Sırbistan'da Kurs Eğitimleri

Sırbistan'da Top Kurs Araştır 2019

Yüksek lisans

Eğer 18 veya daha büyük iseniz Genellikle yüksek öğrenim ders alabilirler. Bunlar düzenli olarak sanat okulları ya da tarım kolejler gibi üniversite, yüksekokul ve meslek kuruluşları öğretilen konum - kendi web siteleri var hemen hemen hepsi. Örneğin, diploma, lisans dereceleri, temel lisans ve lisansüstü, beceri geniş bir yelpazede alabilirsiniz.

Sırbistan (Sırpça: Србија, Srbija) Güney Avrupa'da, Balkanlar'da yer alan bir ülkedir. Yaz aylarında turistlerin Belgrad'da gerçekleşen vakit seviyorum ve ülke genelinde birçok milli park niteliği tadını çıkarın. Çoğu Avrupa vatandaşları Sırbistan girmek için vize gerekir.

Sırbistan'da Top Kurs Eğitimleri için Bugün Başlayın 2019

Devamını oku

John Naisbitt University
Kampüs Tam zamanlı 1 ay June 2019 Sırbistan Belgrade

Program genel uluslararası iş uzmanlık ve deneyimini geliştirmek amacıyla, simüle kültürlerarası yönetim ve müzakere ortamında öğrencilerin becerilerini uygularken, teoriler ve uluslararası ekonomi ve iş temelleri sağlam bir bilgi ile öğrencilere vermeyi amaçlamaktadır. [+]

o çalışma ve bir kültürlerarası farklı grupta çalışmak nasıl bir şey olduğunu için mükemmel bir giriş olarak, bu yılki Yaz Okulu uluslararası ortamın ilham alın.

Bu yıl, bizim odak kültürler arası iş becerilerini geliştirmeye açık. Farklı kültürlerden gelen Bireyler farklı kültürel normlar, uygulamaları ve beklentileri var ve anlamak ve bu uluslararası iş dünyasında başarı için esastır takdir etmek.

Dört haftalık bir süre içinde, Haziran ortasından itibaren Temmuz ayı ortasına kadar, şirket ziyaretleri ile yoğun bir öğretim biçimi dahil ve Sırbistan ile çeşitli geziler, öğrencilerin etkin bir etkileşim sağlayacak becerilerini geliştirmek ve iken diğerleri ile kabul edilebilir bir şekilde olacak farklı kültürel geçmişleri olan gruplar halinde çalışan. ... [-]    HT
    ссылка

    https://pillsbank.net

    www.budmagazin.com.ua/gidromassazhnye-vanny