Kurs içinde Tasarım Çalışmaları Rusya'da

Karşılaştır Kurslar içinde Tasarım Çalışmaları Rusya'da

Tasarım Çalışmaları

Rusya dünyanın her yerinden öğrenciler için çalışma için en iyi seçenek olduğunu. Rusya'da tasarım kursları okuyan öğrenciler yüksek akademik standartları ile eğitim kurumlarında öğrenirken Rus kültürü için eşsiz bir fırsat verebilir. Yüksek kaliteli eğitim programlarına katılan ise Rusya'da Tasarım içerisinde yaratıcı ve entelektüel uyarım öğrencilere sağlayacaktır.

Tasarım ders almak için Rusya'da fırsatlar çeşitli vardır. Çalışma seçenekleri yıl ve dönem derslerinin yanı sıra kısa programları içerir. Öğrenciler, görsel araştırma, moda ve tekstil tasarımı, güzel sanatlar tarihi, grafik tasarım ve görsel iletişim gibi konular seçebilirsiniz. Rusya'da tasarım dersleri alarak Rusya ve küresel hem de, tasarım alanında birçok kapılar açabilirsiniz.

Aşağıdaki programları göz atarak Rusya'da tasarım kursları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.Eğer sizi ilgilendiren bir program görürseniz, formu doldurun ve okul ile doğrudan temas halinde olabilir!

Devamını oku

Moscow Film School
Kampüs Yarı zamanlı 2 yıl October 2019 Rusya Moscow

Kostüm tasarım filmin görsel oluşturmada önemli bir rol oynar. Kostüm tasarımcısı her sorumludur [+]

Kostüm tasarım filmin görsel oluşturmada önemli bir rol oynar. Kostüm tasarımcısı kahraman imajını ortaya, her detay için sorumlu, ama en önemlisi - bir resim ya da eylem gerçekleşir hangi çağ ile bir teatral performans ve uyum sanatsal görüntü için. Her resim için görsel ve belgesel malzeme inceledikten Kostüm, üslup birlik ve rejisör ile kabul kostümleri ile çıkageldi, onaylar ve onları yaratır.

Programı teknolojik beceri sahibi, aynı zamanda bir takım çalışabilecek sinemanın inceliklerini, anlayan değil sadece yeni oluşum, öğretim kostüm tasarımcısı şekillendirme amaçlanıyor.

İşbirlikçi öğrenme

Eğitim boyunca, öğrenciler aktif tatilleri sırasında Öğrenci projelerde diğer bölümler ile çalışıyoruz. Okul endüstri profesyonelleri ortak dersler ve ana sınıfları, Kariyer Merkezi organize sorumlu sette, turlar düzenledi.... [-]