genel bakış

TasTAFE öğretmenleri, ilgili, uygulamalı pratik pratik becerileri öğrettiğinden emin olmak için endüstri ile yakın işbirliği içinde çalışırlar.

İstihdam sonuçlarına Programlama, ağ oluşturma, siber güvenlik, hizmet sunumu, müşteri desteği ve web geliştirme konularında pratik beceriler kazanacaktır.

Ders Yapısı

Elbette gerçek müşterilerle gerçek dünya ekipmanlarını kullanarak teorik ve pratik öğrenme bir karışımıdır. Elbette müşteri hizmetleri ve endüstri tabanlı teknik Bilgi Teknolojisi (BT) becerileri üzerinde güçlü bir odak vardır .

İstihdam Çıktıları

Mezunlar, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli BT rollerinde istihdam kazanmaya hazır olacak: ICT Güvenlik Uzmanı, Güvenlik

Yönetici, Sistem Yöneticisi, Ağ Uzmanı, Ağ Desteği ve Teknoloji İstemci Destek Görevlisi. Gelecekteki iş piyasasına yönelik raporlar, BT alanında uzman bilginin önümüzdeki beş yıl içinde güçlü bir talep olacağını göstermektedir (kaynak: joboutlook.gov.au).

İleri Çalışmanın Pathway

TasTAFE 2 yıllık Pathway , öğrencilere sahada daha ileri çalışmaları tamamlamak için uygulamalı beceriler sunar.

Diploma Diploması veya İleri Düzey Bilgisayar Sistemleri Teknolojisi Diplomasının başarılı bir şekilde tamamlanması , Tazmanya Üniversitesi'nde Bilgi Teknolojileri Lisansı'na 1 yıllık kredi garantisi verecektir.

Not: Tazmanya Üniversitesi'ne giden bir Pathway öğrencilerin ders için İngilizce dil gereksinimlerini karşılaması gerekir; IELTS (Akademik) 6.0 (hiçbir bant 5.5'ten az değil).

Program taught in:
Ingilizce

See 2 more programs offered by TasTAFE »

Last updated October 10, 2018
Bu kurs bir Campus based
Start Date
Şub. 2019
Temmuz 2019
Duration
2 yıl
Tam zamanlı
Price
27,000 AUD
Deadline
By locations
By date
Start Date
Şub. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Temmuz 2019
End Date
Application deadline

Şub. 2019

Location
Application deadline
End Date

Temmuz 2019

Location
Application deadline
End Date