Kurs içinde Yönetim çalışmaları Kanada'da

Karşılaştır Kurslar içinde Yönetim çalışmaları Kanada'da

Yönetim çalışmaları

Üniversite ve kolej yüksek öğretim programları için kendi giriş koşullarını ayarlamak, bu yüzden geniş değişir. Seyrine bağlı olarak, yüksek lisans öğrencisi niteliklerin bir dizi yüksek öğrenim içine almak mümkün olabilir. Senin 'a Hazırlık Derecesi ders yapmak için geçerli, o iş deneyimi Eğer herhangi bir nitelik yanında dikkate alınır bulabilirsiniz. Bazı yüksek öğretim enstitüleri ve üniversiteler belli bir derece kursları için hazırlık Kuruluş Yılları sunuyoruz. Genellikle değil onlar sadece lisans programı kendisi girmenizi hak olarak ayrı kriterleri 't sonucu. Kuruluş Yılları değil mi 'Ancak, tüm derece kursları için ulaşılabilir t.

Yönetim programları öğrencilere yönetimin temellerini öğreterek onları başlangıç seviyesindeki işlere hazırlamaktadır. Bunlar genellikle problem çözme, örgütsel davranış ve karar verme gibi becerileri içermektedir. Yönetim kursları aynı zamanda yöneticilik için gerekli liderlik becerilerini de öğrencilere kazandırmaktadır.

Eğer pratik bilgi ve becerileri verirken olumlu hayatınızı etkileyecek herhangi bir yüksek öğretim sisteminin düşünüyorsanız, o zaman Kanada 'ın eğitim sistemi ne ihtiyaç vardır. Eğitim için Kanada'ya seyahat bu yüksek öğrenim kurumlarında öğretim yaratıcılık ve yenilik takdir yapacaktır.

Kurs içinde Yönetim çalışmaları Kanada'da

Devamını oku

Fleming College
Kampüs Tam zamanlı 2 dönem September 2019 Kanada Peterborough Lindsay Minden Cobourg + 3 daha

Bu lisansüstü programı verimli rekabetçi küresel ortamda örgütsel hedeflere ulaşmak için bir projenin bütün yönlerini yönetmek için bilgi ve becerileri sağlar. [+]

Bu lisansüstü programı verimli rekabetçi küresel ortamda örgütsel hedeflere ulaşmak için bir projenin bütün yönlerini yönetmek için bilgi ve becerileri sağlar. Aynı zamanda Proje Yöneticisi (CAPM®) veya Project Management Professional (PMP) sınav Project Management Institute'un Certified Associate yazmak için hazırlar.

Sınıf oturumları ve dış proje sponsorları ile uygulamalı proje deneyimi sayesinde, öğreneceksiniz ve nasıl başlatılacağını planı uygulamaya, yürütmek ve zamanlama araçları, bütçeleme ilkeleri, insan kaynakları yönetimi, risk yönetimi ve kalite yönetimi birleştiren yakın projeler. Program boyunca yüksek performans ekipleri lideri olarak bir rekabet avantajı sağlamak için iletişim ve ekip liderlik becerilerini bilemek olacak.... [-]


The Cut Fashion Design Academy
Kampüs Tam zamanlı 2 gün December 2018 Kanada Vancouver

Kesme Odası ile New York'a Seyahat [+]

Kesme Odası ile New York'a Seyahat

New York Şehri'nin en önde gelen hazır giyim üretim fabrikalarından rehberli bir kaynak turu üzerine The Cutting Room ve FBA360'ın moda endüstrisi uzmanı ve sahibi Liza Deyrmenjian'a katılın. Tur katılımcıları, dokuma, örme, mayo, deri aksesuarları, cüzdan, çanta ve kemer konusunda uzmanlaşmış fabrikalarla tanışma ve konuşma fırsatı bulacaklar.

Buna ek olarak, gezginler DG Expo'ya katılacak, şehir merkezindeki showroom'ları ve stüdyoları ziyaret edecek, en iyi satış temsilcileri ve PR firmaları ile buluşacak ve giysi bölgesinden kaynak kumaşlar alacak.

New York'ta nasıl kaynak oluşturacağınızı öğrenin ve dünyanın her yerinden çalışabilecek satıcılarla iletişim kurun!... [-]


Course in Fashion Design, Illustration & Creative Direction

The Cut Fashion Design Academy
Kampüs Tam zamanlı 16 hafta January 2019 Kanada Vancouver

This 16-week comprehensive course is tailored to fashion-focused students who want to develop their design skills and is taught by top industry experts. [+]

This 16-week comprehensive course is tailored to fashion-focused students who want to develop their design skills and is taught by top industry experts. Learn how to conceive, conceptualize and create a full fashion collection for industry presentation.

Using fashion illustration techniques, you will gain skills in drawing the fashion figure, and be able to illustrate your designs on high fashion croquis, utilizing multimedia tools to implement color into the sketch. The entire fashion cycle and design process will be explored from conception, research, customer profile, and mood, to inspiration and execution.

To complete the creative design process, a final 40-look collection, specific to each designer’s unique point of view, will be created in full color, with fabric swatches and technical flat drawings, presented in a professional portfolio.... [-]    oncesearch.com/details/private-blanche-bradburry-is-handcuffed-blindfolded-and-dp-d-by-two-men-231229

    www.granit-sunrise.com.ua

    поисковое продвижение сайта