Filter
Ders
İtalya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Karşılaştır Kurslar içinde Spor İtalya'da

Üniversite ve kolej yüksek öğretim programları için kendi giriş koşullarını ayarlamak, bu yüzden geniş değişir. Seyrine bağlı olarak, yüksek lisans öğrencisi niteliklerin bir dizi yüksek öğrenim içine almak mümkün olabilir. Senin 'a Hazırlık Derecesi ders yapmak için geçerli, o iş deneyimi Eğer herhangi bir nitelik yanında dikkate alınır bulabilirsiniz. Bazı yüksek öğretim enstitüleri ve üniversiteler belli bir derece kursları için hazırlık Kuruluş Yılları sunuyoruz. Genellikle değil onlar sadece lisans programı kendisi girmenizi hak olarak ayrı kriterleri 't sonucu. Kuruluş Yılları değil mi 'Ancak, tüm derece kursları için ulaşılabilir t.

Spor alanında akademik çalışma, sporda strateji üzerine odaklanmaktadır ve öğrencileri organizasyonlarda, takımlarda ve okullarda spor hocalığına hazırlamaktadır.

İtalya, resmen İtalya Cumhuriyeti, Güney Avrupa'da bulunan Avrupa Birliği, içinde üniter bir parlamenter cumhuriyettir. Kuzeyde için, Alpler boyunca Fransa, İsviçre, Avusturya ve Slovenya sınırları.

Kurs içinde Spor İtalya'da

Devamını oku Daha Az
Other options within this field of study:
|

1 Results in Spor, İtalya

Other options within this field of study:
|
European School of Economics

Spor Yönetimi ESE Profesyonel Programı, öğrencilere çeşitli spor alanlarına geniş bir bakış açısı ve bu alanda başarılı olmak için gerekli becerilere sahip, fanlı stadyum ... [+]

Doğası gereği, spor dünyası özel bir önem veriyor. Spor faaliyetleri, bireyleri duygusal, fiziksel ve entelektüel düzeylerde çeşitli seviyelere katılmaya davet eder. Bu faaliyetler, bir grup insan ihtiyacı için zorlanmaya, başarılı olmaya ve bir grup içinde etkileşime girme arzusunu tatmin eden etkileyici bir çıkış sağlar. Spor faaliyetleri, elde edilen başarı duygusunun hem kişisel hem de grup odaklı olması bakımından benzersizdir.

Spor Yönetimi ESE Profesyonel Programı , öğrencilere çeşitli spor alanlarına geniş bir bakış açısı ve bu alanda başarılı olmak için gerekli becerilere sahip, fanlı stadyumları kontrol etmekten spor hatıraları ve tek oyuncu yönetimi üretimini kontrol etmeye kadar gerekli becerileri kazandırıyor. Spor yönetimindeki uzmanlık, öğrencileri spor yönetiminde mevcut olan dinamik konular ve uygulamalar hakkında kapsamlı bir anlayışla donatır. Bu derste üç ana konu ele alınacaktır: spor yönetimi, spor pazarlaması ve spor etkinlik organizasyonu.... [-]

İtalya Milan Florence Rome
January 2020
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku

    https://agroxy.com

    www.agroxy.com/prodat/oves-122/sumskaya-obl