Yaşam Bilimleri Kurs

Yaşam Bilimleri 48 Kurslar Bak

Yaşam Bilimleri

Kurs çalışmaları yetişkin öğrencilere resmi bir derece peşinde koşan kısıtlamalar olmaksızın geniş bir konu yelpazesine daha yakından bakmasını sağlar. Aylık veya yıllık beklentiler arasında değişen sürelerde, lise mezunları ilgi alanlarını destekleyen titiz bir öğrenme deneyimi bulabilirler.

Yaşam bilimlerinde ders nedir? Yaşam bilimlerindeki bir ders genellikle organizmalar ve yaşam ekosistemleri ile ilgili kavramları kapsar. Genel çalışma kategorileri tarım, ormancılık, balıkçılık, biyokimya, ekoloji ve etimolojiyi içerebilir. Bu kategoriler içinde, öğrenciler kendilerini beslenme, sağlık, kimyasal ve moleküler bağlar, hücresel süreçler, genetik ve yaşam sistemleri ile ilgili biyoloji ve kimya çalışmalarına dalmış bulurlar. Gıda ve çiftçiliğin doğal kaynaklarla sürdürülebilirliği de ele alınabilir.

Yaşam bilimlerinde bir arka plana sahip öğrenciler, organizasyon ve liderlikte takım becerilerini geliştirirler. Genellikle verileri gözden geçirme, güçlü ve zayıf yönleri analiz etme ve sürdürülebilir çözümler sunma yeteneğine sahip çoklu görevlilerdir. Onlar detay odaklı ve dönüşleri maksimize etmek için süreçleri düzene odaklanmak. Bunlar, yaşam bilimleri alanının ötesine geçen olağanüstü istihdam becerileridir.

Yaşam bilimleri çalışmasının doğası, uygun fiyatlı ve erişilebilir bir seçenek sunarak, çevrimiçi kurumsal programlara kendini iyi borçludur. Kurs tasarım gereksinimlerinin hedeflenen odağı nedeniyle, program maliyetlerini münferit kurumlar ve teslimat modları arasında karşılaştırmak zordur. Bu nedenle, mevcut katılım masrafı için tercih ettiğiniz kurumla görüşmek en iyisidir.

Yaşam bilimlerini takip eden öğrenciler için çok sayıda istihdam olanağı bulunmaktadır. İş olanakları arasında biyomedikal bilim adamı, biyokimyacı, klinik araştırma görevlisi ve endüstriyel eczacı bulunmaktadır. Klinik patoloji biyoloji veya kimya odağı ile başka bir seçenektir, ancak ek alanlar ile çaprazlama vardır. Bir eğitimci olarak çalışan, kar amacı gütmeyen bir yönetici veya kaynak politikası uzmanı olarak çevresel değişimi savunan ve kurumlar ya da devlet kurumları için bir danışman olarak hareket eden de fırsat alanlarıdır.

Akademisyenler, yaşam bilimi konularını kavramlarını, uzaktan eğitim ya da yerel bir kurum aracılığıyla küresel bir bakış açısıyla kavrayabiliyorlar. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

Chef Academy London
Kampüs Tam zamanlı 6 ay January 2019 Birleşik Krallık Mayfair

Chef Academy London , öğrencilere profesyonel bir şef olma şansı sunar ve ayrıca bir mutfağı başarılı ve verimli bir şekilde yönetmek için gereken tüm beceri ve bilgiye sahiptir. Londra'da size bu harika fırsatı veren tek yemek okuluyuz. Bu, profesyonel bir çevreye girmeye hazırlanır ve kariyerinizi üst düzey bir seviyede başlatmanıza ya da kendi işinizi açmayı düşünüyorsanız, bu sizin için bir derstir. [+]

Chef Academy London , öğrencilere profesyonel bir şef olma şansı sunar ve ayrıca bir mutfağı başarılı ve verimli bir şekilde yönetmek için gereken tüm beceri ve bilgiye sahiptir.

Tüm öğrencilerimiz, profesyonel mutfağımızın tüm temellerini öğrencilere öğretecek ve onları canlı eğitime hazırlayacak olan geliştirme mutfağımızda 75 saat eğitime başlayacak. Gelişim eğitimi bittikten sonra öğrenciler restoranın ortak mutfaklarından birinde 200 saat eğitime devam edecekler, mutfağın tüm bölümlerini kapsayacak eğitim programımızı izleyecekler, eğitim Şef Şef tarafından denetleniyor. Bir sonraki aşama, ileri düzey pişirme teknikleri üzerinde çalışmak olacaktır. Bu, öğrencileri Michelin yıldızlı eğitim ortaklarımızdan birinde 200 saat boyunca Michelin Star eğitimine hazırlayacak.... [-]


College of Southern Idaho
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Twin Falls

Su Ürünleri Programı, resmen Su Ürünleri Programı, ticari balık sektöründe insan gücü ihtiyaçlarını doldurmak için kişileri eğitmek için öncelikle kurulmuştur. Bu programa kayıtlı öğrenciler üniversite kuluçka de ve bu alanda ticari kuluçkahane için çalışmaya beklenmektedir. tesislerin çeşitli çalışma, öğrenciler gelecekteki istihdam için deneyim geniş bir arka plan kuracak. [+]

Su Ürünleri Programı, resmen Su Ürünleri Programı, ticari balık sektöründe insan gücü ihtiyaçlarını doldurmak için kişileri eğitmek için öncelikle kurulmuştur. Bu programa kayıtlı öğrenciler üniversite kuluçka de ve bu alanda ticari kuluçkahane için çalışmaya beklenmektedir. tesislerin çeşitli çalışma, öğrenciler gelecekteki istihdam için deneyim geniş bir arka plan kuracak.

[-]

Agribusiness Academy
Online 6 - 8 hafta

Bir bahçecilik işi yaratmanın ilkelerini anlamak, sektördeki başarı ve başarısızlık arasındaki fark olabilir. Yenilik için çok az yer var, ancak bu, kâr için yer olmadığı anlamına gelmez. Sorun, size yardımcı olabilecek ve yol gösterebilecek bir ders bulmaktır çünkü mevcut olan her şey, ürüne değil, ürüne odaklanır. [+]

genel bakış

Bir bahçecilik işi yaratmanın ilkelerini anlamak, sektördeki başarı ve başarısızlık arasındaki fark olabilir. Yenilik için çok az yer var, ancak bu, kâr için yer olmadığı anlamına gelmez. Sorun, size yardımcı olabilecek ve yol gösterebilecek bir ders bulmaktır çünkü mevcut olan her şey, ürüne değil, ürüne odaklanır.

Bir bahçecilik işi yaratmak istiyor musunuz ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Bir fikrin var mı ama endişeleniyorsun, başarısız olacak mı? Bu sertifika size fikirlerinizi değerlendirmek, potansiyellerini gerçekleştirmek ve hatta yol boyunca yardımcı olmak için uzman bir koçla birlikte gelmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi verecektir.... [-]


Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 48 saatleri July 2019 Meksika Zapopan Santiago de Querétaro Culiacán Heroica Veracruz Irapuato Oaxaca + 6 daha

Genel amaç: Tarım işletmeciliğinin yönetim faaliyetlerinde agronomi kavramlarını bilmek ve uygulamak. [+]

Genel hedef:

Bilin ve tarım yönetim aktivitesinde yetiştirme kavramlarını uygular.

yarar:

Katılımcılar pozisyona uyum hızını artırarak, müşterilerle ve farklı iş alanları arasındaki iletişimi geliştirmek, tarım düzgün agronomik kavramların bilgisine standardize edecek, iş modelinin bilgi ve karar verme sürecinin iyileştirilmesi .

Amaçlı:

Lisanslar ve tarım sektöründe aktif mühendisleri.

önkoşul:

gereklilik tarım alanında hiçbir eğitim mezunu ve tarım şirketleri dönüm rollerini geliştirmek alanda temel bilgi gerektirir veya tarım ile ilgili profesyonel olmaktır.

içerik:

Modül 1 Tarım ve süreçler

katılımcı agribusinessin kararlarına tarımsal üretim, biyolojik doğa ve darbe sürecini öğrenecektir.... [-]


Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 48 saatleri March 2019 Meksika Monterrey Zapopan Culiacán Oaxaca + 4 daha

sırayla birincil sektör ve gıda işleme gıda güvenliğinde şirketlerin Tren yönetim düzeyi personel, bu tüketicilerin sağlığını etkilemez emin olmak için. [+]

Süre 48 saat

Genel hedef:

sırayla birincil sektör ve gıda işleme gıda güvenliğinde şirketlerin Tren yönetim düzeyi personel, bu tüketicilerin sağlığını etkilemez emin olmak için.

yarar:

Bu şirket, yüksek katma değere sahip bu bulgunun niş pazarları ile gıda işleme kendini farklılaştırmak için izin bilgiyi elde eder.

Amaçlı:

QFB mezunları, Beslenme ve Gıda, Biyoloji.

önkoşul:

tamamlanan derecesi.

içerik:

Gıda Zinciri Modül 1: Kalite ve Güvenlik

gündem

1.1. food zincirleri1.1.1. gıda üretimi Küresel bakış.1.1.2. tarladan masaya yiyecek.1.1.3. Küresel gıda ticaretinde güvenliği önemi.1.2. Kalite ve gıda güvenliği kavramlarıKalite ve gıda güvenliği 1.2.1 önemi.1.2.2 değer-emniyet - beslenme.1.2.3 beslenme katkısı.1.3. Hijyen ve gıda denetim1.3.1 Kavramlar ve tanımlar.1.3.2 sağlık muayene teknikleri.gıda ile ilgili işyerlerinde 1.3.3 sınıflandırılması.1.3.3.1. Birincil üretim işletmeleri.1.3.3.2. Gıda işleme tesisleri.... [-]

Escuela Veterinaria MasterD Online
Online Yarı zamanlı 1500 saatleri Açık Kayıt İspanya Alicante

Hayvanat bahçesinde çalışmak ister misin? Günümüzde, zooloji merkezlerinin misyonundaki en önemli ve gerekli yönlerden biri, üzerinde yaşayan hayvan türlerinin biyolojik çeşitliliğinin korunmasıdır. Terra Natura ile işbirliği içinde ve diğerlerinin yanı sıra Zaragoza Akvaryumu gibi önemli işbirlikçilerle yapılan bu muhteşem ve eksiksiz eğitim programı, bir hayvanat bahçesinde çalışmak için uzman olacaksınız. [+]

Hayvanat bahçesinde çalışmak ister misin? Günümüzde, zooloji merkezlerinin misyonundaki en önemli ve gerekli yönlerden biri, üzerinde yaşayan hayvan türlerinin biyolojik çeşitliliğinin korunmasıdır.

Nasıl halledilir ve saklanır? Toplumu, geleceği ve refahını sağlamak için hayvan dünyasının bilgi ve korunmasında eğitmek.

Hayvan koruma ve bakımı konusunda kararlı bir kişi iseniz, hayvanat bahçesi bekçisi için bu en iyi kurs , aradığınız eğitimdir.

Terra Natura ile işbirliği içinde ve diğerlerinin yanı sıra Zaragoza Akvaryumu gibi önemli işbirlikçilerle yapılan bu muhteşem ve eksiksiz eğitim programı, bir hayvanat bahçesinde çalışmak için uzman olacaksınız.... [-]


Escuela Veterinaria MasterD Online
Online Yarı zamanlı 12 ay Açık Kayıt İspanya Alicante

Çevrimiçi hayvanat bahçelerinde uzmanlaşmış veteriner asistanı, hayvanların bakımında uzman olarak bulunmanıza ve hem veteriner asistanı hem de yaban hayatı merkezlerinde veya doğal parklarda görevli olarak çalışmanızı sağlayacaktır. [+]

Çevrimiçi hayvanat bahçelerinde uzmanlaşmış veteriner asistanı , hayvanların bakımında uzman olarak bulunmanıza ve hem veteriner asistanı hem de yaban hayatı merkezlerinde veya doğal parklarda görevli olarak çalışmanızı sağlayacaktır.

Böylelikle veterinerin çalışmalarını destekleyeceksiniz, hayvanların davranışlarını esaret altında inceleyeceksiniz, diyetler hazırlayacaksınız ya da bu alandaki hayvanlar için dinlenme alanlarını hazırlayacaksınız.

Zookeeper kursları ile bir vahşi fauna merkezinde, hayvan kurtarma merkezinde veya hayvanat bahçesinde yaşayan farklı türlerin anatomisi, fizyolojisi ve patolojisi hakkında bilgi edinecek, doğru bir diyetin ve beslenmenin uygulanması üzerine çalışacaksınız, davranış ve davranışların yanı sıra, elleçleme ve subjeksiyon teknikleri ya da veteriner hekimlere muayene ya da klinik testlerde yardımcı olmak için esaret altında yardımcı üreme.... [-]


Escuela Veterinaria MasterD Online
Online Yarı zamanlı 12 ay Açık Kayıt İspanya Alicante

Veteriner kliniği asistanı evcil hayvanların yardım merkezlerinde vazgeçilmez bir işbirlikçidir, çünkü veteriner hekime ameliyat öncesi ve sonrası süreçlerde yardımcı olmanın yanı sıra, ultrasounds, radyoloji, elektrokardiyogram ve endoskopilerin gerçekleştirilmesinde diğer görevleri yerine getirmektedir. Zamanın ve hizmet kalitesinin en iyi şekilde yapılmasına izin verir. [+]

Hayvanları seviyorsanız, tutkunuzu, mesleğinizi yapın ve veteriner kliniğinin asistanı ve teknik asistanı olarak çalışın !

Veteriner kliniği asistanı evcil hayvanların yardım merkezlerinde vazgeçilmez bir işbirlikçidir , çünkü veteriner hekime ameliyat öncesi ve sonrası süreçlerde yardımcı olmanın yanı sıra, ultrasounds, radyoloji, elektrokardiyogram ve endoskopilerin gerçekleştirilmesinde diğer görevleri yerine getirmektedir. Zamanın ve hizmet kalitesinin en iyi şekilde yapılmasına izin verir.

Buna ek olarak, şu anda toplum veteriner klinikleri olağanüstü bir artış yaşadı , bu yüzden sizi garantilerle çalışmak için eğitmek için zamanı.... [-]


Escuela Veterinaria MasterD Online
Online Yarı zamanlı 1500 saatleri Açık Kayıt İspanya Alicante

Hayvanları sever misin Bu kursla, farklı hayvan türlerine yardımcı olacak ve veteriner hekime gün boyunca veteriner, binicilik veya hayvanat bahçesi merkezinde tam destek vereceksiniz. [+]

Hayvanları sever misin

Bu kursla, farklı hayvan türlerine yardımcı olacak ve veteriner hekime gün boyunca veteriner, binicilik veya hayvanat bahçesi merkezinde tam destek vereceksiniz.

Küçük hayvanların bakım ve patolojilerini, hayvanlara ya da egzotik hayvanlara , türlerine göre ihtiyaç duydukları bakımı , veteriner hemşireliği için bileceklerdir.

Bu kurs, hayvanların eksiksiz keşiflerini yapmanıza ve doğru bir sıhhi yönetimi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır . Ayrıca kliniklerde veya veteriner hastanelerinde, damızlık çiftliklerinde veya binicilik ve zooloji merkezlerinde pratik uygulama için tanısal görüntüleme, laboratuvar veya ameliyathane hakkında genel bilgi edineceksiniz.... [-]


Escuela Veterinaria MasterD Online
Online Yarı zamanlı 550 saatleri Açık Kayıt İspanya Alicante

Kuşları, sürüngenleri, amfibileri veya kemirgenleri sever misiniz? Bir hayvanat bahçesindeki bakımda uzmanlaşmak istiyorsanız, MasterD ve Terra Natura Murcia Veteriner Okulu, size hayvanat bahçesindeki egzotik hayvanların uzmanlık kursunu sunuyor. [+]

Kuşları, sürüngenleri, amfibileri veya kemirgenleri sever misiniz?

Bir hayvanat bahçesindeki bakımda uzmanlaşmak istiyorsanız , MasterD ve Terra Natura Murcia Veteriner Okulu, size hayvanat bahçesindeki egzotik hayvanların uzmanlık kursunu sunuyor .

Hayvanlarda uzmanlığa dönüşecek sonsuz sayıda türün esaretinde daha sık görülen sürüngenlerin anatomik, fizyolojik veya sindirimsel özellikleri, taksonomisi, yönetimi, fiksasyonu veya keşfi gibi bu türlerin esaret altında yeniden üretilmesi gibi ilginç yönleri öğrenebilirsiniz. egzotik.

Bilginizle, zoolojik çekirdeğin içinde çalışabilir ve bu türlerin ziyaretçilere günden güne bilgi vermelerini sağlayarak ve doğada ve orada yaşayan hayvan türlerine saygı ve bakım sağlamayı teşvik ederek bu türlerin esaret altında korunmasına yardımcı olabilirsiniz .... [-]


Escuela Veterinaria MasterD Online
Online Yarı zamanlı 18 ay Açık Kayıt İspanya Alicante

Akvaryumlar ve teraryumlarda uzmanlaşmak ve balık, sürüngen ve amfibi ile çalışmak ister misiniz? MasterD Veteriner Okulu'ndaki akvaryumlar ve çevrimiçi teraryumlardaki uzmanlık kursu, Terra Natura Murcia ile işbirliği içinde, farklı konularda uzman bir ekip tarafından tasarlanmıştır. [+]

Akvaryumlar ve teraryumlarda uzmanlaşmak ve balık, sürüngen ve amfibi ile çalışmak ister misiniz?

MasterD Veteriner Okulu'ndaki akvaryumlar ve çevrimiçi teraryumlardaki uzmanlık kursu, Terra Natura Murcia ile işbirliği içinde, farklı konularda uzman bir ekip tarafından tasarlanmıştır.

Metodolojimiz ve teorik ve pratik bir eğitim ile tamamen ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış , akvaryumlarda ve teraryumlarda uzman olacağınız için, bu hayvanlarla garantili iş gücü piyasasına katılabilirsiniz.

Programın içeriği, taksonomi, anatomi ve fizyoloji, balık, amfibiler ve sürüngenlerin beslenmesi ve patolojileri, su ortamı yanı sıra habitat ve akvaryum ve teraryum montajı gibi ilginç konuları içerir.... [-]


Escuela Veterinaria MasterD Online
Online Yarı zamanlı 18 ay Açık Kayıt İspanya Alicante

Deniz memelileri ve diğer deniz hayvanları ile çalışmak konusunda tutkulu olabilir misiniz? Bunu alabileceğiniz çevrimiçi suda yaşayan hayvan uzmanı kursu ile eğitime katılın. MasterD Veteriner Okulu ve Terra Natura Murcia tarafından ortaklaşa geliştirilen bu suda yaşayan hayvan uzmanlığı kursunda, deniz memelileri ve su hayvanlarının muhteşem bir gözetmeni olmak için ihtiyacınız olan her şeyi öğreneceksiniz. Su sporları eğitimi ile, deniz memelileri ve diğer deniz hayvanlarının anatomi, beslenme, üreme, fizyoloji veya patolojilerinde uzmanlaşmanızı sağlayacak bilgi ve becerileri edinebilirsiniz. Ayrıca, deniz memelileri ve diğer deniz memelileri için tanklar tasarlayabilir, monte edebilir ve bakımını yapabilirsiniz. [+]

Deniz memelileri ve diğer deniz hayvanları ile çalışmak konusunda tutkulu olabilir misiniz? Bunu alabileceğiniz çevrimiçi suda yaşayan hayvan uzmanı kursu ile eğitime katılın .

MasterD Veteriner Okulu ve Terra Natura Murcia tarafından ortaklaşa geliştirilen bu suda yaşayan hayvan uzmanlığı kursunda, deniz memelileri ve su hayvanlarının muhteşem bir gözetmeni olmak için ihtiyacınız olan her şeyi öğreneceksiniz.

Su sporları eğitimi ile, deniz memelileri ve diğer deniz hayvanlarının anatomi, beslenme, üreme, fizyoloji veya patolojilerinde uzmanlaşmanızı sağlayacak bilgi ve becerileri edinebilirsiniz. Ayrıca, deniz memelileri ve diğer deniz memelileri için tanklar tasarlayabilir, monte edebilir ve bakımını yapabilirsiniz.... [-]


Escuela Veterinaria MasterD Online
Online Yarı zamanlı 550 saatleri Açık Kayıt İspanya Alicante

Primatlarla çalışmak konusunda uzmanlaşmak ister misiniz? Ve canids, kedigiller, zürafalar, gergedanlar veya filler gibi diğer hayvanlar ile? MasterD'deki Veteriner Okulu'ndaki primatlar ve büyük memelilerdeki uzmanlık kursu, bir hayvanat bahçesi veya doğal parkta çalışmak için gerekli tüm bilgi ve becerileri sağlar. [+]

Primatlarla çalışmak konusunda uzmanlaşmak ister misiniz? Ve canids, kedigiller, zürafalar, gergedanlar veya filler gibi diğer hayvanlar ile?

MasterD'deki Veteriner Okulu'ndaki primatlar ve büyük memelilerdeki uzmanlık kursu, bir hayvanat bahçesi veya doğal parkta çalışmak için gerekli tüm bilgi ve becerileri sağlar.

Bu eğitim programı, Terra Natura Murcia ile işbirliği içinde MasterD Veteriner Okulu tarafından hazırlanmıştır. Aktif profesyonel uzmanlarla antrenman yapacaksınız.

Bu ders sayesinde, metodolojilerimiz ve araçlarımız, primatların ve büyük memelilerin evrimi, anatomisi, beslenmesi ve yeniden üretimi hakkında ihtiyacınız olan her şeyi öğreneceksiniz. Onları yönetmeyi, bunları keşfetmeyi ve patolojileri önlemeyi öğreneceksiniz. Ayrıca, doğal çevrelerinde çevresel zenginleştirme ve koruma ile ilgili her şey üzerinde çalışacaksınız .... [-]


Escuela Veterinaria MasterD Online
Online Yarı zamanlı 18 ay Açık Kayıt İspanya Alicante

İşgücü piyasasında profesyonellerin rehabilitasyon disiplinlerinde ve at fizyoterapilerinde daha fazla hazırlıklı olmaları gerekmektedir. Fizyoterapi ve atların rehabilitasyonunun seyrini incelemek, bir atın yaşayabileceği anatomiyi, fizyolojiyi ve majör kas iskelet yaralanmalarını bilmenizi sağlayarak, patolojilerin tedavisine yardımcı olmak için veteriner hekimle işbirliği yapabilmenizi sağlar. atın bakımı ve kurtarılması. [+]

İşgücü piyasasında profesyonellerin rehabilitasyon disiplinlerinde ve at fizyoterapilerinde daha fazla hazırlıklı olmaları gerekmektedir.

Fizyoterapi ve atçılık rehabilitasyonunun seyrini incelemek, atların yaşayabileceği anatomiyi, fizyolojiyi ve majör kas iskelet yaralanmalarını bilmenizi sağlayarak, patolojilerin tedavisine yardımcı olmak için veteriner hekimle işbirliği yapabilmenizi sağlar. Atın bakım ve onarımı.

Bizim metodolojimizle, bu teorik-pratik eğitim bilgisini başarılı bir şekilde elde etmenize yardımcı olacak ve veterinerlik sektörünün iş piyasasına başarılı bir şekilde erişebilmenize yardımcı olacak canlı sınıflar, merkezlerimizdeki atölyeler veya pratik seminerler gibi ilginç aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz.... [-]


Escuela Veterinaria MasterD Online
Online Yarı zamanlı 18 ay Açık Kayıt İspanya Alicante

Köpekleri seviyor musun? Onlarla çalışmak için onlarla tanışmak ister misiniz? Sonra köpek eğitimi ve eğitim kursu sizin aradığınız şeydir. Köpekleri seviyor ve antrenör olarak çalışmak istiyorsanız, köpek eğitim kursumuzla kısa sürede sektörde önemli bir profesyonel olacaksınız. [+]

Köpekleri seviyor musun? Onlarla çalışmak için onlarla tanışmak ister misiniz? Sonra bizim online köpek eğitimi ve eğitim kursu sizin aradığınız şeydir.

Köpek özlü evcil hayvandır. Sadece ülkemizde 5.000.000'den fazla köpeği olan 4.000.000'den fazla ev vardır.

Köpekleri seviyor ve antrenör olarak çalışmak istiyorsanız , köpek eğitim kursumuzla kısa sürede sektörde önemli bir profesyonel olacaksınız .

Bu teorik-pratik eğitim tüm bilgiyi iletecek ve böylece bir köpek eğitim profesyoneli olarak gelişebilecek ve aynı zamanda köpeğinizin eğitiminde sahiplerine tavsiyede bulunmanıza izin verecektir.

Bu kursta en iyi köpek eğitimi tekniklerini öğrenecek ve uygunsuz köpek davranışlarının değiştirilmesine çalışacaksınız.... [-]http://maxformer.com

узнать больше maxformer.com

www.led-usb.info