ELS Dil Deneyimi Hakkında 3

ELS Dil Deneyimi 3 ile, İngilizce'inizi her gün 3 saat boyunca geliştirmeye doğru çalışabilirsiniz. Sınıflarınız, sınıfın içinde ve daha da önemlisi, gerçek dünyada dışarıda kullanabileceğiniz konuşmaya odaklanacaktır. Ayrıca, yeni konuşma becerilerinizi, seçtiğiniz Merkeze özgü çeşitli kültürel etkinliklerle birlikte kullanma fırsatına da sahipsiniz.

Yılın herhangi Pazartesi günü başlayabilir ve istediğiniz kadar az veya haftalarca kalabilirsiniz. Programın, temel, orta ve yeterli seviyedeki 3 eğitim seviyesinin her Pazartesi günü öğrencilerin seviye ilerlemesi için bir yerleştirme sınavı vardır ve katılıma dayalı olarak bir tamamlama sertifikası verilir. Seçim senin. ELS Dil Deneyimi Seçiniz 3.

Daha fazla eğitim almak istediğinize karar verirseniz, ELS Language Experience 6 sizin için daha iyi bir seçim olabilir.

ELS Dil Deneyimi Hakkında 6

ELS Dil Deneyimi ile gündelik konuşma becerilerinizi, yalnızca nitelikli eğitmenlerinizden değil aynı zamanda sınıf arkadaşlarınızdan da öğrenebileceğiniz rahat bir öğrenim ortamında geliştirebilirsiniz - kolay ve doğru bir şekilde İngilizce konuşmayı öğrenmek. İster günde 3 saat, ister günde 6 saat, ister iki hafta veya 24 hafta boyunca kalırsınız, seçim size aittir. Şartlarınıza ve bütçenize göre İngilizce öğrenin.

ELS Dil Deneyimi programı, temel, orta ve yeterli düzeyde olmak üzere 3 seviyede eğitim sunmaktadır - her Pazartesi seviyesinde ilerlemek için yerleştirme sınavına girebilir ve devam temel alınarak bir tamamlama sertifikası verilir. Bir ELS Dil Deneyimi öğrencisi olarak, konuşma becerilerinizi uygulama imkânı tanıyarak, kalış süresince kültürel açıdan önemli çeşitli etkinliklere katılabilirsiniz.

Müfredat

Anahtar Dil Becerileri: Dinleme, Konuşma, Telaffuz, Gramer, Kelime Bilgisi

Konuşuyorum

Sunulan Sınıflar: Gündelik İngilizce, İşlemdeki Dilbilgisi, Dijital Anlatım, Keşfetmek ve TartışmakELS Dil Deneyimi aşağıdaki yerlerde sunulmaktadır:

 • ELS / Orlando - Ocak 2018'den başlayarak
 • ELS / Santa Monica - Ocak 2018'den başlayarak
 • ELS / New York - Manhattan - Şubat 2018'den başlayarak

Seviyeleri

ELS Dil Eğitimi, yeteneklerinize en uygun seviyeyi belirlemek için 3 seviye eğitim seviyesi - Temel, Orta ve Yeterli - ve yerleştirme testleri sunar.

TEMEL-Seviyeler CEFR Seviye A2
 • Bilinen ve rutin konularda basit ve doğrudan bilgi değişimi gerektiren basit ve rutin görevlerde iletişim kurabilir
 • Basitçe, geçmişinin, acil çevrenin ve derhal gereksinim duyulan alanların konularını tarif edebilir
 • Basit düşünce ve tercihleri ​​ifade edebilir
ARA MADDE-Seviyeler CEFR Seviye B1
 • Makul bir süre boyunca günlük konuşmalarını sürdürebilir, ancak bunun temelde aşina olduğu ve öngörülebilir nitelikte olması şarttır.
 • Bilinen konular üzerinde basit bağlı ifadeler üretebilir
 • Deneyimleri, olayları, hayalleri, umutları ve hırsları açıklayabilir ve kısaca sebep ve açıklamalar verebilir
KAZANIMLI -Leves CEFR Seviye B2
 • Kendi görüşünü sunabilir ve haklı gösterebilir ve bakış açılarını desteklemek için nüanslı argümanlar yapabilir.
 • Çeşitli kaynaklardan gelen bilgileri sentezleyebilir ve özetleyebilir
 • Kişisel ve mesleki deneyimler, şu an haberlerde olan etkinlikler ve konuşmacı ya da dinleyici için zorlamadan soyut / kültürel konular gibi oldukça geniş bir yelpazede konular hakkında bir konuşmaya devam edebilirsiniz
Program dili:
Ingilizce

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Duration
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre

- ,

Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

- ,

Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

- ,

Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
- ,
Son başvuru tarihi
End Date
Location
- ,
Son başvuru tarihi
End Date
Location
- ,
Son başvuru tarihi
End Date