Dijital Fotoğrafçılıkta Diploma

Centre for Arts and Technology

Program Açıklaması

Dijital Fotoğrafçılıkta Diploma

Centre for Arts and Technology

Bir İLK ON UPTO 3000 $ İÇİN MEVCUT BURS SINIRLI SAYIDA İLK olarak hizmet gelir. BUGÜN GEÇERLİ.

Görüntüleri ile sanat yaratma konusunda gerçekten tutkulu? Kelowna, BC, bizim bir yıllık Dijital Fotoğrafçılık diploma programı için, 'iyi' fotoğraf çeker amatör ya da hobi fotoğrafçısı sizi dönüştürecek bir iş anlayışlı profesyonel bir fotoğrafçı olarak heyecan verici bir kariyer için yaratıcı hazır.

Babasının gözlerinde yaşlarla fark gibi bir gelinin yüzündeki ifade, bir fırtınanın güzel henüz yıkıcı göz, annesinin kollarında contentedly uyuyan bir yenidoğanın güzellik ve mükemmellik - gerçekten harika fotoğraflar mükemmel, bu donmuş anları olanlardır zamanı. Bu yağmur boyunca dayanıklılık alabilir, parlaklık, kar, sulu kar, kan, gözyaşı, arızalı ekipmanlar, yapmayan denekler, yorgunluk, ve planlarının ani değişimler - ama profesyonel fotoğrafçılar iç ve dışarı kendi ekipman bilmek ve bir de kısacık bir görüntü yakalamak için hazırız onların azim ve kararlılık bilerek an haber, herhangi bir durumda ya da başka herhangi bir sanatçı tarafından çoğaltılabilir asla mükemmel yakalama, sonunda kapalı ödeyecek. Bu fotoğrafçının çağırıyor.

KELOWNA DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK EĞİTİMİ YÜKSEKOKULU

Bizim Kelowna Dijital Fotoğrafçılık programı sürükleyici - bu beceri, bilgi ve fotoğraf başarı için gerekli güven, fotoğraf gazeteciliği ve ilgili görsel sanatlar alanları sağlar.

Dijital Fotoğrafçılık programı olayları şunlardır:

  • Profesyonel düzenleme ve dijital karanlık oda teknikleri kamera temelleri gelişmiş Dijital Fotoğrafçılık eğitimi.
  • Eğer moda dahil daha iyi kendi kariyer yolu seçmek için fotoğraf pek çok farklı alanları keşfetmek için fırsat, portre, spor, ürün, aile, güzellik, mimari, olay fotoğrafçılık ve çok daha fazlası.
  • Görüntü yaratıcılarından yeni nesil üzerine kendi sevgi ve uzmanlık yaymak konusunda kararlıyız başarılı profesyonel fotoğrafçıların eğitim ve rehberlik Eller.

BİZİM DİJİTAL FOTOĞRAF DİPLOMA PROGRAMI Mezun olduktan sonra, silahlı olacak:

Vizyon, stil, sanatsal yönünü ve geçen yıl elde ettik teknik uzmanlık vitrine Bir baskı ve web tabanlı portfolyo.

Seçtiğiniz fotoğrafçılık alanında yaşam boyu rüya kariyer başlatmak yardımcı olmak için sağlam bir iş planı ve sanayi fikir.

PROGRAMI BAŞLANGIÇ TARİHLERİ

Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim: takvim yılı içinde dört başlar vardır. Bizim programların çoğu, ancak tüm kampüslerinde dört başlar sunmak ve tüm programları her başlangıç ​​sırasında sunulan değil, birden başlar var. En-to-güncel bilgiler için, Program Danışmanı başvurun.

BAŞVURU TARİHİ

Merkezi uygulamaları izniyle başlamasını programlamak önce altı hafta en az göndermek için başvuru teşvik rağmen, geç uygulamalar hala izin verilebilir. Tüm uygulamalar başlangıç ​​programlamak önce en az altı hafta tam olarak uygulamanın zamanında tamamlanması için diğer kabul şartları ödenen koltuk rezervasyon depozito aldı.

Bu okul şu programları sunmaktadır:
  • Ingilizce
Süre ve Fiyat
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Başlangıç tarihi
Eki. 2018
Duration
Süre
Tam zamanlı
Price
Fiyat
Information
Deadline
Locations
Kanada - Kelowna, British Columbia
Başlangıç tarihi : Eki. 2018
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste
Dates
Eki. 2018
Kanada - Kelowna, British Columbia
Son başvuru tarihi Bilgi iste
Bitiş tarihi Bilgi iste