Nakliye Yönetimi Kurs

Nakliye Yönetimi 2 Kurs Eğitimleri Bak

Nakliye Yönetimi

Kaynakların sınırlı olduğu zaman, insanlar ve mal taşımak için enerji ve malzeme verimli kullanımı kritik hale gelir. Ulaştırma Yönetimi bir ders düzene ve düşük maliyetlerle için ulaşım yolları koordine etmek gerekli becerileri geliştirmek için yardımcı olur.

Ulaştırma Yönetimi ders nedir? Bir iş sertifika veya diploma programının bir parçası olarak sunulan bir sınıftır. Tedarik zincirleri yönetiminde ilgilenenler, lojistik operasyonları veya ticari yolcu şirketleri bu derslerden biri ile geliştirilen bilgi ve becerileri yarar. Çalışmanın konular ekonomi, motivasyonları, iç ve dış hatlarda boyunca mal ve kişi taşıma araçları içermektedir. Öğrenciler çevresel kaygılar, hükümet düzenlemeleri, ve sürdürülebilir alternatifleri bakmak.

Bu sınıflar, hava seyahat, deniz yolları, yolcu demiryolu ve otomotiv ağlar da dahil olmak üzere tüm büyük araçlar ticari yolcu ulaşım sistemleri öğrencileri.Onlar da uzun mesafelere hareket malların lojistik endişeleri bir anlayışa sahip ve bu, yük birleştirerek toplu kırma ve yük nakliye damla gibi ortak uygulamalar ile rahat olacak. Öğrenciler çoğu müşterilerine en iyi hizmeti sunmak yolları oluşturmak için yakıt, araç sınırlamaları ve zamanlama tekniklerinin kullanımını değerlendirmek için öğrenirler.

Bu kursların maliyeti değişebilir. Programlar hem online ve geleneksel üniversite kampüs biçimleri mevcuttur. İlgilenenler ücretleri ve malzemeler hakkında özel bilgiler için kendi kurumunun kabul departmanı ile kontrol etmelisiniz.

Mezunlar genellikle yöneticiler, analistler ve lojistik uzmanları gibi taşımacılık sektöründe iş bulmak. Onların beceri platformlarda çeşitli genelinde geçerlidir. Sürücülerin ekipleri koordine otobüs ve kamyon şirketleri için bazı çalışmalar. Diğerleri yük ve yolcu trenleri yönetme demiryolu metre iş bulmak.Öğrenciler ayrıca havayolu veya uluslararası ticaret şirketleri için çalışmak için nitelikli olabilir. Böyle Ulaştırma Bakanlığı gibi hükümet düzenleyici kurumlar, aynı zamanda bu profesyonelleri işe.

Bu hemen eğitim seçenekleri araştırma başlamak önemlidir. Uluslararası öğrenciler veya meşgul çalışan profesyoneller için, uzaktan eğitim çözümleri kampüs kurslarına kaymakam alternatiflerdir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku

TU Delft Open & Online Education
Online 6 hafta Hollanda Netherlands Online

Günümüzün karmaşık demiryolu sistemlerinin ardındaki karmaşıklığı anlamak, bu emniyetli ve güvenilir ulaşım sisteminin nasıl işlediğine dair daha iyi bir fikir verecektir. Size katılan birçok faktörü ve sahnelerin arkasındaki birden fazla insanın evden işe almanıza olanak tanıyan günlük bir göreve nasıl sahip olacağını göstereceğiz. [+]

Online Ders: Demiryolu Mühendisliği: Ayrılmaz Bir Yaklaşım GENEL BAKIŞ

Treninizi her gün planlanan saatte doğru platforma ulaştırmak için ne gerektiğini merak ettiniz mi? Günümüzün karmaşık demiryolu sistemlerinin ardındaki karmaşıklığı anlamak, bu emniyetli ve güvenilir ulaşım sisteminin nasıl işlediğine dair daha iyi bir fikir verecektir. Size katılan birçok faktörü ve sahnelerin arkasındaki birden fazla insanın evden işe almanıza olanak tanıyan günlük bir göreve nasıl sahip olacağını göstereceğiz. Demiryolu dünyasında bizimle yolculuk - insanlar, kentler ve ülkeler arasında bağlantı kuran karmaşık bir sistem. Demiryolu sistemleri bir tren ve parkurdan çok daha fazlasını gerektirir. Yolcular ve navlun her gün daha verimli bir şekilde taşınması için sürekli değişen talepler ile uğraşan gelişmiş teknik ve operasyonel çözümleri temel alırlar. Her sistem, trenlerden, raylardan, istasyonlardan, sinyalizasyon ve kontrol sistemlerinden, izleme, bakım ve kentler, peyzaj ve insanlar üzerindeki etkisi yoluyla düzgün şekilde entegre edilmesi gereken birçok bileşenden oluşur. Bu entegrasyon, birçok tren gecikmesinin, uygunsuz bağlantıların ve toplumumuzu etkileyen diğer sorunların kaynağı ve büyük zorluğu. Bu mühendislik dersi sizi demiryolu sistemleri mühendisliğine bütüncül bir yaklaşım getirerek bu sorunları çözmeye çalışmaktadır. Sistem bileşenlerinin güvenilir, verimli ve son teknoloji ürünü bir ağ oluşturmak için birbirlerine nasıl bağımlı olduklarını öğreneceksiniz. Şu gibi soruları ele alacağız:... [-]


Tyumen State Oil and Gas University
Kampüs Tam zamanlı 2 hafta June 2018 Rusya Tyumen

Okul sert araçların Operasyonu "ile ilgili teorik ve pratik yönlerini kapsamaktadır [+]

Yaz / Kış Okulu "Kuzey fethetmek için: sert ortamlarda araçların verimliliğinin artırılması"

Biçim: Okul ile ilgili teorik ve pratik yönlerini içeren "sert koşullarda araçların Operasyonu." Elbette, yanı sıra zengin bir kültür programı "yabancı dil olarak Rusça" dersin özel disiplinleri ile tamamlanmaktadır.

Program: Anlatım: - Araç adaptasyon teorik temelleri - adaptasyon alanında uzman sorgulama - - birimleri, yakıt tüketimi ve motor ömrü sıcaklık koşullarında düşük ortam sıcaklığı Etkisi - araç verimlilik ve kalite üzerinde ciddi çalışma koşullarının etkisi Uzman sorgulama adaptasyon Uzay-zaman yaklaşımı Nicel tahminler - - Adaptasyon-düzey belirleme Şiddetli koşulları adaptasyon alanında, veri işleme içinde. ... [-]    читать далее

    подробнее www.diploma-home.com