Lübnan'da Kurs Eğitimleri

Lübnan'da Top Kurs Araştır 2018

Yüksek lisans

Üniversite ve kolej yüksek öğretim programları için kendi giriş koşullarını ayarlamak, bu yüzden geniş değişir. Seyrine bağlı olarak, yüksek lisans öğrencisi niteliklerin bir dizi yüksek öğrenim içine almak mümkün olabilir. Senin 'a Hazırlık Derecesi ders yapmak için geçerli, o iş deneyimi Eğer herhangi bir nitelik yanında dikkate alınır bulabilirsiniz. Bazı yüksek öğretim enstitüleri ve üniversiteler belli bir derece kursları için hazırlık Kuruluş Yılları sunuyoruz. Genellikle değil onlar sadece lisans programı kendisi girmenizi hak olarak ayrı kriterleri 't sonucu. Kuruluş Yılları değil mi 'Ancak, tüm derece kursları için ulaşılabilir t.

Lübnan, resmen Lübnan Cumhuriyeti, Doğu Akdeniz'de bir ülkedir. Bu güneyinde kuzey ve doğu ve İsrail'e Suriye ile sınırlanmıştır.

Lübnan'da Top Kurs Eğitimleri için Okullarla Direkt İletişime Geçin 2018

Devamını oku

Eastwood College
Kampüs Tam zamanlı October 2018 Lübnan Beyrut

Okul öncesi seviyedeki çocuklar dünyayı ve içindeki her şeyi tanımaya başlamış durumdalar. Uzmanlaşmış Erken Çocukluk eğitimcileri ekibimiz, bu yeni deneyimleri değerlendirip öğrenme anı haline getirme konusunda deneyimlidir. [+]

Erken çocukluk

Okul öncesi seviyedeki çocuklar dünyayı ve içindeki her şeyi tanımaya başlamış durumdalar. Uzmanlaşmış Erken Çocukluk eğitimcileri ekibimiz, bu yeni deneyimleri değerlendirip öğrenme anı haline getirme konusunda deneyimlidir.

Tema temelli yaklaşımımız çocuklara tek bir konuyla odaklanmalarına izin verir; Disiplin alanlarında bağlantı kuruyorlar. Matematik, Diller, Bilim, Sosyal Bilgiler gibi akademik konular daha anlamlı öğrenme için belirli bir tema altında bütünleştirilir ve öğretilir. Dil öğrenimi okuma, yazma, sözlü ve görsel anlatım üzerine yoğunlaşmaktadır. Matematik programı, çocukların matematiksel kavramlar ile gerçek hayat arasında bağlantı kurmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Bilim programı, dünyayı bilimsel yöntemle keşfetmenin temelini oluşturur. Erken çocukluktaki Sosyal Bilgiler dersinin başlangıcı, benliğe odaklanır; duygular, olumlu ilişkiler, sağlık ve refah, kurallar ve rutinler incelenmektedir.... [-]