Tedarik Yönetimi Kurs

Tedarik Yönetimi 2 Kurs Eğitimleri Hepsini İncele

Tedarik Yönetimi

Tedarik yönetimi sayesinde, işletmelerin kendi üretim faaliyetleri için ekonomik kaynaklara güvenli. süreç aynı zamanda tüketici ürünlerine bu kaynakları dönüştürmek için emek işe içerir. Tedarik yönetiminde bir ders önemli kavramlar bir dizi sizi ortaya ve iş idaresi alanında kariyer için hazırlar.

Tedarik yönetiminde bir ders nedir? Konu çalışmanın böyle bir geniş alan olduğu için, ilke ve yönetim teknikleri çok çeşitli maruz kalmaktadır. Bir dersin kapsadığı konulardan bazıları ihale yasaları, proje yönetimi, sözleşme idaresi ve federal satın almalar dahil. Birçok tedarik kursları, ulusal ve uluslararası sorunları yanı sıra federal ve kurumsal işlemleri kapsar. Kursu bitirdikten sonra, size tedarik yönetimi alanında kullanılan terminoloji ve kavramlar temel bir anlayış olması bekleniyor.

Tabii işletme çalışmayı planlıyorum kişiler için idealdir. İstihdam gelecekte idari yöneticileri büyümesi bekleniyor. Dersi alarak, size profesyonel fırsatlar sayısı mevcut artış.

Orada bu dersi sunan birçok okul vardır, ve maliyetleri kurumdan kuruma değişir. Bir programa başvurmadan önce, kayıt okulun maliyetini araştırma. Bu bilgiler okulun internet sitesinde genellikle mevcuttur.

Tedarik yönetimi eğitimi öğrenciler kendilerine kariyer seçenekleri bir dizi mevcuttur. Birçok idari hizmetler yöneticileri, sözleşme yöneticileri, veya bir şirketin yönetim ekibi üyeleri olarak iş bulmak. Mezunlar ayrıca tedarik zinciri yönetimi ve depo yönetimi alanlarında iş güvenliğini sağlamak için seçeneğiniz vardır. Eğitiminiz elde edilen beceriler oldukça devredilemez olduğundan, meslek geniş bir yelpazede bunları uygulayabilirsiniz.

Birçok uluslararası üniversiteler tedarik yönetimi kursları ve aynı zamanda bir online ders kayıt seçeneği vardır. Bir üniversiteye başvuran ilgilenen varsa, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

Convertas
Kampüs Tam zamanlı September 2018 Birleşik Arap Emirlikleri Dubai Abu Dhabi Birleşik Krallık Londra Türkiye İstanbul Malezya Kuala Lumpur + 6 daha

Planlama, satın alım operasyonunun hem en kritik hem de en zorlu aşamasıdır. Bu işlevin kuruluşun arz güvenliğini nasıl sağlamayı düşündüğü yönünde yön verir. Teklif yönetimi söz konusu olduğunda, sağlam bir satın alma planı, tasarruf yaratma ve dahili müşterileri tatmin etme konusundaki çelişen hedeflerini dengelemeye yardımcı olacaktır. [+]

[-]

University of Management and Technology
Kampüs Yarı zamanlı 2 gün September 2018 Amerika Birleşik Devletleri Arlington Ashburn + 2 daha

dış satıcılardan mal ve hizmet satın alma ile ilgili temel sorunları pratik bir anlayış kazandırmaktır [+]

Bu dersin sunucuları dışarıdan mal ve hizmet satın alma ile ilgili önemli konuların sağlar öğrencilerle anlayış pratik. Hedefleri dış satıcılardan mal ve hizmet satın alma ile ilgili temel sorunları pratik bir anlayış kazandırmaktır Öğrencilerin becerileri sözleşmeleri ile verimli çalışmasını elde yardımcı olmak. Talimat Yöntemi: Anlatım, vaka çalışmaları, sınıf çalışmaları, ödev Malzeme: Ders kitabı PMBOK Bilgi Alanları - Uyum Yönetimi - Kapsam Yönetimi - Maliyet Yönetimi - Satın Alma Yönetimi Konular Kapalı - Ihtiyaç ve gereksinimleri anlamak - Yakalama ihtiyaçları ve çalışma tablosu (SOW) ve üzerinden gereksinimleri / veya Bildirimi Amacı (çook) - Solicitati için Planlama üzerinde - Farklı sözleşme yöntemleri - Sole kaynak vs rekabetçi sözleşmeleri - İhraç bir RFP (teklif istek) - Bir talep tepki - Bir öneri Yazma - Kapalı teklif sözleşmeleri görüşülen sözleşmeler daha farklı şekilde nasıl da (İD RFP vs) - Holding satıcı soru-cevap oturumları - Sözleşme oluşturulması - Yapılandırma Sözleşme (TDP, CPFF, CPAF, CPIF, zaman-ve-materyal) - Post-ödülü sözleşme yönetimi - Bu işe doğrulama çalışmaları performans ölçümü ile yapıldı - Yapımı hakedişleri - Fon yapıldı çalışmaya hazır olduğunu doğrulama - Fikri mülkiyet - Veri hakları - Sigara gizlilik anlaşmaları - Sigara rekabet anlaşmaları - Satın alma fonksiyonu - Sözleşme yaşam döngüsü - Sözleşme uzman Rolü - Kapanış dışarı sözleşmeleri - Müşteri kabul testleri - Punch listeleri kullanımı - Nihai ödemeler yapma Dersin Süresi Bu dersin lengt değişen geliyor hs kurumunuzun ihtiyaçlarına bağlı olarak değişebilir. Proje Yönetimi Uzmanları (PMP) Bu dersi alan için Mesleki Gelişim Birimi (PDU) kazanmak için uygundur. ... [-]