genel bakış

TasTAFE öğretmenleri, ilgili, uygulamalı pratik pratik becerileri öğrettiğinden emin olmak için endüstri ile yakın işbirliği içinde çalışırlar.

İstihdam sonuçlarına Programlama, ağ oluşturma, siber güvenlik, hizmet sunumu, müşteri desteği ve web geliştirme konularında pratik beceriler kazanacaktır.

Ders Yapısı

Elbette gerçek müşterilerle gerçek dünya ekipmanlarını kullanarak teorik ve pratik öğrenme bir karışımıdır. Elbette müşteri hizmetleri ve endüstri tabanlı teknik Bilgi Teknolojisi (BT) becerileri üzerinde güçlü bir odak vardır .

İstihdam Çıktıları

Mezunlar, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli BT rollerinde istihdam kazanmaya hazır olacak: ICT Güvenlik Uzmanı, Güvenlik

Yönetici, Sistem Yöneticisi, Ağ Uzmanı, Ağ Desteği ve Teknoloji İstemci Destek Görevlisi. Gelecekteki iş piyasasına yönelik raporlar, BT alanında uzman bilginin önümüzdeki beş yıl içinde güçlü bir talep olacağını göstermektedir (kaynak: joboutlook.gov.au).

İleri Çalışmanın Pathway

TasTAFE 2 yıllık Pathway , öğrencilere sahada daha ileri çalışmaları tamamlamak için uygulamalı beceriler sunar.

Diploma Diploması veya İleri Düzey Bilgisayar Sistemleri Teknolojisi Diplomasının başarılı bir şekilde tamamlanması , Tazmanya Üniversitesi'nde Bilgi Teknolojileri Lisansı'na 1 yıllık kredi garantisi verecektir.

Not: Tazmanya Üniversitesi'ne giden bir Pathway öğrencilerin ders için İngilizce dil gereksinimlerini karşılaması gerekir; IELTS (Akademik) 6.0 (hiçbir bant 5.5'ten az değil).

Program dili:
Ingilizce

Son Güncelleme October 10, 2018
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Bilgi iste
Temmuz 2019
Duration
2 yıl
Tam zamanlı
Price
27,000 AUD
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre

- ,

Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Temmuz 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Location
- ,
Son başvuru tarihi
End Date

Temmuz 2019

Location
- ,
Son başvuru tarihi
End Date