Robotik Kurs

Robotik 5 Kurslar Hepsini İncele

Robotik

Bir kurs, farklı dereceleri birbirine bağlamak, bir dereceye kadar olan yolda ilerlemek veya öğrencilerin ekstra yeterlilik kazanmasına yardımcı olmak için kullanılabilecek bir çalışma birimidir. Kurslar pek çok farklı amaca hizmet ettiğinden, birkaç hafta veya tüm bir akademik yıl sürebilir.

Robotikte kurslar nelerdir? Robotik, özerk sistemlerin ve yapay zekanın çalışmasıdır. Kurs seviyesine bağlı olarak, katılımcılar robotik kinematiğin temellerini öğrenebilir veya kendi robotlarını tasarlayarak zaman harcayabilirler. Birçok öğrenci, fizik, endüstriyel robot, istatistik, bilgisayar bilimi, elektrik mühendisliği, matematik, makine mühendisliği ve birleşik robot bilimleri de dahil olmak üzere bu türden öğrenimden yararlanabilir. Çoğu zaman, bu kurslar, akademisyenlerin öğrenmesine yardımcı olmak için dersler, tartışmalar, laboratuar çalışmaları, projeler ve sınavlar kullanır.

Robotikte dersler, öğrencilerin endüstride başarılı olmak için gereken beceri ve zihniyet kazanmalarına yardımcı olur. Bu kursların çoğu, katılımcıların sistem düşünmelerini, aktif öğrenme ve karar verme becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Bu yetenekler, diğer yaşam alanlarında daha iyi iş fırsatları ve daha fazla zekaya yol açabilir.

Bir kursun maliyeti, ister çevrimiçi ister kişisel olarak olsun isterse bunu sunan okulun süresine bağlı olabilir. Öğrenim hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen adayların doğru tahminler için doğrudan okullarla iletişime geçmeleri gerekebilir.

Robotik eğitimi, çeşitli kariyerlere yol açabilir. Robotik ile ilgili büyük bir bölümü olan mezunları, bir robot teknisyeni, otomasyon mühendisi, yazılım geliştiricisi, robotik hesap yöneticisi, robotik satış mühendisi ya da yapay zeka danışmanı haline gelebilir. Mevcut işlerin sayısı, önceki çalışma tarihine ve öğrencilerin eğitim seviyelerine bağlı olacaktır.

Robotikte online veya dünyadaki kampüslerde kurslar bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku

Tekkie Uni
Online Yarı zamanlı Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Thousand Oaks

Robotların her yerde hayatlarımıza entegre edileceğini her zaman duyuyoruz; hastanelerde, fabrikalarda, bankalarda veya tarım endüstrisinde. Ama daha önce onlar tarafından kuşatılmadık mı? Çamaşır makinesini ne yapar? Buzdolabındaki ışığın yanması ve iRobot duvarla yüz yüze geldiğinde yönünü değiştiren nedir? Sahip olduğumuz Robotların iç mantığını anlamak, yarının Robotlarını denetlememize yardımcı olacaktır. [+]

Robotların her yerde hayatlarımıza entegre edileceğini her zaman duyuyoruz; hastanelerde, fabrikalarda, bankalarda veya tarım endüstrisinde. Ama daha önce onlar tarafından kuşatılmadık mı? Çamaşır makinesini ne yapar? Buzdolabındaki ışığın yanması ve iRobot duvarla yüz yüze geldiğinde yönünü değiştiren nedir? Sahip olduğumuz Robotların iç mantığını anlamak, yarının Robotlarını denetlememize yardımcı olacaktır.

Kursumuzda Çocuklar için Robotlar, çocuklar sanal 3D Robotları kodlamayı öğrenecekler. Tıpkı bir uçuş simülatörü kullanmak gibi, çocuğunuz mekanik, fizik ve mühendislik temellerini öğrenirken çeşitli 3D labirentlerde gezinmek için robotları çok fazla kodlayacaktır.... [-]


FutureLearn
Online Yarı zamanlı 5 hafta January 2019 Birleşik Krallık UK Online

Basit bir robot tasarlayın, oluşturun ve programlayın ve diğer öğrencilerle paylaşın. [+]

İşte basit bir robot inşa etme şansınız.

Robotik, donanım ve yazılımı entegre etmekle ilgilidir. Bu derste, kalem ya da kurşun kalem taşıyabilen ve bir kağıda koordine edilmiş bir çizgi çizen en az iki eklem bulunan basit bir robot tasarlayacak, oluşturacak ve programlayacaksınız. Gerçekten böyle bir robot inşa etmenin birçok yolu vardır ve bu beceri seviyenize, bütçenize veya kaynak sağlayabileceğiniz ekipmana bağlıdır.

Projeyi zorlu bulabilirsin. Mekanik tasarım ve yazılım geliştirme gibi bir takım becerileri bir araya getirmeniz gerekecek. Yazılımın kinematik algoritmaları uygulamasının yanı sıra sensörler ve motorlarla iletişim kurması gerekiyor. Robottun çalışma sayfasında hareket etmesi ve robot performansını artırmak için yazılımı test etmesi ve ayarlaması için bir puan yörüngesi oluşturmanız gerekecektir. Kursun sonunda, tamamlanan robotunuzun bir arkadaşının incelemesi için bir video sunması için davet edileceksiniz.... [-]


FutureLearn
Online Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 hafta January 2019 Birleşik Krallık UK Online + 1 daha

Bu ücretsiz çevrimiçi derste, araştırmacıların robotik sistemleri nasıl tasarladıklarını, bunların diğer alanlara nasıl bağlanışlarını ve günlük robotik araçların potansiyel rolünü anlamanıza yardımcı olmak için özerk sistemler ile birlikte çalışmanın getirdiği önemli zorluklardan bazılarını sunacağız. geleceği. [+]

Fabrikalardaki, evlerdeki, hastanelerdeki, okullardaki ve arabalardaki robotiklerin geleceğini keşfedin

Yakın gelecekte çoğumuz robotlarla birlikte çalışacağız. Robotik bilimi ve özerk sistemler, günümüzün şaşırtıcı sayıda kariyeri için yararlı bir yetenek olacaktır.

Bu derste, günlük hayatımızın pek çok farklı yönünü şekillendirebilecek robotik alanındaki güncel ve gelecekteki gelişmelere bakacağız. Robotik tasarımın ilkelerinin ve temel zorluklarının bir resmini oluşturacağız ve Sheffield Üniversitesi'ndeki araştırmaların bu zorlukların bazılarını aşmak için nasıl çalıştığını göstereceğiz.

Hangi konuları kapsayacak?... [-]

FutureLearn
Online Yarı zamanlı 4 hafta November 2019 Birleşik Krallık UK Online

kontrol etmek ve nanometre hassasiyetle nanometre büyüklüğünde maddeyi işlemek için kullanılan yeni tıbbi uygulamalar Nanoteknoloji kullanımı ve nanoteknoloji etkilerini araştırın. [+]

Yeni tıbbi uygulamalarda nanoteknolojinin kullanımını ve sonuçlarını keşfedin Nanoteknoloji, nanometre boyutlu maddeyi nanometre hassasiyetle kontrol etmek ve değiştirmek için kullanılır. Bu atomlar, moleküller, ya da DNA ya da canlı hücreler gibi daha büyük biyolojik yapılar olabilir. Bu online kurs bir hastalığı teşhis etmek veya bir tıbbi tedavi izlemek için kullanılabilecek yeni cihazlar oluşturmak için tıbbi uygulamalarda nanoteknoloji potansiyelini, araştırır.

Ne konular kapsayacaktır? teknoloji ve nanoteknoloji bilimine giriş. nanoteknoloji ve tıp uygulamaları arasındaki ilişki. darbe ve etik sorular ve toplumsal davranış için yeni tekniklerin olası sonuçları. nanoteknoloji gelişmelerin altında yatan bilim ve teknolojiye ve nanoteknoloji kullanan cihazları üretmek için kullanılan tekniklerin giriş. Nano ve nefes: Elektronik burun; Nano ve kan: Lab-on-a-chip; Nano ve idrar: kanser tespiti. Yeni teknoloji bağımsız bir gelişme değil ama toplumsal sorulardan doğar ve buna da yeni toplumsal ve etik sorular oluşturur Örnek vakalar. Ne başaracaktır? teknoloji ve nanoteknoloji bilimini açıklamak nanoteknoloji ve tıp uygulaması arasındaki ilişkiyi araştırmak Nano cihazlar imal etmek için kullanılan temel bilim ve teknoloji ve teknikleri Engage Sağlık alanında yeni teknolojik gelişmeler kaynaklanan toplumsal ve etik soruları tartışın Için kurs kimdir? ... [-]

laSalle Barcelona Postgraduate
Kampüs Tam zamanlı 3 ay October 2019 İspanya Barcelona

Program zaten bugün piyasada yapay zeka teknolojileri ile donatılmış özerk sistemleri alanında önemli süreçlerin bilgi, aydınlatmaktadır. [+]

Program zaten bugün piyasada yapay zeka teknolojileri ile donatılmış özerk sistemleri alanında önemli süreçlerin bilgi, aydınlatmaktadır.

Program (özellikle konut) bu alanlarda profesyonellik eksikliği verilen La Salle bir girişimi, sektör ve hizmet sektöründe Robotik mevcut büyüme işçilerin becerilerini yükseltmek için ihtiyaçtır.

KİTLE

girdi Profili

mühendislik ve proje, inşaat, devreye alma, işletme ve bakım, üretim ve / veya: * insanlar olan mesleki gelişim merkezi, ya da otomasyon alanında, kısa vadede odaklanabilir, sanayi ya da yerleşim ya ortamlar için malzemeler, ekipman ve hizmet, vb dağıtımı * Mühendislik kariyerlerinde Yeni mezunlar (teknik ve / veya daha yüksek) ve daha üst düzey mesleki eğitim. ... [-]


    HT
    www.agroxy.com

    agroxy.com/prodat/jachmen-102/luganskaya-obl

    mazda.niko.ua