Filter
Ders
Kosta Rika Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

İncele Kurslar içinde Sosyal Bilimler Kosta Rika'da

Bir ders özel bir çalışma programı ifade eder. Genellikle kampüsünde yer alır ama çevrimiçi teslim edilebilir. Dersler bir konuda özel bilgi almak isteyenler için popülerdir.

Sosyal bilimlerdeki dersler öğrencileri insan topluluğuyla meşgul olmaya hazırlar. Ekonomi, siyaset bilimi, antropoloji, sosyoloji, tarih ve psikoloji gibi kurslarla öğrenciler çevrelerindeki dünyanın nasıl çalıştığını daha iyi anlayabilir.

Resmen Kosta Rika, Kosta Rika Cumhuriyeti, güneydoğu, batı Pasifik Okyanusu ve doğusunda Karayip Denizi için kuzey, Panama Nikaragua ile sınırlanmıştır Orta Amerika'da bir ülkedir.

Kurs içinde Sosyal Bilimler Kosta Rika'da

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Ders
{Ülkede} diğer program fırsatları

2 Sonuçlar Sosyal Bilimler, Kosta Rika

Dereceler
Konum
Kosta Rika
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
VERITAS

Sağlıklı yaşam ve mutluluğun anahtarı, sürdürülebilir bir yaşam tarzı sürmek için araç, uygulama ve zihniyet bulmaktır. Sağlık sadece fiziksel bir durumdan daha fazlasıdı ... [+]

genel bakışSüre: 12 haftaDil ingilizceTerimler: Güz, Bahar,Kredi: 14 - 16

Sağlıklı yaşam ve mutluluğun anahtarı, sürdürülebilir bir yaşam tarzı sürmek için araç, uygulama ve zihniyet bulmaktır. Sağlık sadece fiziksel bir durumdan daha fazlasıdır. İyi olmanın kritik unsurlarından bazılarının farkında olmak ve stres önleme uygulamaları daha iyi yaşam kalitesi için çok önemlidir.

Sertifika için aşağıdaki kurslardan 4'ünü seçin:Sağlık ve PsikolojiKosta Rika Sağlık ve Tropikal TıpBütünsel Sağlık YaklaşımlarıBeslenmeye GirişSpor Yaralanmaları için Fizik Tedavi ve RehabilitasyonSağlıklı psikolojiUyuşmazlık Çözümü ve Sağlık HizmetleriTropiklerde Tıbbi Entomolojinin İlkeleriGünlük yaşamın fiziksel ve kimyasal temellerine girişGenetiğe giriş: güncel uygulamalar... [-]
Kosta Rika San José
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
12 hafta
Kampüs
ILISA Language School

Bizim gönüllü programı bireylere pratik deneyim sağlamaya odaklanır; dolayısıyla, kendi kariyer yolunu geliştirilmesinde büyük rol oynayan. Gönüllüler güncel konuların bi ... [+]

Bizim gönüllü programı bireylere pratik deneyim sağlamaya odaklanır; dolayısıyla, kendi kariyer yolunu geliştirilmesinde büyük rol oynayan. Gönüllüler güncel konuların bilinçlendirmek amacıyla ihtiyaç tanımlanan topluluk yanıt faaliyetlerde edilecektir. öğrenci kendi analitik yeteneklerini, sosyal becerileri ve etik sorumluluklarını geliştirmek mümkün olacak.

Gönüllü Programı Gönüllü belirli bir alanda bilgi ve bilinç genişleyen fırsatı veren toplum hizmeti ile birlikte bir eğitim deneyimi odaklanır.

Program başlıkları

1.. Kosta Rika 2 bir eğitim ve pratik deneyimin tadını çıkarın. Ülkenin kültür ve yaşam tarzı 3'te tamamen bırakın. Akademik yansımaları ve diyaloglarla 4 aktif olarak katılmak. Bir toplumda 5'de halk ile yan bir el ve çalışma tarafını ver. dinamik ve üst çentik öğretmenlerinden bilgi... [-]

Kosta Rika San Pedro
Açık Kayıt
Ingilizce,Ispanyolca
Tam zamanlı
1 - 12 hafta
Kampüs

    HT
    http://kokun.net

    http://imagmagnetsns.ua

    Нашел в интернете интересный веб сайт про направление обработать фото обработать фото