUR COLLEGE STUDIES!

SISFU has a very dynamic and progressive curriculum for Senior High School (SHS) such that we implement both local and international programmes. We offer courses that are supervised by our foreign affiliates in conjunction with the prescribed curriculum of the Department of Education – Business Management and Hospitality Management. Thus, our students are provided an opportunity to earn both local diploma and international certifications at the end of the SHS programme.

SHS Business Management

The ABM (Accountancy, Business, and Management) Track programme for SHS Business Management offers courses that are supervised by our UK Partner. The curriculum is intertwined with the prescribed curriculum of the Philippine Department of Education and provides students with a dual qualification at the end of the Senior High School programme.... [-]


Oxford College of Arts, Business and Technology
Kampüs Tam zamanlı 38 hafta Açık Kayıt Kanada Scarborough Peterborough Toronto Mississauga Burlington + 4 daha

Artık azim, bağlılık ve özveri ile bulunduğun yere gitmelisin. Bu özellikler kariyerinizi daha da ileri götürmenize yardımcı olacaktır. [+]

Artık azim, bağlılık ve özveri ile bulunduğun yere gitmelisin. Bu özellikler kariyerinizi daha da ileri götürmenize yardımcı olacaktır.

Kuruluşlar, onları ileriye doğru itmek için bu sürücüleri arar. Gizli işletmeler büyümeye, gelişmeye ve başarılı kalmaya adapte olmaya ihtiyaç duymaz. Eğer iş dünyasında bir sabit varsa, bu değişimdir.

İşletme Yönetimi'ndeki Oxford College diplomanız, potansiyel işverenlere zorlu olduğunuzu bilmenizi sağlar. Değişime ayak uydurmazsanız, hoş geldiniz demektir. İş dünyasında bir dizi kariyer fırsatını keşfetmek için ihtiyaç duyduğunuz kapsamlı eğitimden yararlanın.

Öğrenciler, nasıl yapılacağını öğrenecek:Kamu ve / veya özel sektör kuruluşları için idari yöntemler ve organizasyon konusunda tavsiyelerde bulunmak ve analizler yapmakYönetsel politikaların ve programların etkinliğini ve verimliliğini belirlemek için araştırma yapmakİşlemler, insan kaynakları, iletişim ve kayıt yönetimi gibi alanlarda yöntem, sistem ve prosedürlerde iyileştirmelerin değerlendirilmesi ve önerilmesiUluslararası Standartlar Organizasyonu kayıtları için kalite denetimi yapmak ve kalite yönetimi ve güvence standartları geliştirmekBir kurumun faaliyetlerinin yeniden düzenlenmesini planlayınSözleşmeli araştırmacılara ve / veya büro elemanlarına denetleyici yardım sağlanmasıKariyer fırsatları... [-]

British School of Management in Prague
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl September 2018 Çek Cumhuriyeti Prag

İşletme ve Pazarlama Yönetimi EduQual Diploması (BMM), öğrencilere İşletme ve Pazarlama Yönetimi alanlarında kullanılan model, araç ve teknikleri anlamada gerekli bilgi ve becerileri sunar. [+]

EduQual İşletme ve Pazarlama Yönetimi Diploması (BMM) Öğrencilere, İşletme ve Pazarlama Yönetimi alanlarında kullanılan model, araç ve teknikleri anlamaları için gerekli bilgi ve becerileri sunar.

Kurs, Yönetim ve Liderlik ve İşletme alanlarındaki Ulusal Mesleki Standartlara eşlenir. Öğrenciler, bu disiplinlerden birinde işe girmek için ihtiyaç duydukları yetkinlikleri geliştirebileceklerdir.

İşletme ve Pazarlama Yönetimi Alanında EduQual Diplomasını tamamlayan öğrenciler, İşletme veya Pazarlama alanında üniversite onur derecesi üçüncü sınıfına girebilirler.

Program, İngiltere düzenleyici otoritelerinin ve ilgili Kalite Güvence Ajansı (QAA) konu kıyaslama beyanlarının gereklerine uymak için üretilmiştir.... [-]


iStudy
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı Açık Kayıt Birleşik Krallık Londra

Bir muhasebe mesleği uzmanı olmak ve iş yönetmek hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Kesinlikle doğru yere geldiniz! İş Muhasebemiz [+]

Kurs Vurguları

İşletme Muhasebesi

İngiltere'de, öğrencilerin / öğrencilerin konuyla aşina olmalarına ve bu alandaki iyi performans göstermeleri için gerekli becerileri kazanmalarına yardımcı olan mükemmel kurslardan biri olarak kabul edilir. İşletme Muhasebesini paketledik

Bu ders, kolay erişmenizi sağlamak için hem yarı zamanlı hem de tam zamanlı öğrenciler için tasarlanmıştır. Sadece 1 gün 17 saat içinde akredite olabilirsiniz ve kendi hızınızda çalışmak da mümkündür.

Bu dersin kapsamlı öğretim programı boyunca size yardımcı olacak ve tüm sorularınızı e-posta ile cevaplayacak öğretmenler deneyimledik.

Ayrıntılı açıklama için, özel web sitemizden geçerliliğini kontrol ederek kalifikasyonunuzu tanıyabileceksiniz.... [-]


Genetic Computer School
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 6 ay August 2018 Singapur Singapore + 1 daha

Bugün önümüzdeki 5 yıl içinde aynı olacak küçük bir işletme varsa, iş devam hiçbir anlamı yoktur. Ve iş hataları çoğunluğu kötü yönetim nedeniyle vardır. [+]

Ders Tanıtım

Bugün önümüzdeki 5 yıl içinde aynı olacak küçük bir işletme varsa, iş devam hiçbir anlamı yoktur. Ve iş hataları çoğunluğu kötü yönetim nedeniyle vardır. çalıştırın ve 21. yüzyılda başarılı bir iş kurşun için, bir girişimci, yaratıcı düşünür ve bir lider olmak zorunda. Bu ders, 21. yüzyıl işletmelerinde başarılı bir lider olmak için donatmak için tasarlanmıştır.

Öğrenme Çıktıları

Bu dersin sonunda öğrenciler gerekir

iş örgütlerinin farklı türleri arasında ayrım Bir işletmenin farklı fonksiyonel departmanlar rollerini ifade iş kararı artılarını ve eksilerini tartmak Etkili insanların ekibi kurşun mali tablolarını yorumlamak ve geleceğe yönelik odak fonksiyonları ve pazarlama süreci tartışmak Modüller ... [-]

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)
Online Tam zamanlı 9 ay August 2018 Birleşik Krallık Büyük Britanya (İngiltere) Çevrimiçi

İşletme Yönetimi yeterlilik Seviye 5 Diploması genel iş bağlamında yönetim anlayışlarını geliştirmek için öğrenciler için tasarlanmıştır. yeterlilik öğrencilere yönetim kavramları bir teorik anlayış ve genel iş bir bakış verecektir. [+]

İşletme Yönetimi yeterlilik Seviye 5 Diploması genel iş bağlamında yönetim anlayışlarını geliştirmek için öğrenciler için tasarlanmıştır. yeterlilik öğrencilere yönetim kavramları bir teorik anlayış ve genel iş bir bakış verecektir. Bu genel iş junior yönetim umutları ile iş bulmak veya ilgili bir alanda mesleki ya da akademik çalışmalarına devam etmek öğrencilerin sunacak.

GSBF, güncel ve alakalı yüksek kaliteli ve akredite edilmiş programlar sunar. Finans, hesaplar, pazarlama, insan kaynakları ve genel işletme gibi yeni iş alanlarını yansıtan 20'den fazla program sunuyoruz.

Temel Avantajlar Kolay Ücret ödeme planı. Ayda GBP 140 kadar düşük ödersiniz. Kampüs içi öğrencilerle aynı diploma. Diploma, dünya çapında tanınmaktadır. Ödev teslimi yoluyla değerlendirme. Giriş Kriterleri ... [-]

Whitefield Business School
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 14 ay August 2018 Mauritius Quatre Bornes + 1 daha

İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Diploması (QCF) (L7DBM), kıdemli yöneticilik pozisyonları için gerekli kritik, analitik ve teknik becerilerinizi geliştirebilmenizi sağlayacak geniş bir çağdaş meseleyi size tanıtacaktır. Bu yeterlilik aynı zamanda akademik becerilerinizi geliştirir ve lisansüstü düzeyde daha ileri düzeyde çalışmak için gereklidir. [+]

İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Diploması (QCF) (L7DBM), kıdemli yöneticilik pozisyonları için gerekli kritik, analitik ve teknik becerilerinizi geliştirebilmenizi sağlayacak geniş bir çağdaş meseleyi size tanıtacaktır. Bu yeterlilik aynı zamanda akademik becerilerinizi geliştirir ve lisansüstü düzeyde daha ileri düzeyde çalışmak için gereklidir.

Giriş Koşulları Akademik Rota: İngiltere Üniversitesi'nden ilgili bir konuda bir onur derecesi veya İngiltere'de olmayan bir üniversiteden eşdeğer bir ödül. Kombine Yol: İngiltere'de bir üniversiteden ilgili olmayan bir konunun bir onur derecesi veya İngiltere'de olmayan bir üniversiteden verilen eşdeğer ödül, ilgili alanda üç yıllık mesleki deneyim. Mesleki Güzergah: İlgili bir endüstri ve alanda 5 yıllık bir çalışma tecrübesi VE Bir derece düzeyinde yeterlik sahibi olmayan öğrenciler için tamamen öğretilen ve İngilizce olarak incelenen IELTS 6.5 veya daha yüksek bir puan. SÜRE 14 ay Çalışma Şekli Yarı Zamanlı / Tam Zamanlı Ders Düzeni Bilgi ve Bilgi Yönetimi Uluslararası Pazarlama Stratejisi Yönetim, Kontrol ve Hesap Verebilirlik Kuruluştaki insanları yönetme Araştırma Yöntemleri Lisansüstü Eğitim için Beceri Öğrenme Stratejik Yönetim Stratejik Operasyon Yönetimi [-]

Centennial College
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl September 2018 Kanada Toronto

Sadece iki yıl Centennial Moda İşletme ve Yönetim programı moda sektöründe gelecekteki iş lideri olmak için gerekli bilgi ve becerileri geliştirmelerine yardımcı olur. Sen topikal seminerde yenilikçi sanayi uygulamalarını ele ve pratik çalışmaları yoluyla size moda endüstrisine özel iş yönetimi uygulamalarının kapsamlı bir anlayış geliştirecektir her dönem katılmak için bir fırsat verilecektir. [+]

Seviye: Diploma (2 yıl, 4 yarıyıl) Sadece iki yıl Centennial Moda İşletme ve Yönetim programı moda sektöründe gelecekteki iş lideri olmak için gerekli bilgi ve becerileri geliştirmelerine yardımcı olur. Sen topikal seminerde yenilikçi sanayi uygulamalarını ele ve pratik çalışmaları yoluyla size moda endüstrisine özel iş yönetimi uygulamalarının kapsamlı bir anlayış geliştirecektir her dönem katılmak için bir fırsat verilecektir. Eğer son dönem olacak saha yerleşimi pratik deneyim ve değerli ağ fırsatları sağlayacaktır.

Program konular da dahil olmak üzere inceler:

moda ve tasarım hareketlerinin gelişimi ve tasarımcılar, üretici ve perakendecilere ilişkileri Küresel moda sektöründe liderlik için Etik sürdürülebilir ve yenilikçi uygulamalar Güncel tasarım trendleri ve teknolojileri moda ürünleri ve hizmetleri için dinamik satış tahmin etmek Pazarlama stratejileri ve çağdaş tüketici psikolojisi kavramları Moda ürünleri ve hizmetleri için yaratıcı kavramlar İşletme yönetim temelleri Pratik egzersizler sayesinde size son döneminde bir alan yerleşim uygulamaya koyabilir moda endüstrisine özgü iş yönetimi uygulamaları kapsamlı bir anlayış geliştirecektir. Program Özeti Sınıfta ve bir kampüs perakende ortamında uygulamalı egzersizler aracılığıyla yaratıcı potansiyelini Bir moda iş başarılı çalışması için etkin bir yönetim, organizasyon ve çalışan ve emek ilişkilerinin ilkelerini uygulamak öğrenin Pazarlama, tanıtım ve müşteri hizmetleri becerileri kazandırmak Muhasebe bütçeleme gibi temel, maliyet, kaynak da dahil olmak üzere, moda sektörünün tüm yönleriyle incelemek ve konfeksiyon üretimi için üreticileri ile çalışıyor Küçük sınıf ortamları bilgili ve endüstri deneyimli fakülte ile bağlanmasına izin Topikal seminerde yenilikçi sanayi uygulamalarını ele her dönem katılın Nihai yarıyıl saha yerleşimi pratik deneyim ve değerli ağ fırsatları sunar Kariyer Outlook Perakende Müdürü Alıcı Ürün araştırma ve... [-]

Global Edulink
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı 30 saatleri Açık Kayıt Birleşik Krallık Londra + 1 daha

Bu Diploma kursu, dahil edilmesi gereken ve bunları kaydetmek için hangi sistemleri kullanmanız gereken tüm ilgili ve güncel bilgileri kapsar. Bu ders, nakit akışının nasıl iyileştirileceğini ve tahmin edileceğini, iş bütçesinin nasıl ayarlanacağını ve satın alma veya satış faturalarına nasıl yanıt vereceğini açık bir şekilde açıklar. [+]

İşletme Yönetimi En iyi Diplomalar 2018.

Küçük işletmeler için muhasebe öğrenmek çok eğlenceli bir deneyim olabilir. Muhasebe pratiktir ve genellikle muhasebe bilgisi veya standart uygulamalar olmadan çalıştırılan küçük işletmelerden faydalanarak iyi bir şekilde kullanılabilir. Küçük işletme muhasebesi, muhasebe döngüsünün temel özelliklerini, gerekirse envanter kontrolünü içerir. Muhasebe, karmaşık veya zor olması gerekmez, küçük bir firma için basit ve etkin olabilir.

Bu Diploma kursu , dahil edilmesi gereken ve bunları kaydetmek için hangi sistemleri kullanmanız gereken tüm ilgili ve güncel bilgileri kapsar. Bu ders, nakit akışının nasıl iyileştirileceğini ve tahmin edileceğini, iş bütçesinin nasıl ayarlanacağını ve satın alma veya satış faturalarına nasıl yanıt vereceğini açık bir şekilde açıklar. Ayrıca, geç ödeme yapan müşterilerle başarılı bir şekilde nasıl konuşacağınız ve bunları nasıl ele alacağınız da dahil olmak üzere iyi kredi kontrolünün önemini açıklayan bir modül var. Bu ders, size küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından gerçekleştirilen günlük finansal operasyon görevlerini içeren tam ve doğru bir beceri seti sunar.... [-]all-dipllom.com

посмотреть all-dipllom.com