Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Yaşam Bilimleri 26 Kurslar Bak

Kurs çalışmaları yetişkin öğrencilere resmi bir derece peşinde koşan kısıtlamalar olmaksızın geniş bir konu yelpazesine daha yakından bakmasını sağlar. Aylık veya yıllık beklentiler arasında değişen sürelerde, lise mezunları ilgi alanlarını destekleyen titiz bir öğrenme deneyimi bulabilirler.

Yaşam bilimlerinde ders nedir? Yaşam bilimlerindeki bir ders genellikle organizmalar ve yaşam ekosistemleri ile ilgili kavramları kapsar. Genel çalışma kategorileri tarım, ormancılık, balıkçılık, biyokimya, ekoloji ve etimolojiyi içerebilir. Bu kategoriler içinde, öğrenciler kendilerini beslenme, sağlık, kimyasal ve moleküler bağlar, hücresel süreçler, genetik ve yaşam sistemleri ile ilgili biyoloji ve kimya çalışmalarına dalmış bulurlar. Gıda ve çiftçiliğin doğal kaynaklarla sürdürülebilirliği de ele alınabilir.

Yaşam bilimlerinde bir arka plana sahip öğrenciler, organizasyon ve liderlikte takım becerilerini geliştirirler. Genellikle verileri gözden geçirme, güçlü ve zayıf yönleri analiz etme ve sürdürülebilir çözümler sunma yeteneğine sahip çoklu görevlilerdir. Onlar detay odaklı ve dönüşleri maksimize etmek için süreçleri düzene odaklanmak. Bunlar, yaşam bilimleri alanının ötesine geçen olağanüstü istihdam becerileridir.

Yaşam bilimleri çalışmasının doğası, uygun fiyatlı ve erişilebilir bir seçenek sunarak, çevrimiçi kurumsal programlara kendini iyi borçludur. Kurs tasarım gereksinimlerinin hedeflenen odağı nedeniyle, program maliyetlerini münferit kurumlar ve teslimat modları arasında karşılaştırmak zordur. Bu nedenle, mevcut katılım masrafı için tercih ettiğiniz kurumla görüşmek en iyisidir.

Yaşam bilimlerini takip eden öğrenciler için çok sayıda istihdam olanağı bulunmaktadır. İş olanakları arasında biyomedikal bilim adamı, biyokimyacı, klinik araştırma görevlisi ve endüstriyel eczacı bulunmaktadır. Klinik patoloji biyoloji veya kimya odağı ile başka bir seçenektir, ancak ek alanlar ile çaprazlama vardır. Bir eğitimci olarak çalışan, kar amacı gütmeyen bir yönetici veya kaynak politikası uzmanı olarak çevresel değişimi savunan ve kurumlar ya da devlet kurumları için bir danışman olarak hareket eden de fırsat alanlarıdır.

Akademisyenler, yaşam bilimi konularını kavramlarını, uzaktan eğitim ya da yerel bir kurum aracılığıyla küresel bir bakış açısıyla kavrayabiliyorlar. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |

26 Sonuçlar Yaşam Bilimleri

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| | |
Umeå University - Faculty of Science and Technology

Ayrı dersler konferanslar, seminerler, ve pratik laboratuvar çalışmaları içermektedir. Cellbiology ders modern Moleküler Hücre Biyolojisi en merkezi bölgelerinde kapsamlı ... [+]

Cellbiology, Hayvan ve Bitki Fizyolojisi

Ayrı dersler konferanslar, seminerler, ve pratik laboratuvar çalışmaları içermektedir. Cellbiology ders modern Moleküler Hücre Biyolojisi en merkezi bölgelerinde kapsamlı teorik bilgiye içermektedir. Derste ayrıca kötü huylu hücre büyümesi kavramını kapsar ve tümör ilerlemesi arkasında moleküler mekanizmaları örnekleri sağlar. Hücreli hayvanların ve vasküler bitkilerde Hayvan ve Bitki Fizyolojisi ders odağı. Farklı bir organizma seviyeleri, molekül fizyolojik için entegre edilmiştir. Yapı ve aşağıdaki kapsamda değerlendirilir hayvan organ ve organ sistemlerinin fonksiyonu; dolaşım, solunum, sinir sistemi, endokrin sistem, boşaltım, beslenme ve gelişim biyolojisi. Bitkilerin fotosentez ile ilgili, hücre duvarlarının, anatomi, büyüme ve çiçeklenme özel vurgu vardır.... [-]

İsveç Umeå Skellefteå
January 2020
Tam zamanlı
19 hafta
Kampüs
University of Copenhagen

LabVet Europe programı, daha önce FELASA kategorisi D olarak bilinen, bilimsel amaçlar için kullanılan hayvanların üretimi ile ilgili 2010 AB direktifine uygun olarak bel ... [+]

FELASA onaylı Özel Veteriner Olun

LabVet Europe programı, daha önce FELASA kategorisi D olarak bilinen, bilimsel amaçlar için kullanılan hayvanların üretimi ile ilgili 2010 AB direktifine uygun olarak belirlenmiş laboratuvar hayvanı veterinerliği olarak çalışmanızı sağlar.

LabVet programı, laboratuvar hayvanlarının veterinerlerine belirlenmiş bir veteriner olarak günlük işlerinizde ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri kazandırmak için tasarlanmış% 100 çevrimiçi bir programdır.

“Amacımız, tüm dünyadaki Belirlenmiş Veteriner Hekimlere yüksek düzeyde, yüksek kalitede ve kolay erişime sahip bir program sunmak”

Program direktörü profesör Axel Kornerup... [-]

Danimarka Copenhagen
Açık Kayıt
Tam zamanlı
6 ay
Online
Sustainability Institute

Gıda güvenliği ile ilgili konuların ele alınması için, gıda sistemlerinin küreselleşmiş doğasını ve bu bağlamda nasıl bir açlığın ve gıda güvenliğinin ele alındığı sorunu ... [+]

Gıda güvenliği ile ilgili konuların ele alınması için, gıda sistemlerinin küreselleşmiş doğasını ve bu bağlamda nasıl bir açlığın ve gıda güvenliğinin ele alındığı sorununu anlamak önemlidir.

Bu ders, özellikle gıda güvenliği konusunda hükümetin üst düzey toplantılarını, gıda işlemecilerini, perakendecileri, tüketici gruplarını, STK'ları ve gıda güvenliğinin nasıl sağlanacağı konusunda çiftçilerle görüşen gıda güvenliği ile ilgili son zamanlarda uluslararası ve özellikle Güney Afrika ulusal girişimleri açısından önemlidir. Güney Afrika'da.

Katılımcılar farklı gıda güvenliği kavramlarına katılacak ve küreselleşmiş gıda sistemlerinin derin bir tartışması temel bir odak noktası olacaktır: uluslararası gıda ticaretinin nasıl çalıştığı; küreselleşmiş gıda sistemlerinin zorlukları; iklim değişikliği, gıda mili, pik petrol, biyoyakıtlar için arazi ve gıda için arazi ve bu gıda sisteminin çevresel sürdürülebilirliği ile ilgili konular.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Stellenbosch
April 2019
Tam zamanlı
6 gün
Kampüs
Sustainability Institute

Bu derste, doğayla olan ilişkimizi ve bağımlılığımızı anlamamıza yardımcı olmaları açısından çeşitli biyoçeşitlilik ve ekosistem hizmet çerçeveleri tanıtılacak ve tartışı ... [+]

Bu derste, doğayla olan ilişkimizi ve bağımlılığımızı anlamamıza yardımcı olmaları açısından çeşitli biyoçeşitlilik ve ekosistem hizmet çerçeveleri tanıtılacak ve tartışılacaktır.

Küresel değişim ve doğal kaynak tükenmesi karşısında, biyoçeşitlilik ve tatlı su, bitki üretimi, otlatma ve iklim düzenlemesi gibi ekosistem hizmetleri ile ekonominin temelini oluşturan ve toplumdaki farklı grupların refahı arasındaki bağlantıların anlaşılması zorunlu hale gelmiştir. .

Bununla birlikte, biyoçeşitlilik, ekosistem hizmetleri ve insan refahı, karmaşık etkileşimlerle karakterize edilen çok boyutlu konulardır.

Bu ders ayrıca ekosistemler ve toplumdaki büyük, ani, doğrusal olmayan değişimleri tetikleyebilecek muhtemel devrilme noktalarını tartışacak, bu da toplumdaki savunmasız gruplar arasında, insan refahını destekleyen kritik ekosistem hizmetlerini tehdit edebilecek.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Stellenbosch
June 2019
Tam zamanlı
6 gün
Kampüs
Sustainability Institute

Gıda sistemlerine, biyoçeşitliliğe ve suya odaklanan 11 günlük dönüştürücü öğrenme için bize katılın. Bu açıklanamaz yağmur ormanı ve insanlarıyla yaşamak ve öğrenmek içi ... [+]

Gıda sistemlerine, biyoçeşitliliğe ve suya odaklanan 11 günlük dönüştürücü öğrenme için bize katılın

Brezilya, zıtlıklar ve çelişkiler ülkesidir. Kalabalık kentsel merkezler büyük soya ve büyükbaş hayvan çiftliklerine yol açarken, geleneksel topluluklar dünyadaki en biyodizel rezerv içinde yaşarlar. Canlı ve büyüleyici - her seyahatçinin hayal ettiği yer - ama Brezilya ortalama gezgin için görülmeyen birçok sosyal ve çevresel zorluklarla karşı karşıya.

Bu açıklanamaz yağmur ormanı ve insanlarıyla yaşamak ve öğrenmek için Amazon Ormanındaki deneyimsel daldırmalarımıza katılın. Tüm kentin kaynakları ve siyaseti, sadeliği ve bolluğuyla yalnızca doğayı ortaya çıkarmak için soyulduğu zaman, yaşamın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin. Bir grup insanın aşina olduğumuz şeyin aksine nasıl yaşadığını görün. Burada onlar ormandan ziyade bir ormanla yaşıyorlar.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Stellenbosch
June 2019
Tam zamanlı
11 gün
Kampüs
University of St Andrews

Sürdürülebilir Su Ürünleri modüler dersi, öğrencilerin bireysel su ürünleri yetiştiriciliğinin gelişimi ve ilkeleri hakkındaki eleştirel anlayışını geliştirmeyi amaçlayan ... [+]

Sürdürülebilir Su Ürünleri modüler dersi, öğrencilerin bireysel su ürünleri yetiştiriciliğinin gelişimi ve ilkeleri hakkındaki eleştirel anlayışını geliştirmeyi amaçlayan bir dizi yarı zamanlı, e-öğrenme, lisansüstü seviyeli modüller üzerinden bireysel modüller incelemelerini sağlar. Başarıyla tamamlanan her bir modül için krediler daha sonraki bir tarihte yüksek lisans yeterliliklerine (PG Cert, PGDip, MSc) aktarılabilir ve katkıda bulunabilir.

Sürdürülebilir Su Ürünleri uzaktan öğrenme modüler programı, çevrimiçi eğitim desteği, öğretmenlerle doğrudan e-posta iletişimi, video akışları ve öğrenci bülten panolarına erişim olanağı sunan çevrimiçi bir e-öğrenme platformu aracılığıyla yarı zamanlı olarak verilmektedir. Bu yapı öğrencilere, çalışmalarına devam ederken çalışmalarını tamamlamaları için maksimum esneklik sağlar.... [-]

Birleşik Krallık Saint Andrews
September 2019
Tam zamanlı
9 - 12 hafta
Online
IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Sertifikalı bir uzman ol, en iyi firmalarda çalış ve istediğin gibi çalış ... [+]

Madrid'deki Horse Carer kursunun açıklaması

Bu at bakımı kursu (Madrid'de yüz yüze), bu eğitim için BOE'nin özelliklerini takip eder. Öğrencilerimiz, staj için (ve çoğu durumda işe alım için) talep eden sektördeki ana şirketler tarafından bilinmektedir. Sonunda, At Bakıcısı diplomasına ve ilgili sertifikalara sahip olacaksınız.

Sektördeki firmalarda gerçek iş bulma şansı ile 160 saat staj hakkınız olacak.

Gittikçe daha fazla insan zevk almak için binmeyi, at almayı veya çiviler oluşturmayı öğreniyor. Atların bakımı konusunda uzman profesyonellerin bulunmayışı ve tesislerin bakımı her geçen gün daha belirgin hale geliyor, bu nedenle bu alanda profesyonellere ihtiyaç var.... [-]

İspanya Madrid
September 2019
Kampüs
Online
Online ve Kampüs Kombineli
IEEF Instituto Español para la Educación y la Formación

Sertifikalı bir uzman ol, en iyi firmalarda çalış ve istediğin gibi çalış ... [+]

Madrid'deki Zoo Animal Caregiver kursunun açıklaması

Birkaç meslek insanlara vahşi hayvanlarla ilgili olanlar kadar tazminat teklif edebilir.

Bu hayvanat bahçesi hayvan bakımı kursu (Madrid'de yüz yüze) bu eğitim için BOE'nin özelliklerini takip ediyor. Öğrencilerimiz, staj için (ve çoğu durumda işe alım için) talep eden sektördeki ana şirketler tarafından bilinmektedir.

Sonunda hayvanat bahçesi hayvan bekçisi unvanı ve bunlara karşılık gelen sertifikalara sahip olacaksınız. Sektördeki firmalarda gerçek iş bulma şansı ile 160 saat staj hakkınız olacak.

İsterseniz, bu ders çevrimiçi olarak da öğretilir.

Ne öğreneceğim

Bu kursla, genellikle hayvanat bahçelerinde bulunan hayvanların bakımını ve kullanımını öğreneceksiniz. Tesislerin ve hayvanların refahını sağlamak, diyetlerinin hazırlanması, davranışlarının izlenmesi veya yavruların kontrolünün yanı sıra biyologlara, zoologlara, etologlara ve korumacılara yardımcı olmak için tesis ve hayvanların bakım ve hijyeninden öğreneceksiniz. hayvanat bahçelerinde çalışıyorlar.... [-]

İspanya Madrid
September 2019
Kampüs
Online
University of Almeria

Universidad de Almería korumalı bahçecilik ve özellikle topraksız ve hidroponik yetiştirme sistemlerinde ve aynı zamanda çevreye sıfır atıkla birlikte su verme ve sürdürü ... [+]

tanıtım

Universidad de Almería korumalı bahçecilik ve özellikle topraksız ve hidroponik yetiştirme sistemlerinde ve aynı zamanda çevreye sıfır atıkla birlikte su verme ve sürdürülebilir üretim alanlarında 25 yıldan fazla bir deneyime sahiptir. Çevreye saygılı ve temiz olan bu tarımsal sistemlerin evrensel bir referansıdır. Bu alanda 50'den fazla lider ülkede uluslararası işbirliğine sahiptir. Beş kıtanın her köşesinden araştırmacılar, doktorlar, profesörler ve akademisyenler ile iletişim kurdu ve sürdürüyor. Hem bilimsel hem de teknolojik olarak yerleşik ülkelerde ve gelişmekte olan ülkelerde, korumalı bahçecilik agrokosistemlerinin uluslararası projelerine öncülük etmeye devam ediyor. En modern BIT'lerin dahil edilmesiyle üniversite öğretimindeki son trendleri hesaplayın ve kullanın. Kurumumuzun, İspanya Eğitim Bakanlığı tarafından verilen, Uluslararası Tarımsal Gıda Mükemmelliği Kampüsü (ceiA3) Kampüsü olarak atanmasından bu yana, Universidad de Almería , bu bilim dalının akademik ve bilimsel alanında uluslararası bir referans haline gelmiştir. Takip eden kurs, diğerleri arasında, aşağıdaki temel hususları içerir: korumalı bahçeciliğin temelleri, topraksız kırpma sistemleri, topraksız bitki yetiştirme, doğurganlık, biyolojik kontrol, serada iklim kontrolü, sürdürülebilir tarım, yeşil kimya.... [-]

İspanya Almería
July 2019
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
University of Almeria

"Almería Modeli", Aile Çiftçiliğine dayanmaktadır, dünyanın birçok yerinden gördükleri servetlerin başarısı ve paylaşılması durumudur. Sürdürülebilir, kaynakları ve doğal ... [+]

tanıtım

"Almería Modeli", Aile Çiftçiliğine dayanmaktadır, dünyanın birçok yerinden gördükleri servetlerin başarısı ve paylaşılması durumudur. Sürdürülebilir, kaynakları ve doğal kaynakları etkin bir şekilde yönetme, biyolojik kontrolün yaygın kullanımı ve organik tarımın artmasıyla kıyaslanamayan bir sağlığı var. Bu kursta teknolojinizi ve karlılığınızı analiz edeceğiz. Almeria seralarının on yıllardır Almeria eyaletindeki (İspanya) sosyoekonomik ve demografik gelişimin gerçek motoru olduğu belgelenmiştir. Üretimler ve değerleri, kampanya sonrası kampanyayı, il ekonomisinin merkezi çekirdeğini yansıtıyor. Ek olarak, 31.000 hektardan fazla kışalama işlemi yıllık 3,2 milyon avro üreten 3,2 milyon ton meyve ve sebze üretiyor; belirgin bir ihracat karakterine (% 80) sahip olan Endülüs (İspanya) uluslararası tarımsal gıda ticaretine en büyük paya katkıda bulunmaktadır. Son yıllarda, eski yapıların onları daha dayanıklı ve ferah hale getirdiği modifiye edilmiş seraların sürekli yenilenmesi söz konusudur. Bu iyileştirme, iklim kontrol, gübreleme, tuzsuz deniz suyuyla sulama, topraksız bitki ve aşılama sistemlerini önemini vurgulayarak; Yurtdışında Araştırma'da ele alacağımız yönler. Isıtma ekipmanı alımı, suyun buharlaştırılması veya havalandırma yoluyla soğutma, hem verim artışı hem de mahsullerin kalitesini sürdürür. Diğer bir amaç, seralarda büyümenin mümkün olduğu sürenin uzatılması ve pratikte tüm yıla yayılmasıdır. Bu yapısal iyileştirmeler ve teknolojinin seraya dahil edilmesi, bu ekipmanı yönetmesi gereken kişilerin yeterli eğitimi ile eşlik etmediği takdirde işe yaramaz; Bu derste ele alınacak hususlar.... [-]

İspanya Almería
July 2019
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
University of Almeria

Meyve ve sebze üretimi ve ihracatı konusunda Avrupa'nın önde gelen bölgesi Almeria, sera teknolojisi ve üretimi için önde gelen bir inovasyon merkezi olarak ortaya çıkıyo ... [+]

Giriş

Meyve ve sebze üretimi ve ihracatı konusunda Avrupa'nın önde gelen bölgesi Almeria, sera teknolojisi ve üretimi için önde gelen bir inovasyon merkezi olarak ortaya çıkıyor. Bitki ıslahı alanında, Almería, dünyadaki toplam seracılık tohumu ticareti faaliyetinin önemli bir bölümünü yoğunlaştırmaktadır. Gerçekten de, en dikkat çeken İspanyol ve uluslararası şirketler, yoğun araştırma ve geliştirme programları yoluyla yeni bahçecilik çeşitleri üreten Almeria'da bulunmaktadır. “Almeria'da yapılan” bu yeni çeşitler yalnızca bu İspanya bölgesinde kullanılmıyor, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki birçok farklı serada ihraç edilip ekiliyor. Almería Üniversitesi'ndeki Genetik alanı, tohum şirketleri ve Almería'nın üretken sistemi ile yakın işbirliği içindedir. Daha doğrusu, HORTICULTURAL GENETICS araştırma grubu, bitki biyoteknolojisi ve ıslahı alanındaki araştırma ve öğretim faaliyetlerine odaklanan 25 yıldan fazla bir deneyime sahiptir. Bu dersin amacı, bahçe bitkileri yetiştiriciliğinde ve üretiminde yaygın olarak kullanılan biyoteknoloji yöntemleri ve araçları hakkındaki teorik ve pratik bilgilerimizi paylaşmaktır. Bunu yapmak için, multidisipliner grubumuz genetik, bitki fizyolojisi, bitki üretimi ve gıda teknolojisi alanlarını kapsamaktadır ve bu da abiyotik ve biyotik stres toleransı, besin maddeleri, kuraklık ve tuzluluk toleransı ve hasat sonrası meyve kalitesi için yüksek verimli bitki fenotiplemesi yapmamıza izin vermektedir. Fenomik çalışmaları, yeni nesil dizilim (NGS) teknolojilerini kullanan yüksek verimli genotipleme ve bahçe bitkilerinde yeni çeşitlerin geliştirilmesinde faydalı bitki materyallerini, moleküler belirteçleri ve genleri tanımlamak için biyoinformatik analizleri kullanarak moleküler çalışmaları takip eder.... [-]

İspanya Almería
July 2019
Tam zamanlı
4 hafta
Kampüs
International Career Institute

ICI bizim çiçekçilik tasarım kursu ile tam anlamıyla ve mecazi kariyer çiçek sağlar. endüstri standartlarına ayak uydurmak için, bizim ders özellikle deneyimli çiçekçiler ... [+]

ICI bizim çiçekçilik tasarım kursu ile tam anlamıyla ve mecazi kariyer çiçek sağlar. endüstri standartlarına ayak uydurmak için, bizim ders özellikle deneyimli çiçekçiler tarafından geliştirilmiştir. Size bilginizi genişletmek ve bu alanda becerilerinizi kaliteli çiçekçilik eğitim veren adanmıştır.

Ders İçeriği Giriş Çiçek Düzenlemeleri oluşturma kiraladı Başlarken Kendi Çiçek Dükkanı başlayan Edinme ve Müşteriler tutulması Kariyer olasılıkları

Bizim çiçekçilik ders mezunları çiçek düzenleme onların yaratıcılık ile insanların yaşamlarını aydınlatıcı her iş günü geçirmek. Ek olarak, bu heyecan verici iş son derece iyi kazanmak için olsun. bir kurulu çiçekçi dükkanı veya daha fazla özgürlük ve mali kazançlar için kendi çiçekçi iş yeri açma istihdam oluyor olsun, ICI bunu elde etmenize yardımcı olabilir.... [-]

Birleşik Krallık London
Açık Kayıt
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Online
International Career Institute

bahçecilik alanında kariyer iyi kullanmak için, bahçe tapıyorum açık havada çalışmayı seviyorum, ve bunların yönetimi, tasarım, planlama, bilim koymak isteyen bireyler ve ... [+]

A bahçecilik kariyer iyi kullanmak için, bahçe tapıyorum açık havada çalışmayı seviyorum, ve bunların yönetimi, tasarım, planlama, bilim koymak isteyen bireyler ve teknik becerileri için idealdir. ICI, biz size gerekli becerileri bu alanda başarılı olmak için sizi endows kapsamlı bir bahçecilik kursu tanıtmak.

Ders İçeriği bitki Üretme bitki Koruma Peyzaj ve Bahçe Tasarımı Bitkileri Bağcılık Çiçek Yetiştirme Cut Bahçe Teknoloji Büyüyen Organik Bitki Permakültür süs Bahçıvanlık gerekçesiyle Yönetimi Çim Doğa Park Yönetim fidancılık Kariyer olasılıkları

ICI bahçecilik mezunları da dahil olmak üzere bu alanda birçok alanda fırsat geniş bir yelpazede keyfini çıkarabilirsiniz:... [-]

Birleşik Krallık London
Açık Kayıt
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Online
COQUIS

Mutfak Mesleki Kurs: teori ve pratik dersleri ayrılmıştır eklemli ve nitelikli çalışmalar, bir dizi, tüm derinlemesine uzmanlık elde pişirme dünyasında meşgul, bir meslek ... [+]

Mutfak Mesleki Kurs: teori ve pratik dersleri ayrılmıştır eklemli ve nitelikli çalışmalar, bir dizi, tüm derinlemesine uzmanlık elde pişirme dünyasında meşgul, bir meslek haline tutkularını açmak, sanat enogastronomy öğrenin coquis yere kadar profesyonel şef takip ve sonra restoran sektöründe kariyer çalışmaya başlamak için muhtemel temel becerileri öğretir.

alıcıların

Aşçılık Kursu Profesyonel Gece hiçbir iş deneyimine sahip ve hemen endüstrisi tarafından tanınan yeterlilik düzeyi ile, profesyonel bir bağlam içine girmek için mutfağa temellerini öğrenmek arzusu vardır olanlar içindir.

Tabii Erişim tek iş istasyonları bölünmüş tüm öğrencilerin, operasyon tam katılımını sağlamak için, 16 katılımcı maksimum sayıda izin, tamamen son teknoloji ile donatılmış.... [-]

İtalya Rome
October 2019
Tam zamanlı
27 hafta
Kampüs
VERITAS

Bu ders, Tropikal Pasifik'teki (ETP) son koruma çabalarına vurgu yaparak, Kosta Rika Elasmobranch türlerinin (köpekbalıkları ve ışınları) korunmasında Muhafaza Deniz Biyo ... [+]

genel bakışDil ingilizceKoşullar: Kısa Dönem, Yaz IKredi: 6

Bu ders, Tropikal Pasifik'teki (ETP) son koruma çabalarına vurgu yaparak, Kosta Rika Elasmobranch türlerinin (köpekbalıkları ve ışınları) korunmasında Muhafaza Deniz Biyolojisinin önemini vurgulamayı amaçlamaktadır. ETP'nin deniz ekosistemleri, ulusal ve uluslararası gıdalara yönelik insan talebini karşılamada ticari açıdan yüksek ilgi gören köpekbalıkları ve ışınları için temel bir kaynak sağlar.

Bununla birlikte, çok sayıda köpek balığı ve ışın türü, aşırı avlanma ve habitat imhası gibi sürdürülemez insan faaliyetleri nedeniyle tehdit altındadır. Köpekbalıkları ve ışınların biyolojik çeşitliliği ve bağlantılarını belgelemek için farklı biyolojik çeşitlilik düzeyinin genel kavramını ve Koruma Genetiğinde kullanılan farklı yaklaşımlar üzerinde durarak eleştirel bir koruma biyolojisi anlayışı geliştireceğiz. Öğrencilerin Kosta Rika, Universidad de Moleküler Biyoloji Laboratuarı (BIOMOL) içinde ders ve pratik etkinliklerin Pasifik kıyısında saha istasyonları ve doğal laboratuvarlar ziyaret ederek pratik faaliyetleri geniş bir yelpazede tanıtılacak VERITAS .... [-]

Kosta Rika San José
June 2019
Tam zamanlı
Kampüs

HT
http://maxformer.com

узнать больше maxformer.com

www.led-usb.info