Rusça Kurs

Rusça 27 Kurs Eğitimleri İncele

Rusça dil kursu yararları nelerdir?

Rusça görevlileri veya ticari kuruluşlar ile etkileşimleri içeren özel pozisyonları elde etmek için gerekli olabilir öğrenme, uluslararası siyaset, ambassadorships, ya da devlet kurumları kariyer planlayan öğrenciler için. Buna ek olarak, çeviriler işler akıcı Rusça konuşanlar için sürekli kullanılabilir.

Rusça dil kursu nedir?

Dünyanın sekizinci en çok konuşulan dil olarak Rusça Rusya Federasyonu, Kırgızistan, Kazakistan, Belarus olmak üzere birçok ülkede konuşulmaktadır. Ayrıca ülkede Rus konuşmacıların scatterings eski Sovyetler Birliği'nin önceden parçası ile, Estonya, Ukrayna, Litvanya ve Letonya Rusça duyabiliyorum.Bir Rus dil kursuna kayıtlı öğrenciler, 18. yüzyılda ortaya çıkan "modern Rus edebi dili " verilecektir. Bölgesel lehçeler telaffuz, kelime, tonlama, dilbilgisi ve deyimler içinde farklılıkların aracılığıyla standart Rusça ayırt.

Ne Kadar Rusça öğrenin Maliyet mu?

Rusça dil programları öğrenci tam zamanlı ya da yarı zamanlı kayıtlı olup olmadığına bağlı olarak değişebilir. Üniversite ve dil okulu ücretleri birinden diğerine büyük ölçüde değişir.

Bir Rus Dili Kursu Taking Gereksinimleri nelerdir?

Tüm öğrenciler bir Rusça dil programına kayıt olabilirler.

Nerede Rus Dili Programları Teklif musunuz?

Eğer Rusça öğrenmek birçok yer vardır.Çeşitli Avrupa dil okulları Rusça dil kursları olsa ming gelen ilk ülke Rusya'dır. Buna ek olarak, Rus, Çin ve Japonya'da belirli bir kaç dil okullarında ve üniversitelerde öğretilir.

Nasıl Rusça bir Kursu kayıt için?

Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

Derzhavin Institute
Kampüs Yarı zamanlı 1 hafta Açık Kayıt Rusya St Petersburg

Bu ders tip bir mini grup 10 öğleden sonra dersleri içermektedir. Tabii ki, sadece birlikte alınabilir [+]

Bu ders tip bir mini grup 10 öğleden sonra dersleri içermektedir. Tabii Standart grup ders ile sadece birlikte alınabilir.

Bu ders, Rus kültürü ve edebiyatında uzmanlaşmak Üniversitesi öğrenciler hedefleniyor. Bu ders öğrencilerin önde gelen sorunları ve yazarlar düşünürken olduğunu fikirlerin derinlemesine anlamamızı sağlayacaktır. Deneyimli öğretmenlerin rehberliğinde, öğrenciler tartışmak ve analiz yazarların stilleri özellikleri ve orijinal metinlerin gücünü takdir edecektir.

Minimum giriş yaşı: 16 - Ders saati: istek üzerine - Minimum kurs süresi: 1 hafta - Seviyeleri mevcut: blok 1 A 2.2 - 1.2 B blok 2 B 2.2 - 1.1 C - Ders Programı: Pazartesi-Cuma, 9:30-01:00 (Standart grup ders). Pazartesi-Cuma 13:30-15:00 - Derslik başına düşen öğrenci sayısı - 3-5 (min. 2) Ek mini grup öğleden sonra ders "Rus edebiyatının altın çağı" ... [-]

Derzhavin Institute
Kampüs Tam zamanlı 1 hafta Açık Kayıt Rusya St Petersburg

Bu ders tip bir mini grup 10 öğleden sonra dersleri içermektedir. Elbette sadece birlikte alınabilir [+]

Bu ders tip bir mini grup 10 öğleden sonra dersleri içermektedir. Tabii Standart grup ders ile sadece birlikte alınabilir.

Bu ders, turizm sektöründe yer alan profesyoneller geniş ihtiyaçlarına yöneliktir (resepsiyonist, ön büro personeli, mağaza yardımlar, otel yöneticileri, vb).

Ruslar daha fazla ana Avrupa turistlerin destinasyonlarda ilgilendi. Ortalama bir Rus turist yabancı dil büyük bir komutu yok çünkü, o Rusça iletişim kurabilmek için seyahat sektöründe çalışmak isteyenler için çok önemli oluyor.

Elbette bir otel ve yaz ve kış tatil en sık durumları kapsar. Özgün materyaller ve gerçek her gün konuşmaları zengin dayanarak bu kurs senin işin daha verimli olmanıza yardımcı olacaktır.... [-]


Derzhavin Institute
Kampüs Tam zamanlı 1 hafta Açık Kayıt Rusya St Petersburg

Biz iş dili en sorunlu alanlarından biridir ve özel dikkat gerektirdiğini biliyoruz. Böylece, [+]

Biz iş dili en sorunlu alanlarından biridir ve özel dikkat gerektirir anlıyorum. Böylece, İş Rus Sahası'nda iki seçenek sunuyoruz (öğrenciler toplantılar ve tartışmalar, müzakereler ve sunumlar, telefon konuşmaları ve iş yazılı iş iletişimi güven kazanmak için her ikisi de amaçlayan.)

1.. Sabah Standart Grubu Ders 20 ders, öğleden sonra ek bir 10 bireysel iş dersleri ile birlikte.

Bire-bir iş tabii. Bu seçenek, çok özel gereksinimleri ve ihtiyaçları kendi zamanlama açısından, hem de dersin içeriğini ve amaçlarını (ticaret, finans, yönetim, turizm örneğin Rusça dil, vb) sahip işadamları için tasarlanmıştır - Minimum giriş yaşı: 16 - Minimum kurs süresi: 1 hafta - Mevcut Seviyeleri: A2 - C1 - Ders Programı: Mon.-Fr., 9:30-13:00, Haftada 20 ders - Kurs yıl boyunca her Pazartesi başlar - Mutlak başlayanlar ilk Pazartesi başlayacak yıl boyunca her ay. Her ders 45 dakika Fiyatlar ... [-]

Derzhavin Institute
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 hafta Açık Kayıt Rusya St Petersburg + 1 daha

Bu ders öğrencilerin bireysel özel ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır. Her öğrenci karar verir [+]

Bu ders öğrencilerin bireysel özel ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır. Her öğrenci kendi / kendi ders programı, içerik ve haftalık ders sayısını belirler. Bire-bir dersler Standart Kurs programına karşılık veya öğrenci tarafından belirtilen ve tam zamanlı veya bir grup dersin bir ek olarak da alınabilir herhangi bir konuyu ya da yönünü kapsayacak ya.

Kurs için kaydolurken, öğrencilerin mümkün olduğunca kendi özel eğitim ihtiyaçları ile ilgili olarak birçok detayları ile rezervasyon ofisini vermeleri talep edilmektedir. Biz sonra ders tasarımı ve kişiselleştirilmiş ders müfredatı ile öğrenci sağlayabilir. ... [-]


Derzhavin Institute
Kampüs Tam zamanlı 1 hafta Açık Kayıt Rusya St Petersburg

Bu haftada 20 ders artı 2 ek grup dersleri her gün (30 sınıfları Standart Kursu [+]

Bu haftada 20 ders artı 2 ek grup dersleri her gün (haftada 30 sınıflar toplam) ve Standart Kurs olduğunu. Ek ders, öğrenciler öğrenciler için gerekli olduğu tespit edilmiştir Rusça belirli bir alanda odaklanmak: gramer, kelime bilgisi, konuşma, vb

Yoğun Kurs kimin gol hızlı bir ilerleme sağlamak için, özellikle öğrenciler kısa bir süre için Rusya'da kalanlar hitap etmektedir. Kısa süreli kurslar için nispeten yüksek olan seyahat giderleri karşılaştırıldığında, bu ders gerçekten fiyat için en iyi değerdir.

Minimum giriş yaşı: 16 - Minimum kurs süresi: 1 hafta - Mevcut Seviyeleri: A1 - C1 - Ders Programı: Pzt. - Fr, 9.30 -. 3.30 pm, 30 ders bir hafta. Mutlak başlayanlar yıl boyunca her ayın ilk Pazartesi başlar. Fiyatlar 1-2 hafta - 308 € / hafta - 3-8 hafta - 293 € / hafta - 8 hafta - Euro 2344-8 + hafta - Daha fazla bilgi Geri ödemesiz kayıt ücreti için bize ulaşın - 70 € [-]

Derzhavin Institute
Kampüs Tam zamanlı 1 - 8 hafta Açık Kayıt Rusya St Petersburg

Standart Kurs, konuşma, dinleme, okuma, tüm temel dil becerilerini entegre odaklanır [+]

Standart Kurs, konuşma, dinleme, okuma ve yazma tüm temel dil becerilerini entegre üzerinde duruluyor. Vurgu, öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirerek onların kelime genişletilmesi ve Rusça konuşan kendi güvenini artırma üzerinde.

Öğretmenler ders kitaplarının yararlanmak ve aynı zamanda otantik ses ve video malzemeleri, metinler, gazete ve dergi makaleleri ile dersleri tamamlamak.

Sabah 4 ders Pazartesi-Cuma ile, öğrenciler de kendi kendine çalışma, öğleden sonra bireysel dersler ya da ders dışı etkinlikler için yeterli zamanımız var.

Minimum giriş yaşı: 16 - Ders başlıyor: Her Pazartesi yıl boyunca - Minimum kurs süresi: 1 hafta - Seviyeleri mevcuttur: A1 - C1 - Ders Programı: Pazartesi-Cuma, 9:30-13:00, Haftada 20 ders. Mutlak başlayanlar yıl boyunca her ayın ilk Pazartesi başlar. Fiyatlar 1-2 hafta - 205 € / hafta - 3-8 hafta - 195 € / hafta - 8 hafta - Standart Rusça dil grubu kursu için bu fiyatlar 1-8 haftalık kurs için geçerlidir 1560 €. Eğer Rusça (9-36 hafta) daha uzun bir ders almayı planlıyorsanız daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın. ... [-]

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 hafta September 2018 Rusya St Petersburg + 1 daha

Program, hem Rus'u yabancı dil olarak öğreten, hem de olmayan bir öğretmen için tasarlanmıştır. Edinilen bilgiyi çeşitli öğretim yöntem ve teknikleriyle Rus dilini öğretmek için kullanabileceksiniz. [+]

Program açıklaması

Program, hem Rus'u yabancı dil olarak öğreten, hem de olmayan bir öğretmen için tasarlanmıştır.

Edinilen bilgiyi çeşitli öğretim yöntem ve teknikleriyle Rus dilini öğretmek için kullanabileceksiniz.

Program, çeşitli bölgelerdeki kurs ve yöntemleri ve konuşma güçlüğünü öğreten bölümlere dair bilgiler verir.

[-]

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 hafta March 2018 Rusya St Petersburg + 1 daha

Bu yoğun program, profesyonel hayatta Rus dilini kullanarak kendine güvenmek ve Rus işlerinin nasıl çalıştığını anlamak isteyenler için tasarlanmıştır. [+]

Program açıklaması

Bu yoğun program, profesyonel hayatta Rus dilini kullanarak kendine güvenmek ve Rus işlerinin nasıl çalıştığını anlamak isteyenler için tasarlanmıştır.

Program tarihleri: Güz dönemi: Eylül-11 Eylül-1 Ekim Bahar dönemi 2018: 26 Mart - 15 Nisan tarihleri ​​arasında.

5 kişilik gruplar için Program Koordinatörü ile ön talep üzerine farklı tarihlerde düzenlenebilir.

Program aşağıdaki dersleri içermektedir: İşletme İletişimi için Rus Dili, 4,5 ECTS İş Dünyası İletişimi: Rus Bağlamı, 1,5 ECTS (İngilizce yürütülüyor)

Program, bir takımın / bireysel projenin geliştirilmesini içerir.

Özel mevsimlik teklif: Rus Çalışmaları Yaz Okulu, "Mesleki Olarak Konuşma: İş Dünyası İçin Rus Dili" modülü:... [-]


Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 52 hafta September 2018 Rusya St Petersburg + 1 daha

Öğrencilerimize Rusça dilini çok çeşitli akademik bağlamlarda ve gündelik hayatta nasıl kullanacakları öğretilir. [+]

Program açıklaması

Öğrencilerimize Rusça dilini çok çeşitli akademik bağlamlarda ve gündelik hayatta nasıl kullanacakları öğretilir.

SPbPU'da, Rusça dil programını başarıyla tamamlayan öğrencilerimizin TORFL sınavlarına girmelerini sağlayan Sertifikalı bir TORFL Test Merkezi var .

Rusça Çalışmaları ve Rusça Dil Programları , Rusya'yı yabancı dil olarak okumak, Rusya hakkında daha fazla bilgi edinmek ya da kişisel veya mesleki eğitim için kısa süreli eğitim almak isteyen herhangi bir akademik geçmişe sahip öğrenciler ve bireyler gibi çeşitli hedef kitleler için tasarlanmıştır. Profesyönel geliştirme.

Esnek programlarımız bireysel gereksinimleri, süreler, başlangıç ​​tarihleri ​​ve eğitim dili (İngilizce veya Rusça) 'yi karşılayan herhangi bir modülün birleştirilmesini ve seçilmesini mümkün kılmaktadır.... [-]


Business Russian Language Course

Educacentre Language School
Kampüs Tam zamanlı Açık Kayıt Rusya St Petersburg

Business Russian language course is an individual course offering General Russian with Business electives, designed to deliver you into the workplace with a fully functional command of the Business language. With focus on communication - in writing, reading and spoken language - this course combination will ensure that you can face any situation in Russian-speaking Business world. [+]

Business Russian Language course

Business Russian language course is an individual course offering General Russian with Business electives, designed to deliver you into the workplace with a fully functional command of the Business language. With focus on communication - in writing, reading and spoken language - this course combination will ensure that you can face any situation in Russian-speaking Business world. The course helps to improve presentation and business communication skills and also to improve your mastery of writing essential business and formal correspondence According to the student’s wishes; the course can focus on customer and bank service, finances, insurances, marketing, joint companies, stock exchange, etc. ... [-]


Educacentre Language School
Kampüs Tam zamanlı 1 hafta September 2018 Rusya St Petersburg

Bizim Tam Yoğun kurs size tam Petersburg deneyimi sunuyor! Hafta boyunca, bir öğretmen eşliğinde şehir boyunca bir sınıfta ve dersleri düzenli bireysel dersler, bir arada keyfine varacaksınız. [+]

Tam Yoğun Rusça dil kursu

Bizim Tam Yoğun kurs size tam Petersburg deneyimi sunuyor! Hafta boyunca, bir öğretmen eşliğinde şehir boyunca bir sınıfta ve dersleri düzenli bireysel dersler, bir arada keyfine varacaksınız. Bu fantastik bir-bir ders yoğun bizim güzel kenti keşfetmek için ve Rus kültürü hakkında her şeyi öğrenmek için, Rus dil eğitimi için eşsiz bir fırsat sağlayacaktır.

EducaCentre 2 seçenek sunar:

Tam Yoğun 40 öğretmen eşliğinde sınıf ders 32 ayrı ders artı yürüyüş turları 8 dersler içerir Tam Yoğun 30 öğretmen eşliğinde sınıf ders 22 ayrı ders artı yürüyüş turları 8 dersler içerir Kurs önemli gerçekler ... [-]

Educacentre Language School
Kampüs Tam zamanlı Açık Kayıt Rusya St Petersburg

[+]

Kurs önemli gerçekler

Düzeyleri

SÜRE

Dersler

Başlangıç ​​tarihleri

[-]

Educacentre Language School
Kampüs Tam zamanlı 4 hafta September 2018 Rusya St Petersburg

[+]

Kurs önemli gerçekler

Düzeyleri

SÜRE 4 hafta

Dersler

Başlangıç ​​tarihleri

[-]

Educacentre Language School
Kampüs Tam zamanlı Açık Kayıt Rusya St Petersburg

[+]

Kurs önemli gerçekler

Düzeyleri

SÜRE

Dersler

Başlangıç ​​tarihleri

[-]

Educacentre Language School
Kampüs Tam zamanlı 1 - 48 hafta Açık Kayıt Rusya St Petersburg

[+]

Kurs önemli gerçekler

Düzeyleri

SÜRE 1-48 hafta

Dersler

Başlangıç ​​tarihleri Her Pazartesi, tüm yıl boyunca

[-]