Ulaştırma Havacılığı Kurs

Ulaştırma Havacılığı 2 Kurslar Bul

Bir ders, bireysel derslerden oluşan bir çalışma birimidir. Ders çeşitli formatlarda olabilir: konferanslar, seminerler, laboratuvarlar ve eğiticiler. Kurs seanslarına katılmakla birlikte, öğrencilerden okumaları tamamlamaları, grup tartışmalarına katılabilmeleri, sınavlara girmeleri ve laboratuar çalışmalarını tamamlamaları beklenebilir.

Ulaştırma havacılığında dersler nelerdir? Öğrencileri hava taşımacılığı sistemlerinin ve ötesinin temellerine tanıtmak için tasarlanmıştır. Ulaştırma havacılığında, uçuş temellerinden hava taşımacılığı yönetimine kadar pek çok farklı kurs türü bulunmaktadır. Öğrenciler, havacılık ile ilgili işletmeleri ve endüstriyi nasıl şekillendirdiklerini ve hava taşımacılığını düzenleyen temel yasaları ve sözleşmeleri daha iyi anlayabildiklerini gözden geçirebilirler.

Bu kurslar bir endüstriye özgü görünebilir olsa da, aslında bireylerin çeşitli kariyerlere hazırlayan ve günlük yaşamlarına fayda sağlayan becerileri güçlendirmelerine yardımcı olabilirler. Bunlar yönetim, sunum ve iletişim becerilerini içerebilir.

Ulaştırma havacılığındaki dersler farklı formatlarda, uzunluklarda, sürelerde ve yerlerde sunulabilir. Bütün bu faktörler kayıt ücretini etkiler. Kabul ofisi masraflar hakkında daha fazla bilgi sağlayabilir.

Havacılık endüstrisine özgü özgün beceriler geliştirerek, öğrenciler havacılık bakım teknisyenleri, hava emniyeti müfettişleri, ulaşım güvenliği uzmanları, insan performans araştırmacıları veya karayolu kazası müfettişleri olarak görev alabilirler. Kurslar genel olarak ulaştırma endüstrisinde çeşitli kariyerlere katılımcılar hazırlayabilir. Bunlar arasında hava trafik kontrol operatörü, kargo uzmanı, aviyonik mekanik veya düzenleyici kurumların acentesi bulunur. Bu kurslar aynı zamanda kariyer değişikliği isteyen profesyoneller veya bireyler için sürekli eğitim için değerli bilgiler sunabilir.

Bazı ulaşım havacılık kursları uzaktan veya çevrimiçi olarak mevcut olabilir. Diğer kurslar öğrencilerin kampüs içi geleneksel derslere katılmalarını gerektirir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

Airways Aviation
Kampüs Tam zamanlı 80 - 85 hafta April 2019 Birleşik Krallık Oxford İspanya Huesca + 2 daha

Airways Aviation EASA Entegre pilot eğitim programı, bilgili, yetenekli ve işe alınabilen mezunlar için büyüyen endüstri ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilen Elite Pathways Programı olarak bilinir. [+]

Airways Aviation EASA Entegre pilot eğitim programı, bilgili, yetenekli ve işe alınabilen mezunlar için büyüyen endüstri ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilen Elite Pathways Programı olarak bilinir.

Müfredatımız, önde gelen havayolları ve kilit sektör kuruluşları ile istişare edilerek tasarlanmıştır ve IATA Eğitim ve Yeterlilik Girişimi ile tamamen uyumludur.

Bu tam entegre program, EASA lisanslı, sektöre hazır bir pilota hiçbir havacılık deneyiminden (ab initio) geçmeyecektir.

DERSİN YÖNTEMİAŞAMA 1 - ATPL Teorisi

BİRLEŞİK KRALLIK

Eğitimin ilk aşaması, 36 haftalık ATPL teorisinden oluşmaktadır. Uçak performansı ve operasyonel prosedürler aracılığıyla genel uçak bilgisi, hava hukuku ve IFR iletişimleri dahil bir dizi modül üstleneceksiniz. Mevcut havayolu pilotları tarafından sunulan Havayolu Hazırlık eğitimimize de katılabilirsiniz.... [-]


Superior Air
Kampüs Tam zamanlı 16 - 16 ay Açık Kayıt Yunanistan Megara

Bizim ATPL Entegre Ders sadece bir yıl içinde profesyonel pilotlar olmak isteyen öğrencilere yüksek düzeyde eğitim sunmak için tasarlanmıştır. No önceki deneyim bu dersi başlatmak için gereklidir. State-of-the-art ekipman ve uçak kullanarak, Üstün Hava yaklaşan havacılık kariyerine teşvik etmek en üst düzeyde eğitim sağlayacaktır. [+]

Bizim ATPL entegre Kurs Sadece bir yıl içinde profesyonel pilotlar olmak isteyen öğrencilere üst düzey eğitim sunmak üzere tasarlanmıştır. No önceki deneyim bu dersi başlatmak için gereklidir. State-of-the-art ekipman ve uçak kullanarak, Üstün Hava yaklaşan havacılık kariyerine teşvik etmek en üst düzeyde eğitim sağlayacaktır.

Bitirdiğinde ATPL entegre ders Ticari Pilot Lisansı CPL (A), Çok Motor Sınıf Derecesi (ME), Enstrüman Puanlaması (IR) ve ATPL Teorisi kredisi ile birlikte MM Dersi'ni yapacaksınız. Bu sizin eğitim bittiğinde size ihtiyacınız olan her şeyi biliyorum ve bir pilot olarak kariyer başlamak için tüm gerekli eğitimi almış anlamına gelir.... [-]    HT
    также читайте

    Этот полезный веб портал с информацией про Сустанон.
    Мы предлагаем заказать и Тестостерон купить в любом городе.