Filter
Ders
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Lüks İşletmeciliği Kurs Eğitimleri Bak

Bir ders özel bir çalışma programı ifade eder. Genellikle kampüsünde yer alır ama çevrimiçi teslim edilebilir. Dersler bir konuda özel bilgi almak isteyenler için popülerdir.

Lüks İşletmeciliği Kurs

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| |

1 Sonuçlar Lüks İşletmeciliği

Dereceler
Konum
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
| |
European School of Economics

Lüks dünyanın gayrimenkul sektöründe gerçekten özgürleşmiş profesyoneller olmak için, rollerinin köşe taşlarını yeniden tanımlamak gerekir. ... [+]

Lüks dünyanın emlak sektöründe gerçekten özgürleşmiş profesyoneller olmak için, birinin rolünün temel taşları yeniden tanımlanmalıdır. Özellikle lüks dünyasında başarılı bir şekilde çalışmak için, dikkatin iki farklı makro boyutuna odaklanması gerekir: profesyonel ve estetik-ilişkisel.

ESE'nin Lüks Gayrimenkulündeki İcra Kursu , sistemin unsurlarını dengeleyen bir dizi modül önererek her iki boyutu da birleştirmeyi amaçlamaktadır. Bir yandan, güçlü bir profesyonel güç geliştirmek önemlidir, diğer yandan , temel yumuşak becerilere daha yakından bakmak gerekir.

Lüks Emlak'taki kurs aşağıdaki konulara odaklanacaktır:

Lüks dünyadaki satış süreci nasıl gelişir; farklı kültürel kimliklerle ilgili nelere dikkat edilmeli; sattığınız mallara anlam verme dayanağı olarak anlatı sanatı; Müşteriye özel yaratıcı alanlar inşa etmek için önceden yapılanma sanatı; temel bir anlatım öğesi olarak ikonografi, hukuki, mali ve finansal yönler. Bu kursun vazgeçilmez zenginleşmesi, vaka geçmişini sunacak konuk konuşmacılarla 'diyaloglar'.... [-]

İtalya Florence
Ocak 2020
Italyan
Tam zamanlı
6 gün
Kampüs

    HT